Dziś jest:
Wtorek, 24 października 2017

Istnienie obiektów UFO jest dla mnie równie oczywiste jak istnienie samolotów. Paul Hellyer, były Minister Obrony Kanady

Komentarze: 14
Wyświetleń: 8811x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 7 luty 2016 23:46   
Autor: FN, źródło: FN   

BRETARIANIZM CZYLI ODŻYWIANIE SIĘ ŚWIATŁEM

Ten temat powszechnie jest uważany za wyssaną z palca bzdurę. Bo czy w dobie Iphonów, technologii LTE czy lotów w kosmos mamy uwierzyć, że można odżywiać się światłem? Tymczasem są ludzie na Ziemi, którzy dokładnie twierdzą, że można żyć bez przyjmowania pokarmów. O tej sprawie w tym serwisie było już kilka razy, lecz postanowiliśmy do tej sprawy wrócić ze względu na bardzo ciekawy film, na który zwrócił nam uwagę jeden z czytelników.

From: Krzysztof [dane do wiad. FN]

Sent: Tuesday, January 26, 2016 9:45 PM

To: nautilus

Subject: "Bretarianizm" - Film Dokumentalny

 

Witam FN. Krótko i na temat. Ten film należy udostępnić w serwisie FN. Dlaczego? Jak obejrzycie to zrozumiecie https://youtu.be/OiNvtS3MSc0 Dodam że poznałem starszego szczerego faceta który powiedział mi że on pokarmu nie spożywa, a jedynie trochę żuje i wypluwa, więc można. Pozdrawiam i wciąż czekam aż podzielicie się swoją kolekcją programów o zjawiskach niewyjaśnionych :)

 

Oto ten film:

 

 

Interesujące jest to, co wiemy na temat „spożywania posiłków przez obce, wyżej stojące od ziemskiej cywilizacje”. Podczas ubiegłorocznego spotkania MUFON był na ten temat bardzo ciekawy wykład. Okazuje się, że ten wątek pojawia się czasami podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia. Zdarza się bowiem, że obce istoty pozwalają sobie zadawać pytania przez ludzi, którzy uczestniczyli w CEIII. Tego typu sytuacje zostały odnotowane przez przeróżne grupy ufologiczne działające na wszystkich kontynentach. Jakie padają pytania? Różne. Od kompromitujących o „numery lotto” (obcy stanowczo odmawiają odpowiedzi!) po nieśmiertelne pytania o Boga, wskazanie najbardziej bliskiej prawdy religii na Ziemi czy o postać Jezusa. Odpowiedzi na te pytania są zaskakujące, ale… my skoncentrujmy się na tych pytaniach, które dotyczyły problemu „co się je na obcych planetach?”

I tu jest zaskakująca zgodność odpowiedzi. Rysuje się z nich następujący obraz: im bardziej zaawansowana duchowo cywilizacja, tym mniej potrzebuje jedzenia. Od pewnego poziomu spożywanie posiłków jest zbędne, gdyż organizmy obcych istot absorbują energię otoczenia (w każdym razie tak to jest mniej więcej wyjaśniane).

Grupy ludzkie (wyglądające identycznie jak my!) jedzą pokarm, ale jego pochodzenie jest wyłącznie roślinne. Co ciekawe – jest jeden owoc, który nie pochodzi z Ziemi... O jaki owoc chodzi? O granat. Kiedy w 1998 roku mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym nie mieliśmy pojęcia, że informacja ta wiele lat później okaże się bardzo ważna w pewnym projekcie związanym z UFO, który właśnie prowadzimy.

Na koniec jeszcze jedna informacja. W serwisie w niedzielę przez chwilę był bardzo ciekawy tekst sprzed wielu, wielu lat o zapomnianym przez świat i ludzi przypadku nawiedzenia z Sochaczewa z początku lat 80-tych. Okazało się, że autor tego tekstu, lokalny dziennikarz z Sochaczewa,  nadal zabrania go publikować (poza swoim lokalnym dodatkiem do gazety). Usunęliśmy go oczywiście z serwisu (dostaliśmy go w poczcie e-mail bez żadnych linków czy odnośników), ale mamy dla wszystkich bardzo dobrą wiadomość.

