Dziś jest:
Wtorek, 17 maja 2022

Ludzkość na Ziemi żyje obecnie w niegodziwym nadmiarze materialnych pragnień i przyjemności.
/Billy Eduard Meier, najsłynniejszy kontaktowiec z UFO na świecie/

Komentarze: 41
Wyświetleń: 57622x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 23 sty 2010 16:59   
Autor: FN, źródło: www.nativehealer.net   

Zbliża się oczyszczenie Ziemi – ostrzega Medicine Grizzly Bear

Kilka dni temu na naszym portalu ukazał się tekst, w którym było wspomniane o niezwykłej postaci z USA, jaką jest Robert Torn Lake, zwany Medicine Grizzly Bear. Przypominamy, że Robert jest pół krwi Indianinem, od kilkudziestu lat pomaga wielu osobom jako Medicine Men. Jest autorem paru książek opowiadających o naturalnym sposobie leczenia (na naszym rynku pojawiło się tłumaczenie książki pt Native Healer). Sam nie lubi słowa szaman. Jak powiada, szereg z jego nauczycieli - szamanów, którzy to posiadali dar leczenia, korzystało z dobrych i złych źródeł energii. Robert uważa się za osobę, która leczy wyłącznie w oparciu o miłość i dobrą, pozytywną energię.

 

Robert posiada także zdolności przepowiadania przyszłości (np.: trzykrotnie informował administrację USA o planowanych zamachach na ówczesnego prezydenta Ronalda Reagan’a).

 

Po naszej publikacji dostaliśmy e-mail od Pawła, naszego czytelnika.

 

To: nautilus
Subject: Tłumaczenie tekstu

 

Halo Mostek Kapitański !

 

Tekst dotyczący Roberta Torn Lake'a, który został podany w odnosniku www w artykule pt." Jasnowidząca z Tęgoborza trafnie przewidziała wybuch II Wojny Światowej" z 17 stycznia, zainteresował mnie na tyle, że postanowiłem go przetłumaczyć. Co prawda nie tą część proroczą, która jak widać się nie sprawdziła, ale samo podsumowanie, które uznałem za ciekawe i pouczające, warte nagłośnienia i nawiązujące do publikowanego już na stronach FN filmu, w którym wypowiada się Starszyzna Indiańska.

Przekierowanie do proroctwa Roberta Torn Lake'a:
http://www.nativehealer.net/Healer2005/prophecies.html

I film:

 

Tłumaczenie:

Ludzie, którzy usłyszeli o tej lub innych przepowiedniach, często zadają mi pytanie: "Co mamy z tym zrobić?" Ja jednak nie wiem czy jestem w stanie im odpowiedzieć. Pytają mnie również "Dlaczego to wszystko ma się wydarzyć, o ile w ogóle się wydarzy?" I tutaj również nie jestem pewien czy znam odpowiedź na to pytanie. Uważam, że z tym jest tak jak z czymkolwiek innym w życiu, możemy wierzyć i próbować przygotować się na taką możliwość, poukładać to sobie jakoś inaczej lub w ogóle zignorować.

Jak mniemam, odpowiedź jest indywidualna, a może nawet i grupowa. Nasza Rdzenna Starszyzna uczy nas, że Wszechświat jak i Natura działają w oparciu o sprecyzowany system praw. Są to prawa zarówno duchowe jak i fizyczne. Weźmy na początek zachodni model pojmowania świata i dla przykładu prawo z fizyki, które mówi: "Każdemu działaniu towarzyszy stosowna odpowiedź". Ta odpowiedź może być dodatnia (pozytywna), ale może też być ujemna (negatywna). Rdzenna Starszyzna nauczała nas aby żyć według Prawa Wzajemności, czyli "nie brać nic, jeśli nic od siebie nie dajesz w zamian". Ta zasada dotyczy tak samo roślinki czy leczniczego ziela, żywności, wody, jak też zwierzyny łownej, ryb służących za pokarm, zasobów naturalnych potrzebnych do przetrwania lub dla celów obrzędowych, albo do modlitwy, np. błagalnej.
Tak czy inaczej, cykl jest przerwany. Bogactwa naturalne się wyczerpują.

