Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 17
Wyświetleń: 16685x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 26 lip 2014 07:48   
Autor: FN, źródło: FN   

CZAS PRZYPOMINA SPIRALĘ, KTÓRĄ MOŻNA DOWOLNIE ZMIENIAĆ… OBCY TO WYKORZYSTUJĄ

Przez wiele lat do Archiwum Fundacji Nautilus trafiło kilkadziesiąt historii z całego świata, które można uznać za wiarygodne spotkania ludzi z istotami z pojazdów UFO. Nazywamy je Bliskimi Spotkaniami III Stopnia, jeśli nastąpił kontakt fizyczny (obecność na pokładzie pojazdu, możliwość komunikacji z obcymi istotami itp.).

Jest wiele elementów wspólnych takich zdarzeń, mimo że dochodzi do nich w różnych częściach świata. Jednym z najbardziej szokujących jest to, co załogi pojazdów UFO są w stanie robić z czasem. Nie ma takich słów w naszym języku, aby oddać wrażenie świadków i uczestników CEIII, którzy orientują się, że czas jest pojęciem względnym.

Przykład? Mieliśmy unikalną okazję zapoznać się z dokumentacją przypadku z 2011 roku, kiedy jedna z osób mieszkająca w okolicach Las Vegas (USA) miała okazję przeżyć na całkowitym odludziu spotkanie z załogą obcego pojazdu. Wiarygodność tej osoby jest poza dyskusją, gdyż jest to jeden z funkcjonariuszy policji, a w spotkaniu z UFO uczestniczył razem z kolegą z patrolu. Co było najbardziej szokujące? Otóż wracając do komisariatu okazało się, że ich zegarki śpieszą się o… 4 godziny! Dotyczyło to nie tylko zegarków na rękach policjantów, ale także zegarka umieszczonego na desce rozdzielczej samochodu, ale także zegarków cyfrowych w trzech urządzeniach elektronicznych, które posiadali policjanci. Wniosek jest oczywisty – pojazd UFO wpłynął na czas.

Czym jest czas? Dla nas jest najczęściej czymś, co mija bezpowrotnie i czego nie da się już cofnąć. Zajmując się UFO tyle lat wiemy jednak, że jest to pojęcie całkowicie błędne. Czas przypomina bowiem coś znanego z codziennego życia – spiralę!

Można go zwijać, zawijać, rozciągać, ściągać itp. Dzięki odpowiedniej technice można swobodnie poruszać się na odległości bilionów lat świetlnych w czasie równym zero, przenieść się w czasy Jezusa Chrystusa i odwiedzić moment, kiedy nasze Słońce wypali się i zamieni w czerwonego olbrzyma  za pięć miliardów lat i „wchłonie Ziemię”. Ten moment można wygodnie obserwować w pojeździe znajdującym się w przestrzeni kosmicznej w odpowiedniej odległości od tego smutnego dla Ziemi wydarzenia. Obcy z pojazdów UFO traktują czas jak narzędzie, jak plastyczny materiał, który jest tym, czym plastelina dla bawiących się dzieci.

Podczas spotkania FN pojawił się pomysł, aby naszej załodze śledzącej serwisy FN jakoś przybliżyć ten problem w publikacji. I wtedy ktoś przypomniał sobie o znakomitym wykładzie o UFO, który jest w naszym archiwum. Tylko w ten sposób można wytłumaczyć, na czym polega tajemnica związana z czasem, która wprawia w bezgraniczne zdumienie ludzi zajmujących się tematyką UFO na całym świecie. W tym także nas!

To jeden z naszych ulubionych wykładów na temat UFO. Jego autorem jest Marc Davenport, autor tak znanych książek o UFO jak "Visitors From Time" czy  "The Secret of the UFOs". Jego śmierć w 2008 roku była ogromną stratą dla wszystkich ludzi zajmujących się UFO na całym świecie. Mało osób wiedziało o tym, że Marc miał osobiste przeżycie CEIII, które na zawsze zmieniło jego wizję rzeczywistości. Jego wykład "UFO POJAZDY SPOZA CZASU" powinien być obowiązkowy dla każdego, kto chciałby zrozumieć istotę zjawiska UFO. Gdyby była możliwość nadawania gwiazdek w pięciopunktowej skali, to wykład ten natychmiast od Fundacji Nautilus dostaje pięć gwiazdek.

