Dziś jest:
Środa, 26 lutego 2020

Sytuacja z koronawirusem jest najpoważniejszym zagrożeniem z jakim przyszło się zmierzyć ludzkości od czasu średniowiecznej apokalipsy związanej z czarną ospą. Najważniejsze informacje są ukrywane przez chińskie władze.
Profesor Caitlin Rivers, specjalista od pandemii z 'Johns Hopkins Center for Health Security'

Komentarze: 12
Wyświetleń: 10113x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 27 mar 2015 10:43   
Autor: FN, źródło: FAKT   

MAPA NARYSOWANA PRZEZ JASNOWIDZA POMOGŁA POLICJI

Chodzi o zaginionego Wiktora Kowalskiego, którego przez 13 dni szukali policjanci, rodzina i sąsiedzi. Bezskutecznie. Pomógł dopiero Jackowski.

Dzięki sporządzonej przez niego mapce zaginionego udało się znaleźć! Był zaledwie kilkaset metrów od domu, ale niestety już nie żył. Informacja jest jak najbardziej prawdziwa, co potwierdza także policja.

Skuteczność Krzysztofa Jackowskiego w takich historiach jest naprawdę poruszająca. Ludzie wietrzący przy okazjach tego typu informacji szwindel lub jakiś mityczny "łut szczęścia" po prostu nie mają pojęcia ani o Jackowskim, ani o tym, co robił i robi. On znajduje zwłoki poszukiwanych osób praktycznie jak dobrze pracująca maszyna... Ciekawe jest to, że jego zdaniem cała ta historia "ze znajdywaniem zwłok" jest najlepszym dowodem na istnienie życia po śmierci.

Dlaczego? Gdyż bardzo często przychodzą do niego w ciałach astralnych ci poszukiwani ludzie i przekazują mu ważne informacje o tym, gdzie leżą ich dawne ciała... czy można mieć lepszy dowód na to, że "śmierć nie jest żadnym końcem, lecz kolejnym etapem"?

 

Poniżej cały tekst z dziennika FAKT:

 

 Jasnowidz wskazał, gdzie jest ciało staruszka

Wciąż nie możemy uwierzyć w to, co się stało, ale jesteśmy wdzięczni jasnowidzowi, że pomógł nam znaleźć Wiktora – mówi pogrążona w żałobie wdowa Maria Kowalska (78 l.).

Zaginionego Wiktora Kowalskiego przez 13 dni szukali policjanci, rodzina i sąsiedzi. Bezskutecznie. Pomógł dopiero jasnowidz. Dzięki sporządzonej przez niego mapce zaginionego udało się znaleźć! Był zaledwie kilkaset metrów od domu, ale niestety już nie żył.
W piątek 6 marca wieczorem Wiktor Kowalski († 78 l.) z Leszna (woj. wielkopolskie) wyszedł do pracy i już nie wrócił. Na nagraniu z kamer monitoringu widać jeszcze, jak następnego dnia idzie po pracy do domu, ale nagle zawraca. Ślad się urywa. W sobotę koło 11 przed południem rodzina rozmawiała z nim jeszcze przez telefon, mówił, że ma uraz nogi i nie może iść. – Mówił, że leży i widzi balkon – opowiada wnuczka pana Wiktora Anna Szubert (37 l.). Później kontakt się urwał.


Od tamtej pory zaginionego szukali wszyscy przez prawie dwa tygodnie – bez skutku. W końcu zdesperowana rodzina zadzwoniła do znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. – Następnego dnia po otrzymaniu zdjęć jasnowidz wysłał nam mapkę z miejscem, w którym jest dziadek – mówi wnuczka. Rodzina przekazała mapkę policji.

Dostaliśmy od rodziny informacje zawierające wskazówki z wyznaczeniem rejonów, gdzie istnieje prawdopodobieństwo znajdowania się poszukiwanego mężczyzny – potwierdza Monika Żymełka z leszczyńskiej policji. Funkcjonariusze poszli więc w miejsce wskazane przez jasnowidza i – ku swemu zdumieniu – rzeczywiście znaleźli tam ciało pana Wiktora. Było to zaledwie kilkaset metrów od domu i szalejącej z niepokoju rodziny.

Dziadek uwielbiał las. Zapewne wiedział, że coś się dzieje, dlatego postanowił spokojne odejść właśnie w lesie, w miejscu które kochał – ze łzami w oczach pociesza się wnuczka. – Wciąż nie możemy uwierzyć w to, co się stało, ale jesteśmy wdzięczni jasnowidzowi, że pomógł nam znaleźć Wiktora – mówi pogrążona w żałobie wdowa Maria Kowalska (78 l.).

