Dziś jest:
Środa, 30 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 49
Wyświetleń: 42560x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 8 lis 2011 07:01   
Autor: FN, źródło: FN   

Zbliża się ciekawa data z punktu widzenia numerologii - 11.11.11

Od dłuższego czasu na pokład Nautilusa dostajemy e-maile od ludzi, którzy są zdziwieni tym, że bardzo często zdarza im się patrzeć na zegarek, kiedy jest ta sama godzina. Ot, niby ciekawostka, ale naprawdę listy są intrygujące.

...Droga FN,

Czy zajmowaliście się kiedyś tym problemem? Zawsze, kiedy jest 11:11 zdarza mi się patrzeć na zegarek! Może to przypadek, a może coś więcej...

Takich relacji od lat dostajemy bardzo dużo, a znaczna część dotyczy właśnie godziny 11:11. Okazuje się, że na ten ciekawy fakt zwrócił uwagę holenderski autor książki "The search for 11:11" George Barnard. Książka ta akurat jest obecnie czytana przez jednego z naszych znajomych i uznał ją za na tyle interesującą, aby wspomnieć o niej na stronach FN. Jaka jest główna teza książki? Otóż autor uważa, że godzina 11:11 i w ogóle nagromadzenie czterech jedynek jest "budzikiem do duchowości". Rodzajem tunelu do nadświadomości człowieka. Jego zdaniem ktoś, kto ciągle podświadomie szuka tej liczby tak naprawdę przeżywa przebudzenie duchowe.

Dodatkowo autor jeszcze dodaje wytłumaczenie astrologiczne tego faktu, gdyż jego zdaniem ta liczba pojawia się także w układach planetarnych. I także nie jest przypadkiem. Tymczasem my jesteśmy w przededniu bardzo ciekawej daty numerologicznej, czyli 11.11.11, a dokładniej mówić 11 listopada 2011 roku. Na świecie także dostrzeżono ten fakt i ukazało się sporo artykułów mówiących o tym, że może być ona jakimś "przełomem". Z tej okazji zrobiliśmy sondę na naszych stronach, zapraszamy do wzięcia w niej udziału:

 

CZY WIERZYSZ W MISTYKĘ TAKICH DAT, JAK 11.11.11?

 

W ostatnim tekście pokazaliśmy zdjęcia śladu, który pozostawił ptak na szybie. Według starych, szamańskich wierzeń ślady pozostawiane przez zwierzęta są tajnym kodem, który mogą odczytać "wtajemniczeni". Dostaliśmy bardzo ciekawe tłumaczenie tekstu z USA na ten temat, który za jakiś czas opublikujemy na stronach.

Teraz jednak zdjęcie przysłane do FN przez czytelnika serwisu Marka z Warszawy, który w sieci znalazł... "zdjęcie twarzy". Tego typu fotografie pojawiają się regularnie, choć trudno dopatrzeć się w nich jakiegoś głębszego podtekstu.

Załóżmy więc, że jest to jedynie przypadkowe ułożenie smug, ale zdjęcie i tak jest ciekawe. Więc odnotujmy jego pojawienie się w światowych mediach jedynie jako ciekawostkę.

 

 

Na obrazie USG kanadyjscy lekarze zobaczyli zarys twarzy człowieka

Lekarze z Queen's University (Uniwersytet Królowej) w Kingston (Kanada) myśleli, że zwariowali, gdy patrząc na obraz USG jednego z pacjentów. Zobaczyli na nim - jak im się wydawało - coś, co przypomina zarys twarzy człowieka - pisze serwis thestar.com.

- To był upiorny widok, przypominający twarz człowieka krzyczącego z bólu. Usta były otwarte i wyglądało, jakby jedno oko było wydłubane - powiedział profesor Naji Touma.

USG zostało zrobione pewnemu 45-latkowi, kiedy ten skarżył się lekarzom na ból w okolicach podbrzusza. Po badaniu okazało sie, że w wyniku infekcji mężczyzna ma niezłośliwy nowotwór. Nieodzowna okazała się potrzeba zabiegu. Profesor Touma powiedział, że jeszcze nigdy w życiu nie widział czegoś podobnego.

- To jest coś jak pieczone tosty czy kanapki, na których jest obraz Matki Boskiej, które czasami można kupić na internetowych aukcjach - mówił mediom.

Oto zdjęcie:

Komentarze: 49
Wyświetleń: 42560x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 8 lis 2011 07:01   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (49)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Sob, 19 lis 2011 11:37 | brak oceny

Taki_Jeden | Załogant

zbudujmy własne wrota i je napełnijmy dobrą energią odprawimy ceremonie by energie uaktywnić a wrota się otworzą same i ansza energia przeciwstawi się tej złej. enki mieli dobre zamiary ale że ludzie robią co chcą to im sie ooplaca wcisnac przycisk reset na ziemi

Wt, 15 lis 2011 17:15 | brak oceny

siemianola | Gość

A co będzie 13.13.13?

