Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 14
Wyświetleń: 9982x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 6 kwi 2016 10:42   
Autor: FN, źródło: FN   

CZYM SĄ TAJEMNICZE ZNAKI NA POJAZDACH UFO?

 

O sprawie „napisów na pojazdach UFO” pisaliśmy kilka miesięcy temu przy okazji sprawozdania z pobytu ekipy FN na kongresie organizacji MUFON w Los Angeles. Jednym z najciekawszych wykładów był ten, w czasie którego były wyświetlane grafiki przedstawiające znaki znajdujące się na pojazdach UFO, które zapamiętali świadkowie. Powiedzieć, że sprawa jest „intrygująca” to jak nic nie powiedzieć! To rzadko się zdarza, ale rzeczywiście czasami uczestnicy słynnych CE III (Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia) mają okazję dostrzec na pojazdach lub wewnątrz nich napisy i symbole. Ilość takich materiałów jest imponująca i w Los Angeles przez 1,5 godziny prezentacji jej autorce udało się pokazać zaledwie mały procent z tego, co udało jej się udokumentować przez ostatnie 15 lat. Znaki i symbole potrafią wyglądać naprawdę zdumiewająco. Poniżej tylko dwa przykłady dziwnych symboli i napisów, które były zapamiętane przez uczestników CE III. Materiał został udostępniony z niezwykle obszernego katalogu zdjęć i grafik z projektu FN "Kontakt".

 

I jeszcze ciekawostka - oto symbole na małym dysku UFO, które zapamiętał świadek. Potem widział pojazd UFO zabrany przez amerykańskie wojsko. O sprawie było podczas kongresu MUFON w Los Anegeles.

 

 

Sprawa „symboli podawanych przez obcych” interesuje nas w sposób wyjątkowy ze względu na projekt badawczy, który prowadzi Fundacja Nautilus od ponad roku. Nosi on nazwę „Kontakt” i jest związany z wydarzeniem w lesie Rendlesham w grudniu 1980 roku. Od dawna mówimy, że jest to absolutny „numer jeden” wśród wszystkich przypadków kontaktu ludzi z pojazdami UFO. W tym incydencie uczestniczyła cała (!) jednostka brytyjskiego RAF-u i po zapoznaniu się ze szczegółami tej historii należy uznać istnienie UFO za fakt. Dla tych, którzy być może nie mieli okazji zapoznać się z przebiegiem tego incydentu, poniżej materiał z naszego archiwum:

 

https://vimeo.com/104841223

PRÓBA NARYSOWANIA ZNAKU from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

Podczas jednego ze spotkań Fundacji Nautilus powstał pomysł, aby na podstawie wiadomości zebranych przy dokumentacji tej historii spróbować zrobić „krok dalej”. Tak zaczął się jeden z najbardziej fascynujących projektów w historii FN, którego jednym z elementów był wyjazd na małą wyspę na Morzu Egejskim. Początkowo miał być to mały projekt, a nagle urósł do naszego „absolutnego numeru jeden”.

Jednym z najciekawszych elementów tego projektu są znaki, które świadek incydentu w Rendlesham zobaczył na obiekcie UFO. Postanowiliśmy dowiedzieć się więcej o znaczeniu tych symboli/znaków.

 

Planujemy bardzo ciekawy eksperyment z użyciem właśnie tych symboli, który zamierzamy przeprowadzić wiele tysięcy kilometrów od Polski. Na razie trwają próby z tym, jak wykonywać takie symbole na ziemi... 2 kwietnia 2016 roku podczas pobytu naszej ekipy w Emilcinie spróbowaliśmy wykonać próbę narysowania jednego z tych symboli w dużej skali. Okazało się to nawet możliwe, ale mamy teraz większe doświadczenie i następnym razem zrobimy ten znak znacznie lepiej i dokładniej. Już wiemy, jaka powinna być technika wykonywania takich znaków, jakich materiałów używać itp. To była bardzo ważna próba!

Podczas naszego pobytu w Emilcinie postanowiliśmy użyć drona, aby wykonać zdjęcie naszego próbnego „znaku na ziemi” z powietrza.

Poniżej krótki film - nasi koledzy zmontowali materiał pokazujący zapis wideo z kamery drona FN.

