Dziś jest:
Wtorek, 17 lutego 2026

Śmierć wygląda gorzko, ale przy tym tak mocarnie i dobrotliwie jak troskliwy ojciec, który zabiera zbłąkane dziecko do domu.
/Hermann Hesse/

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7557x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Wt, 11 lip 2006 00:00   
Autor: FN, źródło: FN   

Sezon 2006 w porównaniu z poprzednimi jest wyjątkowo ubogi w piktogramy. Jaka jest tego przyczyna? Czy tylko opóźnienie wegetacji roślin wpłynęło na nikłą ilość znaków w zbożu?

Tegoroczny sezon "piktogramowy" rozpoczyna się z dużym opóźnieniem i w porównaniu z poprzednimi latami, niezwykle skromną ilością informacji. Chociaż mamy już drugą dekadę lipca, sygnałów o powstałych znakach było do tej pory zaledwie kilka, a na dodatek żaden z nich nie okazał się zbyt interesujący dla badaczy zjawiska. Dziś rano włocławski oddział Radia GRA zamieścił na swojej stronie internetowej informację o pojawieniu się we wsi Wistka Szlachecka (10 km od Włocławka) dwóch kręgów. Znaki zostały wykonane w życie. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę tj. z 8 na 9 lipca br. Właściciel pola, pan Józef Alabrudziński opowiedział dziennikarzowi Radia GRA, że tej nocy, około 2-3 nad ranem ktoś spłoszył krowy, które w popłochu zerwały się z uwięzi. Pan Alabrudziński widział też niebieskawe światła na niebie. Na pole poszedł z samego rana i wtedy zobaczył powstałe kręgi. Wieści o nowym piktogramie dotarły również z miejscowości Chludowo w gminie Suchy Las koło Poznania. W roku 2004 w tej samej wsi powstał znak składający się z trzech kół.

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7557x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Wt, 11 lip 2006 00:00   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Barack Obama sprostował swoją wypowiedź o istnieniu kosmitów. Były prezydent USA wyjaśnił, że miał na myśli statystyczne prawdopodobieństwo istnienia życia pozaziemskiego, a nie dowody na kontakt z kosmitami podczas swojej prezydentury. Obama podkreślił, że nigdy nie widział takich dowodów.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 04:50 | Obiekt obserwowałam/em 21 listopada 2025 r. w godzinach 23:45–23:55. Lokalizacja obserwacji: 53.8418°N, 20.5040°E (okolice Dągi – Warmia i Mazury) Patrzyłam/em w kierunku rejonu konstelacji Wielkiej Niedźwiedzicy (okolice 'Dużego Wozu'). Zaobserwowałam/em bardzo jasny obiekt poruszający się wyraźnie z lewej strony na prawą. Obiekt pozostawiał świetlistą smugę i zniknął w sposób przypominający spalenie/rozpad, po kilku do kilkunastu sekund.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

Barack Obama o UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.