/poniżej zdjęcie, gdzie znajdowały się zwłoki/


Komentarze: 12
Wyświetleń: 10113x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 27 mar 2015 10:43   
Autor: FN, źródło: FAKT   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 4 kwi 2015 16:25 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

A propos rzekomej,,nieśmiertelnej''duszy : Słowa Jezusa Chrystusa :,,I poza tym wszystkim między nami a wami rozciąga się wielka przepaść,aby ci,którzy chcą stąd do was przejść,nie mogli,ani też STAMTĄD do nas NIE MOGLI(!) się przeprawić''./Łukasza 16,26/.Każda pogańska religia(Chrześcijanstwo NIE JEST religią !)wyznaje dualizm ciała i duszy,tak było i jest na całym świecie.Greccy filozofowie twierdzili,że ciało jest grobem duszy.Ciało jest skażone,ziemskie,dusza natomiast rzekomo jest doskonała,czysta,nieśmiertelna.Przy DUALIZMIE biblijny Bóg jest człowiekowi niepotrzebny bo rzekomo jego dusza jest doskonała,wieczna.Ciało można więc w zależności od preferencji poddawać ascezie.głodzić,biczować lub odwrotnie pobłażać mu dowoli oddając rozwiązłości.Grecka myśl nie jest niczym nowym,podobne poglądy panowały w lucyferiańskim Egipcie,Persji czy Babilonii.Klasyczny pogański dualizm nie ma nic wspólnego z biblijnym Chrześcijanstwem...,które nie jest religią !Pismo Święte mówi kompletnie co innego:,,Ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego DECH ŻYCIA.Wtedy stał się człowiek ISTOTĄ ŻYWĄ''./1 Mojż.2,7/.Dosłownie:Bóg tchnął NISHAMAH HAYIM(energię,dech życia)i stał się człowiek NEFESH HAYAH(istotą żywą)...Nie ma tu mowy o jakiejś nieśmiertelnej duszy.Według Biblii człowiek jest istotą zbudowaną z ciała,a żyje tylko dzięki energii zycia danej przez Boga.Śmierć człowieka to koniec jego życia,ustaje jego świadomość,ciało ulega dekompozycji stając się ponownie prochem:,,Bo po śmierci NIE PAMIĘTAJĄ O TOBIE,A w krainie umarłych któż cię wysławiać będzie?''./Psalm 6,6/:,,Wiedzą bowiemżywi że muszą umrzeć,lecz umarli NIC NIE WIEDZĄ i już nie ma dla nich żadnej zapłaty,gdzyż ich imię idzie w zapomnienie.Zarówno ich miłość,jak i nienawiść,a także ich gorliwość dawno minęły; I NIGDY JUŻ NIE MAJĄ UDZIAŁU W NICZYM Z TEGO,CO SIĘ DZIEJE POD SŁOŃCEM''./Księga Koheleta 9,5-6/.Jedyną istotą we Wszechświecie,która jest nieśmiertelna jest biblijny Bóg - Stwórca żywy,,JESTEM,KTÓRY JESTEM''...Bóg Abrahama,Izaaka i Jakuba...!Jest On żródłem życia i gwarantem ZMARTWYCHWSTANIA dla tych,którzy przyjęli Jego warunki zbawienia przez doskonałą i ostateczną,zadośćuczynną ofiarę Mesjasza - Jezusa Chrystusa ! Alleluja ! Mądremu dość...

Śr, 1 kwi 2015 19:11 | brak oceny

Buldaj | Gość

Znowu ten szarlatan

Śr, 1 kwi 2015 04:47 | brak oceny

el | Gość

Ostatnio cos sie Nautiliusom nie chce prowadzic strony. Szkoda tez, ze wspolpraca z Jackowskim nie uklada sie lepiej, bo to najciekawsze a i warto byloby korzystac z mozliwosci jak najlepszego poznania mozliwosci p. Jackowskiego, bo taki "fenomen" zdarza sie naprawde rzadko. Jestem pod wrazeniem jego daru i szkoda, ze nie skomentowaliscie, ze tak trafnie przewidzial, co sie stalo z Wiktoria z Krapkowic. Wspolczuje rodzicom, straszna tragedia. Bardzo prosze o wiecej kontaktow z panem Krzysztofem i jego darem.

