Dziś jest:
Środa, 24 kwietnia 2019

...wielokrotnie pytany byłem o UFO i zawsze wtedy mówię, że to jest ktoś inny, jakaś obca cywilizacja.
/Eugene Cernan (Apollo 17) wywiad dla Los Angeles Times w 1973/

Komentarze: 29
Wyświetleń: 6970x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 2 kwi 2018 10:32   
Autor: FN, źródło: FN   

MOŻLIWOŚCI POJAZDÓW UFO SĄ POZA SKALĄ LUDZKIEJ WYOBRAŹNI

27 marca b.r. na pokład okrętu Nautilus trafił bardzo ciekawy opis Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO, który miał miejsce w 1969 roku w Polsce. Naszego czytelnika nie było wtedy na świecie, ale o tej historii opowiedział mu jego ojciec, który był jej świadkiem i uczestnikiem.


Razem ze swoim bratem i kolegą z klasy ze szkoły podstawowej wracali do domu, który znajdował się na obrzeżach wioski. Był lipiec lub sierpień 1969 roku, godzina ok. 22.00-23.00, a więc była już noc – cała grupa miała po ok. 18 lat. W pewnym momencie ich uwagę przykuło jasne światło, które unosiło się nad drogą, która przecinała pola i wokół której były zasadzone wysokie drzewa tworzące dwa pasy drzew.

Obiekt był bardzo jasny, światło było mleczno-białego koloru. Postanowili sprawdzić, czym jest ten obiekt i zaczęli przemieszczać się przez pole. Brat ojca naszego czytelnika miał latarkę, którą oświetlał drogę przed nimi. I wtedy stała się rzecz, której do dzisiaj nie są w stanie sobie wytłumaczyć. Pośrodku pola natrafili na… mur z cegieł, którego wcześniej nie było. Mur był na tyle wysoki, że nie byli w stanie przez niego przejść, choć podjęli dwie próby. Musieli oddalić się od muru na odległość ok. 30 metrów, aby pod kątem nadal móc obserwować obiekt UFO. Zauważyli, że miał kształt dysku, a wokół niego opalizowało jasne światło o lekko czerwonym odcieniu.

W pewnym momencie UFO wystrzeliło w górę z oszałamiającą prędkością. Stało się to w całkowitej ciszy. Najciekawsze stało się chwilę później, kiedy jeden z nich zauważył, że mur… zniknął! Ta historia ze względu na swój zabawny element z murem była „nie do opowiedzenia” innym ludziom, gdyż wszyscy posądzili by ich o kłopoty natury psychiatrycznej.

Nasz czytelnik usłyszał ją od ojca i jego brata wielokrotnie i jest przekonany, że obaj panowie nie kłamią nawet w najmniejszym stopniu. I na koniec listu zadał nam ciekawe pytanie: czy kiedykolwiek spotkaliście się z czymś podobnym?!

 

Odpowiedź płynąca z pokładu okrętu Nautilus jest jak najbardziej jednoznaczna – absolutnie tak. Nie od dzisiaj wiemy, że możliwości pojazdów UFO zahaczają o coś, co można by określić „przekroczeniem bariery światła ludzkiej wyobraźni”. Mamy bardzo podobną historię z naszego archiwum wideo (o czym za chwilę), ale także posiadamy opisy ludzi, którzy próbowali oddalać się od stojącego UFO, a tymczasem zbliżali się do niego.

Jeszcze ciekawiej było wtedy, kiedy zostali zaproszeni do małego dysku o średnicy kilkunastu metrów, a po wejściu do środka zobaczyli pomieszczenie wielkości ogromnej hali do koszykówki! Jak to można wytłumaczyć? To bardzo proste.

Technologia obcych pozwala dowolnie manipulować czasoprzestrzenią, a także kluczem są ich umysły. Bardzo możliwe, że pojazdy obcych nie powstają w jakichś „fabrykach i zakładach” na obcych planetach, ale są tworzone z czystej energii tylko za pomocą ich umysłów. Przekazy od obcych zawierają ciekawe informacje o tym, że oczywiście istnieją wyżej stojące od naszej cywilizacje, które mają technologię, ale następnym etapem rozwoju jest zastąpienie zwykłej technologii czymś, co w jednym z wykładów podczas kongresu MUFON w USA jeden z prelegentów nazwał „inżynierią duchową”. Głównym narzędziem do tworzenia tych cudownych statków latających jest ich umysł. I nie potrzebują niczego więcej.


