Dziś jest:
Środa, 17 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 8
Wyświetleń: 10946x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 20 lis 2016 10:27   
Autor: FN, źródło: FN   

BLISKIE SPOTKANIA Z UFO? MISSING TIME? IMPLANTY WSZCZEPIANE LUDZIOM? TO WSZYSTKO PRAWDA

Ta historia zaczęła się dla Fundacji Nautilus w 2012 roku, kiedy otrzymaliśmy e-mail od polskiego rybaka mieszkającego od lat w Danii, pana Mirosława Malczewskiego. Treść e-maila była intrygująca.

 

From: Mirosław Malczewski

Sent: Friday, June 01, 2012 5:43 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Bliskie spotkania ......

 

Chciałbym podzielić się tym, co spotkało mnie i moją załogę kutra rybackiego Ust-134 . Czas zdarzenia to początek lat 80-tych. Nie umiem przypomnieć daty ale pewnie to mogło się odbyć w 1982 albo 1983 ?? Wiosna. 

 Ale fakt jest że to się zdarzyło, a po całej sprawie załoga i ja nie rozmawialiśmy o tym.  Tak jakby nas amnezja dosięgła albo zakaz mówienia. Dopiero po paru latach kiedy już ja wyjechałem z Polski to obraz zdarzenia został jakby przywołany włącznie z mówieniem o zdarzeniu.  Dzisiaj mam 58 lat a pamiętam to zdarzenie bardzo wyjątkowo  i dokładnie. Nasze wyjście na połowy bałtyckie zawsze odbywało się w późnych godzinach wieczornych, na łowisko zazwyczaj płynęło się 8-9 godzin. Przy sterze na łowisko staliśmy na zmianę w 5-osobowej załodze. Ja jako mechanik zawsze wachtę przy sterze miałem jako ostatni.  Gdy wychodziliśmy z Ustki zobaczyłem po naszej prawej stronie światło seledynowe (prawie zielone), choć nie takie, jak ogół statków posiada. Światło zielone w tym wypadku mówi ze jesteśmy na kursie mijania... Dziwiło mnie jedynie, że nie widać światła masztowego białego.  Poszedłem do maszynowni, tam spędziłem około pół godziny, aby przygotować silnik na rejs. Po wyjściu z maszynowni ku mojemu zdziwieniu to światło zielone dalej było na trawersie mijania.

I w rozmowie z człowiekiem przy sterze wymieniliśmy parę zdań, że chyba płynie tyłem??? Idąc do swojej koi, aby troszkę przespać się powiedziałem, aby uważał.... gdyby co niech mnie budzi... Przespałem do swojej wachty....  Nad ranem ( a bylem już przy sterze, pełniłem wachtę) gdy zaczęło świtać ten obiekt zbliżył się do nas. Ja w panice obudziłem całą załogę. Natychmiast wyszli na pokład

Talerz był nad nami, a światło zielone (seledyn) centrycznie było pod spodkiem. Nie bylo paniki .... machaliśmy im wszyscy, a w ich oknach było widać różne osobniki ,,Podobne do ludzi ale i też niebieskie z dużymi oliwkowymi oczami.  Byli przy nas około paru minut. Nikt z nas nie czuł strachu, nawet mowę nam odjęło.   Odlecieli bezszelestnie z prędkością niesamowitą, ale brakowało nam paru godzin z tego dnia. Po trzech dniach połowów wróciliśmy do portu Ustka. Po wyładunku ryby wracałem z Ustki do Słupska nocą gdzie mieszkałem i w połowie drogi nad polami wisiały takie same, ale aż trzy światła.  Opowiedziałem żonie o zdarzeniu, w tym momencie żona wyciągnęła gazetę „Głos Pomorza”, gdzie napisali, że nad Bałtykiem zaobserwowano  UFO!

Od tamtego czasu interesuje się zjawiskami, które nie sposób wytłumaczyć. Zaznaczam, że nie jestem fantastą. To naprawdę wydarzyło się. Mieszkam w Danii od 1985 roku i z lat pracy na morzu to zdarzenie jakoś nie wiedzieć czemu tkwi we mnie tak bardzo. Gdy ostatnio byłem w Ustce i widziałem się ze swoim byłym załogantem, powiedział mi, że nie mówi nikomu, aby się nie ośmieszać, bo sam dzisiaj nie bardzo wie czy to był sen. Ale że razem pamiętamy to jednak musi być prawda.       Serdecznie pozdrawiam.

Mirosław Malczewski

 

O tej historii było już w naszym serwisie, ale nie mieliśmy okazji osobiście spotkać się ze świadkiem CE III, czyli Mirosławem Malczewskim. Wiadomo, że spotkanie ze świadkiem jest kluczowe dla oceny wiarygodności wydarzenia.

8 września 2016 roku z portu w Ustce wyruszył kuter z załogą Fundacji Nautilus.


