Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 19
Wyświetleń: 21361x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 4 gru 2016 12:40   
Autor: FN, źródło: FN   

OTO PRAWDZIWE ARCHIWUM X!

Aby zrozumieć skalę tego, co się dzieje w związku z tą sprawą, najpierw warto poznać historię, która przydarzyła się naszemu koledze, który pracuje w potężnej firmie/koncernie. Jeden z jego kolegów wiedząc, że prowadzi Fundację Nautilus poprosił go o rozmowę w cztery oczy. Był bardzo spanikowany. Okazało się, że jego żona odkryła na swoim ciele dziwny znak. Ni to krzyż, no to koło... a raczej koło okrętowe a obok jeszcze kilka kropek. Człowiek opowiadający tę historię był spanikowany, bał się o życie swojej żony.

- Słuchaj, co to jest… my mamy małe dziecko… czy to jest groźne dla niej? Ja się boję, nie spałem w ogóle w nocy…

Znak nie pozostawiał cienia wątpliwości, że nie jest efektem „przypadkowego zadrapania”. Kiedy pokazaliśmy mu znak na ciele czytelnika serwisu FN, który odkrył przypadkiem podczas kąpieli pod prysznicem, o mało nie zemdlał. Powód? Znak był identyczny jak ten, który był na ciele jego żony! Czerwony, symetryczny, z kilkoma kropkami wokół.

Nie zgodził się udostępnić zdjęcie znaku na ciele żony, ale nasz kolega widział ten znak. Wyglądał on identycznie jak na zdjęciach, które już są w Archiwum FN. Szanse na żart i inscenizację? Zero! Mamy do czynienia z prawdziwym i niewyjaśnionym fenomenem.


Mięło kilka dni od tego zgłoszenia, a raczej rozmowy  i właśnie otrzymaliśmy wiadomość od wielce zdziwionego czytelnika serwisu, który… odkrył właśnie na ciele taki znak!

Oto fragment wiadomości (mamy namiary do tego człowieka, zachowujemy oczywiście anonimowość)

witam mam pytanie. nie wiem gdzie się z tym zgłosić. Czytałem trochę szukałem ale większych konkretów nie mam.  Sam interesuje sie ufo zjawiskami paranormalnymi ale nigdy nie śladami na ciele wczoraj obudziłem się rano i zauważyłem znak na ciele. wieczorem na pewno go nie było.

mam jakby strupek ale niewyczuwalny jakby wypalone znak jest idealnie równy. W internecie znalazłem kilka zdjęć z podobnymi sladami u innych ludzi którzy tez nie potrafią tego wytłumaczyć.

Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia tego znaku, to… 

Są takie chwile, kiedy czujemy się bezradni. Nie mamy cienia wątpliwości, że nikt nie robi „sobie żartów”, bo ta historia z żoną kolegi jest w stu procentach prawdziwa. Czym jest ten znak? Kto go robi? Dlaczego kolejne osoby zgłaszają się do nas? To naprawdę przypomina kolejny odcinek serialu Archiwum X. Tamte jednak odcinki są wymyślane przez scenarzystę, a to dzieje się naprawdę na naszych oczach… Dzisiaj odbędziemy naradę w Bazie FN na temat tego, co dalej w tej sprawie. Są rzeczy na niebie i ziemi, które się nie śniły filozofom, ale to… przerosło nawet naszą wyobraźnię. A mamy ją naprawdę sporą po 25 latach zajmowania się na potężną skalę zjawiskami niewyjaśnionymi.

I JUŻ PO PUBLIKACJI

Jak zawsze ruszyła lawina tak zwanych "banalnych wyjaśniaczy", którzy pokładając się ze śmiechu na wyścigi podają banalne, proste i nawzajem się wykluczające wyjaśnienia owych znaków. A więc:

- jest to banalne, zwyczajne "przypalenie skóry" końcówką suszarki. Po co ktoś to zrobił?

1. Aby nabrać Nautilusa

2. Aby zrobić żart rodzinie

3. Aby zrobić jedno i drugie

4. Zrobił to nieświadomie. Ot, suszył włosy, a przez przypadek dotknął sobie na przykład kolana. Praktycznie co drugi człowiek w Polsce używający suszarki ma takie właśnie "banalne, zwykłe i normalne" ślady po suszarkach.


- jest to zwykły efekt "nalepienia sobie na ciało" takiej nalepki, która zostawia taki ślad. Nalepki są powszechnie dostępne w kioskach ruchu i wszystkich sklepach. Są wszędzie!

- jest to banalny, zwykły efekt niedbalstwa. Ktoś położył się spać, a w łóżku zostało "sitko ze zlewu". Spał, odcisnęło się i ot - wielka tajemnica wyjaśniona

- jest to prosty, banalny efekt trzymania zakupów na kolanach. W siatce było coś, co ma ten kształt i się "odcisnęło". I tajemnica wyjaśniona.

