Dziś jest:
Wtorek, 24 maja 2022

Komentarze: 16
Wyświetleń: 14135x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 30 gru 2015 09:49   
Autor: FN, źródło: FN   

TEGO DNIA NAD KOMPLEKSEM PIRAMID W MEKSYKU BYŁ OBIEKT UFO!

Warto uważnie oglądać filmy dokumentalne, gdyż czasami można na nich dostrzec coś, co potrafi nas wprawić w bezgraniczne zdumienie. Mamy na myśli oczywiście przeloty dziwnych obiektów (złożonych z energii duchowej i tych czysto materialnych, czyli pojazdów UFO). Są one absolutnie niewidoczne dla ludzkiego oka, ale bezbłędnie wychwytuje ich matryca (lub klisza w starszych wersjach sprzętu) kamery czy aparatu. Dlaczego? Gdyż ludzkie oko nie wychwytuje całe pasma. Obiekty UFO stosują pole maskujące, które co prawda ukrywa je przed ludzkim wzrokiem, ale już dobry sprzęt „widzi” te pojazdy.

Na świecie jest kilka miejsc, które można uznać za „wielkie lotniska obcych cywilizacji”. Takimi miejscami dla nas są wszystkie kompleksy piramid na całym świecie. Piramidy bowiem albo zostały wprost stworzone przez obce cywilizacje, albo stworzyła je nasza ziemska cywilizacja rodem z Atlantydy,  która miała stały kontakt z jedną lub większą ilością kosmicznych ras odwiedzających Ziemię. Kiedy jesteśmy na terenie kompleksu piramid zawsze wiemy, że na zdjęciach wykonanych na miejscu przy odrobinie szczęścia jest duża szansa, że będą znakomite obiekty UFO.

Ostatnio zaprezentowaliśmy w serwisie naszym zdaniem znakomity film dokumentalny ZADZIWIAJACE FAKTY W SPRAWIE PIRAMID - ARCHIWUM FN 2015. Uznajemy go za na tyle ważny, że umieściliśmy go w naszym serwisie vimeo.com

I oto nagle otrzymujemy e-mail od naszego czytelnika p. Pawła o następującej treści:

From: Paweł [dane do wiadomości FN]

Sent: Tuesday, December 29, 2015 2:23 PM

To: FN

Subject: Ostatni wasz film.


Witam.

Udostępniliscie film 1;30h tajemnice piramid bodajże.  W owym filmie w czasie trwania minuty 45:01 nad piramida unosi się błyszczący kulisty obiekt, którego autor filmu chyba nie dopatrzył. Sprawdzicie to? Pozdrawiam.

 

Pan Paweł ma absolutną rację! Podczas kręcenie zdjęć do filmu pojawienie się ekipy filmowej i uruchomienie sprzętu (kamer itp.) zainteresowało „obcych”, którzy stale monitorują takie miejsca (mamy na to dostatecznie dużo dowodów i śmiało możemy taką tezę postawić).

Praktycznie przez cały czas pobytu ekipy realizującej film był obiekt UFO, co widać na filmie. Faktycznie można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że potem na montażu po prostu nikt nie zauważył, że nad piramidą jest kulisty obiekt UFO. Jest on znakomicie widoczny np. w 45 minucie i 2 sekundzie filmu! UFO jest nad piramidą w odległości ok. 20 metrów od jej szczytu.

/poniżej dwie klatki z filmu, na których obiekt jest znakomicie widoczny/

 

 

 

 

Pan Paweł być może nie zauważył czegoś, co dostrzegliśmy na naszym największym monitorze w Bazie FN, kiedy zainteresowani jego e-mailem przeglądaliśmy film w najlepszej jakości „klatka po klatce”. Ze zdumieniem zauważyliśmy, że nad kompleksem piramid w Meksyku krążyły… dwa obiekty UFO!

W 44 minucie i 54 sekundzie filmu widać, jak pierwszy obiekt „wylatuje” z prawej strony ekranu i robiąc dość dziwnego toru lot znika po lewej stronie.

 

Ale to i tak nic! W ślad za pierwszym obiektem UFO widać… kolejny. Tym razem ujęcie jest bardzo krótkie, ale jest on bardzo widoczny. I dodajmy ważną rzecz – identyczny, jak pierwszy.

 

Dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć obecność obiektów UFO podczas zdjęć ekipy realizującej film „Zadziwiające Fakty w sprawie piramid” prezentujemy go jeszcze raz poniżej.

 

 

ZADZIWIAJACE FAKTY W SPRAWIE PIRAMID - ARCHIWUM FN 2015 from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

 

 

W 1994 roku nasza ekipa pojechała do Meksyku, gdzie rozmawialiśmy ze świadkami pojawienia się Chupacabry. Pisaliśmy wiele razy o tym dziwacznym stworzeniu, którego istnienie jest naszym zdaniem poza sporem i które na 100% ma jakiś związek z UFO. Ale nie to jest w tej chwili ważne.

Podczas pobytu naszych ludzi w Meksyku oczywiście odwiedziliśmy kompleks piramid  w Teotihuacán (Teotihuacan – stanowisko archeologiczne położone na centralnym płaskowyżu, na północny wschód od miasta Meksyk. Nazwa stanowiska pochodzi z języka nahuatl i można ją przetłumaczyć jako: miejsce, w którym ludzie stają się bogami).

