Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 25
Wyświetleń: 31797x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 20 cze 2012 11:45   
Autor: FN, źródło: DAILY MAIL   

Podczas seansu hipnozy jedna z uczestniczek doznała fenomenu OBE

To kolejne ostrzeżenie dla tych, którzy próbują robić eksperymenty z hipnozą. Zachodnie serwisy informacyjne opisują właśnie dramatyczne wydarzenia, które miały miejsce podczas seansu hipnozy w kanadyjskim mieści Sherbooke.
Dwanaście uczennic z prywatnej szkoły zgodziło się wziąć udział w eksperymencie związanym z hipnozą, w którą wprowadził je ich rówieśnik z cellege`u Maxime Nadeau. Dziewczyny bardzo szybko weszły w silny trans hipnotyczny, a kiedy hipnoza dobiegała końca pojawił się nieoczekiwany problem – nie były w stanie się z owego transu obudzić!
Stażysta bezskutecznie próbujący przywrócić uczestniczki eksperymentu do świadomości po pięciu godzinach postanowił poprosić o pomoc swojego nauczyciela, Richarda Whitebreada. Po przybyciu na miejsce zastał on bardzo niepokojący widok.

Pięć studentek było w silnej hipnozie, miały otwarte oczy i nie reagowały na komendy wydawane głosem” – opowiadał Whitebread telewizji CBC. Dopiero po godzinie udało mu się z powrotem przywrócić im pełną świadomość.

Dla wszystkich było wielkim zaskoczeniem to, co jedna zahipnotyzowanych studentek mówiła po całym wydarzeniu. Jej zdaniem widziała swoje ciało leżące na ziemi, a ona „unosiła się w powietrzu” mając pełnię świadomości.
„Widziałam wszystko bardzo ostro i wyraźnie, miałam jakiś rodzaj ciała, ale w tej chwili trudno mi to wyjaśnić. Od teraz wiem, że człowiek ma duszę i ona potrafi opuścić ciało” – powiedziała zdumionym dziennikarzom miejscowej gazety.

 /poniżej zdjęcie z tego dramatycznego "eksperymentu z hipnozą"/

 

Jak uwierzyć w to, że człowiek jest „istotą światła” ubraną w materialny kostium ciała? Sposobów jest kilka, ale my przedstawmy dwa. Pierwszy to oparcie się na wierze. A więc możemy po prostu uwierzyć w to, co mówi ten czy inny kościół czy wyznanie. Wierzymy, że jest dusza, że jest ciało materialne, że owa dusza po śmierci ciała materialnego żyje nadal, gdyż owo światło jest „nieśmiertelne”. Tego typu wiara jest bardzo krucha, bo przecież „nikt tak naprawdę nie wie, jak jest”, bo „nie ma żadnych dowodów” itp.


Drugi sposób jest po stokroć bardziej skuteczny, ale wymaga przeżycia związanego z opuszczeniem ciała materialnego przez owo „świało” (duszę, ciało niematerialne – każdy niech wpisze tutaj, co chce). Ludzie, którzy przeżyli ciężkie operacje czy wypadki, w wyniku których było im dane zobaczenie świata „oczami swojej duszy”, kiedy mieli okazję obejrzeć swoje ciało materialne bezwiednie leżące na ziemi czy stole operacyjnym, tacy ludzie raz na zawsze skutecznie się leczą z wszelkich dylematów „jest życie po śmierci ciała materialnego czy też nie”. Oni to już wiedzą i od tego momentu nic już w ich życiu nie jest takie samo, jak wcześniej. W składzie naszej załogi także są takie osoby.