O tej fenomenalnie ciekawej hipotezie jest w prezentowanym często przez nas wykładzie Marka Davenporta „UFO – pojazdy spoza czasu”. Polecamy posłuchać tego materiału ok.57 minuty.

 

I jeszcze jeden e-mail opisujący obserwację UFO wraz z pytaniem, które dostaliśmy w ostatnich godzinach. Tym razem dotyczy ciekawego elementu związanego z manifestacją UFO.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Sunday, April 1, 2018 4:56 PM

To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: NOL-e wypuszczaja CZARNĄ,GAZOWĄ KULĘ - prośba o komentarz

Witam ponownie […]. Pozdrawiam serdecznie całą załogę FN! :]  [..]

Zanim przejdę do sprawy NOL-i, [które osobiście widziałem pare lat temu i chciałbym zaczerpnąć opini FN, bo widziałem coś bardzo niezwykłego] muszę wyrazić swój SPRZECIW i OBURZENIE dotyczące okłamywania ludzkości przez rządy niektórych państw [które są przecież w posiadaniu DOWODÓW na istnienie UFO, mają także niezbite dowody obserwacji ufo przez pilotów, astronautów itd..itp... Jak nie chcą to nie muszą ujawniać obserwacji NOLI-i "energetycznych, duchowych" [których istnienia nie rozumieją, bo pochodzą od cywilizacji wyprzedzających nasza cywilizacją o milion czy dwa milnony lat - i osobiście to nawet rozumiem - chociaż też jestem zwolennikiem całkowitego ich ujawnienia ] , ale przecez są też inne cywilizację [które nas każdego dnia odwiedzają] wyprzedzajace nas o 1 czy 2 tysiace lat - i te NOL-e są przecież także FIZYCZNE, a istoty te oprócz ciał duchowych mają także ciała humanoidlane, fizyczne!

 W zwiazku z powyższym- zadaję publicznie pytanie- KIEDY TEN KOSZMAR NIEWIEDZY, TRZYMANIA LUDZI NA UWIĘZI, ROBIENIA Z LUDZI IDIOTÓW SIĘ SKOŃCZY??? :] Bo co??? - ludzie mają z "klapkami na oczach" wstawać rano, biec do pracy aby nabijać kieszenie bogaczom? aby zwiększać produkt krajowy brutto? mają o nic nie pytać? -kto ten chory system monetarny wymyslił??? -że 1% ludzi na świecie jest w posiadaniu 99% całego majątku tego swiata! Mamy nie patrzeć w niebo w kosmos [ skąd przecież przybyliśmy i dokąd zmierzamy] ??? Czy tym rzadzącym nie przyszlo do głowy, że gbyby starać sie odejść od BARBARZYŃSTWA, NIESPRAWIEDLIWOŚCI ,WOJEN, ZABIJANIA SIEBIE NA WZAJEM, ZABIJANIA NIEWINNYCH ZWIERZĄT- wtedy może obce cywilizacje zachciały by się z nami skontaktować- może nawet podzieliły by się z nami częścia swoich technologii, co rozwiązało by niemal w 100% sprawy związane z energią, egzystancją i głodem na swiecie! -wtedy moglibyśmy się skupić na sprawach najważniejszych dla kazdego z nas- czyli na sprawach duchowych, na reinkarnacji itd.. :] - CZY DO RZĄDZĄCYCH TO NIE DOCIERA??? W ogóle dlaczego media milczą na ten temat???

