Dziś jest:
Niedziela, 19 listopada 2017

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości" J. Cocteau

Komentarze: 68
Wyświetleń: 53561x | Ocen: 33

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 30 kwi 2011 09:19   
Autor: FN, źródło: Reuters, PAP   

Czy spełni się wizja Krzysztofa Jackowskiego?

To było w Bazie FN w 2009 roku. Krzysztof Jackowski dostał do ręki zdjęcie prezydenta USA, Baraka Obamy. Zaczął mówić natemat prezydenta, ale powiedział, że jego prezydentura zostanie przerwana. Prezydentem zostanie… kobieta. 

  Amerykańska konstytucja mówi bowiem wyraźnie: prezydentem USA może być tylko osoba, która jest urodzona na terenie Stanów Zjednoczonych. Tymczasem w sprawie Baracka Obamy sprawa nie jest jasna.

W obecnego prezydenta uderzył bardzo republikański stan, Arizona. Parlament stanu Arizona uchwalił ustawę, która wymaga od kandydata w wyborach prezydenckich przedłożenia aktu urodzenia. Uchwalona ustawa nakazuje przedłożenie przez kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych pełnego aktu urodzenia, na którym znajduje się nazwa szpitala i nazwisko lekarza odbierającego poród. Jeśli kandydat nie posiada takiego dokumentu, może złożyć certyfikat chrztu lub obrzezania albo dokumentację szpitalną.

- Musimy przywrócić uczciwość urzędowi prezydenta - oświadczyła podczas debaty republikańska parlamentarzystka stanowa Judy Burgers. Należy ona do grupy konserwatystów, którzy są przekonani, że Barack Obama urodził się w Kenii i nie miał prawa zostać prezydentem.

Konstytucja USA mówi, że przywódcą kraju może zostać wyłącznie obywatel urodzony na terytorium Stanów Zjednoczonych. Sceptycy zwracają uwagę, że Obama nigdy nie przedstawił oryginału aktu urodzenia, tylko skrócony odpis tego dokumentu.

Według sondaży, jedna trzecia zwolenników Partii Republikańskiej uważa, że Barack Obama nie urodził się w Ameryce i został prezydentem USA nielegalnie.

 

Prezydent Barack Obama postanowił przeciąć wszelkie spekulacje i opublikował swój akt urodzenia. W specjalnym wystąpieniu dla mediów w środę rano (czasu lokalnego) Obama oświadczył, że nie chciał podejmować tego tematu w obliczu ważniejszych kwestii, z którymi borykają się Stany Zjednoczone, ale pragnie położyć kres kontrowersji, aby skupić się na rozwiązywaniu ważnych problemów kraju.

 

 

 

- Urodziłem się na Hawajach. Pokazywaliśmy dowody w tej sprawie. Wszystkie media, które to badały, potwierdziły, że rzeczywiście urodziłem się na Hawajach 4 sierpnia 1961 r. Umieściliśmy zaświadczenie o tym w internecie. Mimo to jednak temat krążył w obiegu. Obserwowałem to ze zdumieniem i rozbawieniem - powiedział prezydent.

- Normalnie nie komentowałbym czegoś takiego. (...) Mamy jednak przed sobą ogromne wyzwania, problemy do rozwiązania, które wywołają wielkie dyskusje. Będą ogromne różnice zdań. Ufam, że naród amerykański potrafi się zjednoczyć i rozwiązać te problemy. Nie osiągniemy tego jednak, jeżeli naszą uwagę będą odrywać poboczne widowiska i karnawałowi pyskacze. I jeżeli będziemy tracić czas na wymyślanie sztucznych problemów. Nie mamy czasu na takie głupstwa - dodał.

 

 

Donald Trump: Jestem zaszczycony. Teraz wykształcenie!

 

 

 

Barack Obama już czasie kampanii wyborczej opublikował oficjalną kopię aktu urodzenia. Jego przeciwnikom to nie wystarczyło. Twierdzili oni, że Obama urodził się w Kenii i został przywieziony później do Stanów Zjednoczonych. Gdyby tak rzeczywiście było, to nie miałby on prawa zostać prezydentem USA.

 

W ostatnich tygodniach kwestię urodzenia Baracka Obamy zaczął podnosić biznesmen Donald Trump, który przymierzał się do startu w wyborach prezydenckich. By przeciąć spekulacje Biały Dom wystąpił do władz Hawajów o udostępnienie oryginalnego aktu urodzenia.

