Dziś jest:
Wtorek, 24 października 2017

Istnienie obiektów UFO jest dla mnie równie oczywiste jak istnienie samolotów. Paul Hellyer, były Minister Obrony Kanady

Komentarze: 7
Wyświetleń: 6827x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 kwi 2016 10:41   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY MOŻNA TELEPATYCZNIE PRZYWOŁAĆ OBIEKT UFO?

Podczas naszego ostatniego pobytu w Stanach Zjednoczonych mieliśmy okazję poznać człowieka, który twierdzi, że kiedyś udało mu się „telepatycznie” przywołać obiekt UFO. Był wtedy na szczycie góry, skoncentrował się patrząc w jeden punkt nieba, starał się wysłać przekaz „dla załogi obiektu UFO, która akurat znajduje się w pobliżu” i nagle… w tym właśnie punkcie nieba pokazał się latający spodek, który po kilku sekundach zniknął!

Odbyło się to wszystko tak szybko, że autor tej opowieści – jak mówił – nawet nie zdążył uruchomić w swoim Iphonie odpowiedniej aplikacji, a już obiekt zniknął! Potem próbował to powtórzyć wiele razy, ale niestety bez żadnego efektu.

Na pocztę FN przyszła wielce osobliwa relacja, której autor i jednocześnie świadek całego wydarzenia postanowił być całkowicie anonimowy. Do tego stopnia, że nawet w korespondencji do nas używał jakiś wymyślonych nicków w obawie, aby nikomu nie przyszło do głowy „sprawdzać i szukać”. Opis jest jednak na tyle ciekawy, że warto go przedstawić w naszym serwisie.

 

 

 

Witam,

Jest to komentarz do artykułu o łzawieniu oczu …   (http://www.nautilus.org.pl/index.php?p=artykul&id=3120) próbowałem zamieścić go pod artykułem, ale … pocięło go bardziej niż myślałem – przesyłam w jednym ciągu.

...   Jest to prawda (oczy łzawią niczym wodospad), choć nie do końca... łzawienie zanika po ... 25-30 latach, lecz wcześniej opowiadając historię (określmy ją delikatnie niezwykłą) nie ma żadnej możliwości powstrzymania łez. Żadne przekleństwa, szczypania czy alkohol nie pomagają po prostu łzy płyną i płyną. Bywało, że zaczynając lub nawet gdy tylko zdecydowałem, że opowiem historię to (nawet nie wypowiadając jeszcze jednego słowa) oczy były już mokre... Nie wiem czy można to tłumaczyć wzruszeniem - ja zbyt mało pamiętam z tej historii - tylko moment powiedzmy kontaktu i nic więcej, nie wiem czy było coś więcej, lecz WIEM, że był to kontakt.

Wahałem się czy kiedykolwiek napisać to publicznie - w końcu może nadszedł czas. Historia zdarzyła się dawno - koniec lat 70. Miejscowość: Poręba Wielka (koło Mszany Dolnej) Znajduje się tam Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej.

http://www.dwdz.pl/kontakt


https://www.google.pl/maps/place/Por%C4%99ba+Wielka+205,+34-735+Por%C4%99ba+Wielka/@49.6181288,20.0708478,552m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x47160999b6e80c5b:0x43da5dd251215b2c


       Byłem tam na Kolonii letniej na wakacjach pewnie po klasie 4 czy 5 podstawówki a może 6 (podstawówki - wówczas 8 letniej). Parter budynku to kuchnia stołówka, biura i świetlica (wyświetlało się tam filmy z projektora 16mm), były tam codzienne apele i czasem potańcówki przy magnetofonie. Widoczna na zdjęciach Google sala gimnastyczna – nie istniała (na polu były tylko zgromadzone pustaki które posłużyły do budowy obiektu). Obiekt był częściowo ogrodzony – ważniejszą drogą była ulica Niedźwiedź, ta od strony rzeki była ze starym asfaltem i rzadziej uczęszczana.

Na pierwszym piętrze były zakwaterowane dziewczyny, a na 2 piętrze chłopcy.  Wtedy spałem w sali na drugim piętrze z oknami na ulicę Niedźwiedź (łóżko miałem pod oknem). Była to sala druga lub trzecia od strony schodów. Na korytarzu w czasie nocy paliły się małe żaróweczki pewnie 24 V dając jakieś małe nocne oświetlenie, sale w których się spało miały wyłączane oświetlenie.

