Dziś jest:
Piątek, 24 listopada 2017

Twoim zadaniem jest odkryć swe dzieło i oddać się mu całym sercem.
Budda

Komentarze: 9
Wyświetleń: 8524x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 20 luty 2016 13:15   
Autor: FN, źródło: FN   

NASZE CIAŁA POTRAFIĄ BYĆ NICZYM KSIĄŻKA PO POPRZEDNIM ŻYCIU

Kiedy rodzice zauważyli te ślady? Praktycznie od razu po urodzeniu dziecka. Na klatce piersiowej dziecka było widać cztery jasne blizny, okrągłe, które tworzyły coś w rodzaju półksiężyca. Praktycznie natychmiast matka dziecka zwróciła uwagę na te ślady lekarzowi. On powiedział, że są to jedynie przebarwienia i z pewnością kiedyś po prostu znikną. Powiedział wtedy słowa, które okazały się niezwykle ważne wiele lat później:

- Te ślady wyglądają tak, jakby to dziecko zostało rozstrzelane, a były to blizny po kulach!

Minęły dwa lata, a dziecko cały czas miało te ślady na piersiach. Nie znikały one po opalaniu się na słońcu, a co gorsze – były nawet lepiej widoczne. Był 2003 rok, kiedy chłopczyk skończył trzy lata. Rodzice zauważyli, że mówi dziwne rzeczy. Wspominał, że on widział wojnę i że zginął „na murze” razem z jego bratem. Sformułowanie „na murze” bardzo zaciekawiło jego rodziców, którzy dopytali go, jak to możliwe, że zginął. Wtedy on pokazał paluszkiem na swoją pierś i udając strzały z pistoletu pokazywał miejsca, gdzie ma blizny od urodzenia…

Ta scena tak bardzo wystraszyła rodziców chłopca, że przestali komukolwiek opowiadać o niezwykłych opowieściach ich syna. My dowiedzieliśmy się o tej historii przypadkiem badając zupełnie inną rzecz, nie związaną z reinkarnacją. Rodzice nie zgodzili się na wykonanie zdjęć ze względu na dobro ich syna. Dziś ma 16 lat i z pewnością nie pamięta już nic z tego, co opowiadał jako dziecko. Jest to bowiem zrozumiałe, że dzieci zapominają ślady „po poprzednim życiu” w wieku ok. 5-7 lat.

Nasz czytelnik przysłał na pokład okrętu Nautilus bardzo ciekawą historię sprzed lat, która miała miejsce w Wielkiej Brytanii.

W 1957 roku siostry Joanna i Jacqueline Pollock zginęły w wypadku samochodowym. Oczywiście rodzice byli załamani, ale rok później pani Pollock znowu zaszła w ciążę i ponownie urodziła bliźniaczki, którym dała imiona Jennifer i Gillian.

Tuż po urodzeniu rodzice zauważyli rzecz nieprawdopodobną – na ciele nowonarodzonych dziewczynek były dziwne znamiona w miejscach, w których miały rany w wyniku wypadku ich dwa lata wcześniej zmarłe siostry.

Potem okazało się, że obie dziewczynki poprosiły o zabawki, którymi uwielbiały się bawić ich zmarłe siostry, a które to zabawki rodzice zniszczyli. Znały także miejsca (na przykład ulubiony park), do którego chodziły na spacery ich nieżyjące siostry, a do którego nigdy ich rodzice nie zaprowadzili! O zadziwiającym przypadku sióstr Pollock powstał film dokumentalny, który poniżej (niestety tylko w wersji angielskojęzycznej) można obejrzeć.

 

 

Na koniec jeszcze jedna historia z tych „nadesłanych na pokład okrętu Nautilus”, która dotyczy snu, ale jak najbardziej może być związana z reinkarnacją.

 

[…] Ostatnio sporo artykułów poświęciliście tematowi reinkarnacji. Chciałbym opowiedzieć Wam swoją historię i zapytać się, co o tym sądzicie. Sprawa jest dosyć intymna.

Do 4 roku życia mieszkałem z rodzicami w małym drewnianym domku a na sąsiedniej działce miała miejsce budowa większego domu. Pisze o tym, ponieważ przeprowadzka miała miejsce dopiero, kiedy miałem 4 lata a cała historia miała miejsce jeszcze w starym domu.

