Dziś jest:
Czwartek, 9 lutego 2023

I pokazujemy...
Tekst wypowiedziany przez 10-letniego chłopca podczas incydentu operacji KONTAKT.

Komentarze: 36
Wyświetleń: 23847x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 wrz 2014 09:27   
Autor: FN, źródło: FN   

W NASZEJ PAMIĘCI SĄ… OBCE JĘZYKI Z POPRZEDNICH WCIELEŃ

Ziemia to tygiel językowy. Obecnie na świecie używa się ok. 6-7 tysięcy języków, które czasami są tak bardzo różne od siebie, że nie ma szans na ich „nauczenie się” z zasłyszanego filmu z telewizora czy jakieś przelotnie usłyszanej rozmowy. Od wielu lat w serwisie FN mówimy o reinkarnacji niczym o prawie ciążenia – po prostu jest. Można się pieklić, można mówić o „dogmatach”, można przerzucać się cytatami ze świętych pism, a i tak nic tego nie zmieni – wędrówka dusz jest faktem, który powinien pozostawać poza sporami religijnymi, światopoglądowymi, politycznymi i Bóg jeden wie, jakimi jeszcze… Dowodów na istnienie reinkarnacji jest wiele, ale jednym z bardzo ciekawych jest tzw. fenomen pamięci języka. O takim przypadku opowiedziała nam jedna z czytelniczek serwisu. Oto fragment jej listu:

[…] Był 1964 rok. Stało się to podczas mojego pobytu w szpitalu, kiedy byłam już po operacji. Miałam wtedy 18 lat i byłam bardzo przerażona tym, że jestem w tamtym miejscu, bo w takim wieku człowiek wydaje się nieśmiertelny. W każdym razie miałam okazję zobaczyć następujące wydarzenie. Na mój oddział przywieziono kobietę, która doznała jakiegoś urazu głowy. Nie pamiętam szczegółów, ale ta kobieta przez dłuższy czas była nieprzytomna i znajdowała się na tzw. ojomie (Oddział Intensywnej Opieki Medycznej przyp. Red).

Któregoś dnia zauważyłam, że na korytarzu jest duży ruch pielęgniarek i lekarzy, którzy o czymś bardzo głośno dyskutowali. Ja już wtedy mogłam chodzić w piżamie po szpitalu i zainteresowałam się tym, co się takiego stało. Zapytałam znajomą pielęgniarkę i ona mi powiedziała coś, co muszę teraz wam opowiedzieć. Ta kobieta przebudziła się ze śpiączki, ale mówiła do lekarzy w zupełnie nieznanym języku!

Mówiła bardzo płynnie, język był niezwykle melodyjny i brzmiał bardzo azjatycko. Nikt nie był w stanie się z nią porozumieć. Ta sytuacja była tak dziwna, że chyba nawet nie bardzo wiedzieli, co z tym zrobić. Poproszono ją, aby napisała to, co mówi. I ona napisała to w postaci takich niesamowitych znaków! Na drugi dzień jeden z lekarzy przyprowadził jakiegoś kolegę ze studiów, który był w stanie normalnie z tą kobietą rozmawiać. Okazało się, że ona mówi super po japońsku! Podobno nie miała nawet cienia akcentu, mówiła dokładnie tak, jak rdzenni Japończycy. Nie wiem, jak ta historia się skończyła, bo opuściłam szpital i nie chciałam już nigdy więcej tam wracać. W każdym razie ta historia do dziś nie daje mi spokoju. Szukałam w gazetach potem jakiegoś opisu, ale nic nie znalazłam.

  1. [dane do wiad. Red.]

 

 

 

 

Kilka dni temu w mediach ukazała się informacja o bardzo podobnej historii jak ta opisana przez czytelniczkę serwisu FN.

Kiedy wybudził się ze śpiączki mówił płynnie... po chińsku

 

Ben McMahon ma 22 lata i przeżył poważny wypadek samochodowy, po którym zapadł w śpiączkę. Kiedy się z niej wybudził, nie znał ani jednego słowa po angielsku. Ale za to płynnie mówił po chińsku.

