Dziś jest:
Sobota, 12 kwietnia 2025

Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
/James Matthew Barrie/

Komentarze: 0
Wyświetleń: 13989x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 20 sty 2016 10:40   
Autor: FN, źródło: FN   

DZIWNE DŹWIĘKI DOCHODZĄCE Z ZIEMI - TEN TEMAT POWRACA!


Na całym świecie kolejni świadkowie relacjonują o wyraźnie słyszalnym, wibrującym dźwięku, który ma rzekomo płynąć z ziemi. W internecie pojawiło się wiele teorii łączących ów fenomen ze zbliżającym się przebiegunowaniem naszej planety.

Oto fragment e-maila w tej sprawie do FN:

NASA podobno twierdzi, że "Prawdopodobnie dźwięk ten jest interakcją cząstek naładowanych elektromagnetycznie z wiatru słonecznego i planet oraz orbity od powierzchni Jowisza w postaci fal elektromagnetycznych. Zmienna częstotliwość i magnituda związana jest głównie z niestabilnością pola magnetycznego Jowisza przy takiej odległości."

 

Jednak czy faktycznie tak jest tego do końca nie wiemy. Teorie i coraz to nowe miejsca pojawienia się tych dźwięków sugerują, że sytuacja z czasem zweryfikuje postawione hipotezy i skłoni do nowszych przemyśleń.

 

Na forach internetowych też nie brakuje teorii i hipotez na ten temat. Ktoś nawet na jednym z forów napisał, że był świadkiem takiego zjawiska w Polsce i osobiście słyszał dźwięk, który był taki sam jak na wyżej przedstawionych filmach. Osoby, które słyszały ten dźwięk porównują go do grającej trąby na niebie, odgłosów przesuwania się ziemi bądź też narzędzi czy prac, które wykonuje się pod ziemią. Zdania są podzielone i pewnie nie szybko znajdzie się jakieś wyjaśnienie tego "zjawiska". Ciekawa jestem natomiast, jakie jest Wasze zdanie na ten temat.


Kolejni czytelnicy przysyłali nam informacje na ten temat:

[...] W styczniu światowe portale zajmujące się zjawiskami niewyjaśnionymi obiegła kolejna fala informacji o tym, że ludzie w różnych miejscach Ziemi słyszą owe "dziwne dźwiękii". Wieczorem 3 stycznia nietypowe głośne odgłosy usłyszeli mieszkańcy Casablanki, Agadiru, Tangeru i innych marokańskich miast. Większość świadków twierdziła potem, że wydawało im się, że ich źródło pochodziło z nieba. 

 

Dzień później, 4 stycznia do podobnego zdarzenia doszło w Bristolu. Dźwięk jaki udało się uchwycić Brytyjczykowi przedstawiającemu się jako Steve, bardzo przypomina ten słyszany w Maroku. 

 

Niezwykłe harmoniczne odgłosy raportowali również mieszkańcy południa Holandii, gdzie słyszano je 10 stycznia w okolicy miejscowości Pijnacker. Świadkowie twierdzili, że brzmiało to jak jakieś gigantyczne trąby. Świadek, Martijn Mastenbroek twierdzi, że trwało to kilkanaście sekund i słyszała to też jego dziewczyna. Oboje twierdzili, że dźwięki pochodzą z zewnątrz. [...]

 

Poniżej materiały, które znalazły się w serwisie youtube:






Komentarze: 0
Wyświetleń: 13989x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 20 sty 2016 10:40   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

12 kwietnia - załoga  uczestnicząca w akcji specjalnej 'Jednym Zdaniem Zmień Świat', czyli Janek i Miłosz, za 24 godziny dotrą do miejscowości Dębki. Link do śledzenia ich wędrówki w tekście publikacji o tej akcji - zapraszamy! [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 24 mar 2025 21:16 | [KONTAKT] Szanowny Panie Robercie nie wiem czy taka informacja jest warta katalogowania ale podaję. Dziś w nocy ok godź 2 osoba rocznik 44 obudziła się i na białych drzwiach zobaczyła czerwony odblask. Potem wstała zobaczyć co to ...odblask pochodził od jakiegoś słońca za drzewami co prawda prowadzone są tam pewne roboty i zastanawiamy się co to było reflektor i to czerwony? Tym bardziej że osoba podała że źródło światła nie było punktowe i miało jakieś światełka na tarczy. I jeszcze jedno wolno...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 5 kwietnia 2025 | Czy można jednym zdaniem zmienić świat? Ja wierzę, że trafna myśl zapisania słowami ma gigantyczną energię, jeśli zawiera w sobie światło czyli prawdę. I może zmienić jednego człowieka, czyli tak naprawdę cały świat. Jak to działa? Zobaczycie sami, bo chłopaki już wyruszyli!

czytaj dalej

FILM FN

Teleskop Webba sfotografował UFO?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.