Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Byłem w ich pojeździe, dotykałem podłogi, stołu. Negowanie istnienia UFO to nawet nie głupota... to zbrodnia na ludzkim rozumie.
Travis Walton (w wywiadzie dla FN, Los Angeles 24 września 2015)

Komentarze: 54
Wyświetleń: 25466x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 6 kwi 2017 10:59   
Autor: FN, źródło: FN   

TAJEMNICA SUMERÓW

W południowej części Mezopotamii i nad Zatoką Perską istniało państwo Sumer. Do dziś nie wiadomo, kiedy i skąd przybyli jego mieszkańcy, niezwykły lud dysponujący już wówczas wiedzą wyprzedzającą współczesne odkrycia. Cywilizacja ta kwitła przez blisko tysiąc pięćset lat. Gliniane tabliczki odkryte (na przełomie XIX i XX wieku) w Niniwie, stolicy Asyrii i w Nippur, pozwoliły zrekonstruować dzieje tego państwa.Odnaleziono tam bibliotekę króla Asurbanipala, zawierającą całą ówczesną wiedzę Sumerów z co najmniej stu dziedzin nauki, przekazaną im - jak twierdzą - przez dwunastu bogów. Są tu bardzo dokładne informacje o gwiazdach i planetach, ogromna wiedza matematyczna i medyczna, tajniki metalurgii, rolnictwa i sztuki budowania wodociągów.

Atak z otchłani

Najbardziej szokująca jest ich znajomość astronomii. Okazuje się, że sześć tysięcy lat temu Sumerowie wiedzieli, że Ziemia obraca się wokół Słońca i znali budowę Układu Słonecznego. Podzielili niebo na 12 znaków zodiaku. Wiedzieli jak rozmieszczone są wszystkie planety i znali historię ich powstania. A przecież Uran został odkryty w 1782, Neptun w 1846, a Pluton zaledwie w 1930 roku.

Według Sumerów, 4 miliardy lat temu w nasz system słoneczny wdarł się najeźdźca z głębin Kosmosu - Nibiru. Była to planeta wielkości Ziemi i - jak obliczyli naukowcy z NASA - musiała się poruszać się z prędkością 65 tys. km/godz.
Wokół naszego Słońca krążyły wówczas: Merkury, Wenus, Mars, Tiamat ze swym księżycem, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun i Pluton. Poruszały się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.Schemat Układu Słonecznego w/g Sumerów z nieznaną nam
planetą Tiamat, ale bez Ziemi i Księżyca.


Narodziny Ziemi i Księżyca

Gdy Nibiru wynurzył się z oceanu Kosmosu siły grawitacji Neptuna i Urana oraz pozostałych planet Układu Słonecznego zaczęły go wciągać. Nibiru poruszał się na swej orbicie zgodnie z ruchem wskazówek zegara, mimo to nie zderzył się z żadną planetą. Jego pole magnetyczne oddziaływało jednak na nie tak potężnie, że wywołało rozmaite kataklizmy. Najbardziej ucierpiała Tiamat. Pole magnetyczne Nibiru wznieciło w niej ruchy tektoniczne. Na jej powierzchni pojawiły się szerokie szczeliny, a w jedną z nich uderzył jeden z większych satelitów Nibiru powodując pęknięcie planety na dwie części.
Górna część Tiamat razem ze swym księżycem została wyrzucona na nową orbitę. I tak powstała Ziemia z naszym obecnym Księżycem. Reszta Tiamat została rozbita na kawałki i utworzyła pas planetoid między Marsem a Jowiszem.
 
Schemat wędrówki Nibiru.

A Nibiru? Odpłynął z okolic zranionej planety w ocean Kosmosu i stał się 12 planetą Układu Słonecznego. Astronomia potwierdza tę opowieść, chociaż do dzisiaj nie odnalazła Nibiru. Przypuszcza się również, że na planecie tej żyją istoty inteligentne - o takim stopniu rozwoju, że mogły odwiedzać Ziemię raz na 3 600 lat.