Nasza ekipa była w tym nawiedzonym bloku w 1991 roku. Zostały wtedy nagrani świadkowie tamtych wydarzeń, zostało wykonanych wiele zdjęć, także jest gdzieś przedmiot z tamtego domu, który został rzucony przez ducha... Ten unikalny materiał jest gdzieś w naszej Bazie FN. Jego znalezienie nie będzie proste, ale znajdziemy go, przekształcimy na pliki audio (to jest zwykła kaseta magnetofonowa) i zaprezentujemy w serwisie.

Przy okazji tej sprawy jeszcze jedna ważna kwestia. Wiele osób pyta nas o archiwalne nagrania audycji Nautilus Radia Zet. Zapewniamy, że mamy ABSOLUTNIE WSZYSTKIE ODCINKI!

Są one jednak nagrane na zwykłych kasetach magnetofonowych, podobnie jak wiele innych materiałów archiwalnych. W naszej Bazie FN są ogromne pudełka kartonowe, a w nich… nawet nie setki, ale tysiące kaset audio! Ten potężny zbiór jest cały czas gdzieś u nas „ z tyłu głowy”. Trzeba wreszcie kiedyś to wszystko pozgrywać, opisać, zamieścić w serwisie. Tam są prawdziwe skarby dla ludzi interesujących się zjawiskami niewyjaśnionymi, które nigdy jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Z roku na rok ten moment „zero” dla tego archiwum jest przesuwany, ale miejmy nadzieję, że uda się to zrealizować właśnie w 2016.

16 na końcu… to piękna liczba. Szczęśliwa! Wierzymy, że okaże się ona łaskawa dla naszego super archiwum audio.

Komentarze: 14
Wyświetleń: 8811x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 7 luty 2016 23:46   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 10 luty 2016 16:45 | brak oceny

krogan | Gość

Czytam właśnie autobiografię Joganandy, gdzie opisuje swoją wizytę w Niemczech (ok.1935) z wizyta u Teresy zwanej stygmatyczką. Nic nie jadła i nie piła. Teren wpływu chrześcijaństwa, więc przy okazji została stygmatyczką. Z kolei, zapomniałem nazwiska, szesciolatek w Indiach dostał wizję bogini (wpływy hinduizmu), ktora kazała mu nie jeść, więc wziął to do serca i przestał. Mieszka w jaskini, mało kontaktuje się ze światem. Film o nim przedstawia jego historię, badania którym poddawał się nie wykryły oszustwa. On nie je i nie pije od 60 lat. Te dwa przypadki zaistniały jakby mechanicznie, natomiast Jasmuheen propaguje 20 dniowy proces przejściowy na odżywianie światlem. Z kolei akahmi.com opracował swoją 8-dniową metodę. Największe wrażenie robią nie filmy, ale wywiady z tymi ludźmi, jeżeli można ich jeszcze nazwać ludźmi. Światło dostarcza im wszystkiego, co organizm potrzebuje, każdy minerał czy witaminę. Ci niejedzący i niepijący totalnie (bo są różne style) nawet nie korzystają z toalety. Schować co niektórzy swoje nadęte ego i spojrzeć na sprawy spoza cyrkla i linijki czy szkółki katechetycznej.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 luty 2016 22:48 | brak oceny

Casey | Gość

W latach 1983-84 bedac w Polsce czytalem w gazetach artykuly o niejakiej Joasi z Sosnowca (nazwy miasta nie jestem pewny). Rzekomo w jej obecnosci przesuwaly sie meble, wysuwaly szuflady, przedmioty fruwaly w powietrzu.

Za granica w jakims angielskim czasopisnie na ten temat bylo ze w jej obecnosci przedmioty przemieszczaly sie z jednego pomieszczenia do drugiego poprzez sciany mimo zamknietych drzwi.
Jestem ciekaw czy Fundacja ma informacje na ten temat lub przeprowadzala wywiad z ta Joasia?.