Komentarze: 25
Wyświetleń: 31797x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 20 cze 2012 11:45   
Autor: FN, źródło: DAILY MAIL   


Komentarze (25)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Nie, 26 maj 2013 00:10 | ocena: + 1

NIE | Gość

Witam wszystkich. Może to da komuś do myślenia, więc się podzielę. Pierwszy raz wrażenie opuszczenie ciała miałem w dzieciństwie, tak około 4-5 roku życia i traktowałem to całkiem zwyczajnie. Nie miałem pojęcia, że jest to coś niezwykłego. Skoro doświadczyłem tego na takim etapie życie, gdy nie interesowałem się w ogóle jakąkolwiek transcendencją, to jest to dla mnie dowód na to, że takie zjawisko istnieje i że nikt mi nie nakład jakiś bzdur do głowy. Nie jest to natomiast dla mnie dowód na nieśmiertelność duszy, czy na istnienie niematerialnych istot. Nie znam charakteru tego zjawiska. W odróżnieniu od innych ja nie widziałem swego materialnego ciała. W dzieciństwie nie wiedziałem po prostu, że "latając" pozostawiam coś w innym miejscu albo nie miało to dla mnie żadnego znaczenia. W dorosłym życiu też doświadczyłem kilka razu tego zjawiska i też nie widziałem swego ciała z góry. Raz wiedziałem tylko, że ono leży na łóżku ale nie mogłem go dostrzec, tak jakby było za ciemno w pokoju, a innym razem byłem tak zachwycony "nauką latania", że ciało moje było mi zupełnie obojętne. Z ciekawych wrażeń jest jeszcze to, że oprócz zwykłego "latania", doświadczyłem przeniesienia do drugiego pokoju bez zachowania ciągłości lotu. Po prostu pojawiłem się w drugim pokoju w chwili, gdy wyraziłem chęć znalezienia się w nim. Nie jestem w stanie ocenić, czy "latałem" będąc rzeczywiście poza ciałem, czy to tylko taka forma snu lub autohipnozy, a wszystko miało miejsce wyłącznie w moim umyśle. Generalnie doświadczenie dosyć przyjemne ale też można odczuwać momentami lęk. Ja np. bałem się opuścić swoje mieszkanie.

Śr, 27 cze 2012 10:23 | ocena: + 1

Czlo - wiek | Gość

Jeśli chodzi o hipnozę i jej zastosowanie to polecam dla istot zainteresowanych tematyką przeczytanie książki naukowca, psychiatry, Briana L.Weissa pt: Poprzez czas do przebudzenia, jest to książka opisująca przypadki z pracy tego lekarza, oraz co się zadziało niejednokrotnie podczas hipnozy... Od siebie dodam,że sama miałam wielokrotnie dziwne zdarzenia o które bym nawet siebie wcześniej nie podejrzewała. Zwłaszcza gdy parę razy wyjechałam do Warszawy(a bardzo rzadko to mi się zdarza) to za każdym razem przeżywałam i przeżywam(płaczę z żalu i wzruszam się) gdy tam się znajduję przypominanie sobie(fragmenty sytuacji z życia młodej kobiety) sytuacji z poprzednich wcieleń. Dzieje się to nawet bez hipnozy. Wystarczy gdy widzę stare budynki, lub znajduję się w określonym miejscu wyzwalającym pamięć..., zapisaną w mojej duszy, gdy czuję klimat... i nastrój miejsca. Oczywiście nikt nie musi mi wierzyć, nie oczekuje tego. To moje doświadczenie, zatem to ja mam dla siebie samej to wiedzieć, by mieć świadomość czegoś..., znaczącego dla mnie. Nie wszystkim jest dane to wiedzieć z jakiś tam powodów..., jest to nie tylko dyskusyjne, ale i tajemnicze, być może ma sens ponadczasowy, być może ma swoje znaczenie dla rozwoju duszy. Każdy może mieć trochę inaczej.

Sob, 23 cze 2012 00:32 | ocena: + 1

max | Gość

Też mi sensacja.Nic nowego.Opuściłem ciało kilka razy i widziałem siebie w lustrze bez ciała.To jest niesamowite uczucie i przeżycie.Może to zrobić każdy kto się do tego odpowiednio ustosunkuje emocjonalnie,poczyta jakąś lekturę na temat i pozbędzie się strachu bo uczucie pierwszego "wyjścia może być nieprzyjemne" Z książek polecam Roberta Monroe - Podróże poza ciałem.