Z okna widać było wzgórze w kierunku Rabki  na którym nie było żadnych zabudowań i drzewa przed budynkiem zasadzone wzdłuż drogi które częściowo zasłaniały ulicę. Po drugiej stronie ulicy szły przewody średniego napięcia z małym transformatorem na słupach i dalej były domki jednorodzinne w jednym z nich była cukiernia.

Myślę, że opisu miejsca wystarczy (mogę podać więcej mniej istotnych szczegółów – zadziwiające jak dużo człowiek po latach pamięta, zapominając ważniejsze rzeczy …), teraz historia.

Studio 2  - drugi program TV – bardziej niezależny od jedynki, włączany zdaje się na weekendy, lub na kilka godzin wieczornych (ech nie było zalewu głupich programów telewizyjnych – w czwartki już na „1” była Sonda! – ale to dygresja). W tym że, programie (Studio „2”) był program realizowany na żywo w studiu z pokazem telepatii (pokażcie mi choć jeden program TV w którym zrobią teraz coś takiego! – ale socjalizmie nie wracaj :), choć kilka rzeczy mogło by wrócić – choćby poczucie bycia Polakiem). Ludzie na widowni dostali karty chyba Zenera (zdecydowanie różniące się karty między sobą do łatwiejszego i jednoznacznego identyfikowania) ktoś wybierał kartę a Telepata – jasnowidz odgadywał. Wtedy zrobiło to na mnie niesamowite wrażenie – teraz w czasach Dynamo czy Krisa Angela pewnie to żaden wyczyn (choć dla mnie dalej to odjazd!).

Wracając do historii jeszcze jeden kolega (poznany już na kolonii - teraz nie pamiętam imienia) też oglądał ten program. Spróbowaliśmy przesyłać takie figury rysowane przez innych kolegów na kartce – i o dziwo! Wychodziło to nam – wychodziło jak cholera! Teraz szacuję, że były to trafienia na poziomie 75-90% (lecz mogę się mylić w każdym razie było to zdecydowanie więcej niż przypadek). Był też inny kolega … który donosił o wszystkim wychowawcą – jakoś donosicieli się nie lubiło :). Na jednej ciszy popołudniowej – skaranie boskie – jak można zmuszać nastolatka  żeby wczesnym popołudniem położył się do łóżka, teraz to w robocie sam bym się chętnie położył ..choćby na godzinkę :D.

Ponieważ już się interesowałem UFO – nie wiem skąd się to wzięło, lecz już miałem zeszycik z wklejonymi wycinkami artykułów z prasy dotyczących UFO – dziwne wtedy z gazetach pisano o tym zjawisku. Podejrzewam jednak, że moje zainteresowanie zaczęło się jak widziałem - jako mały szkrab (czytaj też podstawówka) - wiszącą nad Krakowem czerwoną kulę, a ja wtedy byłem pod blokiem na sankach - następnego dnia gazety rozpisywały się o UFO nad miastem.

Chcieliśmy nastraszyć kolegę nazwijmy go dalej donosicielem i powiedzieliśmy, że o 22.15 przyleci UFO i się pokaże (zdaje się, że chciałem żeby przekazało jakąś wiadomość). Ja bardzo intensywnie na ciszy popołudniowej myślałem żeby tak się stało, ten drugi kolega też tak mówił – podobno także sobie tego intensywnie życzył.

 Jeden z kolegów miał ZEGAREK ELEKTRONICZNY ! – strasznie fajne ustrojstwo :) całą sala zazdrościła mu wujka który obdarował go takim fajnym prezentem na komunię.

Przyszła godzina 22.15 „dokładnie” czas odliczany zegarkiem elektronicznym – nikt na chyba 8 osobowej sali nie śpi – już zaczynają się kpiny – aż… nagle POTĘŻNY BŁYSK (pewnie z 15 sekund po wyznaczonym czasie – było wesoło kpiny na całego nikt nie spał – ci co wcześniej spali teraz się obudzili, by po błysku wesoła atmosfera zamieniła się w grobową ciszę) /// jednak pisząc w tym, miejscu się popłakałem – ale już nie na początku historii lecz dopiero teraz///

Dokończę historię – POTĘŻNY BŁYSK – jakby spawarki – łuk elektryczny lecz trwający znacznie dłużej powiedzmy z 10 sekund bez przerwy z jakimiś NAPISAMI (!) na ścianie /// Płaczę jak Bóbr – już w wersji jak to opowiadam płacz-łzawienie nie występuje ///.

