Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6140x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 lis 2016 09:45   
Autor: Rafał Gabryś, źródło: FN   

MYŚL JEST ENERGIĄ

 Myśl ludzka, przez wieki ignorowana jako mało znaczący element, bez wpływu na otaczający nas świat, zaczyna być doceniana przez badaczy naukowych, zajmujących się przede wszystkim fizyką kwantową. Wielu naukowców z całego świata zaczyna dostrzegać tą prawdę, że myśl jest energią. To jak myślimy, jest kluczem do tego jak postrzegamy świat. Wiele różnych nurtów religijnych mówi wprost, mamy moc twórczą w sobie. Właśnie ten sposób widzenia świata jest czynnikiem, który wpływa na to jak świat nam potem odpowiada. Dostrajamy się do konkretnych zachowań, oczekiwań, tworzymy niewidzialne i subtelne pole, które nas otacza, dostosowane do naszej wibracji.

 

 

Gregg Braden autor „Boskiej Matrycy” badacz kwantowego świata, ukazuje jak potężny wpływ mają nasze myśli na otaczającą nas rzeczywistość.

„We wszechświecie uczestniczącym akt skupienia świadomości – czyli nas, patrzących gdzieś i badających świat – jest aktem tworzenia siebie samego i w samym sobie. Jesteśmy tymi, którzy obserwują i badają świat. Jesteśmy umysłem (a przynajmniej częścią większego umysłu), jak to opisał Planck. Gdziekolwiek spojrzymy, nasza świadomość stwarza dla nas coś, na co możemy patrzeć. W naszym poszukiwaniu najmniejszych cząstek materii, oraz sposobu na zdefiniowanie krańca wszechświata, reakcja ta sugeruje, że możemy ich nigdy nie odnaleźć. Bez względu na to, jak głęboko zaglądamy do kwantowego świata atomów i jak daleko sięgamy w ogrom zewnętrznej przemiany, sam akt patrzenia w oczekiwaniu, że coś tam istnieje, może być właśnie siłą, która stwarza dla nas coś, co możemy zobaczyć. „   

 

Umysł ponad materią, mówiły o tym różne filozofie od wieków. Mówił sam Jezus:

Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!, a byłaby wam posłuszna”

 

  Wiele współczesny systemów medytacyjnych, zna tą zasadę i z powodzeniem stosuje w życiu. Jedną z bardziej znanych jest Metoda Silvy. Uzdrawianie myślami, siebie i innych na odległość. To nic innego jak wpasowanie się we współczesną koncepcję fizyki kwantowej.  Ważne jest nie tylko co myślimy, ale przede wszystkim jak myślimy. Wiele szkół które opierają się na wizualizacji, zaleca by dany efekt jaki chcemy osiągnąć, powinien z założenia istnieć w naszym umyśle jako już dokonany.

 

 

    Musimy jednak zdać sobie sprawę jak działa dany mechanizm. Jak niematerialna myśl może zmienić coś w fizycznym świecie. Najpierw musimy zrozumieć, że nie tylko myśl, ale dokładnie wszystko jest energią, ludzie, świat, emocje.  Najlepszym przykładem wyjaśnienia tego procesu jest znowu fizyka kwantowa. Richard Bartlett lekarz, chiropraktyk ukazuje, że myśl jako energia oddziałuje na świat na poziomie kwantowym, bo właśnie na poziomie kwantowym, materia jest energią.

   To jak postrzegamy daną rzeczywistość, skutkuje, że ta rzeczywistość, czy odpowiednie wibracje dopasowują się do naszych przekonań. Często wpadamy wtedy w pułapkę, naszego wyobrażenia o świecie, gdyż on sam zaczyna się dostrajać do nas, dając rezultat w jaki wierzymy. Jest to częsta zależność, dobrze widoczna u ludzi mocno wierzących, jak na każdym kroku odnajdują dowody na prawdziwość swojej wiary, nie wiedząc, że to oni sami generują skutek, poprzez swoje oczekiwania.

Cała ta naukowa otoczka jest wstępem i wyjaśnieniem wielu zjawisk. Jednym z takich fenomenów, są myślokształty. Ludzka wola i wizualizacja efektu, powoduje powstanie tych form. Urodzony w dziewiętnastym wieku Franz Hartmann, członek Niemieckiego oddziału O.T.O w dziele „Życie Paracelsusa”, nawiązuje do siły ludzkiego umysłu i rzeczy, które potrafi stworzyć.

„Takie urojone, a jednocześnie prawdziwe kształty mogą otrzymać życie od osoby, która je sobie wyobraziła. Przy spełnieniu określonych warunków mogą nawet stać się namacalne i widzialne”.