Poszukiwacze złota

Sumerowie twierdzą też, że bogowie - nazywali ich Anunnaki - przybyli na Ziemię w poszukiwaniu złota. Doprowadzili bowiem do tego, że życie na ich planecie stawało się niemożliwe. Musieli chronić ginącą atmosferę. Jedynym rozwiązaniem było rozmieszczenie nad nią warstewek złota jako tarczy. Brzmi to logicznie - współczesne statki kosmiczne również pokrywa się cienką warstewką złota, by chronić kosmonautów przed promieniowaniem. Niezbędne im złoto Anunnaki odkryli na Ziemi i dlatego wysłali na nią swą misję. Początkowo szukali kruszcu w Zatoce Perskiej. Bez powodzenia. Zaczęli więc budować szyby górnicze. Pierwsze z nich - o głębokości dochodzącej do 16 metrów - powstały w Południowej Afryce. Archeolodzy znaleźli dowody na to, że były wykorzystywane już 35 tys., 50 tys. a nawet 100 tys. lat przed Chrystusem! Na odnalezionych w Niniwie tabliczkach wyryte są rysunki szybów, a także wizerunki bogów, którzy zajmowali się eksploatacją minerałów. O kopalniach tych wiedział również Salomon. Wymieniona w Biblii kraina Ofir, z której sprowadzał złoto, znajdowała się właśnie w Afryce.

Tak powstał człowiek

Odkrycie to rzuca nowe światło na pochodzenie człowieka. Ostatnio wiele mówi się o tym, że prawdopodobnie Afryka Południowa była miejscem narodzin homo sapiens. W tekstach sumeryjskich czytamy, iż bogowie wydobywali złoto na długo przed pojawieniem się ludzi. A że praca ta była zbyt ciężka, postanowili stworzyć siłę roboczą. I powstał człowiek. Na glinianych tabliczkach zapisana jest historia tego wydarzenia. Otóż najpierw próbowano wykorzystać do tego celu istoty humanoidalne, ale eksperymenty nie powiodły się. Dalsze próby przeprowadzono z małpami człekokształtnymi. Jedna z tabliczek relacjonuje, że jajo samicy małpy zostało zapłodnione przez boga o imieniu Enki i umieszczone w łonie bogini-matki Nimursag. Istoty zrodzone w ten sposób były bezpłodne, miały wady nerek, wątroby, nie mogły utrzymać moczu. Dopiero eksperymenty, które dzisiaj możemy nazwać inżynierią genetyczną, przyniosły sukces. Pierwszą udaną serię ludzi nazwano Adamu!Czy Bóg jest... obcym z UFO?

Według Starego Testamentu "Adam", to nie tylko imię pierwszego mężczyzny, ale pierwszej pary ludzi: "Mężczyznę i niewiastę stworzył je i błogosławił im: i nazwał imię ich Adam..." Na glinianych tabliczkach zachowała się także rycina przedstawiająca boga Enki, całą serię identycznych osobników oraz boginkę Ninki, trzymającą na kolanach pierwszego człowieka. Nie zapominajmy również i o tym, że w oryginalnej wersji Biblii, wyraz "bóg" występuje w liczbie mnogiej. A więc pierwszy wers Starego Testamentu "Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię", powinien brzmieć "Na początku bogowie stworzyli niebo i ziemię". O tym, że nie byli ziemskiego pochodzenia świadczą teksty na glinianych tabliczkach.
Bogowie ci mogli pokonywać ogromne odległości w Kosmosie dzięki specjalnym pojazdom. Ich piloci nazywani są przez Sumerów orłami. Potwierdziły to wykopaliska i odkrycie wielu płaskorzeźb przedstawiających istoty człekopodobne w uniformach rzeczywiście upodabniających je do orłów. Kim byli ci, którzy zostawili tak niezwykłą wiedzę? Sumerowie nie uważali ich za bogów, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wiedzieli, że są podobni do ludzi. Nazywali ich din-gir co znaczy "sprawiedliwi ze statku kosmicznego".Uwaga czytelnicy serwisu Nautilus, tu Mostek Kapitański okrętu! Trwają poważne prace na naszym pokładzie, które na pewno dadzą wszystkim o wiele więcej informacji o działaniach naszej organizacji. Wszystko wymaga z naszej strony ogromnej pracy, ale idzie nam dobrze. Już teraz pojawiają się nowe działy jak np. "Najbliższe plany FN" czy inne. Ktoś może zapytać: gdzie to można znaleźć? Odpowiedź jest prosta: tylko po zalogowaniu na pokładzie okrętu Nautilus i kliknięciu na ikonkę KAJUTA ZAŁOGI, która pojawia się po tym, kiedy wpiszemy prawidłowe hasło i login. Tę niepozorną ikonkę znajdziecie tutaj...... albo tutaj.Trwają prace nad "postawieniem znacznie wyżej poprzeczki" niż jest obecnie - naszym marzeniem jest, aby serwis www.nautilus.org.pl był najciekawszym serwisem w sieci, najbardziej pomysłowym, oryginalnym i wciągającym... ever! ;)