Donosiciel wybiegł z wielkim wrzaskiem na korytarz i już spał do końca kolonii w innej sali, a nas dwóch na codziennym apelu wyczytano musieliśmy wystąpić i opierdolono nas na czym świat stoi (!) no chyba nie ma bardziej odpowiedniego słowa, „ za straszenie kolegów”.

Sam się też wystraszyłem ... bardzo wystraszyłem ... nie byłem przygotowany na to co się stało - bardziej traktowałem to jako żart ...  Wybiegł z sali tylko donosiciel reszta przykryła głowy kołdrami... i jakoś to przetrwała.

Co ciekawe z żadnej innej sali nikt nie widział tego potężnego błysku – może już ludkowie spali, może była to zbiorowa sugestia … choć było to więcej niż realne! Może był to przypadek i było zwarcie w linii średniego napięcia – sprawdzałem nie było awarii elektryczności i ponadto przewody szły znacznie niżej (próbowałem sobie wytłumaczyć, że było to długie zwarcie i liście z drzewa rzucały cień na ścianę tworząc napisy…. Nie przeszło to jednak mojej weryfikacji choć starałem się to naciągnąć na siłę – bezpiecznik wywaliło by po krótkiej chwili, drzewa rzucały by napisy tylko na górę ściany i sufit, a myśmy widzieli kilkanaście linijek równego tekstu z dziwnym alfabecie, ściana na której były wyświetlone napisy była pod kątem prostym do linii energetycznej – teoretycznie mogło dojść do jakiegoś zwarcia dalej, lecz wtedy natężenie światła powinno być mniejsze (natężenie światła maleje w kwadracie) nadmienię jeszcze, że  była to bezwietrzna noc…

Znaki były równoległe do ziemi, ułożone w kilku linijkach  i podkreślam jeszcze raz wyświetlone na ścianie która jest pod kątem 90 stopni w stosunku do okna!

No cóż to już koniec historii – co ciekawe oprócz łzawienia przechodzą jeszcze ciarki po plecach (dosłownie). Niestety po tym wydarzeniu przez kilka lat nie sprawdzałem mojej telepatii, a po kilku latach jak próbowałem coś kombinować  z energiami to paskudnie zachorowałem 40 st przez prawie tydzień i baz nawet zahaczenia o jakiekolwiek energie, telepatie czy inne… nie potrafię już nic… :( nawet nie mam już przysłowiowej intuicji...

Czasem rozważając jaka jest to nierealna historia zastanawiam się czy nie przyśniła się mi – lecz jeszcze po powrocie do Krakowa spotkałem tego kolegę „telepatę” i dyskutowaliśmy o tym.

Piszę w tej formie - nie zostawiam żadnego kontaktu czy e-maila - bo nie chcę być nagabywany przez katalogujących zdarzenie …  Nie róbcie śledztwa, nie szukajcie IP kompa czy innych - nawet jak dojdziecie kim jestem to nie zgodzę się na żadne badanie czy rejestrację przypadku!!

 Pozdrawiam Serdecznie, życzę Wesołych Świąt.

  dogon

 

----------------------------------- do redakcji -------------------------------------

PS. trochę poprawiłem to co wczoraj napisałem – uściśliłem. Możecie dowolnie wykorzystać tekst - publikując, skracając, edytując (lecz z zachowaniem sensu) lub wyrzucając do kosza.

 

 

 

 

OD REDAKCJI

Pozdrawiamy wszystkich, którzy uczestniczyli z nami w spotkaniu w Emilcinie... wkrótce relacja na stronach FN.