 

 

 

   I jakiej potrzeba wielkiej siły umysłu, woli i myśli, aby osiągnąć efekty, które demonstrowała urodzona w 1926 roku Nina Kułagina. Fenomen tej kobiety, która zadziwiła wielu badaczy, jest spektakularnym dowodem na moc jaką posiadamy. Dała się ona poznać jako osoba potrafiąca poruszać przedmioty siłą woli, lub inaczej nazywając, energią umysłu. Ona sama zauważyła że  w chwilach złości w jej obecności zaczynały poruszać się przedmioty czy zapalać światła. Swoje zdolności prezentowała, w obecności lekarzy i naukowców. W ich obecności poruszała zapałki, igłę kompasu, i różne mniejsze rzeczy.  Jedną z jej mniej znanych zdolności była tak zwana „fotografia myślowa”. Nina Kułagina sprawiała, że odciskała na kliszy fotograficznej swoimi myślami litery „O” i „A”. 

  Myśl jest energią, wszystko jest energią. Świat odpowiada na nasz sposób myślenia. Aby go zmienić trzeba potrzeba najpierw zmienić siebie, i myślenie o sobie.

Tak działa między innymi efekt placebo, wiara w uzdrowienie pomaga leczyć, a nawet działać cuda.

 

 

Gregg Braden „Boska Matryca”.

„Poprzez potęgę świadomego skupienia na rzeczach, które tworzymy w naszej wyobraźni, dajemy im „szturchańca”. Który przenosi je przez barierę świata nierealnego w realny. Neville wyjaśnia w jednym zdaniu, jakie podsuną słowa, które mogły pomóc jego nowemu przyjacielowi dopełnić nowego sposobu myślenia: „Zasugerowałem, ażeby w wyobraźni ujrzał twarz lekarza, wyrażająca niewiarygodne zdumienie, widząc go całkowicie uleczonym, żeby zobaczył, jak dwukrotnie go bada i usłyszał go powtarzającego w kółko: „To cud, to cud”. Oczywiście, możesz odgadnąć, dlaczego opowiadam tą historię: ów człowiek naprawdę wydobrzał. Kilka miesięcy później wizjoner otrzymał od niego list mówiący o tym, jak młody człowiek rzeczywiście dokonał cudownego uzdrowienia.”

    Dostaliśmy od losu dar, prawdziwą potęgę, którą możemy obdarowywać siebie i bliskich. To jak myślimy i co czujemy, jest zarazem sygnałem dla wszechświata, jak nasze życie powinno wyglądać. Od nas zależy jak możemy nim pokierować, aby przyszłość była łatwiejsza. Moc umysłu to niezaprzeczalna prawda, jakiej od wieków nauczali ludzie zajmujący się duchowością i medytacją.

 

 

 

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6140x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 lis 2016 09:45   
Autor: Rafał Gabryś, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 25 lis 2016 14:46 | ocena: + 6

arktik | Gość

Kiedyś po wizycie u kardiologa dostałem informację ,że będę brać leki na arytmię serc do końca życia. Brałem je jakieś dwa lata.W między czasie ćwiczyłem umysłem hamowanie tejże arytmii i na dzień dzisiejszy robię to w 5-6 sekund.Jak się okazuje wcale nie jest to takie trudne .Polecam,odstawicie truciznę lekową.
:)

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 23 lis 2016 22:32 | ocena: + 45

Pedro | Gość

Ten tekst jest dla mnie niezwykle ważny. Jeszcze bardziej
utwierdza mnie w przekonaniu, że te zjawiska dzieją się
wokół nas. Osobiście przekonałem się już wielokrotnie, że
siła myśli i moc woli może spełnić to, czego naprawdę bardzo
pragniemy lub o czym marzymy, bądź też przepowiadamy.
Ostatnio coraz częściej sprawdzają się moje przepowiednie,
które potwierdzają wypowiadane dużo wcześniej opinie
o przyszłych zdarzeniach, zjawiskach, które mają nastąpić,
czy też zachowaniach ludzi możnych lub ze świata polityki, odpowiedzialnych za losy naszej planety. Np., jeśli wykorzystam moc swoich myśli i zdolności do prekognicji, jestem w stanie określić jakieś zdarzenie w przyszłości, które może spełnić się np. za rok lub dwa. To jest wprost niewiarygodne, ale coś w tym jest, bo co najmniej w 90 % sprawdzają się takie przepowiednie.
Mam na to dowody, bo od 3 lat to opisuję i dzielę się tą wiedzą z moimi bliskimi i znajomymi z pracy.
Już wiele lat wcześniej ( 20-25 lat temu ) zauwazałem, że
niezwykle trafnie przepowiadałem pewne zjawiska, które
się potwierdzały w zyciu, ale wówczas nie przywiazywałem
do tego aż takiej wagi, jak w ostatnich latach.
Kiedyś będąc na wakacjach, poznałem dobrego radiestetę
i znawcę zjawisk paranormalnych. Zainteresowała go moja
osoba i powiedział mi coś, z czego wcześniej nie zdawałem
sobie sprawy, że mogą być aż tak ważne w zyciu człowieka.
Stwierdził, że otacza mnie niezwykła aura i silne pole
magnetyczne. Dodał przy tym, że posiadam wyjątkowo
symetrycznie umiejscowione tzw. "trzecie oko" i mógłbym
wykorzystywać posiadane cechy do uzdrawiania innych osób.
Po latach potwierdziło się, że mam pewne zdolności
energoterapeutyczne i prekognicyjne. Dzisiaj wiem, że siłą
myśli i woli potrafię kierować pewnymi zjawiskami i mam
wpływ na to, co może się zdarzyć, wykorzystując ten dar.
Nie wiem, co będzie się działo dalej, ale coć mi podpowiada i to czuję, że zbliża się do Ziemi coś niewyobrażalnego, co za około 7-8 lat zadziwi ludzkość, nastąpi coś, czego mieszkańcy planety nie przeżyli od tysiącleci.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 lis 2016 19:29 | ocena: + 33