Wszystko w Naturze posiada swojego własnego ducha, który w dodatku jest połączony z Wielkim Duchem. Stąd też nasza Starszyzna od zawsze doradzała nam aby okazywać Szacunek. Jest on kolejnym starożytnym prawem, innymi słowy można powiedzieć tak: "dostarczmy zapłatę, ofiarujmy dar lub datek, miejmy coś do oddania, a otrzymamy to czego potrzebujemy i to z nawiązką". Żyjąc według naszej rdzennej tradycji od zawsze okazywaliśmy szacunek Kreatorowi, Naturze, Duchowi i naszym przodkom, ofiarowując im tytoń i/lub żywność, zanim siłą zabraliśmy życie i ducha jakiejkolwiek żywej materii. Ochrona przyrody i zachowywanie jej czystości to część tej filozofii. Z kolei jej fundament to symboliczna moc, sens i cel Cyklu. Życie jest nienaruszalne i święte, zawsze związane z okazywaniem szacunku, ponieważ wszystko co odchodzi, to też przychodzi i jest albo pozytywne (dodatnie), albo negatywne (ujemne). Nie możemy po prostu cięgle brać nie dając niczego w zamian, bo inaczej zniszczymy samych siebie.

Podsumowując, wydaje się, że ludzkość nie pamięta, że Matka Ziemia i cały Wszechświat to Doskonały Cykl. Mają w niepamięci odwieczne prawa Natury i Wszechświata lub postanowili je ignorować. Mimo, że niektóre kultury i religie odwołują się do Praw Wielkiego Kreatora, to jednak stają się zbyt chciwi, zbyt pyszni i żyją w oderwaniu od Natury aby je prawidłowo stosować. W związku z tym ludzkość sama sobie kreuje swój własny problem. Sami sobie tworzymy choroby. W takim razie odpowiedź na pytanie "dlaczego?" powinna być oczywista.

Natura podąża przez cykle. "Wielkie Oczyszczenie", jak niektórzy rdzenni przywódcy duchowi i prorocy je nazywają, jest tylko kolejną częścią uniwersalnego cyklu. Jedni przetrwają go, inni nie. Czy jest to forma kary od rozgniewanego Boga, rozdrażnionych duchów i sił Natury, czy może po prostu jest to ujemna fizyczno-duchowa odpowiedź, która wynika z naturalnego prawa? To wszystko zależy od własnej percepcji, wierzeń i sposobu pojmowania rzeczywistości.

W jaki sposób ludzie mogą się przygotować na to potencjalne oczyszczenie? Porada Starszyzny jest następująca:


- Po pierwsze, jako istoty ludzkie, zarówno indywidualnie jaki i wspólnie, musimy wziąć odpowiedzialność za nasze negatywne myśli i działania skierowane przeciwko Ziemi.
- Musimy rozpocząć sprzątanie całego bałaganu, który spowodowaliśmy. Trzeba spróbować odtworzyć te dobra, które zostały zanieczyszczone, zniszczone lub wyczerpane.
- Trzeba nauczyć się żyć tak, aby wziąć odpowiedzialność za własne ziałania. Należy spróbować wywrzeć polityczny nacisk na przemysł, rządy, całe społeczności, jak też na jednostki, tak aby wspomóc znalezienie rozwiązań, dzięki którym uda się usunąć zanieczyszczenie i naprawić zniszczenie spowodowane przez tą tzw. "cywilizację" i postęp techniczny.
- Powinniśmy rozpocząć oczyszczanie własnego umysłu, ciała i duszy poprzez wykorzystywanie starożytnych rytuałów i ceremonii, które od niepamiętnych czasów były wykonywane na Ziemi, zgodnie ze świętym prawem i naturalnymi cyklami.
- Teraz też nastał czas, aby przywrócić i wykonywać ceremonie lecznicze dla Ziemi, modlić się w jej intencji i pomagać sobie nawzajem.
- Dalej Starszyzna radzi, że być może powinniśmy rozpocząć przygotowania do przetrwania, pomagając jedni drugim przygotować się na Wielkie Oczyszczenie. Niechaj bogaci wspomagają biednych, światli niechaj budzą nieświadomych, niechaj ci co mają wiele podzielą się z tymi, którym nie starcza. Wszystko to musi być wykonywane z dobroci serca i jako efekt obranej
drogi duchowej.

