Dziś jest:
Sobota, 21 marca 2026

Liczba głupców jest niezliczona. Czyli na resztę wypada dar mądrości
Włodzimierz Sedlak – polski duchowny katolicki, twórca polskiej szkoły bioelektroniki

Komentarze: 0
Wyświetleń: 11735x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 29 lis 2009 02:22   
Autor: FN, źródło: FN   

Teraz nad Rumunią?!

Kilka tygodni temu pisaliśmy o niezwykłym zjawisku zaobserwowanym nad Moskwą. Chodziło o dziwnie wygladającą chmurę. Do niej zaraz wrócimy, ale oto najnowsze informacje mówią o pojawieniu się identycznego zjawiska nad Rumunią. Informacje są bardzo skąpe, na razie na portalu liveleak pojawił się film:

<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/f92_1256422933"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/f92_1256422933" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="450" height="370"></embed></object>

Zdjęcia tego zjawiska rzeczywiście zadziwiają, o ile... nie są wykonane na programie graficznym.



Na koniec jeszcze sprawa dziwnej chmury nad Moskwą. Dostaliśmy e-mail:


-----Original Message-----
From: xxxxxxxxxxxxxx
Sent: Thursday, October 22, 2009 6:01 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Moskiewska chmura - TWORZENIE, JEST VIDEO!

Witam Państwa,


Około 2 tygodnie po pierwszych relacjach pojawiło sie już świeże wideo ukazujące jak to się stało.
To przebija sama cmurkę i jest NIESAMOWITE. Prosze zwrócić uwagę na szybkość, strukturę chmur wokół i co się stało w dosłownie w kilka sekund z całym niebem.

Efekt końcowy jest identyczny z tym co widziały setki ludzi, sami film nie sprawia wrażenia jakiejś manipulacji

http://www.youtube.com/watch?v=9NOueBzbC2Q

Pozdrawiam ,kris


Oto film:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9NOueBzbC2Q&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/9NOueBzbC2Q&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Komentarze: 0
Wyświetleń: 11735x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 29 lis 2009 02:22   
Autor: FN, źródło: FN   



* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

ZAGINIĘCIE IWONY WIECZOREK - nowe informacje … - W ostatnich tygodniach wykonaliśmy w Trójmieście kilka czynności w terenie. Nie mogę powiedzieć jeszcze, gdzie i czego dotyczyły. Powiem tylko, że nie dotyczyły terenu 'Zatoki Sztuki' - przekazał w rozmowie z Onetem prok. Eryk Stasielak, naczelnik Małopolskiego Wydziału do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 18 mar 2026 06:34 | [KONTAKT] Witam dzisiaj na drodze wraz z kolegą widzieliśmy lewitującą białą kulę wielkości głowy dziwne zjawisko pojawiło się nagle a gdy zawróciłem nic już tam nie było

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 7 marca 2026 | To Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO miało mieć naprawdę szokujący przebieg. Obce istoty doskonale wiedziały, że mają do czynienia z małym chłopcem, który z ciekawością rozglądał się po pomieszczeniu pojazdu UFO. Po chwili milczenia z wyraźnym rozbawieniem jedna z humanoidalnych istot złożyła mu niezwykłą propozycję.

czytaj dalej

FILM FN

RAKIETA HELLFIRE ODBIJA SIĘ OD OBIEKTU UFO?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.