Dziś jest:
Wtorek, 15 kwietnia 2025

Jedność myśli, słowa i czynu. To jedyna droga do szczęścia.
Sathya Sai Baba

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7046x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Śr, 26 paź 2005 00:00   
Autor: FN, źródło: FN   

W Radiu Koszalin rozpoczyna się nowy cykl audycji poświęconych zjawiskom niewyjaśnionym.

Koszalin jest kolejnym miastem, w którym można będzie posłuchać audycji poświęconych zjawiskom niewyjaśnionym. W nowej ramówce Polskiego Radia Koszalin znalazło się miejsce na audycję, która ma pokazywać to, co na świecie dziwne i ciekawe. Obok spotkań z naukowcami czy odkrywcami, co drugi tydzień Przemysław Mroczek będzie przepytywał ludzi Nautilusa. Tematami oczywiście będą niewyjaśnione zjawiska. Pierwsza audycja z cyklu „Dziwy tego świata” pojawi się na antenie 27 października o godz. 20.00. Gościem w niej będzie prezes Nautilusa Robert Bernatowicz, który opowie o tym czym jest Nautilus i jak powstawał, ale również przedstawi swoje własne poglądy na wiarę i wiedzę. Polskiego Radia Koszalin można słuchać na częstotliwościach: 103,1 mhz i 98,0 mhz w Koszalinie; 95,3 mhz w Słupsku; 92,5 mhz w Kołobrzegu; 88,1 mhz w Pile; a także w Internecie na stronie www.radio.koszalin.pl.

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7046x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Śr, 26 paź 2005 00:00   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

13 kwietnia - pozdrowienia dla wszystkich z tr

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 24 mar 2025 21:16 | [KONTAKT] Szanowny Panie Robercie

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 5 kwietnia 2025 | Czy można jednym zdaniem zmienić świat? Ja wierzę, że trafna myśl zapisania słowami ma gigantyczną energię, jeśli zawiera w sobie światło czyli prawdę. I może zmienić jednego człowieka, czyli tak naprawdę cały świat. Jak to działa? Zobaczycie sami, bo chłopaki już wyruszyli!

czytaj dalej

FILM FN

Teleskop Webba sfotografował UFO?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.