Dla rdzennych mieszkańców Ameryki Starszyzna ma takie oto przesłanie:


- Jesteście pierwotnymi opiekunami tego lądu. Przywróćcie z powrotem wasze święte tańce, rytuały i ceremonie.
- Wykonujcie religijne czynności w czystości i zgodnie z tradycyjnymi zwyczajami i prawem: bez alkoholu, bez narkotyków, ze wstrzemięźliwością seksualną, unikając okresów menstruacyjnych o podwyższonej energii.
- Nie nagrywajcie, ani nie fotografujcie tych czynności, nie sprzedawajcie religii za pieniądze, bo inaczej te obrzędy będą pozbawione ducha. Te święte tańce i ceremonie zostały nam dane na samym Początku jako narzędzia i wiedza, dzięki którym możemy pomóc utrzymać świat w równowadze.

 

 

Dla nie-Indian Starszyzna ma taką radę:

- Z uwagi na wypełnianie naszych świętych obowiązków i w imię naszej odpowiedzialności, za tą ziemię, jako jej opiekunowie, potrzebujemy zabezpieczenia, ochrony, i poszanowania dla naszej tradycyjnej religii i kultury oraz naszych świętych miejsc i centrów mocy. Tyczy się to tych miejsc, z których czerpiemy wiedzę, moc i zasoby potrzebne do wspomożenia procesu leczniczego tej Planety i siebie nawzajem.

 


Miejsca święte i tereny kultu, w wielu różnych częściach świata, dla wielu różnych ras i kultur ludzkich, zostały obrane przez Wielkiego Kreatora, z powodu i dla celu takiego jak: utrzymanie Ziemi w równowadze oraz jako sposób, aby na drodze duchowej poradzić sobie z pewnymi naturalnymi katastrofami i chorobami.


Innymi słowy zaniepokojeni ludzie, którzy chcą się przygotować na to domniemane "Wielkie Oczyszczenie" mogą wspierać Rdzennych Amerykanów w ich prawach tubylczych i administracyjnych. Sprawdźcie czy wasze rządy aprobują i honorują akt dotyczący wolności religijnej Indian. Upewnijcie się, że w związku z tym wasz rząd, duże korporacje, wyzyskiwacze i
turyści pozostawiają święte miejsca w spokoju. Wspomagajcie tradycyjnych, rdzennych uzdrowicieli i przywódców ceremonii.

Oni mają szacunek i możliwości, ale potrzebują pomocy od ludzi i od tego kraju podczas nadchodzących zmian na Ziemi i trudnych czasów. Nikt nie zna Ziemi lepiej niż ci ludzie, a bez ich unikatowej wiedzy, mocy i zdolności, trudno będzie komukolwiek przetrwać w przyszłości. Historia już udowodniła ten fakt dla wielu kultur.

 

Komentarze: 41
Wyświetleń: 57622x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 23 sty 2010 16:59   
Autor: FN, źródło: www.nativehealer.net   


Komentarze (41)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Nie, 26 cze 2011 03:52 | ocena: + 1