Któregoś dnia miałem bardzo dziwny sen. Siedziałem na schodkach tego drewnianego domu i siedziałem tam, jako "ja" - 3,5 roczny chłopczyk i rozmawiałem ze stojącą tuż obok młoda kobietą mającą ok 27-33 lat. Pamiętam doskonale jak była ubrana. Miała m.in. rdzawo-brązowy płaszcz i beret (zawsze śmieję się w duchu, że wyglądała jak francuska, lewicowa rewolucjonistka z lat 60'). Co ciekawe ja wypowiadałem się w tym śnie jak osoba dorosła po mimo tego, że byłem w ciele dziecka. Ona też traktowała mnie w tej rozmowie jak dorosłego. Wyglądało to tak jakbyśmy się znali wcześniej i jakbyśmy nie mogli się ze sobą "nagadać". Pamiętam, że rozmawialiśmy o tym, co się działo "wcześniej". Ona opowiadała mi, co było po moim "odejściu". Bardzo chciałem żeby ta kobieta została ze mną dłużej jednak ona zarzekała się, że w tym momencie nie może. Nagle w pewnym momencie powiedziała, że "musi szybko uciekać". Zapytałem, „dlaczego”, na co ona odpowiedziała "Muszę". Starałem się ją zatrzymać, ale zaczęła biec w stronę ogrodzenia i w dosyć sprawny sposób je przeskoczyła. W momencie, kiedy znikała za ogrodzeniem nagle poczułem, że ktoś inny coś do mnie mówi. Okazało się, że dokładnie w tym momencie zaczęli mnie budzić moi rodzice. To był bardzo wczesny zimowy poranek (było jeszcze ciemno) a my właśnie szykowaliśmy się do podróży..

Najciekawsze jest to (i tutaj jest ten wątek intymny), że po przebudzeniu czułem się bardzo dziwnie... Nie wiedziałem jak to opisać... Mówiłem rodzicom, którzy mnie popędzali ze wstawaniem, że bardzo dziwnie się czuję. Pytali czy coś mnie boli? Czy jest mi niedobrze? Ja jednak cały czas mówiłem, że to nie o to chodzi. Ponieważ nie byłem w stanie powiedzieć, co mi jest powiedziałem tylko tyle, że "czuje się tak jakbym połkną mały klocek z moich zabawek". Spojrzeli na mnie wtedy dość rozbawionym wzrokiem, ale mi nie było do śmiechu...

Po latach zrozumiałem, że tym uczuciem było absolutne podniecenie seksualne. Było to o tyle dziwne, że miałem wtedy 3,5 roku. Maksymalnie 3,5 roku. Nie wiedziałem nawet, o co chodzi w seksie.

Dodam tylko, ze ten sen przewija się w mojej głowie przez wszystkie lata (a mam już dzisiaj lat 30). Czy wiecie, o co mogło chodzić w tym śnie? Czy jest możliwe ze "odwiedziła mnie we śnie moja była partnerka?"

Komentarze: 9
Wyświetleń: 8524x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 20 luty 2016 13:15   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 28 luty 2016 23:59 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

Najpierw trzeba udowodnić, ze istnieje reinkarnacja.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 18:13 | ocena: + 1

DEEP_MEMORY | Gość

Niektóre dzieci nigdy nie zapominają swoich opowieści z dzieciństwa dotyczących poprzednich wcieleń. Ja do dziś bardzo dobrze pamiętam, jak byłem w brzuch mamy. Poza tym z poprzedniego wcielenia pojawiały mi się w dzieciństwie obrazy rozwijania dywanów. To nie były dywany znane dzisiaj. To były bardzo szerokie dywany(kilkanaście metrów szerokości) i bardzo długie(nigdy nie widziałem pełnej długości, bo na obrazach te dywany były rozwijane, ale nigdy nie zostały do końca rozwinięte). Rozwijało je kilkunastu ludzi. Nie mam porównania tych obrazów do rzeczy z obecnego świata. Nie szukam odpowiedzi na pytanie: gdzie to mogło być. Zajmuję się sprawami świata, w którym obecnie żyję. Kiedyś, po powrocie na druga stronę, sprawdzę, co pokazywały te obrazy.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 21 luty 2016 21:06 | ocena: + 1