W tym samym czasie slyszalem od osob z okolic Sochaczewa o podobnym przypadku fruwajacych przedmiotow w mieszkaniu ktorego przyczyna mialo byc pochowanie osoby ktora w grobie ozyla.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 luty 2016 10:21 | brak oceny

George | Gość

W filmie zabrakło mi wątku o samotnych joginach w Tybecie, ktorzy medytując w jaskiniach, przez wiele miesięcy nie przyjmowali pożywienia, ze względu na zasypane śniegiem, niedostępne przełecze. Nie było możliwości podrzucania im przez miejscową ludność jedzenia. Nie wspomnę już o takich, którzy obywałi się bez niego latami. Na szczęście dla nich, ze względu na brak internetu i ciekawskich, mogą w spokoju polerować swoje umysły w spokoju.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 luty 2016 09:04 | ocena: + 1

zeus z rodziny bogowatych... | Gość

Na poczatku byl chaos... pozniej bylo juz tylko gorzej :D.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 luty 2016 22:45 | ocena: + 1

maneo | Gość

Jeżeli można żyć ,bez odżywiania to dlaczego ludzie w Afryce umierają z głodu , tym bardziej że tam ciągle świeci słońce , przez co mają więcej światła niż u nas w Europie gdzie często jest ponuro i deszczowo .

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 luty 2016 21:42 | ocena: + 1

lolla | Gość

no szkoda że nie zdążyłam przeczytać o nawiedzeniu z Sochaczewa. bardzo mi przykro :(

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 luty 2016 18:50 | ocena: + 1

ela | Gość

wierze w to, ze mozna zyc bez odzywiania w stopniu rownym jak w to, ze cokolwiek z archiwum uda Wam sie zamiescic w serwisie. Prawda jest taka, ze do kategorii absolutnych cudow nalezy zaliczyc aktualizowanie sewisu w stosunku do roku 2015.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 luty 2016 17:36 | brak oceny

SENEMAH | Gość

Żeby nie trzeba było spożywać posiłków i pić wody, trzeba mieć w DNA odpowiedni program, który musi być uruchomiony. Ten program potrafi zmieniać w energię potrzebną ludzkiemu organizmowi inne rodzaje energii ze źródeł innych, niż powszechnie znane. Wtedy rzeczywiście ludzkie ciało może być zasilane bez pokarmu i wody. Niewielu ludzi ma ten program uruchomiony, natomiast większość posiada go w DNA, ale nie jest na tym poziomie świadomości, żeby w ogóle brać pod uwagę możliwość życia bez pożywienia. Ci, którzy tego programu w DNA w ogóle nie posiadają, są albo bezpośrednio spoza Ziemi, albo mają przodków, którzy przybyli spoza Ziemi.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 luty 2016 17:08 | brak oceny

robi1988 | Załogant

ale brednie niech udowodnia to naukowcą i medyką a nie mówią ze nie dadza sie przebadac

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 luty 2016 16:42 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

Opowiastki z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Można wiedzieć gdzie człowiek ma organ zdolny absorbować światło??

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wiadomość z Projektu Messing - zakończyły sie poszukiwania ciała Iwony Wieczorek. W Parku Reagana w Gdańsku nic nie znaleziono - poszukiwania georadarem trwały od 4 września.... ... 

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Po publikacji zdjęć z lądowania UFO w lesie w Husinach odezwał się nasz czytelnik, który widział identyczne zjawisko w Laskówce w 2010 roku. Publikujemy zdjęcia, które zrobił na miejscu! Zapraszamy do serwisu www.emilcin.com do działu UFO-TEMATY ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 września 2017 | Wiele osób myśli, że tak ‘będzie zawsze’. Co roku będą nowe modele samochodów, linie lotnicze będą otwierały nowe połączenia do egzotycznych miejsc, deweloperzy będą stawiali coraz to nowe domy na ostatnich wolnych terenach wokół miast, a życie ludzi przyszłości będzie przypominało to nasze, obecne życie. Ale dramatycznie się mylą – na naszych oczach właśnie kończy się krótki i bezwzględny okres w...

czytaj dalej

FILM FN

POWIERZCHNIA NASZEGO SATELITY W 4K

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.