agent elimaaa | Gość

jak w ogóle można uwierzyć że Bóg pogniewał się na ludzi bo chcieli wysoko do chmur
pogniewał jak zwykły człowiek
z daleka widac że nie chodziło o Boga tylko o gada - nosiciela cech ludzkich - niczym greccy bożkowie - gniewu zawiści , obaw o strącenie, obawy o "kapnięcie-się-że są-hodowanym-bydłem".To gad się trząsł ze strachu
Czy wy nei widzicie że w starym testamencie opisany jest jaszczur???????
Chodzący na wojny z jednymi potępiający drugich - a niby to dlaczego.
jak mogliście być tak naiwni by wierzyć w stary testament? nie "rozklejało się coś w was" widząc jak ten bóg postępuje? jak krwawy jest, jak nienawistny, jak każe sobie kadzić skórą wołu, jak każe sobie grać famfary. że ten bóg jest często GORSZY O WIELE OD WAS? jak przyjmowaliście stary testament w dzieciństwie, chcieliście wierzyć w takiego boga???? W starym testamencie jest mało prawdy, jest to taki test na sumienia ludzkie, co wybiorą a co odrzucą. W nowym też trzeba uważać - było 2 Jezusów, tak, one też miał swoją "gadzią podsiadkę" która zniszczyła drzewko bo było bezpłodne, nawoływała do 2 policzka do "miłosierdzia wobec gadów". 2 policzek to błędna koncepcja. Pamietajcie że gady za pomoc sobie karzą. A 2 policzek - w ten sposób eliminujecie dobro z tego świata. Nie ma 2 policzka - jest nieubłagalne, sprawiedliwe prawo karmy którego nie zatrzymasz drugim policzkiem. i nawet jeśli wybaczysz komus kto cię skrzywdził ta osoba nie uniknie kary, to jest po prostu takie prawo fizyczne - długopis na krzywym blacie zawsze sie stoczy i upadnie na ziemię, mozesz go podtrzymywać (2 policzek) ale i tak kiedyś upadnie. I tak gady sobie zatrzymają karmę (a pod koniec dostaną hurtem zwrot za wiele wcieleń :) ), a prosty człowiek nie, dostanie ekspresowy zwrot. Może to lepiej. Lepiej.
Jak możecie sobie sami wymyślać świętych?
Skąd wiecie kto jest a kto nie? Takie egocentryczne, ziemia skłaniająca górę by dopasowała się do niej. Takie bezczelne.
Co to w ogóle znaczy święty? To takie ludzkie.
Święty czyli jakiś lepszy? A może każdy z nas jest święty. Po co dzielić. Każdy niegad jest święty. A wy beatyfikujecie gady, Fee,

Nie, 26 cze 2011 03:35 | brak oceny

agent elimaaa | Gość

trzeba dążyć do jedności z innymi
do babilonu
z powrotem
a nie dzielić się wytykać

Nie, 26 cze 2011 03:33 | brak oceny

agent elimaaa | Gość

a co do babelu to gadowi nie podobał się jeden język
i go zniszczył rozdzielając ludzi na kawałki
bóg opisany w starym testamencie to gad
Jezus mówi "mój bóg nie jest z tego świata"
"bóg tego świata" - to gad
"bóg wszechświata) to cała ludzkość która przeszła do poziomu 7
gad hoduje was na 3-cim jak bydło bo ma z was energię
boi się że jego niewolnicy przejdą wyżej
jawi się jako wasz bóg
omamił wiele narodów
powoduje wojny
dzieli ludzi
napuszcza was na siebie
by mieć cierpienie, ofiary
niektóre religie tek naprawdę wyznają szatana
nie ma narodów lepszych i gorszych
to jest sprzeczne z logiką
każda religia narodowa jest wiarą w gada
każda religia narodowa jest wiarą pogańską
jest próbą przejęcia kontroli przez gady nad daną społecznością
próbą omamienia
próbą wywołania wojen z sąsiadami
zaszczepienia w ludziach neinawiści do innych

