Dziś jest:
Środa, 28 czerwca 2017

"Zjawisko lub przedmiot może być czasami zbyt blisko, by je dostrzec." G. K. Chesterton

Komentarze: 10
Wyświetleń: 9458x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 29 mar 2016 08:06   
Autor: FN, źródło: NBC News   

CHŁOPCZYK PAMIĘTA BARDZO SZCZEGÓŁOWO SWOJE POPRZEDNIE ŻYCIE – WŁĄCZNIE Z NAZWĄ ULICY, PRZY KTÓREJ MIESZKAŁ!

Zbieramy tego typu historie o pamięci „poprzedniego życia” z całego świata i oczywiście z Polski także. Ktoś zapyta: jaki jest tego cel? Odpowiedź jest prosta: naszym zdaniem są one bowiem najlepiej przemawiającym świadectwem o prawdzie „wędrówki dusz” niż nawet najlepsze wykłady czy prelekcje. O kolejnej ciekawej historii wartej chwili uwagi poinformował nas czytelnik serwisu. Została ona pokazana w bardzo popularnym programie kanału NBC News.

Historia to „klasyk” tego typu opowieści. Mały chłopiec zaczyna mówić i praktycznie od razu opowiada swojej mamie, że… on już żył kiedyś, ale umarł i teraz narodził się ponownie.

 

Pamięta nieprawdopodobną ilość szczegółów ze swojego życia. Mówi, że całe życie mieszkał w Holywood w dzielnicy Beverly Hills.

 

Podaje nazwę ulicy, przy której mieszkał – to Roxbury w Beverly Hills. Bez najmniejszego problemu wymienia wszystkie swoje barwne związki. Ma co wspominać – żonaty był bowiem pięć razy!

 

Kiedy mama pokazuje mu album ze zdjęciami dawnych aktorów Holywood, wtedy chłopczyk bez problemu pokazuje na mężczyznę z prawej strony i mówi: to jestem ja!

 

Okazuje się, że wskazanym przez chłopca aktorem jest praktycznie w ogóle nieznany aktor drugoplanowy, Martin Morton.

 

Specjalista zajmujący się badaniem zjawiska reinkarnacji wraz z mamą chłopca ustala listę 50-ciu najważniejszych cech poprzedniego wcielenia, które podaje chłopiec. Szybko okazuje się, że życiorys Martina Mortona praktycznie w każdym punkcie jest zgodny z tym, co opisuje chłopiec!

Cały materiał można obejrzeć klikając na link poniżej:

 

http://www.nbcnews.com/nightly-news/video/boy-remembers-amazing-details-of-past-life-as-hollywood-actor-416079939861

 

Przedstawiona w materiale NBC News historia to “śmiech na sali” wobec tego, czym mieliśmy okazję zajmować się dwa lata temu. Matka 5-letniego chłopca opisała nam nieprawdopodobny przypadek „pamięci poprzedniego wcielenia”. Chłopiec pamiętał wszystko: imię i nazwisko mężczyzny „którym był”, imiona żony i dzieci, dokładny (!) adres zamieszkania, a także przeróżne inne szczegóły związane choćby z pracą, którą wykonywał. Sprawdziliśmy wszystko – każdy detal zgadzał się co do joty! Chłopczyk opisywał także swoją śmierć. Banalną, taką zwyczajną. Ot, ciężka choroba i zgon na szpitalnym łóżku. Dotarliśmy do szpitala i tu także z dużymi trudnościami (ale jednak!) udało nam się potwierdzić: tak, był taki pacjent i zmarł w sposób opisany przez chłopca. Został pochowany w rodzinnym grobie w miejscowości X – nawet miejsce grobu udało nam się ustalić.

I wtedy… matka powiedziała „nie zgadzam się na publikacje w serwisie FN!”. Uznała, że w naszym katolickim społeczeństwie ktoś mógłby rozpoznać w opowieści zaprezentowanej na pokładzie okrętu Nautilus jej syna i wtedy dziecko czekałaby prawdziwa drogą przez mękę, wytykanie palcami i pełen pogardy śmiech, że „opowiada banialuki i fantazjuje”. I tak nasz projekt musiał trafić na półkę. Dodajmy tylko, że na „tej półce” znajduje się już kilka podobnych spraw. I ciągle trafiają nowe.

Komentarze: 10
Wyświetleń: 9458x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 29 mar 2016 08:06   
Autor: FN, źródło: NBC News   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 2 kwi 2016 12:50 | brak oceny

Spirit | Gość

reinkarnacja jest po śmierci, a co jakby była za życia obydwu? wyobraźcie sobie dwóch mężczyzn w podobnym wieku, którzy uprawiają ten sam sport, mają identyczne ruchy, mimikę, styl poruszania się, gestykulację, wyglądają jak bracia ... i nikt tego przez lata nie zauważył mimo że byli na oczach dziesiątek milionów widzów przez lata!! pewno nawet sami kiedyś ich oglądaliście :) ... jakby tego było mało obydwoje są najwybitniejszymi przedstawicielami w swoim sporcie, nikt tych rekordów nie jest w stanie pobić, nikt nawet nie jest w stanie się do nich zbliżyć. Filmik niżej ...

