Dziś jest:
Wtorek, 17 maja 2022

Ludzkość na Ziemi żyje obecnie w niegodziwym nadmiarze materialnych pragnień i przyjemności.
/Billy Eduard Meier, najsłynniejszy kontaktowiec z UFO na świecie/

Komentarze: 38
Wyświetleń: 28127x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 22 mar 2015 08:35   
Autor: FN, źródło: euroislam.pl, gazeta.pl, onet.pl, CNN, materiały własne FN   

RADYKALNY ISLAM CZEKA NA ARMAGEDON

"Dżihadyści z utęsknieniem wyczekują ataku wroga, gdyż dopiero jego pokonanie rozpocznie odliczanie do apokalipsy". To, jak miałaby wyglądać apokalipsa według Państwa Islamskiego, wielokrotnie było ogłaszane przez bojowników ISIS.

- Podbijemy Wasz Rzym, połamiemy wasze krzyże. [...] Nasze dzieci będą sprzedawać waszych synów na targach niewolników - ogłaszali bojownicy. Warto tutaj podkreślić, że ISIS w sposób jednoznaczny zapowiada przywrócenie niewolnictwa, co absolutnie dopuszcza Koran. Bojownicy ISIS mają wobec tego wizję, co stanie się po końcowym starciu ze znienawidzonym „światem chrześcijaństwa” – zapełnią się targi niewolników.

Przy okazji tej publikacji spójrzmy na przepowiednie, w które wierzą bojownicy ISIS. Zakładają one precyzyjny przebieg Armagedonu!

 

CZY OBAMA BĘDZIE DLA ISIS ANTYMESJASZEM?

 Podążając za doktryną takfiri, Państwo Islamskie zobowiązało się do oczyszczenia świata przez zamordowanie znacznej liczby ludzi. Media społecznościowe z tamtych regionów sugerują, że indywidualne egzekucje odbywają się cały czas, a masowe co kilka tygodni. Jest to jednak jedynie przedsmak tego co czeka świat zachodni, kiedy wreszcie rozpocznie się „wielka bitwa”.

Musa Cerantonio, australijski kaznodzieja, o którym mówi się, że jest jednym z najbardziej wpływowych przedstawicieli IS, uznaje przepowiednię, iż kalifat zdobędzie Istambuł, zanim zostanie zwyciężony przez armię prowadzoną przez Anty-Mesjasza. Jego śmierć, gdy przy życiu zostanie tylko kilkanaście tysięcy dżihadystów, doprowadzi do apokalipsy.

Wszyscy muzułmanie uznają, że Bóg jest jeden i tylko on zna przyszłość. Ale Koran i pisma proroków zawierają część proroctw dotyczących przyszłości i objawionych przez Boga. Państwo Islamskie różni się niemal od wszystkich innych ruchów dżihadu – wierzy, że pochodzi bezpośrednio od Boga i jest wpisane w jego plan. W tej chwili w świecie radykalnego islamu zapanowało prawdziwe szaleństwo w szukaniu początku „dni ostatecznych”.

 Bin Laden rzadko wspominał apokalipsę, kiedy już to robił, mówił, że nadejdzie ona dopiero po jego śmierci. Zupełnie inaczej na tę kwestię zapatrują się liderzy ISIS.

W ostatnich latach obecności wojsk antyterrorystycznej koalicji w Iraku założyciele Państwa Islamskiego widzieli wszędzie znaki nadejścia Armagedonu. Przewidywali, że w ciągu roku przyjdzie Mahdi – Mesjasz, i poprowadzi muzułmanów do zwycięstwa przed końcem świata. Znane jest nawet miejsce ostatniej, wielkiej bitwy.

Armie Rzymu zderzą się z armią islamu w północnej Syrii; a ostateczna konfrontacja odbędzie się w Jerozolimie.