Nie, 26 cze 2011 03:22 | brak oceny

agent elimaaa | Gość

gady pozostaną na ziemi
jako słonie małpy muchy
pozostaną na ziemi sami reptilianie
źródło energii - my - odejdziemy
będą musieli się sami zjadać jak krokodyle w ciasnym wysychającym jeziorku
pozbawionym ryb
będą zjadać swe ogony jak warany z komodo cuchnące padliną
nie będzie żadnego postępu z górki nic nowego nie powstanie
muzyka same sample, zero sztuki, manipulacja w środkach przekazu
będzie się rodzić coraz więcej genetycznych pomyłek kalek karzełków (dusze nie chcące przejść do góry dostają ciała o coraz większej ilości pomyłek genetycznych, poliploidyzują, na ich plecach tworzą się gniazda dostępu gada, mają oba organy płciowe - gad jest żądny maksimum podniet maksimum fizyczności) Tylko mały procent ludzi upokorzonych swym ciałem (kalek, chorych) jest niegadami (tak zwana karma niezasłużona - to osobisty plan, gdy osoba chce szybko ewoluować) i to jest najgorsza lekcja - bo wszyscy cię wytykają, a na opinię zarabia reszta - gady - którzy zasłużyli na to ciało (karma).
wpisałam kiedyś w google słowo strophantus i wyskoczyły same awatary
umalowanych czarną szminką szczeniar pokazujących palcami różki
potwory wychodzące z trumien
tak naprawdę słabi ludzie
piewcy zła nie chcący go wcale zaznać
jak to jest że sataniści wcale nie chcą na włsanej skórze zaznać zła
mają takie miękkie d? przecież tak kochają zło :)
hołota komercyjnych
wszystko na jedno kopyto
wszystkie z kiełkami strużką krwi w kąciku ust na czarnych koturnach
takie tandetne takie dziecinne
zło jest dziecinne
masowe
publiczne
ogólnodostępne jak stara szmata
nie mają w sobie za grosz oryginalności
przepisują
kopiują
zdzierają noszą to co ty, pryskają się tym co ty, kopulować też muszą z tym co ty
przypisują sobie cudze
łączą się w stadka
jeden organizm
gad wchodzi w nich wypustkami jak śluzowiec
stad posiadają wiedzę, wiedzą co myśli drugi gad
spijają sobie z usteczek
hołota zombie
właśnie teraz jest czas niszczenia tych śmieci
oni już schodzą w dół
zło niszczy samo siebie
około 2050 będzie kometa
ale nie skonczą się wcielać
dla nich jeszcze cała przeszłosć
to ich dusze były więzione, doznały najgorszych wojen,
to ich dusze będą tam cofane w spirali wcieleń
doznają I II wojny światowej,
doznają plag głodów
zamknięci bez wyjścia na 3 poziomie
niewolnicy gada
dawcy energii cierpienia
naiwni przymierzacze plastikowych kiełków z odpustu
naiwne "wampiry"


Pon, 1 luty 2010 19:04 | brak oceny

| Gość

Nie jest to żadna złośliwość, ale "półkrwi". Tak na przyszłość ;)

Pon, 1 luty 2010 18:46 | brak oceny

| Gość

szczerze to nic nowego nie powiedział, w wolnej interpretacji to powtarza się ten motyw u wielu jasnowidzów w wielu przepowiedniach, co ciekawsze duża ich część datowana jest na nadchodzące lata i ten magiczny 2012. nie ukrywam że Grizzly ma racje ale w konfrontacji z pieniędzmi i konsumpcjonizmem niewielu raczej go posłucha. no cóż trzeba czekać za katharsis ja zgaduje ze to będzie III WŚ a Nostradamus przepowiadał po niej 1000 lat złotej ery ludzkości pożyjemy/przeżyjemy zobaczymy:). No cóż tyle opinii ilu ludzi i interpretacji.

Nie, 31 sty 2010 00:28 | brak oceny

| Gość

Matka Natura stworzyła bestię która ją niszczy na każdym kroku i nie liczy się nic więcej jak tylko chęć zysku ,jesteśmy pasożytami którzy nie powinni istnieć ,jesteśmy genetyczną porażką Ziemi,zabijamy samych siebie i wszytko w koło dla pieniędzy ,władzy i chorych ambicji ,nie mamy prawa nazywać się Istotami rozumnymi bo nie mamy rozumu. Wszystkie Zwierzęta na Ziemi za wszelką cenę chcą żyć i zabijają żeby przetrwać oprócz Człowieka on zabija dla przyjemności a nasze motto to PO NAS CHOĆBY POTOP . Nigdy więcej takich pomyłek Matko Naturo nigdy więcej...

Pt, 29 sty 2010 14:15 | brak oceny

| Gość

Mam skromne pytanie ! Kiedy to nastąpi? .Od dziecka słucham o wielkim oczyszczeniu,nowej erze i co? nic takiego się nie wydarzyło.Mam już ponad 60lat i................ myślę że tej nowej ery niedoczekam!

Pt, 29 sty 2010 05:02 | brak oceny

| Gość

Właśnie o to chodzi też w NWO. Korporacje, ogólnie zachodni świat niszczy wszystkich i wszystko wokół siebie, produkjąc odpady poprodukcyjne i nie dbając o środowisko ani drugiego człowieka - bo liczy się tylko zysk...