Pon, 14 lis 2011 17:14 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Współczując bratu Majestc niewątpiliwie stanu paranoi w zwiazku jego,,wojnami kosmitów''...odpowiadam na pytanie co się wydarzy?Otóż zyjmy w,,czasach''i,,dniach ostatecznych''...pod koniec okresu:,,...lecz nie zaraz potem będzie koniec''./Łukasza 21,9/.A to oznacza,że jednocześnie tuż tuż w sposób spektakularny objawi nam się,,zwierzę wychodzace z otchłani'',które,,stoczy z nimi bój i zwycięży i zabije ich''./Apokalipsa 11,7/.Ty zwierzęciem będzie oczywiście szatan ze swoimi upadłymi aniołami,który w sposób teatralnie spektakularny i skuteczny objawi światu i osadzi na tronie wszechświatowej władzy swojego Antychrysta...!?Tymi,,nimi'',z którymi zwierzę stoczy bój i ich zwycięży będą oczywiscie dwaj świadkowie:,,I dam dwom moim świadkom moc,i będą,odziani w wory,prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami,które stoją przezd Paniem ziemi''./Apokalipsa 11,3-4/.Owymi dowma istotami niebianskimi(aktualnie mają oni bowiem status i doskonałość aniołów...)są oczywiście Henoch i Eliasz...Będa oni zwiastunami zbliżającej się katastrofy,którzy będą nawoływać do pokuty.Wybrany...naród żydowski oczekując na swojego Mesjasza,którym to Mesjaszem jak już sami z najwybitnieszych jego przedstawicieli był,jest i będzie Jezus Chrystus,wierzy mocno w starą przepowoednię:Zanim on sam się pojawi,wrócą dwaj mężowie i przygotują mu drogę,a u kresu życia nie umrą,lecz zostaną przez Boga zabrani:,,Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje,i strach wielki padł na tych,którzy na nich patrzyli.I usłyszeli głos doonosny z nieba mówiący do nich:Wstąpcie tutaj!I wstąpili do nieba W OBŁOKU,nieprzyjaciele zaś ich patrzyli na nich'./Apokalipsa 11,12/.Szczególnie siostrze Greenrose,którą pozdrawiam serdecznie i wielkodusznie pouczam...polecam uwadze fragment:,,I wstąpili do nieba w obłoku''...!?:-)Oczywistym jest,że żyjemy w epoce,rzeczywistości końca,,Drugiej,większej Wieży Babel''...w której imperia rozpadły się na poszczególne państwa i kraje,jak przepowiedział,wyprorokował Boży prorok Daniel(bodajże najwybitniejszych proroków starotestamentowych).Do powstania nowego imperium nie może już dojść,gdyż światopoglądy,religie i interesy są nie do pogodzenia:glina nie łączy się z żelazem.Są to nasze rozdarte tzw.pluralistyczne(a jakże!)czasy.W drodze znajduje się już jednak kamień,który zmiecie wszystko.jest to państwo-królestwo,które ogarnie całą Ziemię i będzie trwać wiecznie.Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie!C.d.n.

Nie, 13 lis 2011 18:21 | brak oceny

Nieistotne | Gość

"Dzień Sądu Ostatecznego" = zrównanie z ziemia wszystkiego co lata w tej Galaktyce. Ni mniej ni więcej. SECOND CHANCE nie jest przewidywana dla nikogo. ---- 10.11.2011 była pełnia. Tego dnia przywoływano demony do tego świata. 11.11 miały według planów objąć władzę nad planeta ale chyba cosik się im omskło w rytuałach. ;p

Sob, 12 lis 2011 23:54 | brak oceny

Ja | Gość

W tym miesiącu jeszcze jedna ciekawa data 20-11-2011:-)

Sob, 12 lis 2011 21:35 | brak oceny

Majestic | Gość

No tak 11.11.11. Gwiezdne wrota zostaly otwarte na 3 dni,na razie ? wszystkie światowe ceremonie , właśnie temu służyły , jest pytaniem nie do końca jasnym dla kogo albo lepiej,kto się nimi prześliźnie , parę tysiecy lat temu skończyło się to zagładą ludzkości , a na firmamencie toczyła się wojna o panowanie nad ziemia , otwarcie portali za zgoda ludzi może mieć nieobliczalne skutki , oby tak nie było, bo zapłacimy jako bierni obserwatorzy cenę najwyższa , utracimy suwerenność znowu, na tysiące lat .Zachodzi też pytanie czy te grupy były wystarczajaco reprezentatywne i przejrzyste w swoich działaniach ? i aby obecne refleksje nie były przysłowiowa musztarda po obiedzie .

Sob, 12 lis 2011 19:06 | brak oceny

Taki_Jeden | Załogant

ceremonia sie jednak odbyła mam nadzieje że ziemia tak nie skończy http://www.youtube.com/watch?v=PmAEmuwZY5Q&feature=fvwrel

Sob, 12 lis 2011 14:53 | brak oceny

semper idem | Gość

11.11.11- stało się coś wczoraj ciekawego poza tym, że w stolicy "świętowano" na ulicach???... Za parę dni znowu "ciekawa" data: 20 11 2011 (20112011), co tym razem się wydarzy?...

Sob, 12 lis 2011 12:28 | brak oceny

lukasz845 | Załogant

Często widzę godzinę 21:37, godzinę śmierci naszego kochanego papieża.

Pt, 11 lis 2011 21:05 | brak oceny

tb | Gość

nie mam zadnych doswiadczen z 11 za to mam w czasie pelni klsiezyca z godz. 4 rano!!zawsze sie budze --co to znaczyt??

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.