 

Państwo Islamskie przywiązuje wielką wagę do syryjskiego miasta Dabiq niedaleko Aleppo. Magazyn propagandowy IS został nazwany “Dabiq”, kiedy podbito – wielkim kosztem – to strategicznie nieważne miasto. Bo Prorok powiedział, że to właśnie tutaj armie Rzymu rozbiją swój obóz, a armie islamu zwyciężą w bitwie. Dabiq będzie dla Rzymu jak Waterloo.

 

DABIQ – TAM BĘDZIE POCZĄTEK KOŃCA!

Przebieg ostatecznej bitwy będzie taki: wojska niewiernych wkroczą na tereny zajęte przez islam, dojdą do Dabiq, a tam przez bojowników proroka zostaną spaleni żywcem. Propagandowe wideoklipy IS korzystają z hollywoodzkich filmów o średniowieczu – przecież wg proroctw armie przybędą konno i będą używać dawnej broni.

Skoro zajęto już Dabiq, Państwo Islamskie oczekuje nadejścia wrogiej armii, której porażka rozpocznie apokalipsę. Zachodnie media często nie reagują na odniesienia do Dabiq w filmach przekazywanych przez Państwo Islamskie, skupiają się na makabrycznych scenach ścięcia głowy.

Oto tutaj jesteśmy, grzebiemy pierwszego krzyżowca amerykańskiego w Dabiq, czekamy na przybycie waszej armii – mówi zamaskowany kat na filmie udostępnionym w listopadzie 2014 r., pokazując ściętą głowę Petera Kassiga, pracownika humanitarnego, który przetrzymywany był w niewoli ponad rok.

Podczas grudniowych walk w Iraku, po tym jak mudżahedini ogłosili, że widziano amerykańskich żołnierzy w akcji, konto na Twitterze Państwa Islamskiego eksplodowało radością. Dlaczego? Gdyż to oznacza jedno: przepowiednia zaczęła się spełniać!

Proroctwo, które przewiduje bitwę pod Dabiq, określa armię jako “Rzym”. Czym jest “Rzym” teraz, kiedy papież nie ma armii, to sprawa do dyskusji. Cerantonio mówi, że Rzym oznaczał całe Wschodnio-Rzymskie Imperium, ze stolicą w dzisiejszym Istambule. Powinniśmy więc myśleć o Rzymie jako o Turcji – tej samej republice, która zakończyła ostatni kalifat 90 lat temu. Inne źródła należące do Państwa Islamskiego sugerują, że Rzym może oznaczać jakąkolwiek armię niewiernych,  oczywiście także amerykańską.

 

CEL – PLANETA ZIEMIA! NA CZELE ARMII... JEZUS!

Po bitwie w Dabiq kalifat rozszerzy się i zajmie Istambuł. Niektórzy wierzą, ze zajmie całą Ziemię. Anty-Mesjasz, według muzułmańskiej literatury apokaliptycznej zwany Dajjal, przyjdzie z Khorasan, regioniu wschodniego Iranu i zabije wielu bojowników kalifatu, aż zostanie ich tylko 5000, blisko Jerozolimy. Gdy Dajjal będzie gotów ich też zabić, Jezus, który jest drugim najbardziej poważanym prorokiem w Islamie, wróci na Ziemię, przebije włócznią Dajjala i poprowadzi muzułmanów do zwycięstwa.

Ciekawe są znaki zbliżającego się „końca wszystkiego”, w które wierzą bojownicy ISIS. Jednym ze znaków bliskiego nadejścia Końca jest to, że ludzie… przestaną o nim mówić! Ten warunek jest w tej chwili spełniony – od wielu miesięcy ten temat przestał istnieć nawet w meczetach i według ekspertów nie jest to przypadek. To świadome spełnienie warunków przepowiedni. Jest jeszcze jeden problem – chodzi o zbawienie.

 

ZGINĄ WSZYSCY, ALE BĘDZIE NAGRODA!