Czw, 28 sty 2010 11:07 | brak oceny

| Gość

Dnia 21 grudnia 2012 roku kończy się era /epoka/okres czasu ,który trwał 26 000 lat [ rok platoński].
Od 1987 roku do 2013 [jest to okres przejściowy] musi nastąpić zmiana w poziomie świadomości ludzi ,jak również podświadomości tak aby w miarę łagodnie ludzkosc mogła przejść w wymiar piąty w dniu 21 grudnia 2012 roku [ teraz świadomośc ludzkości znajduje się w wymiarze czwartym oraz trzecim].Gdyby w 1987 nastąpiło "przejście " w wymiar piaty,to ludzkośc by takiej czestotliwości/wibracji nie wytrzymała.W roku 2009/2010 [ od lipca 2009 do lipca 2010 ] oczyszczamy przede wszystkim pole karmiczne II wojny swiatowej .Co to oznacza ? Musimy wybaczyć bezwarunkowo i radykalnie sobie oraz tym ludziom,którzy skrzywdzili nas i innych ludzi
[ fizycznie,emocjonalnie,mentalnie ].To jest jedyne skuteczne OCZYSZCZENIE ZIEMI ,a w szczególności astralu planety Ziemia pozwalające na pójście naprzód [bez zbednego cofania się w przeszłość].Jan Paweł II w czasie swojego pontyfikatu oczyszczał astral Ziemi - zawsze gdy miały miejsce spotkania z wiernymi na całej kuli ziemskiej [ świadomie lub podswiadomie ]
.Po jego śmierci w 2005 roku jestesmy zdani na siebie i własne siły oraz madrośc,rozsądek i wiedzę.Nieustajace rozpamietywanie krzywd i cierpień prowadzi jedynie do odnowienia się ran psychicznych [wiecznie cieknaca rana],do wiekszego bólu i cierpienia.Na pewno niczego nie zmienia na lepsze.
Aby nastapiło oczyszczenie/rozładowanie karmy musiało w przeszłości dojśc do wojen i zamachów terrorystycznych.Ten fakt nazywamy historia.
"Obce" cywilizacje - bardziej zaawansowane w rozwoju - intelingetniejsze niż my Ziemianie -poprzez piktogramy[kręgi zbozowe]starały się nam niejednokrotnie przekazać cenne dla nas informacje dotyczace naszego przeznaczenia i były drogowskazem na drodze do przebudzenia.
To był jedyny sposób na przekazanie nam informacji.
Niestety my ludzie albo zaprzeczalismy prawdziwości tych zjawisk lub mylnie je interpretowaliśmy,a ludzie którzy trafnie je odczytali nie byli słuchani lub wyśmiewano ich.
Abyśmy mogli w miarę bezbolesnie wsstapić w wymiar piaty należy bezwzględnie zaprzestać negatywnie ,destrukcyjnie mysleć.Snuć katastroficzne wizje takie jak przedstawia film "Rok 2012".
[To tylko film.Jego producentom i scenarzystom chodziło o zbicie fortuny i wywołaniu psychozy strachu - nic więcej].Kiedyś był taki film katastroficzny " The day after".Wizja przerażajaca ,ale się nie sprawdziła .
MYSLMY,MÓWMY,DZIAŁAJMY TYLKO I WYŁĄCZNIE POZYTYWNIE.POZBADŻMY SIĘ WSZELKICH LĘKÓW,STRACHU ,które wpływaja destrukcyjnie na nas samych i na nasze otoczenie a wówczas będziemy mogli obudzić się w swoich łózkach w dniu 22 grudnia 2012 roku.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Anna Maria Faber
P.S. Mam 53 lata i byłam prawnikiem [radcą prawnym].
Obecnie zajmuję się przede wszystkim prawami Czasu zawartymi w ŚWIETYM KALENDARZU MAJÓW TZOLKIN.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Rosyjscy blogerzy zajmujący się wojskowością mają być zszokowani stratami, jakie Rosjanie ponieśli podczas próby forsowania Dońca - twierdzi amerykański Instytut Studiów nad Wojną. Jak czytamy w analizie, 'próba przeprawy przez rzekę wykazała oszałamiający brak zmysłu taktycznego'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.