Dziś jest:
Środa, 28 czerwca 2017

"Zjawisko lub przedmiot może być czasami zbyt blisko, by je dostrzec." G. K. Chesterton

Komentarze: 5
Wyświetleń: 5334x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 21 sty 2016 06:29   
Autor: FN, źródło: FN   

HILLARY CLINTON ZAPOWIADA UJAWNIENIE PRAWDY O UFO

 

Prowadzimy bardzo uważny monitoring wszystkich informacji pojawiających się w mediach, które dotyczą spraw nas interesujących. Oczywiście nie możemy pominąć dość zaskakującej wypowiedzi Hillary Clinton, która nagle złożyła dość zaskakującą deklarację w sprawie zjawiska UFO.

"Tak, zamierzam się temu przyjrzeć. Myślę, że mogliśmy już zostać odwiedzeni. Niczego jednak nie można być pewnym" - odpowiedziała Clinton na pytanie dziennikarza Daymonda Steera odnoszące się do tajemnicy UFO. Takie zapewnienie usłyszały osoby zebrane na konwencie wyborczym demokratów w New Hampshire

Hillary Clinton powiedziała także, że do wypowiedzi na temat UFO zachęcił ją jeden z szefów jej kampanii - John Podesta. W przeszłości wielokrotnie wypowiadał się on już na temat UFO, a nawet ubolewał nad nieujawnieniem dokumentów dotyczących wizyt przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji na Ziemi.

 

 

 

 

W naszym archiwum mamy jednak wypowiedzi byłych amerykańskich prezydentów o UFO. Dwa lata temu mąż obecnej kandydatki na prezydenta USA, a przy okazji oczywiście były prezydent Bill Clinton był gościem programu „Jimmy Kimmel Live” w kanale ABC.

Bill Clinton, czyli były (42-gi w historii USA) prezydent odpowiadał na pytania o UFO bardzo swobodnie. Z mowy jego ciała podobno nie wynikało, że ma „coś wielkiego w tej sprawie do ukrycia” – tak przynajmniej ocenili amerykańscy eksperci poproszeni o opinię przez jedną z gazet.

Bill Clinton powiedział stanowczo, że uważa, że nie jesteśmy sami we wszechświecie (w sensie – są jeszcze “inne zamieszkałe światy). Dodał także, że kiedy był jeszcze prezydentem USA interesował się tym, co Stany Zjednoczone wiedzą o UFO, ale nie znalazł żadnych dowodów na istnienie ET (pozaziemskich cywilizacji). Nie wykluczył jednak, że one istnieją.

Jeśli okazałoby się, że któregoś dnia nas odwiedzą, nie byłbym zdziwiony – powiedział Bill Clinton – Mam jednak nadzieję, że nie będzie to coś w stylu „Dnia Niepodległości”.

Prowadzący talk-show Jimmy Kimmel powiedział na początku programu, że gdyby on został kiedykolwiek prezydentem USA, to pierwsze co by zrobił jako prezydent to przejrzał akta dotyczące UFO.

- Czy ty to zrobiłeś? – zapytał Billa Clintona w trakcie programu.

- Częściowo – odpowiedział uśmiechając się były prezydent USA.

/jego odpowiedź brzmiała dokładnie „sort of”, co można rozumieć także jako „raczej tak” lub „trochę jakby”/

 

Świadkiem bardzo ciekawej obserwacji UFO były prezydent USA Ronald Reagan. Najbliżsi współpracownicy prezydenta twierdzili, że od czasu tej obserwacji Reagan był przekonany, że Ziemię odwiedzają obce cywilizacje, które się nam uważnie przyglądają. Kilka razy w swoich przemówieniach Reagan wspominał o możliwości stanięcia „twarzą w twarz” z obcą i wyższą kulturą. A oto jego relacja. Wtedy był jeszcze gubernatorem Kalifornii.

 

Kiedy leciałem ostatnio samolotem, wyjrzałem przez okno i zobaczyłem białe światło, które leciało zygzakiem. Poszedłem do pilota i spytałem go: „czy widziałeś kiedyś coś takiego?”

On był zaszokowany, odparł „w życiu!

Wydałem polecenie: „Lećmy za nim!

Było to jaskrawe białe światło – podążaliśmy za nim przez kilka minut aż do Bakersfield, kiedy to światło – ku naszemu kompletnemu osłupieniu – nagle uniosło się w górę,.. do nieba!

 

 

 

 

 

 

Na koniec jeszcze jedno słynne zdanie, które wypowiedział inny Prezydent USA, Jimmy Carter.

 

Nigdy nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Sam je widziałem!

