Dziś jest:
Czwartek, 1 października 2020

Boże, użycz mi pogody ducha
Abym godził się z tym czego nie mogę zmienić
Odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i
Mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
/modlitwa, którą kończą się spotkania grupa wsparcia dla osób zmagających się z uzależnieniami/

Komentarze: 28
Wyświetleń: 20791x | Ocen: 25

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 25 kwi 2014 11:08   
Autor: FN, źródło: FN   

WIELE OSÓB JEST PRZEKONANYCH, ŻE MIAŁO KONTAKT Z WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ

„Źródło” – o tym mówią wszystkie religie. Wszystko jest jednym, wszystko ma jeden początek, wszystko jest ze sobą połączone, ta niebywała masa energii (planety, przestrzeń kosmiczna, powietrze, ludzie, kamienie, rośliny) ma jakieś centrum, które dla uproszczenia nazwijmy „źródłem”. Wielkie światowe systemy religijne przekonują, że można się z tym źródłem komunikować na takiej samej zasadzie, jak z drugim człowiekiem.

 

Jeśli bowiem założymy, że tylko człowieka nie stworzyły przypadkowe (niczym w szaleńczym kasynie gry) kombinacje pierwiastków, lecz „coś posiadające osobowość”, to oczywiste jest stwierdzenie, że owa siła musi nie tylko obserwować z zaciekawieniem każdą ludzką czy jakąkolwiek inną istotę, ale nawet można się z nią komunikować.

Wielcy mędrcy ze Wschodu ostrzegają nieświadomych ludzi, że każde wypowiedziane słowo skierowane w stronę „źródła” jest wysłuchane i przemyślane na takiej samej zasadzie, na jakiej my analizujemy prośbę bliskiej nam osoby skierowanej do nas... Trzeba przyznać, że kiedy odrzemy religię z jej „lukrowanych ozdobników”, wtedy obraz świata budowany na jej dogamtach jest naprawdę fascynujący

 

Czy „źródło” daje ludziom znaki? Oto historia wydająca się to potwierdzać.

 

Witam Fundację!

Jestem ciekaw, czy spotkaliście się kiedyś z taką historią, która mi się przydarzyła. Przez wiele lat byłem żołnierzem zawodowym, teraz jestem na emeryturze. Wojsko było bardzo przepełnione myśleniem antykościelnym i antyreligijnym i bardzo łatwo było ulec temu, co też mi się przytrafiło.

W czasie mojej służby widziałem kilka rzeczy, które pokazywały, że jest jeszcze inny wymiar naszej rzeczywistości. Ale jedna historia bardzo mi utkwiła w pamięci. Młody żołnierz był bardzo męczony przez starszych żołnierzy, aż wreszcie popełnił samobójstwo. Powiesił się na pasku w łazience. Byłem jednym z pierwszych osób, które dotarły na miejsce. Razem ze mną był też G. mój zmiennik ze zmiany, razem dokonaliśmy takiego potwornego odkrycia. Widok wiszących zwłok był straszny, to był taki młody chłopak. Mój zmiennik powiedział wtedy coś takiego:

Widzisz, jakby był ten Bóg o którym mówią te głupie ludzie naiwni, to by do czegoś takiego nie dopuścił.”

Nie pamiętam dokładnie słów, ale to było mniej więcej jakoś tak. Ja zapytałem wtedy, co musiałby teraz zrobić ten Bóg, żebyśmy mogli uwierzyć, że jest. I wtedy G. powiedział, że pewnie chyba musiałoby się rozstąpić niebo, żeby uwierzył w niego. Wyszliśmy z baraku, w którym były łazienki. Wiem, że to co piszę nie uwierzycie mi, ale niebo się nagle rozstąpiło. Była bardzo deszczowa pogoda, niski pułap chmur, ale one się rozstąpiły na naszych oczach i przez dziurę w chmurach wystrzelił promień światła, który oświetlił barak. Wrażenie było takie, że zarówno ja jak i G. stanęliśmy jak wryci. Ten dziwny promień światła nagle zgasł i znowu chmury stanowiły jeden blok.