Pamiętajcie - zupełnie nowa KAJUTA ZAŁOGI już czeka!... okręt Nautilus powoli (to niestety wymaga czasu) zmienia napęd z konwencjonalnego na atomowy. A to dopiero początek!

Jeśli coś nie działa tak, jak powinno - prosimy o wiadomość na adres: redakcjafn@onet.euKomentarze: 54
Wyświetleń: 25466x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 6 kwi 2017 10:59   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (54)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 7 kwi 2017 22:29 | ocena: + 9

Grzes | Gość

Witam
uważam że to wszystko prawda jesteśmy stworzeni za pomocą inżynieri genetycznej-pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 kwi 2017 17:54 | ocena: + 1

Rick | Gość

@Grzes, Tylko nasze ciała zostały zmanipulowane inżynierią genetyczną. Nasz ciała zostały zmienione w wyniku podkładania sobie "świń", przez dwóch bogów-kosmitów walczących ze sobą, to jest Enki i Enlil.

Pt, 7 kwi 2017 13:25 | ocena: + 17

relief_z_Abydos | Załogant

Moim zdaniem cywilizacja, która może manipulować czasoprzestrzenią ( na gwiezdnych wrotach jest to świetnie pokazane), posiada niezrozumiałą dla człowieka technologie ( chodzą plotki że nie tylko księżyc ale saturn to jest statek kosmiczny).
Wiadomo że cała dzisiejsza technologia którą posługują się dziś ludzie typu komputery, smartfony osobiście przypuszczam że w to wchodzi również kamera i aparaty ( RELIEF Z ABYDOS TEŻ DAJE DO MYŚLENIA, bo w końcu sie okaże że ludzka technologia kończy sie na pługu)
Projekt blue beam, haarp, hologramy (objawienia maryjne - tu można wspomnieć że niezwykłą technologią jest "żywy" obraz guadalupe który ponoć wg naukowców cały czas zachowuje temperature ludzkiego ciała, a wg okulistów oczy maryi można badać jak zwykłego żyjącego człowieka), czytanie ludzkich myśli lub ich wkładanie (szawle, szawle, czemuś mnie opuścił), telepatia, transportacja, lewitacja, sztuczna inteligencja
Czy taka cywilizacja do czegoś by ludzi potrzebywała?
Albo złota? To już dzisiaj amerykanie posiadają technologie do sztucznej produkcji złota
Ale tego nie robią bo energia zbyt wiele kosztuje i to jest nieopłacalne.
Tutaj wtrące, że kosmici do tej pory nie podzielili sie z ludźmi wynalazkiem "darmowej i ekologicznej" energii

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 kwi 2017 21:20 | ocena: -3

dziad_Jag | Gość

@relief_z_Abydos, Czy mógłbyś wyjaśnić łopatologicznie co to jest ekologiczna energia?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 kwi 2017 12:28 | ocena: + 1

relief_z_Abydos | Załogant

@dziad_Jag,

długo nad tym myślałeś?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 10 kwi 2017 21:04 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@relief_z_Abydos, Jak się używa jakiejś formuły to należy dla przyzwoitości podać chociażby przybliżoną definicję. Dla mnie energia jest energetyczna, a wszystkie ekologie to dym i galareta!

Pt, 7 kwi 2017 10:10 | ocena: -4

Bezimienna | Gość

Coraz ciekawsze te dyskusje , miło poczytać, sprawdzić co nam w duszy gra z miłościa a co fałszuje .... kochani wszyscy idziemy jedną ścieżką dla jednych wiedza mija sie z wiarą dla drugich wiara mija sie z wiedzą.
Ale kto wie na jakim rozdrożu stoimy?
Może Ja jestem skrzyżowanie wcześniej od Ciebie a Ty skrzyżowanie dalej ... każdy z nas patrzy przed siebie i cóż.....widzimy co innego
Mój znaleziony kot właśnie wskoczył mi na klolana i chce odrobinę miłości ode mnie nie moge go zawieść, drapanko i mruczanko ...