Jak trafić do nieba? Z tym pytaniem spotyka się na pewno wielu czytelników serwisu FN... Chrześcijaństwo udziela tutaj bardzo jasnej odpowiedzi. Trzeba być „dobrym człowiekiem” i generalnie nie grzeszyć. Każdy „dobry uczynek” punktuje w naszej grze o zbawienie i obiecany raj. Oczywiście jest to wizja uproszczona, ale mniej więcej tak widzą to wierni.

W Islamie jest dość poważny problem, bo Koran w tej sprawie nie przedstawia „jasnych reguł gry” poza… jednym – do raju z automatu idą ci, którzy zginęli jako męczennicy. Jasne jest, że jeśli ktoś serio traktuje ową „grę o raj”, zamiast wielu lat dawania pieniędzy dla biednych i ubogich o wiele lepiej jest zostać „męczennikiem” przeprowadzając na przykład zamach samobójczy.

Tego typu filozofia ma bardzo poważne konsekwencje. Otóż bojownicy państwa islamskiego z góry zakładają, że zginą i to praktycznie wszyscy. Przyjmują to jednak bardzo pozytywnie, gdyż to oznacza najlepsze, co może ich spotkać – raj z lubieżnymi hurysami (co kobiety będą robiły w raju – Koran tego nie precyzuje).

Dla państw zachodu jest to duży problem, gdyż ISIS nie boi się śmierci. Co więcej – z wytęsknieniem oczekuje interwencji, gdyż to właśnie ta strona ma ruszyć jako pierwsza, co zapowiadają przepowiednie. Jest to dziwna sytuacja, która może rzutować na najbliższe wydarzenia związane z ISIS.

 

 

 

 

 

Nasi czytelnicy przysyłają na pokład okrętu Nautilus przepowiednie o zbliżającym się wielkim starciu cywilizacji. Są to przeróżne interpretacje Nostradamusa, a także wizje mniej lub bardziej znanych jasnowidzów i mediów. Jednak to, w co wierzą bojownicy ISIS jest jednak o wiele ciekawsze, gdyż po pierwsze podchodzą do tego śmiertelnie poważnie, a po drugie lektura „wizji Armagedonu według Islamu” pozwala z grubsza przewidzieć najbliższe wydarzenia.

Dostaliśmy bardzo obszerny dokument w tej sprawie (po angielsku) i jego opracowanie zajęło by zbyt dużo czasu, aby tłumaczyć i publikować w serwisie. Podamy najważniejszy wniosek z tego dokumentu – państwo islamskie oczekuje wielkiego „znaku”, czegoś spektakularnego, co sprowokuje świat zachodu, aby zgodnie ze scenariuszem przepowiedni wreszcie zaczęła się masakra.

Zauważyli, że obcinanie głów jednocześnie kilkuset chrześcijanom nie powoduje żadnej reakcji zachodu. Ot, ciekawostka opisywana w tabloidach. Czym w takim razie mogłoby być takie wydarzenie, które będzie iskrą zapalną Apokalipsy? Z pewnością zabicie prezydenta USA. Sygnalizowaliśmy naszym czytelnikom, że dostajemy sygnały od przeróżnych mediów i jasnowidzów na świecie, że kadencja Baracka Obamy zostanie przerwana. Nie mówią o jego śmierci, ale właśnie o tym, że „zostanie przerwana”. Naszym zdaniem prezydent USA powinien brać pod uwagę takie ostrzeżenia, a także być świadomym tego, co mówią przepowiednie kolportowane przez ISIS. Jego osoba może być tym „ostatnim elementem przez rozpoczęciem końca”. Atak na Baracka Obamę na pewno doprowadzi do odpowiedzi zachodu, a na to z wytęsknieniem czeka ISIS. Dlaczego – już Państwo wiecie…

Nasz świat może ponownie zajrzeć w oczy szaleństwu i zagładzie, co uczynił już raz w swojej historii podczas II Wojny Światowej. Podczas naszego tegorocznego pobytu w Japonii odwiedziliśmy słynne Muzeum Pokoju w Hiroszimie. Jeśli ktoś jest ciekaw, jak może wyglądać Armagedon, powinien koniecznie zobaczyć nasz krótki materiał wideo z wizyty w tym niezwykłym miejscu.