 

 

Do przeprowadzenia projektu „Kontakt” potrzebujemy odwiedzić jeszcze kilka miejsc na świecie, niektóre są położone po drugiej stronie kuli ziemskiej! Jest to jednak tak fascynujący projekt, że wciągnął nas „bez reszty” i praktycznie w tej chwili każdego dnia pracujemy właśnie nad jego realizacją. Jego skala przekroczyła wszelkie nasze wyobrażenia i na pewno będzie najważniejszą historią związaną z UFO, z jaką przyszło nam się kiedykolwiek zmierzyć.

Pobyt w Emilcinie był fantastyczny, zwłaszcza dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami przy ognisku rozmawiali o „ważnych sprawach”. Jedna rzecz warto jest jeszcze wspomnienia. Ustawiliśmy piramidę szkieletową. Przed północą wykonaliśmy mały eksperyment: dwie osoby stanęły tuż przed piramidą i próbowały „medytować”. W tym czasie jedna z osób z naszej ekipy wykonała zdjęcia aparatem ustawionym na tzw. najwyższej czułości ISO. Zdjęcia okazały się niezwykle ciekawe. Przedstawimy tylko dwa.

Pierwsze pokazuje kulę „orbs”, która wyraźnie podleciała pod sam szczyt piramidy (czyli tzw. piramidion).

 

 

I ostatnie zdjęcie, które chcemy zaprezentować jako "ciekawostkę". Kolejny uczestnik naszego spotkania stanął przed piramidą. Pierwsze zdjęcia nie wykazywały obecności jakichkolwiek obiektów.

 

 

Ale nagle na kolejnym zdjęciu… pojawiły się jasne, kuliste obiekty!

 

 

W związku z naszym projektem „Kontakt” będziemy mieli bardzo ważną prośbę do czytelników serwisów FN, ale o tym napiszemy w oddzielnej publikacji. Na razie szykujemy się do kolejnej podróży „na koniec świata”. :)

Komentarze: 14
Wyświetleń: 9982x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 6 kwi 2016 10:42   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 21 maj 2017 23:17 | brak oceny

Karen | Gość

No tak, piramidki zaczęły przyciągać kurz. Jednak po tym co sama widziałam, jakieś malutkie światełka w oddali, czy fruwające na wietrze śmieci nie robią na mnie wrażenia. To co widziałam było owalne, dość duże, świeciło na czerwono jakby neonowym światłem i wisiało w kompletnej ciszy jakieś dwie godziny nad lasem. Byłam jeszcze dzieckiem, ale odniosłam wrażenie, że nikt w pobliżu oprócz mnie tego nie widzi. Wyglądało dość przerażająco, a jednocześnie przykuwało wzrok. Było sporo większe od tarczy słonecznej widzianej o zachodzie, więc trochę większej niż jak jest w zenicie. Co to było, nie mam pojęcia. Nigdy już więcej czegoś takiego nie widziałam.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 maj 2016 12:03 | ocena: + 1

Giovanna | Gość

To bardzo ciekawe co robicie ! Szkoda tylko, że nie można do Was dołączyć...Bardzo dobry pomysł odnośnie badania symboliki na pojazdach UFO, nie wspominając już o Waszych pracach w Emielcinie. Trzymam kciuki za powodzenie Waszego projektu!

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 22 kwi 2016 02:51 | brak oceny

adam44 | Gość

Nie mogę już słuchać tego napuszonego bełkotu Nautilusa, odpadam... Miło było parę lat.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 kwi 2016 08:22 | brak oceny

Serwus | Gość

Tyle czasu, tyle sprzętu a wy drepczecie w miejscu. Niczym dziecko we mgle. Pada hasło w interesującym temacie i zaraz pada odpowiedź : ...tym zajmiemy się później. I temat przepada. Zmierzacie w różnych kierunkach i zarazem stoicie w miejscu. Szkoda tego wszystkiego. Nautilus staje się od wszystkiego i od niczego.
PS.
A mogło być tak interesująco

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 16 kwi 2016 11:25 | ocena: + 1

as | Gość

Dokładnie to są zdjęcia pyłków sam to przerabiałem nie ma czegoś takiego jak orbs to sa zwykłe pyłki które widać szczególnie kiedy zdjęcie robi się nocą z fleszem.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 14 kwi 2016 08:31 | brak oceny

walan@wp.pl | Gość

bosz, zdjęcia pyłków robią na was takie wrażenia...powielokroć do was wysyłałem podobne świadomie zdjęcia pyłków a wy się podniecacie jakby to było niewiadomo co...