Do tej pory na samą myśl o tym zdarzeniu mam ciarki na plecach. Wiem, że mi możecie nie uwierzyć, ale to się zdarzyło wiele lat temu naprawdę.

Wierzę, że nie jestem sam, któremu cos takiego się zdarzyło i nie wierzę, że to był przypadek.

Z wyrazami szacunku

Piotr

 

 

Ten e-mail stał się pretekstem do powstania bardzo ciekawego projektu w ramach prac naszej Fundacji. Opowieść pana Piotra jest nie tylko przejmująca, ale mamy wiele podobnych opisów. Oczywiście wszystko można zbyć pogardliwym, pełnym wyższości śmiechem, jak to „ludzie sobie dorabiają nie wiadomo co do zwykłych zjawisk fizycznych”, ale… zanim to ktoś zrobi, niech się dziesięć razy zastanowi. Są bowiem historie tak fenomenalne, że mówienie o przypadku nie ma mowy. Przygotowujemy tekst o „,motylu i tęczy” (załoga FN zna tę historię i możemy śmiało napisać, że dosłownie „ścina z nóg”), ale także niektóre historie opowiedziane przez policjantów są niezwykle ciekawe.

W jednym z odcinków dokumentalnej serii „Tajemnice Rezydencji” (serial był emitowany na kanale ID) była przedstawiona makabryczna historia z USA. Dwójka ludzi razem ze swoimi dziećmi najpierw uciekała przed policją, a następnie popełnili samobójstwo wysadzając ten samochód na drodze na oczach przerażonych policjantów. Jeden z nich opisał niezwykłą scenę:

- Przez chwilę ten samochód stał nieruchomo, a nagle zniknął w kuli ognia od detonacji ładunku wybuchowego, który był ukryty w samochodzie. Dopiero po chwili do naszego radiowozu dotarła fala uderzeniowa, która prawie zepchnęła nas z drogi. Nie mogłem uwierzyć, że ci chorzy ludzie z nienawiści i szaleństwa zdecydowali się zabić siebie i dwójkę niewinnych, małych dzieci… Ale po chwili stała się rzecz niebywała. To był bardzo ciepły, słoneczny dzień, na niebie nie było żadnych chmur. Tymczasem dosłownie w sekundę po tym, jak wysadzili ten samochód, nad nami pojawiła się czarna chmura, z której zaczęły wylatywać pioruny i uderzać w szczątki tego auta. Rozpętała się burza z gradem, deszczem i tak silnym wiatrem, że nigdy czegoś takiego jak żyję nie widziałem… Dla nas, policjantów obserwujących ten przejmujący spektakl było oczywiste, że ten czyn zdenerwował samego Boga, który w ten sposób wyraził swój gniew. Burza za znikła równie szybko jak się pojawiła, a kilku policjantów, którzy przecież niejedno w życiu widzieli, klęczało przerażonych na kolanach…”

Komentarze: 28
Wyświetleń: 20791x | Ocen: 25

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 25 kwi 2014 11:08   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (28)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Śr, 14 maj 2014 16:25 | brak oceny

mandarin | Załogant

O powiązaniach istot z innych światów a pogodą: http://zmiennoksztaltne.blogspot.sk/2012/05/zmiennoksztatni-podczas-burz-temat-w.html

Sob, 10 maj 2014 01:54 | brak oceny

morek | Załogant

Nie wierze w pioruny, które strzelały w szczątki. Tak Bóg się nie gniewa. Nie wierze.

Nie, 4 maj 2014 09:53 | brak oceny

kkk | Gość

interwencja boska? niemożliwe, dlaczego bóg nie pokaze swojej mocy kiedy dochodzi do ludobójstw? to o czym piszecie to zwykłe anomalia pogodowe, i zwykły zbieg okoliczności sytuacji ...