 

Po ogłoszeniu przez Biały Dom komunikatu o świadectwie urodzenia Obamy, Donald Trump spotkał się z mediami i przypisał sobie zasługę, że prezydent udostępnił opinii publicznej jego oryginał. Sugerował też, że uważa sprawę za zamkniętą.

A jednak…

 

 

 

 

W sieci pojawił się ciekawy materiał kwestionujący ten dokument. Jak udowadnia skandynawski internauta, certyfikat urodzenia Prezydenta Obamy zamieszczony na stronie Białego Domu jest oczywistym oszustwem.

Dokument jest w formacie pdf, otwarcie go w Adobe Reader lub przeglądarce internetowej nie budzi żadnych podejrzeń, jednak Adobe Illustrator ujawnia, ze dokument składa się z wielu warstw – zatem nie jest to skan, ale spreparowane oszustwo. Warstwy nie zostały spłaszczone, nie można mieć wątpliwości, że zostało to zrobione celowo.

Efektem takiego oszustwa powinno być specjalne dochodzenie, co z pewnością nastąpi. Jeśli okaże się, że Obama nie był urodzony w USA to wszystkie zarządzenia, dekrety itp. jego administracji będą nieważne, nie mówiąc o tym, że sam Obama może trafić do więzienia. Oto ten materiał:

 

Komentarze: 68
Wyświetleń: 53561x | Ocen: 33

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 30 kwi 2011 09:19   
Autor: FN, źródło: Reuters, PAP   


Komentarze (68)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7

Wt, 5 lip 2011 23:09 | brak oceny

agent elimaaa | Gość

Pewnie wiele osób zaskoczę. Istnieją wróżki i wróżbici "po jasnej stronie mocy", którym wyjawiają przyszłość nie reptilianie (którzy wyjawiają poprzekręcane fakty by kogoś dodatkowo pognębić) a istoty z 6 poziomu. Czyli dobre wróżki, I nie należy się tu kierować typem kart, czy jest to Tarot czy nie. Znam osoby posługujące się Tarotem - które już teraz należą do poziomu 6 i wyżej. Są Światłem. Tarot nie jest kartami "szatańskimi" jak wiele osób zwykło sądzić. Tu wszystko zależy od tego kto wróży.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 maj 2011 13:56 | brak oceny

egzorcysta | Gość

Ja tylko ostrzegam- jeli rzeczywiście dojdzie do tego, że kadencja B. Obamy zostanie skrócona i jego rolę przejmie ktoś taki, obojętne czy będzie to jednak prawdziwa kobieta, czy np. duchowny katolicki, to nalezy się liczyć z tym, że nie odbędzie się to drogą normalnych demokratycznych wyborów, a nawet nie drogą pokojową...
Osobiście uważam, że gdyby tak się naprawdę stało, to ten następca Obamy byłby tym zapowiadanym w Apokalipsie i proroctwach ANTYCHRYSTEM!!!
No cóż... można z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością założyć, że ten przyszły antychryst będzie żądny władzy, wysokich stanowisk, powszechnej czci, itd. itp... Stanowisko prezydenta USA chyba dałoby mu sporo władzy, nieprawdaż..,.?:-)

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 27 maj 2011 11:32 | brak oceny

egzorcysta | Gość

Załóżmy, że tym który zastąpi baracka Obamę, nie będzie prawdziwa- (biologicznie) kobieta, lecz ktoś, kto np. tylko nosi suknię, czy coś w tym rodzaju, jak wyznawcy Hare Kriszny, mnisi buddyjscy, czy choćby katolicki ksiądz w sutannie...:-))) HA, HA, HA!!!....

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 10 maj 2011 19:52 | brak oceny

ironfan | Załogant

Gość ma na dole skrót do Vuze do ściągania plików. Zaraz mu się odechce demaskowania Wuja Sama

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 maj 2011 17:57 | brak oceny

Okrutnik | Gość

Maleńka ciekawostka - szczególnie dla posiadaczy programu "Illustrator". Po otwarciu certyfikatu ściągniętego ze strony Białego Domu (w Illustratorze) sprawdźcie panel "Okno/Łącza". Ukazane są tam poszczególne składowe dokumentu. Odczytajcie opisy przy każdym kawałku. Okazuje się, że wszystkie drobne elementy były skalowane o 24%, natomiast całe tło o... 48%! Może ktoś mi wytłumaczy ten cud? Chyba jakiś staroświecki jestem: skany otrzymuje zawsze w jednym kawałku, który w każdym punkcie powierzchni skaluje się o tę samą wartość... Inaczej: jeżeli wytnę z mojego obrazka kawałek i przeskaluję go o 24%, a całą resztę o 48% - to potem jedno do drugiego NIGDY nie będzie pasowało!