https://www.youtube.com/watch?v=C5tagtU4AV8

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 19:52 | brak oceny

ralfrulez | Gość

reinkarnacja - nie jest to takie jednoznaczne jak przedstawia FN - ci co wychodzą do astrala wiedzą że istnieją klisze ludzi zmarłych (zbiór myśli ,przekonań, wiedzy ) nie są to dusze tylko pozostałości w postaci skumulowanych osobowości w formie energetycznej ,nierozwojowe , bez świadomości bytu - dryfują jak książki opisujące przeszłość - te "klisze" mają możliwość tak jak larwy astralne dokować w ciele mentalnym człowieka wtedy nosiciel ma dostęp do danych osoby zmarłej - dlatego prowadzenie badań tylko ze świata fizycznego jak praktykuje FN nigdy nie da wymiernych efektów tylko buduje kolejne doktryny - pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 00:06 | brak oceny

40i4 | Gość

Krótkie fragmenty z Biblioteki Nag Hammadi są dość jednoznaczne i odkrywają tajemnicę wędrującej duszy:"A następnie, gdy wychodzi (z ciała),zostaje oddana mocom, które zostały powołane do istnienia przez archonta. I te krępują ją więzami i wrzucają do więzienia..." Drugi fragment "...Jest zbawiona dzięki niemu. Nie zostanie ponownie wrzucona do innego ciała

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 23:51 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Już było! Po co się powtarzacie?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 20:58 | brak oceny

Trdr | Gość

,,I wtedy

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 13:39 | brak oceny

40i4 | Gość

Każdy może i powinien niezależnie dojść do prawdy i wiedzy (wtedy wiara i niewiedza zastąpiona zostaje wiedzą a wątpliwości znikają) aby to zrobić w sposób właściwy i niepodważalny należy (w tej kolejności) wypowiedzi i działalność Jezusa skonfrontować w sposób logiczny, z aktualnym stanem wiedzy naukowej, i z wiedzą archeologiczną. Wtedy łatwo weryfikować wszelkie oszustwo, wątpliwe teksty i manipulację, łącznie z manipulacjami KRK. Co ciekawe w efekcie każdy powinien uzyskać ten sam niepodważalny wynik to jest właśnie GNOZA !!!

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 13:21 | brak oceny

iop | Gość

Witam,
czemu puszczacie w komentach takie psychotyczne brednie jak @40i4

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 12:55 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Zazdroszczę mu, że pamięta!!!...

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 12:51 | ocena: + 1

Igraszka | Gość

Można by zrobić prosty eksperyment i raz na zawsze potwierdzić istnienie reinkarnacji. Otóż wiele osób które poddają się hipnozie do poprzednich wcieleń wspomina, że np. obecny mąż był bratem, matka mężem itp. Dlaczego by nie poddać hipnozie tamtych właśnie wspominanych osób? Gdyby mieli takie same wspomnienia z wspólnych żyć byłby to niepodważalny dowód. Oczywiście te osoby powinny być prowadzone przez różnych terapeutów i nie mogłyby wiedzieć, co tam powiedział o nich wcześniej mąż czy żona, żeby uniknąć podejrzeń o sugestię, celowe oszustwo itp.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 10:49 | brak oceny

40i4 | Gość

Czas na podsumowanie fundamentalnej wiedzy o ludziach:1)Jest reinkarnacja i jest pod kontrola archontów (rządzących). Inne nazwy archontów to upadli/UFOnauci/anunnaki/elohim/diabły bogowie Egiptu i Grecji itd.2)Za ich sprawą mamy przejściowe (śmiertelne) ciała. 3)Jest dusza (obraz Boga), która została za ich sprawą uwięziona w ciele.4)UFOnauci/anunnaki/elohim/diabły posiadaja fizyczne ciała, ale znacznie doskonalsze od naszego, lecz też zniszczalne, mają super technologię.5)Aby wyzwolić się z mocy archontów trzeba zrozumieć swoją sytuację i odrzucić to co oferują czyli materializm i fizyczność (drogę wskazał Jezus).6)Zbawienie polega na uwolnieniu z cyklu reinkarnacji i uzyskaniu ciała świetlistego (prawdziwie nieśmiertelnego). Kolejny dowód czyli fragmenty z Biblioteki Nag Hammadi:Pan rzekł:"Archonci i zarządcy mają szaty przejściowe, są one nietrwałe, wy zaś jako dzieci prawdy macie przyjąć na siebie nie szaty przejściowe, lecz mówię wam:będziecie błogosławieni, gdy z nich się rozbierzecie.Bo nie jest wielką rzeczą[by odrzucić]to, co jest zewnętrzne".Juda rzekł:"Oto archonci są w niebie nad nami. Czy to oni są tymi, którzy panują nad nami?".Pan powiedział:"To wy będziecie panować nad nimi, ale gdy odrzucicie od siebie zazdrość pośród was,wtedy przywdziejecie na siebie światłość i wejdziecie do komnaty weselnej."Ja znów powiedziałem:"Panie, ci, którzy nie poznają, do kogo należą, gdzie znajdą się ich dusze?

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 22 cze 2017 08:46 | Przez kilka dni na początku czerwca rodzina w Inowrocławiu obserwowała dziwne zjawiska na niebie. Kumulacja wydarzyła się 2 czerwca 2017, kiedy ok. 22.00 po przelotach UFO pojawiły się... wojskowe śmigłowce. Opis i relacja jest w naszym serwisie o UFO, czyli www.emilcin.com w dziale POLSKA. .. zapraszamy! ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

Patron Śmierci

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.