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 10 kwi 2016 12:42 | brak oceny

Gutek | Gość

Bardzo ciekawy projekt. Warto może zaangażować kogoś kto zajmował się kryptoanalizą/kryptografia lub miał chociaż podstawy kryptologii. Być może, to nie z ludźmi się komunikują ale między sobą i uda się sprowokować do podjęcia "dialogu", deszyfrujac informacje zawarte w szyfrogramie. Być może to kombinacja szyfru ATBASH lub nieco starszy CEZARA chodzi o szyfr monoalfabetyczny podstawieniowy. Jeżeli chodzi o symbole to może opierać się o tzw biogramy, poslugiwano się tym w starożytności. Wiec może informacje są formą szyfru, trafiajaca do odbiorcy, tak że osoby nie znające stworzonego języka symboli, nie będą w stanie przechwycic informacji, bo nie wiedzą na co patrzą. Ciekawi mnie czy FN wykonywalo zdjęcia Nikonem np D800? Bo poznaje ten szum na zdjęciach :) pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 7 kwi 2016 02:05 | brak oceny

Sekwon | Gość

Obyście czasami nie żałowali zabawy w ten wasz projekt. Nie macie pojęcia z jakimi siłami igracie, a wiara w rzekomy pozytywny ich charakter jest przykładem naiwności małego dziecka. Głupotą i zuchwałością jest sądzić, że jesteście w stanie zbadać i pojąć siły, o których nie macie żadnej wiedzy. Te wasze wieloletnie badania to śmiech na sali. To wam się tylko wydaje, że dokonaliście wielkich odkryć. W rzeczywistości poruszacie się jak dzieci we mgle i możecie sobie narobić kłopotów, o których wam się nawet nie śniło. Chcecie zajrzeć tam gdzie nie wolno tego robić człowiekowi żyjącego w naszym wymiarze. Obyście nie żałowali swojej butności.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 15:32 | brak oceny

promagna | Gość

Być może w FN nie skojarzyliście to, co wysłałem, ale na rysunku malowanym kredkami w artykule na pojeździe UFO są trzy egipskie krzyże ANCH. Natomiast trójkąt opisany w kole to słońce z dziurą w kształcie trójkąta. Warto zajrzeć do mitologii egipskiej, aby zrozumieć, czym jest Amen-Ra http://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/zdjecie_640-480/portal-june.jpg Dwie czarne kule to kule plazmy, które są tworzone od czasu do czasu za pomocą prądów Birkelanda. Takie trójkąty wpisane w koło są artefaktami archeologicznymi wydobytymi z ziemi. http://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/Oryginalny/images/artef-nh4_0.jpg

Symbole z Roswell to z pewnością typowe ideowe diagramy - konstrukcje ułożenia różnego rodzaju magnesów stałych i pól, które one tworzą. Kilka takich diagramów już widzialem parę lat temu. Są one również podobne do orbitali elektronowych, ktore pod wpływem różnych kombinacji są odkształcane ilością wiązań cząsteczkowych.

Ekperymenty Davida LaPoint powinny Wam również trochę pomóc z czym macie do czynienia https://www.youtube.com/watch?v=9EPlyiW-xGI konstrukcja misek magnetycznych jest podobna do diagramu z oznaczeniem symbolu człowieka - humanoid form.

Inną sprawą jest również to, że posługiwanie się piramidionem może okazać się niewystarczające do kontaktu :) Trzeba zrobić podwójną piramidę (ośmiościan - bryłę platońską). Struktura ośmiościanu powinna mieć potencjał elektromgnetyczny, czyli wytwarzać pole. Można to zrobić przy pomocy magnesów stałych odpowiednio silnych i odpowiednio ustawionych w ośmiościanie. Obcy z UFO posługują się wiedzą pochodzącą min. z konstrukcji brył platońskich, a wśród tych brył nie ma czegoś takiego, jak piramida, lecz jest podwójna piramida złączona podstawami.

FN może z ciekawości, a może od niechcenia powinna zaznajomić się z geodezynymi faktami naukowymi dotyczące wklęsłej Ziemi i tym, jak promień światła wygina się do góry do nieba. Albo tym, co zostało wykryte przez radary w okolicach Słońca. Słońce jest 14 razy mniejsze od tej struktury. Oficjalnie są to źródła metereoidów

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 15:05 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

Równie dobrze można się doszukiwać "głębokiego" sensu w oznaczeniach na naszych samolotach. Ot, dane rejestracyjne, i tyle.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.