Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 10
Wyświetleń: 8445x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 25 lis 2016 07:55   
Autor: FN, źródło: FN   

TAJEMNICA MGŁY NAD GROBAMI OSÓB, KTÓRE ZGINĘŁY ŚMIERCIĄ TRAGICZNĄ

List jest tak dramatyczny, że nie możemy go cytować w żadnej formie. Osoba, która opisała szczegóły zamordowania swojej siostry prosiła nas o pomoc. Ta sprawa pojawiał się trochę „przy okazji”. O co chodzi? O zjawisko, które my nazywamy „tajemniczą mgłą”. Kiedy zamordowana dziewczyna została pochowana, jeden z członków rodziny tego dnia wieczorem wykonał zdjęcia grobu. Na zdjęciach już w domu zauważył coś, czego nie widział gołym okiem. Nad grobem widać unoszącą się gęstą „mgłę”. Tego dnia nie było jednak żadnej mgły, nikt w pobliżu nie palił fajki lub papierosa, na cmentarzu nie było żadnej „wytwornicy mgły”, a także nie był to dzień, kiedy jest tzw. „para z ust”. O mitycznym „wielkim dymie ze świeczek i zniczy” nawet nie ma sensu wspominać. Tymczasem na zdjęciach widać jakieś ciągnące się, jasne smugi…

Czy znamy to zjawisko? Znamy je doskonale. Nazywamy je „tajemniczą mgłą”. Pojawia się w różnych miejscach, nie ma tutaj prawidłowości. Mamy taką mgłę na zdjęciach wykonanych tam, gdzie został ktoś zamordowany, gdzie zginęli ludzie w wypadku samochodowym, a także w pobliżu drzewa, gdzie powiesił się człowiek.

Zdjęć tych jest tak dużo, że nie można mówić o przypadku. Jeden z naszych czytelników wykonał przypadkowo zdjęcia takiej mgły, a potem chciał je powtórzyć sztucznie inscenizując ich wykonanie. Próbował dmuchać dymem papierosowym przed aparat, próbował także wszelkich innych sposobów. Efekt? Na zdjęciach widać było albo parę z ust, albo dym, ale efekt miał się do jego wcześniejszego zdjęcia jak „pięść do nosa”.

I jeszcze jedna seria zdjęć związanych ze wstrząsającą sprawą. Oto 3-letni synek oświadcza swoim rodzicom, że „wkrótce umrze, bo na niego już przyszedł czas, a on tu jest tylko na chwilę”. Rodzice są przerażeni, próbują mu kupić zabawki, aby przestał takie straszne rzeczy mówić… Chłopiec jednak odpowiada, że zabawki nie będą mu potrzebne, bo wkrótce „pójdzie do nieba, gdyż już do niego przyszedł aniołek i mu to powiedział”. Kilka dni później dochodzi do tragicznego wydarzenia na drodze, w wyniku którego chłopiec umiera na miejscu wypadku. Jest pogrzeb, a potem wielkie zaskoczenie: co jest na tych zdjęciach? Nie było żadnej mgły, nie było żadnego dymu z papierosów, a tymczasem ta mgła jest tak wyraźna… i dokładnie jest nad grobem dziecka.

Uwierzcie nam drodzy załoganci, że jest w tej sprawie wielka tajemnica. I nie dajcie się uwieść nie mających pojęcia o tym fenomenie głupcom opowiadającym farmazony o „parze z usta, dymie ze świec i papierosów”… bo wszystkie te rzeczy nie mają z tym dziwnym zjawiskiem nic wspólnego.

Poniżej zdjęcia grobu dziecka.
Komentarze: 10
Wyświetleń: 8445x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 25 lis 2016 07:55   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 9 maj 2018 18:13 | ocena: + 1

samotnosc2018 | Załogant

Zdjecia osob wykonane na 2 tygodnie przed wypadkiem ,smiercia tragiczna nie "wychodza". Chodzi o zdjecia wykonywane aparatem z klisza - nie te wspolczesne cyfrowki!!!!! Te doswiadczenia mam od 1980r. Obecne cyfrowe nie "lapia rzeczywistosci"!!!! Dodatkowo- mam nagrania cyfrowa kamera z kosciola oraz zdjecia aparatem z klisza/ nie cyfrowy/. Na cyfrowej kamerze wszystko OK. a z aparatu 36 zdjec "nie wyszlo"!!!! To mialo miejsce w Pultusku i mam wielkie zastrzezenia do ksiedza co prowadzil ta "MSZE" w kosciele!!!! Polaczyl kolejna "ceremenie" /po raz 33/ za pamiec o ozmarlej osbie z chrzcinami dziecka!!!!! Pieniadz nie smierdzi a ksiadz ,tak jak w tym przypadku liczy tylko pieniadz i jest sluga mamony!!!! W czasie tej "pseudo ceremoni" to przysypial- trzeba bylo "ksiezula" budzic!!!! Do moderatora tej strony- nie laczy sie kolejnej mszy /33-ciej/ za pamiec o zmarlym z chrzcinami!!! Moderatorze zapoznaj sie z tym co napisalem-nie potrafisz tego!!!! Pozdrawiam.MAREK.