Komentarze: 7
Wyświetleń: 6827x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 kwi 2016 10:41   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 17 lip 2016 09:17 | brak oceny

Bozena | Gość

Ja też widziałam coś dziwnego i od tej pory interesuję się tematyką o ufo

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 12 kwi 2016 12:12 | brak oceny

Fastwalker52 | Gość

Można telepatycznie przywołać tzw. UFO ale nie należy bo jeżeli ustalą że się nadajemy do badań to będziemy porywani;ONI też przywołują osoby potrzebne im do badań.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 20:04 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Jak naucza ZEN, medytacja powinna odbywać się pod kontrolą nauczyciela albo mistrza. W przeciwnym razie grozi uśnięciem, albo halucynacjami.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 05:32 | brak oceny

Rick | Gość

Dobry hipnotyzer powinien być w stanie wydobyć te symbole z twojej podświadomości.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 00:40 | ocena: + 2

Stif | Gość

est to możliwe pod warunkiem wejścia w trans /np. hipnotyczny/, ale kontrolujemy własną świadomość. Próbowałem wraz z synem podczas wspólnych wakacji jako trening przy pomocy , którego chciałem pokazać synowi możliwość zapełnienia kulami ORBS łączki , gdzie stał nasz kemping. Mamy foto z możliwości przywołania mega ilości kul ORGS. Po udanym fotografowaniu wpadliśmy na taki głupi pomysł przywołania UFO bo noc była bardzo gwiaździsta . Po kilu dniach w nocy kiedy syn z z żoną już spali doświadczyli odwiedzin "obcych". O przebiegu spotkania mojej rodziny z "obcymi" dowiedziałem się następnego dnia podczas rozmowy telefonicznej. Po tygodniu kiedy odwiedziłem syna i żonę przyszli też do mnie. Nie budziłem syna i żony tej nocy bo mieli dość STRACHU w pierwszych odwiedzinach "obcych ". W głębi duszy przygotowałem się emocjonalnie do takiego " nieziemskiego zjawiska". Kiedy opowiadam innym znajomym o spotkaniu z

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 kwi 2016 19:17 | brak oceny

art | Gość

Fajny tekst, gratuluję autorowi dystansu i humoru.
art

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 kwi 2016 12:47 | brak oceny

uwazaj na zyczenia? | Gość

Interesuje mnie kolor tego błysku... Miałem powiedzmy podobna zyczeniowo (ale nie o ufo, a raczej o pomoc/natchnienie od zmarlych) sytuacje w lesie noca - w moim przypadku bialy blysk z miejsca na ktore wczesniej sie patrzylem, gdyz mialem wrazenie ze ktos mnie obserwuje, gdy odwrocilem wzrok, katem dostrzeglem nagly blysk jakies 2-3 metry nad ziemia w odleglosci kilkudziesieciu metrow ode mnie. Zbadalem pobieznie to miejsce, nie dosc moze dokladnie, ale wykluczam zeby to byl podgladacz z aparatem siedzacy na drzewie ;/. Blysk byl mlecznobialy, trwal gora 3 sek! Srednica ciezka do okreslenia, ale niezbyt duza. Co dziwne mialem w glowie w momencie gdy patrzylem w tamten punkt, skad myslalem ze ktos patrzy na mnie dziwne mysli, niestety nie jestem pewien czy pozytywne czy nie (wlasnie to mnie zastanawia)!! Nie pamietam, ale napewno byly wyraziste.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wiadomość z Projektu Messing - zakończyły sie poszukiwania ciała Iwony Wieczorek. W Parku Reagana w Gdańsku nic nie znaleziono - poszukiwania georadarem trwały od 4 września.... ... 

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Po publikacji zdjęć z lądowania UFO w lesie w Husinach odezwał się nasz czytelnik, który widział identyczne zjawisko w Laskówce w 2010 roku. Publikujemy zdjęcia, które zrobił na miejscu! Zapraszamy do serwisu www.emilcin.com do działu UFO-TEMATY ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 września 2017 | Wiele osób myśli, że tak ‘będzie zawsze’. Co roku będą nowe modele samochodów, linie lotnicze będą otwierały nowe połączenia do egzotycznych miejsc, deweloperzy będą stawiali coraz to nowe domy na ostatnich wolnych terenach wokół miast, a życie ludzi przyszłości będzie przypominało to nasze, obecne życie. Ale dramatycznie się mylą – na naszych oczach właśnie kończy się krótki i bezwzględny okres w...

czytaj dalej

FILM FN

POWIERZCHNIA NASZEGO SATELITY W 4K

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.