Listę takich wyjaśnień można jeszcze ciągnąć długo. Faktycznie nie możemy zweryfikować ludzi, którzy przysyłają nam na pokład zdjęcia znaku i wykluczyć, że chłopak "grzał nogę suszarą, żeby potem drzeć łacha widząc swoje zdjęcie na stronach". Tak, oczywiście to jest możliwe, ale... W przynajmniej jednym wypadku taką możliwość wykluczyliśmy, gdyż żona naszego kolegi... po prostu w tym przypadku (ze względu także na miejsce pojawienia się znaku) taką możliwość wykluczamy.

Komentarze: 19
Wyświetleń: 21361x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 4 gru 2016 12:40   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (19)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 29 sie 2017 12:52 | brak oceny

GaGa88 | Gość

@neznana, wyjaśniła pani ten znak mi się dziś taki pojawił ? Co pani robiła???

Pt, 14 lip 2017 13:47 | brak oceny

neznana | Gość

moja corka ma identyczny znak nie wiem co to oznacza jestem przerazona
pojawil sie ot tak mam zdjecie i znikł po paru tygodniach teraz prawie go nie widac ma 13lat

Sob, 20 maj 2017 09:23 | brak oceny

Ewabrak | Gość

Mam podobny znak. Zauważyłam go wczoraj wieczorem na lewej piersi, mogę przesłać zdjęcie. Zaczęłam szukać w internecie co to za znak i trafiłam tutaj. Jestem przerażona

Pt, 9 gru 2016 10:50 | ocena: -1

Wojciech | Gość

Dzieją się dziwne rzeczy u mojej żony również pojawia się dziwna kreska czerwona i nie jest to zadrapanie pojawia się i znika i to dosłownie gdy się na to patrzy jest i nagle powoli zanika co się dzieje ?

Śr, 7 gru 2016 14:56 | brak oceny

Robert | Gość

Znamię bestii?

Pon, 5 gru 2016 23:02 | ocena: + 5

Annie | Gość

Droga Zalogo Nautilusa, a gdybyscie tak posluzyli sie hipnoza do wyjasnienia sposobu i przyczyny powstawania tych oznakowan na ludzkiej skorze? Wspominaliscie kiedys, ze stosowanie hipnozy nie jest Wam obce.
Kto bowiem i w jakim celu (!!!), a na dodatek z pewnoscia bez zgody samych Zainteresowanych znakuje tych ludzi (zupelnie podobnie, jak to maja w zwyczaju... farmerzy). Nawiasem mowiac juz samo to porownanie napawa przerazeniem. Niedopowiedziana reszte pozostawiam do samodzielnego przemyslenia przez Czytelnikow. Pozdrowienia.

Pon, 5 gru 2016 12:36 | ocena: + 4

banałek | Gość

Nocni goście... - poszukajcie sobie o tym zjawisku

Nie, 4 gru 2016 22:23 | ocena: -4

a Jedi Knight | Gość

Szanowni Czytelnicy,Panowie i Panie,cóż tego rodzaju znamiona są banalnym śladem,pozostałością praktykowania satanistycznego okultyzmu...,w tym aktywnej,zaangażowanej ufologii...,pozostałością po kontakcie ze zmiennokształtnymi,międzywymiarowymi upadłymi aniołami,demonami,którzy od XX wieku nazywają się,a jakże,...,,wielorasowymi''...i wielocywilizacyjnymi''...,,Kosmitami'' / ,,Obcymi''...Dlaczego owi,,Kosmici''uciekają przed Jezusem ? To jest przyczyna i logika egzorcyzmów tak upadłych aniołów,demonów ( pozostałością po,,olbrzymach''...) jak i,,Kosmitów'',ponieważ są to te same istoty...! Dlaczego ludzie,,porywani''przez,,Obcych''często w desperacji wzywający imienia Jezusa czy Chrystusa...zapamiętując obserwowali,że owi rzekomi,,Kosmici''natychmiast znikali...?!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 5 gru 2016 20:21 | ocena: -1

inka | Gość

Moze to klamstwo, moze nie, ale na 100% Pan bredzi. Takie natrectwa mozna leczyc. Pozdrawiam. :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 6 gru 2016 00:21 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Jest dokładnie tak jak napisałem.Czego dodatkowym potwierdzeniem jest to i jak to pani napisała w swoim,,komentarzu''...Nie podając żadnych racjonalnych argumentów...ZERO...NUL...ale za to wie pani,że na 100 % bredzę...Gdzie był / jest w tym momencie pani rozum...??? Jakież to pretensjonalne...pospolite...sztubackie napisać pod czyimś adresem,że bredzi...,nieprawdaż ? Pozdrawiam ! A może chce pani umówić się ze mną na kawę ? :-)

Nie, 4 gru 2016 21:25 | ocena: + 4

Taki_Jeden | Załogant

miałem taki ślad na prawej nodze ale znikł po dwóch dniach ale została po nim dziwna szorstka skóra

Nie, 4 gru 2016 16:35 | ocena: + 3

punio | Gość

Zastanawia mnie dlaczego rysunek jest niedopalony z jednej strony, a mianowicie od strony pleców i wydaje mi się, że przykładając np. suszarkę drugą ręką trudno jest ją przyłożyć prostopadle do ręki.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.