Pt, 22 cze 2012 23:48 | brak oceny

mandarin | Załogant

dobrze napisany artykuł, krótko i na temat

Pt, 22 cze 2012 21:50 | brak oceny

nm | Gość

w czasie hipnozy mozna tez umrzec.

Pt, 22 cze 2012 10:32 | ocena: + 1

adam | Gość

Ale pierdoły. Znam się na hipnozie i jest to narzędzie jak każde inne.
Jeden młotkiem wbija gwoździe inny nie umie się nim posługiwać i pokaleczy palce.
To samo z hipnozą. Działa i bardzo pomaga, ale w rękach oszołoma i młotek i hipnoza może wyrządzić krzywdę. Ja hipnotyzowałem wiele osób i nikomu nic złego się nie stało.
Ktoś w komentarzach pisze o uzależnieniu od H.Jak można się uzależnić od alkoholu, papierosów, internetu, sexu, zakupów to może i można od hipnozy. Kto wie. Tylko co z tego ?
Jak sąsiad jest alkoholikiem to ja nie mogę się piwa napić ?
Myślcie ludzie, a opinie wypowiadajcie znając jakieś zagadnienie. Pozdrawiam

Pt, 22 cze 2012 08:51 | ocena: + 1

marcus | Gość

To komentarz komentarz Syriusza ale dużo tłumaczy_ "Ten Hipnotyzer nie wiedział co robi , u tych pięciu dziewczyn doszło do osłupienia katatonicznego , u jednej z nich do przeżyć onirycznych. Mogło się to skończyć dużo gorzej. Zawsze trzeba podchodzić indywidualnie do każdej osoby hipnotyzowanej , bo mogły mieć urazy głowy , zaburzenia hormonalne , przyjmować jakieś leki , nabyte traumy itp, to zmienia biochemię mózgu i reakcje mogą być różne.Chłopak na pewno użył hipnozy werbalnej , aby stworzyć most kataleptyczny widoczny na zdjęciu , ale taka hipnoza sceniczna wykonywana przez laika jest groźna .Jeśli miały otwarte oczy był to głęboki trans ( nie jest to bzdura ), podczas którego dochodzi do halucynacji , a nawet całkowitej amnezji.Ktoś nieumiejący tego robić nie kontroluje transu ponieważ nie rozróżnia jego stopni , mógł je wprowadzić dlatego w głęboki trans hipnotyczny, bo się na tym nie zna , dlatego nie potrafił ich "wybudzić".
Mała prośba , Syriusz napisz czy do OOBE może dojść podczas hipnozy ? i czy można kogoś zaczarować bez gadanie , no nie robiąc nic ?

Czw, 21 cze 2012 21:46 | brak oceny

kasbunda | Gość

jak zwykle fotka dobrej jakosci jak na te czasy

Czw, 21 cze 2012 21:14 | brak oceny

qwerty | Gość

Witam. Czy już wiadomo kiedy i gdzie się ukaże książka jasnowidza Jackowskiego ? Bo na razie nie ma nigdzie...

http://krzysztof-jackowski.info/ksiazka/

Czw, 21 cze 2012 19:25 | brak oceny

majomir | Załogant

4-5 lat temu w Polsce modny był hipnotyzer gdzieś od ruskich zapraszano go na bankiety firmowe nawet do tv gdzie hipnotyzował celebrytów //miśka Kotrskiego /// rozmawiałem z nim na imprezie firmowej na którą byłem zaproszony tu nie ma nic do smiania ludzie mogą się od hipnozy uzależnić taki to jest błogi stan może skończyć chorobami psychicznymi lub opętaniem a fachowcy w komentarzach piszą że to fajna zabawa fajna dla władcy marionetek

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.