MAQ | Załogant

A nie zastanawiałeś się nigdy czy ty to wszystko PRZEWIDUJESZ czy może WYWOŁUJESZ ?!

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 lis 2016 22:11 | ocena: + 32

Pedro | Gość

Może jest tak, jak myślisz? Nie wiem do końca,
gdzie jest granica. Czasami wydaje mi się właśnie,
że jak bardzo się nad czymś skupiam i mówię, że
stanie się tak, jak myślę, po pewnym czasie się to
sprawdza. Być może jest to wywoływanie jakiegoś
zdarzenia, sytuacji, które następują jakby na
"życzenie", mówiąc inaczej po mojej myśli?
Nie jestem w stanie sam tego obiektywnie ocenić.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 gru 2016 21:51 | ocena: + 15

Pedro | Gość

Pedro 2016-01-14 (21:57) np. wpis sprzed niemal roku: "...napiszę kilka zdań na temat najbliższej przyszłości Polski i Polaków. Dotychczasowe, moje opinie w podobnych kwestiach się sprawdzały. Obecny obóz rządzący znalazł się w niezwykle trudnym położeniu. Obecna sytuacja w Europie i na Świecie, utrudni w znacznym stopniu osiągnięcie celu, jaki zaplanował rząd. Zbliżające się załamanie gospodarcze i krach finansowy znaczących gospodarek światowych, a także niestabilna sytuacja na naszym kontynencie, z powodu napływającej fali imigrantów z Bliskiego Wschodu, spowolni rozwój gospodarczy strefy euro i zahamuje wzrost PKB. To będzie miało negatywny wpływ na polską gospodarkę i finanse państwa. Do tego dojdą pewne zawirowania w samej Unii Europejskiej i niesprzyjający naszemu krajowi klimat, nadciągający z Brukseli. Zadłużenie będzie rosło, ceny zaczną zwyżkować i coraz trudniej będzie się żyło przeciętnemu obywatelowi. W ciągu najbliższych dwóch lat, w sposób wyraźny, zwiększy się deficyt finansów publicznych i zacznie brakować pieniędzy na najważniejsze cele społeczne. To wszystko może doprowadzić do niezadowolenia i utraty zaufania społecznego wobec władzy. Rok 2017 będzie bardzo burzliwy i dojdzie do przewidywanych zagrożeń.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 luty 2017 22:05 | ocena: + 3

Inka | Gość

Morawiecki: nie ma w budżecie pieniędzy na rozwój.
Zdaje się, że Twoje zapowiedzi są chyba trafne?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 22 lis 2016 19:06 | ocena: + 5

Woj | Załogant

Nie muszę szukać daleko moja kochana małżonka jak jest oględnie mówiąc zła rozwala talerze szklanki znajdujące się w pobliżu. bez ingerencji fizycznej,tak że lubiony kufelek do piwa sam myje i chowam z dala od jej wpływu. Zastawę i szkło trzeba co roku od nowa kompletować

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 21 lis 2016 21:04 | ocena: + 11

dominik | Gość

Serdecznie polecam film Sekret oraz książkę Rozmowy z Bogiem. Obie te pozycje potwierdzają Wasz tekst. Pozdrowienia.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 21 lis 2016 20:14 | ocena: + 3

obserwator | Gość

Z jednej strony wiara w duchy, w reinkarnację, w ufo, a z drugiej strony artykuły o energetycznych myślach. To w końcu są duchy czy nie? A ufo to być może tylko wytwór naszych myśli? Reinkarnacja to być może błąd programu typu MATRIX? Naprawdę im więcej wiem tym bardziej mnie boli mnie głowa od tego, że nic nie wiem.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 24 lis 2016 16:25 | ocena: + 2

Libetka | Gość

To wszystko się ze sobą łączy na poziomie energetycznym.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 21 lis 2016 19:18 | ocena: + 8

magda | Gość

Bardzo fajny artykuł. Wyjaśnia wiele.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.