AP

Ben McMahon ze śpiączki obudził się tydzień po tym, jak uczestniczył w wypadku samochodowym. Lekarze twierdzili, że jeśli przeżyje, to będzie prawdziwy cud. Tymczasem 22-latek z Melbourne ma się całkiem dobrze. Tuż po przebudzeniu powiedział do pielęgniarki kilka słów po mandaryńsku, którego uczył się co prawda w szkole, ale było to dawno. W dodatku nigdy nie potrafił mówić płynnie w tym języku. Nie był w stanie wypowiedzieć słowa w języku angielskim, co zmieniło się po trzech dniach od przebudzenia.

Ben McMahon, mimo że był o krok od śmierci, wykorzystał całą sytuację i wyjechał na studia do Szanghaju.

Medycyna zna przypadki, w których ludzie po wypadkach zaczęli mówić w innych językach. W 2010 roku 13-letnia Chorwatka obudziła się ze śpiączki i mówiła płynnie po niemiecku. W 2013 pewien Amerykanin obudził się na podłodze w motelu nie wiedząc, jak się nazywa i komunikując się w języku szwedzkim.

 Żródło: onet.pl

 

 

Oto relacja naszego kolegi z pokładu Nautilusa:

Był 1987 rok, kiedy razem z grupą znajomych uczestniczyliśmy w pokazie hipnozy, który urządził jeden ze znanych rosyjskich hipnotyzerów przebywający właśnie w Warszawie. W trakcie rozmowy zapytał, czy chcemy zobaczyć „pamięć języków”. Kiedy wszyscy wyrazili na to zgodę hipnotyzer poprosił jedną z przypadkowych osób uczestniczących w pokazie, aby zgodziła się poddać eksperymentowi. Natychmiast wprowadził ją w stan silnej hipnozy, a następnie z pomocą tłumacza wydał jej dyspozycję, aby przeniosła się w to życie poprzednie, kiedy mówiła innym językiem. Po chwili ku bezgranicznemu zdumieniu wszystkich obecnych zahipnotyzowany mężczyzna zaczął mówić płynnie w obcym języku, który przypominał portugalski, choć nim nie był. Kiedy potem ktoś zapytał tego Rosjanina, jak on tłumaczy takie wydarzenia, on odpowiedział tak, jakby to było coś najbardziej oczywistego na świecie:

- Człowiek żyje wiele razy i mówi różnymi językami. Jak się cofa do jakiegoś życia, to mówi w tym języku, w jakim wtedy rozmawiał. To normalne zjawisko.


Komentarze: 36
Wyświetleń: 23847x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 wrz 2014 09:27   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (36)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Nie, 14 wrz 2014 20:07 | ocena: -2

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',owszem w przeciwieństwie do Ciebie...ja głoszę NIE MOJE(!)przecież Słowo Boże...!To samo,które Ty czy,,Dziad Jag''nazywacie,,żydowskimi szpargałami''...!I którego Ty NIE ZNASZ,co sam przyznajesz!Za to znasz,,Istoty Światła i Miłości''...te same,ktore zna,np.pastor John Paul JACKSON.

Wt, 9 wrz 2014 16:58 | brak oceny

Kepos | Gość

A ja zadam takie pytanie - jaką rolę w tym wszystkim, pełnią duchy ludzi, czyli "symbionty" oraz Aniołowie Stróżowie ? Czy oni są obecni tylko przy okazji innych artykułów, a przy "reinkarnacji" już ich nie ma ?

Wt, 9 wrz 2014 14:23 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kontrapunkcio'',owszem,Bóg jest doskonale zorientowany we wszystkim!On to wszystko stworzył i posiada kontrolę,wgląd we wszystko.Jednakże dał On człowiekowi WOLNĄ WOLĘ...i wiele mozliwych opcji wyboru,aby człowiek nie był ROBOTEM i mógł się rozwijać wg swoich osobistych planów,marzeń...