Komentarze: 38
Wyświetleń: 28127x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 22 mar 2015 08:35   
Autor: FN, źródło: euroislam.pl, gazeta.pl, onet.pl, CNN, materiały własne FN   


Komentarze (38)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Czw, 26 mar 2015 17:57 | brak oceny

epsylon x | Gość

To nie jest normalna wojna to zderzenie światów.W normalnej wojnie jest przywódca,który prowadzi żołnierzy z chwilą gdy ginie,lub niema większości wojowników starcie się kończy ugodą ,a reszta się poddaje.Tutaj jedna strona walczyć będzie do ostatniego wojownika,bo tam wolą umrzeć niż się poddać.Za to są dziewice po śmierci.

Czw, 26 mar 2015 06:47 | brak oceny

precz z religiami i ... | Gość

Ja tez sie zaczynam obawiac. Wczoraj w skrzynce pocztowej znalazlem wydrukowany fragment jakiegos tam psalmu "Pan jest pasterzem moim." no i komu sie takie chu*ostwa chce wrzucac ludziom ? Polska - starozytny egipt z kultem kaplanow w rozkwicie!!

Śr, 25 mar 2015 16:42 | brak oceny

George | Gość

A oto odcięty cytat. Janina Jaszewska

Śr, 25 mar 2015 09:52 | brak oceny

George | Gość

A ja znalazłem następujący wpis, który mnie przekonuje i potwierdza to o czym wcześniej wspominałem. Wszelkie dyskusje tu toczone są jałowe bo problem leży w gnuśnej stagnacji zbiorowego, wygodnickiego umysłu. Jest on zbiorem indywidualnych, informacyjnie karmiony tym zbiorowym. Rozwiązywanie pojedyńczych problemów bez przemiany najpierw indywidualnej a potem zbiorowj świadomości jest niemożliwe. Przemiana świadomości wymaga olbrzymiego wysiłku na który większość ludzi nie stąć ze względu na tę właśnie gnuśność. Pojedyńcze jednostki, które opierają się jedynie słusznemu trendowi opartemu na ekonomii i zysku są w znakomitej mniejszości i narażone na represje ze strony ciemnej, żadnej władzy masie.

Janina Jaszewska

Śr, 25 mar 2015 01:38 | brak oceny

Fornax | Gość

Od kilku dni chodzi mi po głowie postać Jezusa z blaskiem bijącym z serca i słowa: oto baranek boży który gładzi grzechy tego świata... I wiem, jak bardzo to jest teraz ważne, żeby nie pójść za tymi bandytami z góry, na dno...

