Dziś jest:
Sobota, 6 grudnia 2025

Życie niemal na pewno ma sens.
/A. Einstein/

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

#593 Z TRZECH KUL... POWSTAŁA JEDNA! - FN 2016

komentarze: brak oglądane: 11352x

Bardzo ciekawe zdjęcia kul typu "orbs" (wielokrotnie pisaliśmy o nich w serwisie FN) przysłała nasza czytelniczka z podwarszawskiej miejscowości. Wykonywała ona zdjęcia dzieci bawiących się w pobliżu hamaku. Oto, co na ich temat napisala autorka zdjęć:

[...] Dwa z nich są zrobione po prostu podczas spaceru na ulicy około godziny 22, a więc ani na cmentarzu, ani w "godzinie duchów". Czasem zdarza mi się wychodzić na spacer wieczorem z psem i biorę aparat. Takich zdjęć mam sporo. W/g mnie są one dowodem, że te byty energetyczne pojawiają się nie tylko w miejscach kultu i podczas doznań medytacyjnych i grupowych uniesień religijnych, ale dosłownie otaczają nas...

Jedno zdjęcie zrobione przed moim blokiem w [...] - i tu mogę powiedzieć, że w/g moich obserwacji można się z tymi energiami mentalnie porozumiewać. Kiedy podczas spaceru powiedziałam im, że czas się żegnać, bo idę do domu to na kolejnym zdjęciu robionym przed blokiem (tym które załączyłam) pojawiła się cała chmara obiektów (przed tym mentalnym pożegnaniem pojawiało się po kilka sztuk na jednej fotografii). Dodam, że pogoda była idealna, bezwietrznie i bez deszczu. Odniosłam wrażenie, że przyleciały wszystkie z okolicy pożegnać się ;-)

 

 

Od autorki e-maila dostaliśmy wiele ciekawych zdjęć, ale absolutnie najbardziej interesujące są te dwa z procesu formowania się tego białego, kulistego obiektu w pobliżu dzieci.



* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Strona 63 / 78


komentarze: brak
oglądane: 14677x

#208

Eksperyment 'Zdjęcie" - Michałowice, 2012

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14457x

#207

Jesteśmy na 'końcu świata'!

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14430x

#206

W drodze na Kasprowy

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14121x

#205

Zdjęcia chmur wykonane na działce 29.07.2012

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14003x

#204

Muchołapka w Ludwikowicach Śląskich

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13862x

#203

Londyn, Hyde Park - 27 lipca 2012

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14536x

#202

Zdjęcie z wyprawy Igora Diatłowa (2 luty 1959 rok)

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13997x

#201

Energia nad dzieckiem (1995 rok)

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13875x

#200

Niezwykłe wygniecenie w Krakowskich Broniwicach Małych

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14154x

#199

Zdjęcie ducha zakonnicy przed bramą cmentarną w Łomży

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14345x

#198

Tajemniczy obiekt na ślubnym zdjęciu (2009)

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14033x

#197

Intrygujące zdjęcie obiektu na powierzchni Marsa

czytaj dalej

STRONA
1 50 60 61 62 63 64 65 66 78
Strona 63 / 78

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy w książce Misja jest ukryty kod? Jedna z internautek twierdzi, że tak. Przekaz odczytany w ten sposób jest poruszający i nie jest na pewno przypadkiem. Rzecz jest fascynująca - szczegóły wkrótce.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 24 lip 2025 08:46 | 22 lipca 2025: Dwóch mężczyzn w miejscowości Giby (wieś o charakterze letniskowym w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie sejneńskim) widziało przelot trzech jasno świecących obiektów, które tworzyły na niebie formację trójkąta. Obiekty poruszały się bardzo szybko, świadkowie wykluczają drony. Przelot był w całkowitej ciszy. Dwóch z nich zarejestrowało przelot telefonami komórkowymi. [...]

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

To może być statek obcych. Co naprawdę leci przez Układ Słoneczny?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.