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 maj 2011 01:56 | brak oceny

Nieistotne | Gość

Teraz tylko czekać kiedy Biały Dom oskarży twórców/programistów Adobe Illustrator o terroryzm urodzeniowy. I przykładnie skaże na dożywotnie galery w Guantanamo.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 3 maj 2011 15:06 | brak oceny

koval321 | Załogant

Niedawno snil mi sie Jackowski, tak ogolnie dziwne smy mialem tej nocy plus paralize senne i problemy z odroznieniem czy to sie dzieje w realu czy wyobrazni. Ale nie pamietam o czym rozmawialismy.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 2 maj 2011 19:27 | brak oceny

cristiano80 | Gość

A może ma to jakiś związek z ewentualnym odwetem Al Kaidy za śmierć bin Ladena?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 2 maj 2011 19:24 | brak oceny

Okrutnik | Gość

Do MZ. Gadał grafik do grafika: "jaka marna filipika!". Bądź poważny i 3 razy pomyśl, zanim odpowiesz. 1. Ciekawe, czy z tak przygotowanym dokumentem odważyłbyś udać się do jakiegokolwiek urzędu? A tu chodzi o urząd pierwszego obywatela w państwie! 2. Jeżeli rzeczywiście jesteś wprawiony w grafice, powinieneś NATYCHMIAST zauważyć różnicę pomiędzy skanowanym "D", a resztą podpisu. To już fałszerstwo, a nie "poprawianie skanu"! 3. Nie lekceważ merytorycznych zastrzeżeń - śmiem twierdzić, ze machnięcie się o 17 lat z nazwą szpitala jest wystarczającym, samoistnym dowodem fałszerstwa. 4. Biuralista, który szykował ten dokument może nie wiedzieć, że pdf otwiera się w Illustr. 5. Ja nie wymyśliłem "dowodu rasowego" - przytaczam opinie samych Amerykanów, których uczuliło takie nieprawidłowe ujęcie rasy: African, zamiast Black, czy Negro. (Na zdrowy rozum - ludzie, przecież "African" może być biały! - Vide dawniejsi Burowie, czy Rodezyjczycy!) 6. Wygląd całości - może to właśnie celowe? Ktoś wystawia Husseina do odstrzału?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 2 maj 2011 15:03 | brak oceny

Okrutnik | Gość

Do MZ. Kpisz, czy o drogę pytasz? 1. "Optimize scan" rozbija pdf-a na płaszczyzny, ale przećwicz to na jakimś podobnym pliku, a przekonasz się o znaczących różnicach w stosunku do pdf-a obamowego. Różnice widać nawet na pokazie tego faceta z filmiku pod podanym przez ciebie linkiem. Gdyby zastosować "optymize" w obamowym pdf - słynna litera "D" wyskoczyłaby na 2 osobne layery! 2. "Optymize scan" nie tłumaczy fragmentów podpisów ewidentnie dopisanych jednolitą krechą w komputerze (dalszy ciąg podpisu za słynną literą "D"). 3. U Obamy - pomyłka w nazwie szpitala: w Sieci wykazano już, że szpital pod tą nazwą powstał dopiero w 1978 roku, po połączeniu 2 innych nazw szpitali. To jest ważny dokument, wiec niemożliwe są tego typu "przejęzyczenia"! 4. Rodowici Amerykanie podkreślają, że nie istnieje rasa o nazwie "African", ani "Caucasian"! Rasę określa kolor skóry - powinno być "White", "Black", (ew. "Negro-African")! Szczególnie, że zaświadczenie miało powstać w latach 60, kiedy segregacja w Stanach była w rozkwicie i szczególnie mocno podkreślano kolorek delikwenta. Na jutubie są filmiki omawiające ten problem. Ponieważ demokracja kocha sondaże: trzech na 4 Internautów jest przekonanych, że świadectwo p. Husseina to fałszerstwo.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.