brodacz | Załogant

Moja obecnie 9-cio letnia córka urodziła się z podobną jasną plamką w okolicy serca ale żeby było śmiesznie na plecach trochę poniżej ma wypukłe znamię jakby kula przeszła na wylot.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 21 luty 2016 12:06 | brak oceny

mandarin | Załogant

o księżycowej muzyce: http://www.huffingtonpost.com/entry/apollo-10-astronauts-reported-unexplained-music-at-moon_us_56c80662e4b0928f5a6c0679

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 21 luty 2016 11:50 | brak oceny

dark | Gość

Polecam regresja w hipnozie - wędrówka duszy: https://www.youtube.com/watch?v=Z8IJ6dy9sfU

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 21 luty 2016 10:06 | brak oceny

zeglarz | Gość

I to są ciekawe historie, a nie takie jak np. te poniżej o tym,że Wałęsa to Piłsudski...

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 20 luty 2016 23:28 | ocena: + 1

Asa | Gość

Mój syn również ma znak na plecach jak po kuli. Już jako 2-3 latek opowiadał wydarzenia jakby z poprzedniego życia - mieszkał w drewnianym domku (do tej pory nie podobają mu się nowe, murowane domy - woli te drewniane, nawet stare) - zabili mu mamę i brata, a jemu udało się,"bo wtedy nie miał munduru" - walczył na Woli w W-wie (zastanawiało mnie skąd 3 latek zna dzielnice W-wy) - walczył też w lasach jako dowódca - potem był więziony i bity, związali mu nogi ("tak, że do teraz go często bolą") i go zabili "za to, że miał mundur". Syn uwielbia chodzić po lesie. Dawniej podczas spacerów opowiadał, jak ze swoimi ludźmi siedział w lesie w okopach. Ma też zdolność takiego chowania się i siedzenia cicho, że nie można go w ogóle znaleźć w domu, czy ogrodzie. Okazuje się być także bardzo dobrym strzelcem mimo, że ma 8 lat.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 20 luty 2016 20:57 | brak oceny

plapla | Gość

moja siostra ma na zewnętrznej części uda owalne znamie. Dosyć duże, bardzo ładny równy owal. Mama wyjaśniła, że będąc z nią w ciąży przestraszyła się myszy i odruchowo dotknęła się nasadą dłoni właśnie w tym miejscu. Wiele razy słyszy się podobne historie o kobietach w ciąży. Ciekawe czy ktoś już to naukowo wyjaśnił.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 20 luty 2016 14:33 | brak oceny

Igraszka | Gość

Te znamiona to częste zjawisko. dr. Ian Stevenson przeprowadził na ten temat badania i napisał książkę. Według mnie świadomość ma wpływ na rozwijające się ciało. Moja matka od dziecka ma na nadgarstku takie małe znamię w kształcie strzałki , i mówi, że miała sen , że ją w tym miejscu przypalali bodajże cygarem czy czymś takim. Sprawdziłam i okazało się, że coś takiego się rzeczywiście praktykowało w przypadku ugryzienia przez żmije. Ale być może to przypadek. W każdym razie jest mnóstwo przypadków takich znamion połączonych z pamięcią o poprzednim wiceleniu.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 21 lis 2017 07:38 | W pobliżu fińskiego jeziora Inuri naukowcy odnotowali przelot meteoroidu. Rozbłysk i wybuch został zarejestrowany zarówno przez badaczy, jak i okolicznych mieszkańców. Przelot meteoroidu nad północną Finlandią oraz wybuch, któremu towarzyszył silny rozbłysk, zarejestrowała fińska stacja sejsmograficzna oraz m.in. kamera do obserwacji zórz polarnych. Według ekspertów w okolicach jeziora Inari spadły meteoryty ważące kilkadziesiąt kilogramów.  Niecodzienne zjawisko jest jednym...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁY 'SZÓSTY ZMYSŁ' NASZYCH MNIEJSZYCH BRACI - FN 2017

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.