Wt, 9 wrz 2014 14:18 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kontrapunkcio'',obraz wspólczesnego świata-,,drugiej,większej WIEŻY BABEL''...to efekty wolnej woli człowieka-bez kierownictwa Boga czyli bez Jego Prawa,ale pod kierownictwem szatana,który ściśle kontroluje wszystkie rządy za pomocą,,wielkiej wszetecznicy''...i,,synagogi szatana''...masone

Wt, 9 wrz 2014 14:13 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kontrapunkcio'',Bóg nie jest odpowiedzialny za zło,które czynią istoty obdarzone WOLNĄ WOLĄ...podobni do Adama i Ewy buntownicy,jak szatan i upadłe anioły!Sytuacja ludzkości ukazuje nam ponad wszelką wątpliwość jakość pomysłów szatańskich!Są to efekty bałwochwalczej antropologii człowieka!

Wt, 9 wrz 2014 14:08 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kontrapunkcio'',rządy szatana na Ziemi wykazują niezbicie,że każda odhyłka od Prawa Bożego wychodzi na naszą niekorzyść.Sytuacja dzisiejszego świata ukazuje nam zupełny NONSENS(!)praw ludzkich,które staczają człowieka na samo dno moralne,socjalne i ekonomiczne!Lichwa=skrajna nędza(ubóstwo)!

Wt, 9 wrz 2014 14:03 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kontrapunkcio'',Bóg w swojej MĄDROŚCI pozwolił,aby szatan sprawował obecnie władzę na Ziemi.Jednym z celów jest ODSIANIE ludzi miłujących pokój i sprawiedliwość od NIEGODZIWCÓW!Innym celem jest wskazanie wszystkim stworzeniom Bożym,że Jego Prawo musi być bezwarunkowo respetkowane!

Wt, 9 wrz 2014 12:46 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kontrapunkcio'',znakiem daru,,mówienia językami''...był fakt używania go jako znaku od Boga ku zbudowaniu tych,którzy Boga jeszcze nie znają(niewierzący).Dzień PIĘDZIESIĄTNICY był właśnie takim celem.Nigdzie w Biblii nie ma wzmianki o prywatnym używaniu tego daru,np.w modlitwie osobistej...!

Wt, 9 wrz 2014 12:39 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kontrapunkcio'',także według słów apostoła Piotra,,czasy ostateczne''...rozpoczęły się właśnie w dniu PIĘDZIESIĄTNICY...Żaden werset biblijny NIE WSKAZUJE(!)niezbicie na to,że spełnienie się proroctwa Joela posiada dwie fazy i że powinniśmy spodziewać się drugiego,ponownego się jego wypełnieni

Wt, 9 wrz 2014 12:35 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kantrapunkcio'',przykładowo apostoł Piotr w Dz.Ap.wyjaśnia nam czas wypełnienia się proroctwa Joela,które dni możemy nazwać,,dniami owymi'',jednoznaczne wypełnienie się owego proroctwa podczas dnia PIĘDZIESIĄTNICY...kiedy słuchający na własne oczy widzieli wylanie Ducha Bożego na każde ciało..

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Benedykt XVI jeszcze wtedy, kiedy był tylko kardynałem wypowiedział się o buddyźmie. Joseph Aloisius Ratzinger miał wypowiedzieć niezwykłe słowa: 'największym wyzwaniem dla kościoła będzie kiedyś buddyzm'. Jest bardzo prawdopodobne, że wysocy hierarchowie Watykanu są świadomi istnienia reinkarnacji, z którą kiedyś przyjdzie się zmierzyć Chrześcijaństwu.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 4 lutego 2023 | 8 stycznia minęła rocznica incydentu z UFO w Zdanach. Fascynującego, poruszające do głębi swoją prawdziwością i w ogóle wszystkim, każdym elementem. Był kamieniem milowym dla mnie w zrozumieniu, jak złożone jest to zjawisko. To zdumiewające, jak wiele analogii dostrzegam z historią operacji „Kontakt”. I już wyjaśniam, dlaczego.

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.