Na pokładzie nagraliśmy wstrząsający (to nasza subiektywna ocena!) materiał z głównym świadkiem tego wydarzenia. Dlaczego wstrząsający? Odpowiedź jest prosta: naszym zdaniem prawda dosłownie krzyczy z każdego słowa wypowiadanego przez świadka. Jego wiarygodność? To trzeba samemu zobaczyć, gdyż żadne słowa nie oddadzą wrażenia, jakie zrobiła na nas nie tylko sama historia, ale także osoba pana Malczewskiego. To człowiek dojrzały, od lat mieszkający za granicą Polski, któremu nie zależy na żadnym „rozgłosie”, któremu obojętne jest nawet to, czy ludzie uwierzą w to, co opowiedział. My tę prawdę znamy i od kilkudziesięciu lat mówimy o tym, że Ziemia jest odwiedzana przez pozaziemskie cywilizacje. Jeśli kogoś ten materiał do tego przekona, to znaczy, że… było warto.

Zespół Fundacji Nautilus dziękuje serdecznie załodze kutra za pomoc, całej ekipie z Rochstar TV (Ani w szczególności!), ale przede wszystkim panu Mirosławowi Malczewskiemu za odwagę w opowiedzeniu o tym, co wydarzyło się w 1983 roku. Dziękujemy drogi panie Mirku! FN

Komentarze: 8
Wyświetleń: 10946x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 20 lis 2016 10:27   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 24 lis 2016 21:15 | ocena: + 2

dziad_Jag | Gość

Ciekawe, że te "implanty" zmieniają się magicznie, po wyjęciu, w drzazgę , kawałek zardzewiałego metalu, a raz nawet w kawałek starej szmaty!

Śr, 23 lis 2016 09:28 | ocena: + 10

Ufok | Gość

Jako "profesjonalna" ekipa juz macie pewnie namiary na inncyh uczestnikow spotkania i prosiliscie ich o rozmowe oraz wykonanie przeswietlenia ciala?

Wt, 22 lis 2016 22:55 | ocena: + 1

Kkk | Gość

Witam serdecznie. Wierzę temu panu bo sam jako dziecko miałem bliskie spotkanie choć nie aż tak bliskie. Trochę mnie zastanawia historia z implantem bo mam coś na przedramieniu tuż pod skórą i wyczuwam taką igiełkę. Może to błacha sprawa i jest to zwapnienie torbieli ale może to kiedyś wytne i sprawdzę. Pozdrawiam.

Pon, 21 lis 2016 19:25 | ocena: + 6

gość | Gość

Serdeczne podziękowania dla Pana Malczewskiego, że zachciał podzielić się swoją historią oraz FN za publikację.

Nie, 20 lis 2016 19:19 | ocena: + 3

Annie | Gość

Jesli ktos z Was zna niemiecki, polecam posluchac i poczytac: https://www.youtube.com/watch?v=b8LhQ18AGWE - ("Naoczny swiadek o obcej cywilizacji w glebi ziemi").
Zona tegoz (niestety juz zmarlego) Alfa Jasinskiego vel Thalosa von Athos Pani Christa Jasinski opowiada o spotkaniach jej meza (bylego czlonka tajemnej, juz nie istniejacej lozy w Niemczech) z przedstawicielami obych cywilizacji w glebi Ziemi. Swoje przezycia i relacje z tychze podrozy i rozmowy z przedstawicielami tzw. Obcych przytacza on w swoich dwoch ksiazkach, ktore bardzo polecam, choc to bardzo nielatwa lektura.

Nie, 20 lis 2016 15:54 | ocena: + 5

Adam | Gość

Oczywiście że obce rasy nas odwiedzają one mają swoje bazy na księżycu i nawet na ziemi pod ziemią jeśli kogoś to interesuje niech poczyta ujawnienie albo kosmiczne ujawnienie.

Nie, 20 lis 2016 15:35 | ocena: + 6

Bożydar Czemarmazowicz... | Gość

Jedna z pierwszych relacji na stronach Nautilusa, które robi wrażenie. Brzmi faktycznie przekonująco. Albo ten człowiek jest schizofrenikiem, albo jego relacja jest naprawdę godna uwagi. Wiarygodnych relacji o oprowadzeniach i implantach nie ma wiele, czyżby pierwsza z Polski?

Warto, żeby tym ważnym incydentem zajęła się jakaś organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione - może podrzućcie temat komuś kompetentnemu? Pierwsza sprawa to odszukanie innych uczestników rejsu. Zweryfikowanie relacji. Poza tym sprawa kluczowo ważna - jeśli to prawda, o czym mówi ten człowiek, to prawdopodobne jest, że oni też mają implanty, które trzeba zbadać.

Nie, 20 lis 2016 12:03 | ocena: -1

40i4 | Gość

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.