 I teraz chciałbym napisać o UFO, które osobiscie widziałem - ja i mój brat. Otóż było to z 3 lata temu. Już było ciemno, mieszkam na wsi, byłem na placu przy domu. Nagle na niebie od strony północnej pojawiło sie 6 czerwonych punktów świetlnych, lecących w równiutkich odstępach od siebie [coś na kształt trapezu? Rombu? czy coś takiego...] , i teraz nie jestem pewien czy to był jeden bardzo duży objekt oświetlony tymi czerwonymi światłami? Czy było to 6 NOL-i? Nie mogło to być na 100% nic pochodzenia ziemskiego, leciały tak na moje oko z prędkością "małych samolotów" , jednak nic nie było slychać-absolutna cisza, poruszały się totalnie bezgłośnie. Według mnie mogły być na wysokości parę set metrów -do pół kilometra max? Potem jeszcze szybko leciałem po brata, i brat też to widział. Po około pół minucie obiekty te nagle znikły, prawdopodobnie wystrzeliły w niebo? Ale co było najdziwniejsze – o co chcialem FN zapytać- tam z tej strony z której przyleciały [już po ich zniknięciu] zauważyłem spadającą z nieba "CZARNO-GAZOWĄ, PÓŁPRZEZROCZYSTĄ KULĘ" , spadała powoli kurcząc się i rozciagając- miała niewątpliwie jakąś struktrutę gazową, "elastyczną" ? Jak była duża i jak daleko spadała od mojego domu? Trudno mi jest powiedzieć- ale tak na moje oko spadała w odległości od pół kilometra  - do pare kilometrów ode mnie? Więc musiała to być bardzo duża kula.

 I tu mam do FN gorącą prośbę o odniesienie sie do tych czerwonych NOLI-i , oraz tej tajemniczej CZARNEJ, GAZOWEJ KULI spadającej z nieba dokładnie z miejsca- gdzie te nole przyleciały - moim zdaniem zwolnily by wypuscić tę kulę? Czy macie podobny przypadek w swoich archiwach?

 Pozdrawiam serdecznie FN. […]

 

Pięknie dziękujemy za bardzo ciekawy opis, który wzbogacił nasze archiwum. Czy mamy w swoich zasobach relacji ludzi taki przypadek, kiedy od obiektu oddzieliła się półprzezroczysta kula? Nie, ale jak najbardziej wierzymy, że takie wydarzenie mogło mieć miejsce. Od tych obiektów potrafią oddzielać się mniejsze, wlatywać w nie, UFO może podzielić się na 2, 4 albo i więcej obiektów identycznej (!) wielkości, a nawet mamy w naszym archiwum opisy Bliskich Spotkań I stopnia (tylko obserwacja bez kontaktu), kiedy od UFO oddzielały się kule zawieszone na „linach ze światła”, dotykały ziemi i na oczach na wpół zdumionych, na wpół przerażonych świadków z powrotem wracały do obiektu i w nim znikały!

Specjalnie na potrzeby tej publikacji umieściliśmy w sieci www materiał z naszego Archiwum Wideo FN – to odcinek znakomitej serii dokumentalnej zrealizowanej przez Brytyjczyków pod tytułem „Bliskie Spotkania”. Akurat ten odcinek opowiada dwie fenomenalne historie, które idealnie pasują do obu opisywanych przez nas w tym tekście przypadków. Zwracamy uwagę na pierwsze wydarzenie nazwane „Święty Pojazd”, które miało miejsce 15 sierpnia 1972 w Taize we Francji. Tam stało się dokładnie tak, jak w opisie naszego świadka: pomiędzy ludźmi a UFO pojawił się nagle żywopłot, którego wcześniej nie było! Dosłownie bliźniacza sytuacja.

Druga historia opisuje trochę bardziej „banalną sytuację z obserwacją UFO”  z 29 listopada 1989. Dwóch policjantów patrolowało obszar przy granicy, kiedy zauważyli dziwny obiekt na niebie. W materiale jest bardzo dobra animacja, która pokazują nieprawdopodobne zachowanie się świateł wokół obiektu, co bardzo dokładnie opisali świadkowie. Bardzo polecamy obejrzenie tego materiału.

 

Na koniec jeszcze kilka słów komentarza do tej części listu naszego czytelnika, w którym przedstawił swoje przemyślenia o „rządach, które wiedzą, a nie mówią”. Trudno powiedzieć, jak to wygląda we wszystkich krajach świata, ale powiemy, jak w Polsce. Mieliśmy okazję z racji profesji niektórych naszych kolegów poznać wszystkich polskich premierów, prezydentów, szefów partii czy nawet dowódców polskiej armii – dajemy stuprocentową gwarancję, że temat UFO tam po prostu nie istnieje poza jakimś „rubasznym żartem”. Po prostu zero! Rządy jak wiemy zmieniają się jak w kalejdoskopie, czasami zdarza się, że we władanie państwo dostaje grupa naprawdę wyjątkowych nawiedzeńców i tępaków, którzy każdy temat natychmiast wyklepali by w mediach przy tej czy innej okazji.