/Jimmy Carter, Prezydent Stanów Zjednoczonych/

 

 

 

 

Wyobraźcie sobie taką scenę. Jest 2013 rok. Spod hotelu w Las Vegas wyrusza autokar w kierunku Strefy 51 z uczestnikami kongresu największej amerykańskiej organizacji ufologicznej MUFON. W autokarze jedzie także nasza ekipa. W autokarze podczas podróży trwa ożywiona dyskusja na temat zdjęć UFO. Bierzemy udział w dyskusji i stawiamy tezę, że istnieje powszechny i szkodliwy mit, że „jeśli ktoś zrobił zdjęcie podobne do zdjęcia UFO, to znaczy, że wszystko wyjaśnił”.

W ten sposób każde, absolutnie każde zdjęcie UFO pokazujące latający spodek może być zanegowany, wyśmiane, wytupane i oplute. Było wielu wiarygodnych świadków? Nie ma szans, aby ktoś robił taką inscenizację? Jest tysiąc poszlak świadczących o tym, że zdjęcie jest prawdziwe?! To wszystko nie ma znaczenia! Dla niektórych ludzi ważne jest tylko jedno – oto znalazł się skończony idiota, który w sklepie kupił „w miarę podobne dwa spodki”, skleił je ze sobą, rzucił nad polem, wyszło mu „w miarę podobnie” jak na zdjęciu i wyje z radości, że „zdemaskował i wyjaśnił, bo zrobił podobne”. Znaczy, że można. A skoro „można”, to znaczy wyjaśnił. Zdemaskował. Opluł i wyjaśnił.

Nasza teza błyskawicznie zyskała aprobatę wśród innych uczestników kongresu MUFON. Ta sama idiotyczna filozofia „zrobił podobne, to wyjaśnił” jest popularna także w USA.  My zderzyliśmy się z nią przy okazji historii ze Zdanów, o której prawdziwości świadczy tysiąc elementów, a same zdjęcia są jedynie „małym ogniwem w potężnym łańcuchu dowodów”. I wcale nie najważniejszym! Jest oczywiste, że zawsze można zrobić „podobne zdjęcie” na pierwszy rzut oka, ale kiedy człowiek pochyli się nad szczegółami, to widzi głupotę takiej właśnie „zaciekłej drogi demaskowania i wyśmiewania”. Zdany są jedynie modelowym dowodem na prawdziwość tej tezy, ale podobnych historii z prawdziwymi zdjęciami, które miały być rzekomo storpedowane wykonaniem zdjęć „pozornie podobnych” jest bardzo dużo także z terenu Stanów Zjednoczonych.

Rozmawiamy z ludźmi, którzy siedzą wokół nas. Mówią otwarcie o UFO, powołują się czasami na własne relacje. Przychodzi czas wymiany wizytówek. I wtedy zaskoczenie – wokół nas siedzą sami najważniejsi dyrektorzy… amerykańskiej agencji NASA!

Na pytanie dlaczego są tutaj, na spotkaniu MUFON-u pada odpowiedź, która jest warta zapamiętania:

- Gdybyście pracowali w takim miejscu jak NASA także bylibyście tutaj, bo pracując tam po prostu nie ma pytania „czy oni istnieją”. Jest inne pytanie: „dlaczego tylko nas obserwują?!”

 

 

Spójrzcie na rysunek obok. Został on sporządzony na podstawie dokładnego opisu dwóch uczestników Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia, które miało miejsce w Polsce w 1981 w miejscowości Chałupy na Półwyspie Helskim. Historia ta była głośna w latach 80-tych i ukazała się m.in. w miesięczniku „Perspektywy” w 1982 roku.

Posiadamy potężne archiwum wycinków prasowych o UFO praktycznie od pierwszej wzmianki na ten temat, która miała miejsce w latach 60-tych. Brakowało nam tego artykułu, o istnieniu którego oczywiście wiedzieliśmy. I oto kilkanaście dni temu dostaliśmy normalną przesyłkę pocztową właśnie z tym numerem „Perspektyw”.

O tym wydarzeniu napiszemy oddzielny artykuł. Na razie zrobiliśmy skan tego materiału, który jest już w naszym portalu zajmującym się tylko i wyłącznie zjawiskiem UFO, czyli www.emilcin.com

Tekst wraz ze zeskanowanym artykułem o „CE III w Chałupach” znajduje się w dziale „UFO-TEMATY”.

KLIKNIJ NA LINK, ABY PRZEJŚĆ DO TEKSTU O UFO W CHAŁUPACH W PORTALU EMILCIN.COM!