Nie, 4 maj 2014 09:33 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',jakimż to trzeba być PRZEKOMICZNYM(!),aroganckim i PYSZNYM(!),banalnie pospolitym liczonym aktualnie w miliardach...człowiekiem żeby pisać komuś,że,,propaguje fałszywą wiedzę'',że są to,,bzdury'',że,,służy się złu'',,,szkodzi ludziom''...BEZ ŻADNEGO ARGUMENTU...?!Gdzie ROZUM?

Sob, 3 maj 2014 23:58 | brak oceny

AN | Gość

CO MYŚLICIE O TYM?
https://www.youtube.com/watch?v=vLdChdccuYQ
Wygląda jakby jacyś rybacy chcieli prawdopodobnie tylko sfilmować latające wojskowe myśliwce (które zapewne ścigały ów obiekt), a przy okazji uchwycili... no właśnie to coś...
a tu zwolnione tempo: https://www.youtube.com/watch?v=5iYHBfn

Sob, 3 maj 2014 18:20 | brak oceny

mandarin | Załogant

Jedno z najnowszych nagrań UFO: http://www.youtube.com/watch?v=57gQl9UMERo

Pt, 2 maj 2014 14:36 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Aniołowie(w tym i UPADLI ANIOŁOWIE...)to istoty duchowe zorganizowane w,,wyższe cywilizacje'',które mogą się materializowzć,zmieniać kształt,poruszać w czasie i które na pewno ZNAJĄ PRAWA FIZYKI,bo nimi się po prostu posługują.My jesteśmy przy nich skazani na trójwymiarowość...

Pt, 2 maj 2014 14:31 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Biblijny obraz,,trzeciego nieba''to obraz świat wypełnionego mieszkańcami,a anioowie to nie ludzie ze skrzydłami(orlimi na dodatek)rodem ze średniowiecznych obrazków,lecz duchowe istoty,które poruszją się w czasie i w przestrzeni,inteligentne,zorganizowane w jakieś,,wyższe cywilizacje''.

Pt, 2 maj 2014 14:25 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Wspólczesna fizyka odwołuje się do teorii hiperprzestrzeni,światów równoległych i wielowymiarowości.Biblijny przekaz od tysięcy lat mówi,np.o trzecim niebie...,dokładnie na kształt świata równoległego.Zostało ono tak nazwane ze względu na wyobrażenia człowieka sprzed 2 tysięcy lat...

Pt, 2 maj 2014 14:18 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Spór o Boga jest GARŚCIĄ STEREOTYPÓW(!)myślowych,które funkcjonuja w naszych głowach,sprowadzajac się do tezy,że Bóg BIBLII nie może być,,naukowy'',a Bóg nauki nie może być,,biblijny''.Zzałożenia któryś z nich musi być gorszy.Ale czy tak rzeczywiscie jest?Boga Biblii ubrano w szablon myślowy!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

27 września wieczorem nasza ekipa projektu MESSING FN obejrzała w kinie najnowszy film o możliwym uderzeniu w Ziemię małej komety, czyli 'Greenland' (2020). Jeśli ktoś jest zainteresowany naszą krótką refleksją po tym seansie - zapraszamy do odwiedzenia naszego działu RECENZJE (ikonka z plakatem filmu na dole ekranu głównego po lewej stronie). ....  .....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 29 wrz 2020 04:10 | Obserwacja miała miejsce w Będzinie (woj. śląskie) a zjawisko zaczęło się w poniedziałek 21.09. ok. 21:00 i trwało przynajmniej ok. godziny. Wg znajomej zauważyła 'gwiazdę' większą i świecącą wyraznie mocniej od innych. Na powiększeniu zauważyła, że zmieniała ona kształt. Przesyłam filmiki i zdjęcia.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 26 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

UFO JAKO 'KSIĘŻYC ZE ZNAKIEM PLUS'?- niezwykła manifestacja na nocnym niebie w 1951 roku

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.