Tymczasem tego nie ma, gdyż tego tematu nie ma! Zabrzmi to może dziwnie, ale w USA jest podobnie. Być może jakaś jednostka specjalna armii amerykańskiej ma jakąś wiedzę, ale tacy zawodnicy jak Donald Trump (polecamy znakomitą książkę Michaela Wolffa „Ogień i Furia” pokazującej kulisy pracy obecnej administracji), którzy nie są w stanie przeczytać od początku do końca nawet jednej kartki tekstu, zmieniają co 2-3 tygodnie swoich wszystkich doradców, a decyzje zmieniające mapę polityczną świata podejmują w oparciu o kilka słów swojej córki, której „coś tam się nie spodobało i powiedziała to tatusiowi” – nawet w takim chaosie temat UFO nawet przez chwile się nie pojawia. Tylko żarty, kpiny, szyderstwa…

Ot, przykład z ostatnich godzin. Jeden z bardzo znanych publicystów postawił w swoim komentarzu tezę, że Polska zaczyna przypominać wielki narodowy dom wariatów. Nie będziemy z nią polemizować, gdyż nie to ma w tej sprawie największe znaczenie. Uwagę jednego z naszych oficerów przykuła końcówka tekstu, w którym autor zastosował ciekawy „chwyt publicystyczny”, aby pokazać, że kompletne zidiocenie nie jest ulubioną figurą tylko naszego narodu, ale „zdarza się także na świecie”. Jako przykład podał „ilość światowych obserwacji UFO”. Ostatni fragment tego artykułu poniżej.


 I tak właśnie postrzegana jest tematyka UFO w tzw. kręgach opiniotwórczych. Albo jako brednie nawiedzonych wariatów i fantastów, albo – co rzadsze i znacznie bardziej widowiskowe, ale coraz bardziej popularne w kręgach kościelnych w naszym kraju – jako krótkie pokazy diabłów i demonów, którzy co prawda ekstremalnie rzadko, wręcz na granicy absurdu rzadko, ale jednak od czasu do czasu bawią się w tworzenie „latających spodków”, aby w ten sposób odciągnąć (?!) jakiś tam promil ludzkiej populacji od "prawdziwej wiary" w Maryję, Jezusa itp.

Teza karkołomna i idiotyczna ze stu tysięcy powodów, ale także ze względu na marginalną skalę oddziaływania zjawiska UFO na ludzi, dla których w większości temat UFO jest jedynie powodem do kpin i żartów, a jeśli nawet coś przeczytają, to szybko o tym zapominają i nie zajmują sobie „takimi głupotami” głowy, bo jest tysiąc ważniejszych spraw. Mamy nadzieję, że udało nam się zdefiniować punkt, w którym obecnie się znajdujemy. I tylko jedno na koniec: my wiemy, że zjawisko UFO jest w stu procentach prawdziwe i nie mamy cienia wątpliwości, że Ziemia jest obserwowana i monitorowana przez obce cywilizacje przybywające na nasza planetę z odległych miejsc lub równoległych światów. Ta wiedza sprawia, że człowiek czytając prześmiewcze komentarze ludzi o UFO nie jest w stanie pozbyć się z twarzy uśmiechu… ;) Ot, taka mała refleksja „w czasie ostatniego dnia świąt” na koniec tekstu, po napisaniu którego wchodzimy na pokład okrętu Nautilus i płyniemy dalej po tym dziwnym świecie - w lekkim rozbawieniu i dużym zdumieniu. ;)

 

Mamy apel do naszych czytelników. Ktoś kiedyś powiedział nam, że w Polsce jest ok. 500 'identycznych jak FN serwisów i blogów o UFO, ale bogatszych w treści i o niebo częściej aktualizowanych niż serwisy FN' (w tym także nasz wyłącznie ufologiczny i - z którego jesteśmy bardzo dumni - serwis FN o UFO, czyli www.emilcin.com) i my tę tezę od lat powtarzamy (zwłaszcza prezes FN), ale... czas ją zweryfikować. Było to przedmiotem ostrego sporu w Bazie FN, którego nie sposób było rozstrzygnąć tylko za pomocą wyszukiwarki. I stąd gorąca prośba:

Czy możecie przysłać nam linki prowadzące do tych 500 serwisów? Ile serwisów w Polsce (pomińmy martwe i publikujące w tempie 1 wiadomość na miesiąc) serwisów tematycznych zajmujących się zjawiskiem UFO jest w polskiej przestrzeni www? My praktycznie nie śledzimy tych 500 znakomitych i niezwykle profesjonalnych serwisów tematycznych o UFO (jeśli tyle rzeczywiście jest), a przez to być może coś tracimy. Czy możemy prosić o e-mail z taką wiadomością i linkiem? Chcemy wreszcie zobaczyć, co jest w polskiej sieci, gdyż zwykłe użycie wyszukiwarek google okazuje się bezskuteczne, ale może one 'nie są wyłapywane przez google'.

Informacje prosimy kierować na adres: netffn@onet.eu

Komentarze: 29
Wyświetleń: 6970x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 2 kwi 2018 10:32   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (29)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 17 kwi 2018 21:46 | ocena: + 1

mandarin | Załogant

O tym jak górnik spotał obok nawiedzonego stawu płot którego tam wcześniej nie było, a którego nie można było przejść: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/05/wodnicy-ktorzy-potrafia-latac-w.html

Wt, 17 kwi 2018 21:44 | brak oceny

mandarin | Załogant

Tu o tym jak leśny duch wywołał pojawienie się muru zbudowanego z drzew: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/12/lesny-duch-sowacja.html

Śr, 11 kwi 2018 16:43 | brak oceny

Logic | Załogant

Oni oszukują ludzi w sprawach o wiele mniej ważnych na przykład w sprawie islamizacji Europy co przez średnio inteligentnego człowieka na pierwszy rzut oka jest bzdurą, tu mam na myśli połączenie pseudowartości morderczej sekty z wartościami humanizmu i praw człowieka obowiązującymi w Europie.
A wy chcecie żeby oni mówili prawdę w kwestiach zasadniczych czyli rozwoju duchowego i obecności innych cywilizacji.
Ten system musi całkowicie się rozlecieć ponieważ jest od początku do końca PATOLOGICZNY ! i dopiero potem można próbować przestawić ludzką mentalność.

Nie, 8 kwi 2018 15:10 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Publicystą - autorem felietonu z głupawym komentarzem na temat wariatów wierzących w jakieś tam UFO - jest JACEK ŻAKOWSKI. Moim zdaniem nie ma akurat nic do rzeczy, że jest to komentator skrajnie lewicowy, czy nawet lewacki. Ma jednak znaczenie, że należy on do mediów "głównego nurtu", gdzie najwyższy sznyt stanowi wykpiwanie duchów, UFO, reinkarnacji, jasnowidzenia i podobnych zabobonów i niedorzeczności obrażających trzeźwy, nowoczesny umysł XXI wieku... Ja osobiście mediów mainstremowych unikam jak ognia, szkoda czasu na przyswajanie ich popłuczyn.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 kwi 2018 17:01 | brak oceny

Logic | Załogant

@Natenczas_Wojski,
Hah lewacki umysł i trzeźwy - to dwie sprzeczności wzajemnie się wykluczające.

Czw, 5 kwi 2018 20:51 | ocena: + 1

relatysta | Załogant

"Czyli wolno i ostrożnie, nieufnie ale wraca ludziom rozum. Może to jest jakieś wytłumaczenie niektórych decyzji podejmowanych w Polsce?"
Tak, zdrowy rozsądek nie ma żadnych znamion podejmowanych decyzji; dopiero gdy chodzi o kasę - naszą kasę, zaczynają się rozsądne decyzje. Choćby tylko statystyczno/sondażowe.
Od taka Polska i nie tylko.

Czw, 5 kwi 2018 08:39 | brak oceny

Damian2 | Załogant

W sieci pojawiło się nagranie helikoptera z udziałem ufo. Co szanowna redakcja, czy ekipa nautilusa/czytelnicy o tym myślą? Fake??