Po powrocie do Polski zaczęliśmy przeglądać zdjęcia i po prostu… o mało nie pospadaliśmy z krzeseł! Praktycznie na każdym (!) zdjęciu na niebie widać kulisty obiekt UFO.

Nie było w tym czasie żadnych balonów na niebie, a drony królowały jedynie w powieściach S-F. Zdjęcia były robione niedoskonałymi aparatami na zwykłe klisze fotograficzne. Zdjęć jest bardzo dużo, na jednych obiekt jest widoczny bardzo dobrze, na innych trochę gorzej. Teraz w Meksyku jest trochę niebezpiecznie (to są zupełnie inne czasy), ale wybieramy się tam na prezentację o UFO. Oczywiście nasi przyjaciele z Meksyku zamierzają nas także zabrać do Teotihuacán. Tym razem będziemy wyposażeni w absolutnie topowy sprzęt foto i wideo…

Poniżej zdjęcie z 1994 roku, na którym widać naszego kolegę z pokładu N i… ten zagadkowy obiekt nad kompleksem piramid. Akurat na tym zdjęcie jest na dużej wysokości, ale na innych jest widoczny już znacznie niżej, prawie nad samymi piramidami (obiecujemy zeskanować te zdjęcia z Bazy FN!).

Komentarze: 16
Wyświetleń: 14135x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 30 gru 2015 09:49   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 9 sty 2016 11:13 | ocena: + 1

Rosner | Załogant

Oglądałam ten film kilka razy. Ostatnio była nawet na kanale Focus.
Obiekty pojawiają się kilka razy w różnych miejscach filmu. Jednak bardzo dobrze widoczny i bez żadnych domysłów jest na czarno-białym fragmencie filmu w 26 minucie i 23 sekundzie.

Śr, 6 sty 2016 18:01 | brak oceny

zaciekawiony | Gość

Ten fragment filmu to timelapse, widać to po tym jak szybko śmigają sylwetki turystów na ziemi. W rzeczywistości obiekt musiał poruszać się dosyć wolno. Najprawdopodobniej to balon na gorące powietrze. Biura podróży organizują takie przeloty, start, lot i lądowanie trwają 15-20 minut. Daiście się nabrać

Pon, 4 sty 2016 00:11 | brak oceny

aked | Gość

Czy Nautilus wie co to jest balon turystyczny?????? Żałosne!

Pt, 1 sty 2016 23:19 | brak oceny

Piotrek | Gość

Wielkie bzdury na ogromnych resorach. Takich obiektów UFO mogę naprodukować setki w każdym dniu. Podobnie jak latających garnków. Ludzie, kiedy w końcu zrozumiecie, że nie spamowe zdjęcia są dowodem istnienia obcych cywilizacji, tylko naturalna rzeczywistość. Naturalna rzeczywistość. Czy ktoś z Was gadał z kosmitą? Widział go (w realu)? Matko, nie!!! Nawet nie w normalnych wyobrażeniach, tylko w chorych. Czego szukacie i czego oczekujecie? Że Bóg zmieni świat na Wasze życzenie? Nie, nie zmieni.

Pt, 1 sty 2016 23:03 | brak oceny

AO | Gość

Qrcze, takimi publikacjami sprawiacie, że ludzie śmieją się z badaczy UFO.
Przecież na wskazanej scenie film jest puszczony w przyśpieszony tempie (chmury, ruch na ziemi) a to co leci to balony.
Loty nad piramidami sa bardzo modne.
https://planetsurprises.files.wordpress.com/2013/01/0611wallpaper-week-2-6_16002.jpg

Czw, 31 gru 2015 22:57 | brak oceny

ur | Gość

"W 44 minucie i 54 sekundzie filmu widać, jak pierwszy obiekt

Czw, 31 gru 2015 19:33 | brak oceny

brodacz | Załogant

Cha, cha... Widać naszego kolegę z pokładu N. To jakby Beata S. powiedziała o Karku K. to nasz partyjny kolega.
Pozdrowienia noworoczne dla wszystkich załogantów i kapitanatu.
PS Ten koleś że zdjęcia przypomina pewnego redaktora z Polsatu...

Czw, 31 gru 2015 19:31 | brak oceny

limes_inferior | Gość

kamera na balonie, sensacja

Czw, 31 gru 2015 16:54 | brak oceny

Grzegorz | Gość

Jakiś czas temu ten film leciał na Canal . Nagrałem go. Wtedy nie zwróciłem na to uwagi ale teraz oglądałem klatka po klatce. To balon. Porusza się tak szybko bo film jest przyspieszony. Zwróćcie uwagę w jakim tempie chodzą ludzie. Jakiś czas później jest jeszcze jeden obiekt. Tym razem to helikopter. Ta sama sytuacja. Film przyspieszony ale na moim nagraniu widać jak słońce odbija się od górnej powierzchni płatów.

Śr, 30 gru 2015 22:06 | brak oceny

andrzej | Gość

to nie UFO !!!!! to jest DRON to filmowania z gory zobacznie ze ten sam objekt pozniej jest nad rogiem piramidy i potem zaraz jest ujcie z niego wlasnie pokazujace owy naroznik piramidy

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.