Wt, 24 mar 2015 21:21 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Miejsce Polski jest bardzo specyficzne.Jest ona północą Eurazji,ważnym regionem przedchrześcijanskiej Słowiańszczyny,basenem Morza Bałtyckiego.W przypadku Polski między modelami przedchrześcijańskim i chrześcijańskim zachodzi relacja o wiele bardziej konfliktowa za sprawą katolicyzmu,który jest tradycją zupełnie różną niż prawosławie.Polska znajduje się na granicy między światem katolickim a prawosławnym.Z jednej strony tradycja przedchrześcijańska,pogańska,magiczna,heterodoksyjna,której korzenie pozostają słowiańskie;z drugiej - katolicyzm o rodowodzie germańsko-romańskim.Między nimi występuje konflikt,dlatego sytuacja Polski jest sytuacją graniczną.Nie może ona zjednoczyć się ze światem wschodnim religijnie,a z zachodnim etnicznie.W geopolityce Polska pozostaje częścią kordonu sanitarnego rozdzielającego kontynent eurazjatycki na dwie części,co jest bardzo wygodne dla ANTYTRADYCYJNYCH sił anglo-saskich...Polska musi wybrać : albo tożsamość słowiańska,albo katolicka.Oczywistym jest,że ciężo jest oderwać jedno od drugiego,ale to nieuniknione.Polska musi wybierać.Jeśli Polska będzie się upierać przy swojej tożsamości,to nastawi wszystkich wobec siebie wrogo i po raz kolejny stanie się strefą konfliktu.Polska nie umiała stworzyć własnej cywilizacji i dlatego musi dokonać wyboru.Jako Polacy znajdujemy się między dwoma ścierającymi się blokami,dwiema koncepcjami cywilizacyjnymi:eurazjatyzmem a atlantyzmem,który to atlantyzm chce stworzyć(i tworzy:wystarczy posłuchać prezydenta Wałęsę,który z rozbrajającą szczerością i dziecięcą naiwnością mówi,że,,budujemy globaLYzm''...)NOWY ŚWIATOWY PORZĄDEK(New World Order),czyli cywilizację pozbawioną tradycji,sacrum i metafizyki...!Różnica między Rosją z Zachodem(w tym także Polską)jest następująca:w Europie elita jest atlantycka i na jej czele stoją również atlantyccy przywódcy.W Rosji elita jest także atlantycka,tylko prezydent Rosji Władimir W.Putin jest inny.To prawdziwy Rosjanin i Słowianin.Lud rosyjski,Rosjanie są także świeżsi i normalniejsi,pomimo tego,że w latach 90-tych ubiegłego wieku otrzymali potężny cios.Nadzieja jest w tym,że również narody Europy wcześniej lub póżniej obudzą się i obalą swoją okupacyjną,proamerykańską kompradorską elitę czy,,eLYtę''...,gdzie panuje,,zamordyzm'',że ust nie można otworzyć...Mądremu dość...

Wt, 24 mar 2015 21:04 | brak oceny

Intek | Gość

No nareszcie! A już myślałem, że się nie doczekam... Martunia i wariatuńcio - ja też Was kocham, ściskam i pozdrawiam.... Wpadłem także tutaj na chwilę po trzyletniej ponad przerwie z powodów, o których piszecie - tzn. kiedy królowały trzy nicki na portalu w komentarzach a administratorzy zachodzili w głowę co by tu zrobić... a wystarczyło zwyczajnie banować zbyt ortodoksyjnych w swoich zapędach wyznawców różnych wyznań. Napiszcie coś ciekawego od siebie, o swoich poglądach, przemyśleniach w kwestiach poruszanych w artykułach - bardzo chętnie przeczytam, może dowiem się czegoś ciekawego o czym nie wiem (po to tutaj zaglądam) i - obiecuję: 0 komentarzy wobec Waszych tekstów... przynajmniej z mojej strony.

Wt, 24 mar 2015 14:36 | brak oceny

marta | Gość

wariatunio bo oni to taki lokalny folklor , posunę się dalej oni niczym się nie różnią od islamskich wyznawców ,a nawet mają wspólny mianownik- fanatyzm :)

Wt, 24 mar 2015 09:47 | brak oceny

Intek | Gość

"Proroctwo" - projekt carycy Katarzyny (1729-1796).
"Trzeba rozłożyć ten naród (Polskę) od wewnątrz, zabić jego moralność. Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory, ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę. Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, niszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą oni walczyć długo, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces! Korupcją "milczących psów", którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by stał się chciwym w niej i spodlił. Niedopasowanych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Polska zniknie w samych Polakach. Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało im się, że mają wolność". Minęło wiele lat... i wygląda na to, że scenariusz się realizuje....

Wt, 24 mar 2015 01:32 | brak oceny

ciekawy | Gość

"do raju z automatu idą ci, którzy zginęli jako męczennicy."


Czy umierając z głodu lub chorób jest się męczennikiem? Jeśli nie to mamy na nich sposób.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Rosyjscy blogerzy zajmujący się wojskowością mają być zszokowani stratami, jakie Rosjanie ponieśli podczas próby forsowania Dońca - twierdzi amerykański Instytut Studiów nad Wojną. Jak czytamy w analizie, 'próba przeprawy przez rzekę wykazała oszałamiający brak zmysłu taktycznego'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.