Wt, 3 kwi 2018 17:53 | ocena: + 1

Earthator | Gość

Obcy nie tylko ingerują w nasz umysł Lecz także w internet manipulując lajkami tak więc mamy przykład na ingerencję obcych

Wt, 3 kwi 2018 09:54 | ocena: + 1

human | Gość

"ale są tworzone z czystej energii tylko za pomocą ich umysłów". Pojazdy UFO gdyby były stworzone z czystej energii nie dochodziło by do katastrof tych pojazdów, niestety są to maszyny o bardzo zaawansowanej technologi ale jak to bywa z urządzeniami czasami się psują. pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 kwi 2018 11:43 | ocena: + 4

George | Załogant

@human, A nie pomyślałeś o tym, że ufo ufie nie równe? My mamy baloniki, latawce, szybowce, sterowce, bumerangi, drony, odrzutowce, satelity i podobne. Różne środowiska używają odmiennych obiektów latających w zależności od ich możliwości technologicznych i potrzeb. Kto powiedział, że nas nawiedza jedna cywilizacja z jedyną technologią? W niebie jest tłok różnorodnych cywilizacji na różnym poziomie. Każdy tam chce zobaczyć skansen z żywymi jeszcze sapiensami. Jedni są osadzeni w technologii materialnej, inne niematerialnej a jeszcze inne w zespolonej.

Pon, 2 kwi 2018 22:58 | ocena: + 3

Elo | Gość

Witam. Pare lat temu kiedy mieszkalusmy we Włoszech zona wieszala pranie w nocy na balkonie i nie mogla mnie dobudzic ..chociaz dla mnie byle szmer od razu stawia mnie na nogi.. Widziala wysoko obiekt z ktorego wylatywaly mniejsze..robily koła i spowrotem wracały do statku matki. Myslalem ze jej sie przewidzialo..ale teraz wiem ze byla to faktyczna wizja.. I dziwi mnie to ze nie mogła mnie obudzic.

Pon, 2 kwi 2018 22:54 | ocena: + 2

promagna | Załogant

Parę dni temu Nie, 25 mar 2018 15:01 pisałem, że minusy to jedna wielka pomyłka. cyt."Źle się stało, że funkcja +/- została wstawiona, bo jest to raj dla troli. Może szanowny oficer techniczny szczyglis usunie tę funkcję. A komentarze powinny być dodawane tylko po zalogowaniu. Profil załoganta powinien być całkowicie uzupełniony w dane personalne z imienia i nazwiska. Wtedy skończy trolling" Funkcja +/- została zaczarowana :) i mamy same ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 2 kwi 2018 23:34 | brak oceny

NAUTILUS | Mostek Kapitański

@promagna, Pracujemy nad tym - prosimy o chwilę cierpliwości! Pozdrawiamy. FN

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 2 kwi 2018 23:37 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@NAUTILUS, Bóg zapłać za wyrozumiałość za moje modły do FN, ale nie będę chwalił nocy przed wschodem Słońca ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 3 kwi 2018 12:19 | ocena: + 3

magda | Gość

@promagna, ale cie zminusowali

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 3 kwi 2018 23:48 | ocena: + 3

promagna | Załogant

@magda,

A ja Ci dałem +

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

ONZ: wkrótce zacznie się prawdziwa ‘walka o wodę’. Według ekspertów ONZ przez zmiany klimatyczne pędzimy ku katastrofie, w tym także możliwym walkom o wodę między państwami nuklearnymi.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 22 kwi 2019 07:34 | W wielkanocną sobotę doszło do ciekawe obserwacji UFO. Nasz czytelnik o godzinie 5-tej rano (!) zauważył bardzo ciekawe obiekty na niebie, które wykonywały dziwne ewolucje. Nagrał to na wideo - zamieściliśmy film w serwisie www.emilcin.com w dziale RELACJE

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 26 marca 2019 | - Mamo… a kto mi odda serce, jak wszyscy go potrzebują, bo każdy chce żyć? – mówi mała kilkuletnia dziewczynka czekająca na przeszczep serca. I to są te najtrudniejsze chwile, które znam.

czytaj dalej

FILM FN

TAJEMNICA FENOMENU OKALECZEŃ BYDŁA

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.