Do dziś bardzo przeżywamy jego odejście i tylko szkoda, że Marc Davenport nie nagra już żadnego nowego wykładu. To był niezwykle dobry człowiek, wybitny naukowiec, ale przede wszystkim dobry człowiek wspomagający przez całe swoje życie kilka hospicjów. Szkoda, że nie odwiedzi nigdy Polski, choć były w tym kierunku wiele lat temu poczynione pewne kroki… Jedyne pocieszenie jest takie, że Marc przebywa w tej chwili tam, gdzie poznał wiele odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania. Na razie zapraszamy na jego wykład z Archiwum Fundacji NAUTILUS:

UFO POJAZDY SPOZA CZASU - znakomity wykład Marc`a Davenport'a from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

Komentarze: 17
Wyświetleń: 16685x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 26 lip 2014 07:48   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 27 sty 2017 19:10 | brak oceny

olo | Gość

Można go zwijać, zawijać, rozciągać, ściągać itp. Dzięki odpowiedniej technice można swobodnie poruszać się na odległości bilionów lat świetlnych w czasie równym zero, przenieść się w czasy Jezusa Chrystusa i odwiedzić moment, kiedy nasze Słońce wypali się i zamieni w czerwonego olbrzyma za pięć miliardów lat i ?wchłonie Ziemię?-------brzmi to naprawdę jak nieprawdopodobne bzdury....ale kto wie...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 23 sty 2017 13:52 | brak oceny

Gruzol | Gość

słońce się wypali?to bzdura!słońce jest nieskończone(jak zresztą wszystko)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 23 sty 2017 13:50 | brak oceny

Gruzol | Gość

czas można dowolnie naginać i nim manipulować(super zabawa)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 luty 2016 22:34 | brak oceny

wojtek 3 000 | Załogant

Al Bielek który przeżył podróż w czasie wiele razy (jak twierdzi na youtube można znaleźć jego prace) twierdzi ze czas jest torusem, tak jak występuje on jako pole elektromagnetyczne. Jak można się nauczyć z pracy pana Dana Wintera który zbadał ten kształt który jest zasada pola elektromagnetycznego np. serca, działa on w ten sposób ze zapada się w siebie a potem z siebie wychodzi jako nastepna pętla torusa, itd... ten proces zapadania się w siebie i ponownego wychodzenia z siebie jest nieskończony. Wracając do Ala bielika tłumaczy on ze torusowa pętla czasu nie ma początku ani końca lecz jest zamknięta pętla, dokładnie tak jak funkcjonowanie torusa pola elektromagnetycznego jak tłumaczy Dan Winter. Ścieżka zapaści wewnątrz siebie i wychodzenia z siebie po to by się ponownie zapaść jest właśnie trójwymiarowa spirala i ona tworzy kształt torusa i jest zaaranżowane według złotej proporcii. https://www.google.ie/search?q=dan winter torus&biw=1280&bih=800&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiJiuXGl_jKAhXCO5oKHcftC6kQ_AUIBigB#imgrc=Rw0WUCnq4vObRM: (tylko jeden wielkie niedociągnięcie w pracy Dana Wintera według mnie jest to ze nie do końca rozumie grawitacje i się w sporej mierze o niej myli) Tego teraz nie do końca wiem ale przypuszczam że kiedy ufo tworzy wokół siebie owo pole żeby manipulować czasem i przestrzenią według innych ludzi ono rozciąga się bardzo daleko od statku i amortyzację czas i przestrzeń tagże statek ten może dokonywać manewrów "sprzecznych" z prawem fizyki, i jak przelatuje to (tak mi się wydaje nie jestem do końca pewien) to amortyzuje czas i przestrzen przez co ci kolesie został "zcisnieci" w czasie i im przybyło 4 godzin bo byli w polu działania pola napędowego statku. ??? :)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 sie 2014 14:32 | brak oceny

Mati | Gość

Właśnie odkryłem bardzo dziwną istotną cechę.Energia wiatr=czas.
Może nie potrafię rozpisać i sprecyzować mojego odkrycia,jednakże po moim ostatnim spotkaniu 2 stopnia z UFO (jeśli to tak nazwać ),stwierdzam jednoznacznie, że podróże w czasie są możliwe.Wystarczy odpowiednia ilość ogromnych generat

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 lip 2014 20:20 | brak oceny

Mati | Gość

Czas to subiektywne odczucie umysłu ;)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 21:04 | brak oceny

gamma | Załogant

Marc poruszył jeszcze jedną ciekawą kwestię , a mianowicie zawężenie zbierania informacji o UFO do wybranych świadkow , a pomijanie tych ktorzy wydają się niewiarygodni chociażby z tytułu domniemanej choroby psychicznej..Przez to uciekają istotne fakty

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 17:23 | brak oceny

Alien78 | Gość

oo, i to jest jeden z ciekawszych artykułów. Ciekawy aspekt podsumowujący CEII-III.
i tak powinno być a nie artykuły stargetowane na niedowiarków i hejterów mające na celu próbę uzasadnienia i uzasadniania. Lepiej konkretne wnioski, fakty i relacje niż celowanie w niedowiarków i podkreślanie swojej

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 14:25 | brak oceny

uj | Gość

A co ma czas do śpieszącego się zegarka???? może po prostu pole elektro magnetczne przyspieszyło zegarki i tyle...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 00:34 | brak oceny

Kokoli | Gość

Może odwiedzicie dr Jana Pająka?
To też genialny naukowiec ufolog, można się czegoś dowiedzieć:
http://pajak.org.nz/pajak_do_sejmu_2014.htm

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.