Komentarze: 5
Wyświetleń: 5334x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 21 sty 2016 06:29   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 23 sty 2016 23:04 | brak oceny

Pedro | Gość

To, co opiszę teraz, jest dalszym ciągiem moich niezwykłych snów, w których dochodzi do kontaktu z przedstawicielami Cywilizacji pozaziemskiej. Jeszcze niedawno opisałem mój drugi sen z 26.03.2014 r. Przez wiele miesięcy przypominałem o tym na różnych forach i portalach internetowych. Zaznaczałem też wyraźnie, że przeczuwam, iż nastąpi dalszy bieg spraw za pomocą komunikacji przez świadomość. Jakaś niezwykła moc podpowiada mi, że w jakimś, bliżej nie określonym czasie, będę miał następne sny, w których będę się dowiadywał coraz więcej o wydarzeniu jakie ma spotkać Nas, Ziemian. Po blisko dwóch latach, 22.01.2016 r., podczas nocnego spoczynku, w kolejnym, już trzecim, podobnym śnie, miałem znowu spotkanie z Kosmitami. Wszystko odbywa się jakby etapami, niczym serial i zawsze w snach jest pewna prawidłowość, bo przekazywane są dalsze obrazy i informacje związane z planowanym przybyciem na naszą planetę, pozaziemskich Istot. Ponieważ od ostatniego snu minęło zaledwie kilkanaście godzin i jestem jeszcze pod silnym wrażeniem tego przeżycia, pozwolę sobie na jego szczegółowe opisanie w możliwie szybkim czasie. Sprawy przybierają naprawdę niewiarygodnego wręcz " stanu rzeczy", związanego z najbliższą wizytą na naszym Globie, naszych Kosmicznych Braci. Jak już wcześniej pisałem, prawdopodobnie nastąpi to najpóźniej w 2023-2024 roku. Przez wiele tygodni i miesięcy od wspomnianego już i opisanego, drugiego snu, przeczuwałem, że będą kolejne i obiecałem, że podzielę się tym z Internautami, zainteresowanymi tym niezwykłym zjawiskiem. Powtarzam ponownie, że nie konfabuluję i niczego nie ubarwiam. To są również dla mnie bardzo tajemnicze sprawy i podchodzę do tego bardzo poważnie i z wielką pokorą. Odnoszę wrażenie, że dalszy "ciąg zdarzeń" będzie następował wraz ze zbliżającym się, niespotykanym od tysięcy lat na Ziemi, wydarzeniem, które zmieni przyszłość ludzkości. Podkreślałem wielokrotnie, że Cywilizacja ta doskonale orientuje się w szeroko pojętej kwestii życia i egzystencji mieszkańców naszego Globu. Od początku tych niesamowitych, sennych obrazów i przekazów zrozumiałem, że początek naszej, ziemskiej cywilizacji, związany jest w jakimś sensie z Istotami z innej planety, którzy nawiązują ze mną ten niespotykany i wręcz niewiarygodny kontakt. Zaczęło się to ponad 3 lata temu. Z dotychczasowych przeżyć i moich relacji wyłania się coś, w co trudno uwierzyć. Jednak wszystko to układa się naprawdę w racjonalną i logiczną całość. Przypominam, coś, co powiedziano mi w drugim śnie. Tego nie zapomnę do końca życia. Cytuję :

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 22 sty 2016 16:33 | brak oceny

ziemianin | Gość

Wszyscy wielcy w USA mówią to samo, ale nic w kierunku poznania UFO nie czynią.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 21 sty 2016 19:08 | brak oceny

rr | Gość

Wow stara reptylianka przyzna się ze istnieje to będzie coś

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 21 sty 2016 11:35 | brak oceny

Korben | Załogant

No ale ona nie stwierdziła, że ujawni prawdę o UFO, a jedynie przyjrzy się sprawie. Tak więc nie ma za bardzo na co liczyć. A jeśli faktycznie nawet prezydent USA nie ma pełnego dostępu do prawdziwych dokumentów, albo i nawet samych obcych - zakładając, że ukrywa się tą prawdę - to tym bardziej taka Clinton nic nie zdziała...

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 21 sty 2016 10:44 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Już Clarkson kiedyś napisał, że ta pani to mieszanka chorej ambicji i paranoi. Wygląda na to, że miał rację!

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 22 cze 2017 08:46 | Przez kilka dni na początku czerwca rodzina w Inowrocławiu obserwowała dziwne zjawiska na niebie. Kumulacja wydarzyła się 2 czerwca 2017, kiedy ok. 22.00 po przelotach UFO pojawiły się... wojskowe śmigłowce. Opis i relacja jest w naszym serwisie o UFO, czyli www.emilcin.com w dziale POLSKA. .. zapraszamy! ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

Patron Śmierci

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.