Sob, 3 gru 2016 20:27 | ocena: + 1

Aleksandra | Gość

Mam takie zdjęcie które było wykonane w mieszkaniu, jest na nim mój dziadek i ojciec, dziadek umarł jakoś niedługo po wykonaniu tego zdjęcia, a tata ok 7. Taka jakby gęsta strzała się na nich nakładała. Na innych zdjeciach nie widziałam czegoś takiego.

Pt, 2 gru 2016 11:37 | ocena: + 1

Krzysiek | Gość

Coś jest z tymi zdjęciami. Kilka late temu zginęła moja kuzynka. Podczas robienia zdjęć na cmentarzu także wyszły różne dymy. Wszyscy byliśmy w szoku..4

Śr, 30 lis 2016 19:59 | ocena: + 1

stevan | Gość

Ale jakoś nikt nie odważa się na podanie swoich przemyśleń, spekulacji, teorii, przypuszczeń na temat tej mgły.
Czytałem gdzieś, że to dusza próbuje odzyskać życie, stąd to jakby zagęszczenie jakiejś materii w powietrzu. Soczewka aparatu pochłania ok. 90 % niewidzialnego spektrum. Soczewka kwarcowa dałaby o wiele bardziej spektakularne efekty.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 maj 2018 17:50 | ocena: + 1

samotnosc2018 | Załogant

@stevan, Zapoznaj sie pracami prof. Talara z Bydgoszczy!!! Moze wtedy zmartchwystanie Jezusa 3 dnia stanie sie bardziej zrozumiale dla Ciebie. Pozdrawiam. MAREK.

Nie, 27 lis 2016 16:57 | ocena: + 1

l23 | Gość

Para z ust podczas robienia zdjęcia

Pt, 25 lis 2016 20:52 | ocena: -1

obserwator | Gość

no cóż, religia jaka nas naucza na co dzień stwierdzi, że to demon, bo jak wiemy z nauczań każdy chrześcijanin po śmierci śpi, a dopiero na sądzie ostatecznym "zmarli z grobów powstaną". Stąd wiadomo skąd jest tylu egzorcystów i ich liczba stale rośnie. Nasza religia wyklucza reinkarnację, ba wyklucza nawet możliwość kontaktu DUSZY ze swoimi bliskimi czy jakąkolwiek inną manifestację no bo ta dusza przecież hibernuje i czeka na Sąd ostateczny. W związku z tym pytanie nasuwa się samo: Czym jest ta mgła? Manifestacją demona, duszy czy energią, która w jakiś sposób, zgodnie z fizyką kwantową może ale nie musi zaistnieć ???

Pt, 25 lis 2016 20:26 | ocena: + 2

magda | Gość

denerwuje mnie ze mlodsi ode mnie gina. zastanawia mnie po co takie dziecko sie rodzi skoro zaraz umiera. kiedy ja umre?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 26 lis 2016 20:50 | ocena: + 4

Runa | Gość

Ja też się zastanawiałam nie raz nad sensem śmierci dzieci i osób bardzo młodych, a szczególnie tych, którzy rodzą chorzy, kalecy i w swoim krótkim życiu wyłącznie cierpią. A może jest tak, że ktoś wraca na ziemię, by dożyć brakującego czasu, bo w poprzednim wcieleniu zginą tragicznie lub popełnił samobójstwo? A to, które rodzi się kaleką i cierpi, może ma po prostu taki wybór ? Ma wrócić na ziemię i użerać się tu kolejne kilkadziesiąt lat, lub wrócić tylko na chwilę za cenę intensywnego, skróconego wcielenia? A może dusza ma możliwość "odbębnienia" np. dwóch wcieleń gdy uzna, że warto pocierpieć intensywniej, ale krócej i szybciej doświadczyć tego, co musiałby przechodzić w całym długim życiu - bólu, cierpienia, pogardy, niesprawiedliwości? Po tamtej stroni wszystko wygląda inaczej i może z tamtejszej perspektywy wygląda to jak decyzja o wyrwaniu zęba: duży ból, ale trwający moment, zamiast długiego uporczywego pobolewania?

Pt, 25 lis 2016 10:06 | brak oceny

mandarin | Załogant

O idoplastycznej lokomotywie, biorącej ludzi do innego świata:
https://www.youtube.com/watch?v=h4fklpUjEoM

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.