Wt, 31 mar 2015 08:04 | brak oceny

Roxo | Gość

Gratulacje dla Policji i Prokuratury którym nie chciało się ustalić lokalizacji telefonu komórkowego zaginionego. To przez ich nieudolność jasnowidze mają pełne ręce roboty.

Nie, 29 mar 2015 23:17 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Czytamy:,,Gdyż bardzo często przychodzą do niego w ciałach astralnych ci poszukiwani ci poszukiwani ludzie i przekazują mu ważne informacje gdzie leżą ich dawne ciała...czy można mieć lepszy dowód na to,że,,śmierć nie jest żadnym końcem,lecz olejnym etapem?''...Możnaby coś taiego pozostawić bez komentarza...bo ręce i nogi opadają jak się to czyta...Na jakiej podstawie autor artykułu czy p.Krzysztof Jackowski twierdzi,że ludzie po śmierci,,przychodzą do niego w ciałach astralnych''...?!Sam sobie to wymyślił zgodnie ze swoim egotycznym widzimisię czy te istoty mu tak mówią a on przyjmuje to za dobrą monetę...?!Jeżeli ktoś do niego przychodzi to tylko i wyłącznie zwodniecze demony,złe duchy i upadłe anioły podjące się za osoby zmarłe w,,ciałach astralnych''oczywiście...Pan Krzysztof Jackowski jako zwlaszcza podobno,,głęboko wierzący''się kompromituje zwłaszcza w świetle Biblii...!No chyba,że on wyznaję wiarę we,,władcę tego świata''...,,księcia tego świata''...co też jest oczywiście wiarą i służbą zarazem...będąc banalnym medium praktykującym klasyczny okultyzm(spirytyzm),wieszczbiarstwo,dualizm ciała i duszy gdzie biblijny Bóg nie jest człowiekowi potrzebny.Panie Jackowski,który czytasz te komentarze,pytanie brzmi : Skąd pan wie jaka jest,,NATURA''istot,które dają panu,,poczuć''gdzie znajduje się,np.ciało utopionego chłopaka...?!Zwłaszcza,że jak pan przyznaje,,bez bicia'',kontakt z nimi nie następuję z inicjatywy pana tylko z inicjatywy tych istost(,,Zawsze uważałem,że jest to jasnowidzenie(...)ma to związek z ontaktem osoby zmarłej z nim(jasnowidzem).To nie jest z jego(jasnowidza)inicjatywy w stosunku do osoby zmarłej,ale to z inicjatywy tej osoby następuje kontakt.'')...?!Zadałem panu grzecznie chyba proste pytanie...

Nie, 29 mar 2015 20:13 | brak oceny

z Kanady | Gość

do ITT
jak mozna z takimi oslami jak Ty o czymkolwiek rozmawiac?
w artykule wyraznie napisane ze sporzadzil mapke policji
i policja potwierdza, ze ku ich zdumieniu tam wlasnie znalezli zwloki zaginionego
a taki osiol napisze ze i tak nie wierzy, nic dodac nic ujac....
kazdy moze sie pomylic, nikt nie jest nieomylny, nikt nie ma 100% skutecznosci

Nie, 29 mar 2015 09:52 | brak oceny

rrr | Gość

nie wierze że je znalazł..w bydgoszczy też rzekomo zwłoki miały być w lesie, a gościu odnalazł się żywy..po akcji w bydgoszczy nie wierze Jackowskiemu w nic

Sob, 28 mar 2015 10:04 | brak oceny

jaso | Gość

78 lat i pracował?Twardziel....

Sob, 28 mar 2015 00:23 | brak oceny

nieznajomy____ | Gość

niebieski kwiat spadnie z nieba 04

Sob, 28 mar 2015 00:17 | brak oceny

mandarin | Załogant

Dla pana Jerzusia z FN. Buziaczki! https://www.youtube.com/watch?v=Dc7rt5ssPJk

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Witam. W latach 80-90 był taki tygodnik czy miesięcznik 'Skandale'. Czytałem go tam były opisane tak niewiarygodne historie że aż ciężko w to było uwierzyć, mniemam iż część z nich mogła by być nawet prawdą takie porównanie mam do dzisiejszych czasów do tych wszystkich stron www o sprawach co najmniej dziwnych. Pzdr. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 19:27 | Dzień dobry dzis o godz 19.30 w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza zaobserwowałam coś takiego , wysylam zdjecie bo gwiazdą to raczej nie jest . Jeżeli możecie mi to Państwo wyjaśnić proszę o odpowiedź .Pozdrawiam [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO OBOK STACJI ISS - luty 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.