Pt, 7 kwi 2017 00:30 | ocena: -5

Kruk | Gość

No jasne - czyli super inteligentni "bogowie" posiadający nieziemską technologię, byli zbyt zmęczeni pracą w kopalni więc wyprodukowali człowieka, żeby pracował za nich? No bo przecież po co zbudować maszyny, które mogłyby to robić? Lepiej się pobawić w inżynierię genetyczną i stworzyć człowieka;)
A tak na marginesie - W Biblii rzeczywiście występuje słowo Bóg w liczbie mnogiej gdy jest mowa o stworzeniu człowieka " "Stwórzmy człowieka na nasz obraz, podobnego do nas" - ale nie chodzi tu wcale o "kosmitów" którzy nas stworzyli ale o to, że Bóg jest w Trójcy Świętej. Trochę zdrowego rozsądku drodzy państwo.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Pt, 7 kwi 2017 08:21 | ocena: + 2

40i4 | Gość

@Kruk, W ST czytamy miedzy innymi: 1)Gdy zaś mężczyzna i jego żona usłyszeli kroki Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu.2)Pan Bóg zawołał na mężczyznę i zapytał go:Gdzie jesteś? 3) Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich. 4)Po czym Pan Bóg rzekł:Oto człowiek stał się taki jak My:zna dobro i zło. http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=3
I pytania:AD1)Dlaczego skryli się przed Bogiem, który wszystko widzi i jest wszędzie? Bóg jest wszędzie, ale można go poznać po krokach. AD2)Bóg nie wie gdzie się schowali i musi ich wołać?AD3)Czyli Bóg zabił zwierzynę, aby wykonać z niej odzienie dla nich.AD4)Do kogo mówi Bóg: będzie jak My, czy Bogów jest więcej czy obawiają się człowieka?
A w innym miejscu mamy: :”Przywiodę do zatwardziałości serce faraona i będzie ich ścigał….Lecz Pan przywiódł do zatwardziałości serce faraona, tak iż nie wypuścił synów izraelskich…Potem rzekł Pan do Mojżesza: Idź do faraona, gdyż to Ja sam przywiodłem do zatwardziałości serce jego i serce sług jego..” Gołym okiem widać, że w tym opisie z Bogiem jest coś nie tak, negatywnie manipuluje ludźmi ???
A prawdziwa przyczyna powstania człowieka jest nieco inna i jest ona opisana w Hipostazie Archontów: ". I rzekli: [„Chodźcie], pochwyćmy go w naszym stworzeniu, [aby] gdy (35) zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy [zakochał się w nim,]9 (88,1) a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu”

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 8 kwi 2017 23:25 | brak oceny

Kruk | Gość

@40i4, ":AD1)Dlaczego skryli się przed Bogiem, który wszystko widzi i jest wszędzie? Bóg jest wszędzie, ale można go poznać po krokach.
AD2)Bóg nie wie gdzie się schowali i musi ich wołać?

Panie kolego sprawa ma się tak, że Bóg szanuje naszą wolność teraz tak samo jak w ogrodzie Eden. A to oznacza, że nie chodził za Adamem krok w krok i nie odstępował go na sekundę. Z tego samego powodu nie widzimy naszych aniołów stróżów. Wyobraź sobie, że ciągle czujesz na sobie czyjś wzrok, że ciągle ktoś patrzy na to co robisz? Trudno byłoby wtedy mówić o wolnej woli i swobodzie podejmowania decyzji. Bóg doskonale wszystko wiedział, ale dał Adamowi wolną wolę a wolna wola zakłada, że ktoś podejmuje decyzje całkowicie dobrowolnie. Gdyby Bóg ciągle przy nim "siedział", albo przy Ewie, to ta pewnie by nie zgrzeszyła, bo przy Bogu by się nie odważyła. Ukrycie się pierwszych ludzi "w krzakach" było naturalną reakcją wynikającą ze strachu przed tym, że byli nadzy oraz, że zgrzeszyli, dlatego chcieli się ukryć (Rdz: 1,10) Bóg wiedział gdzie są, ale naturalna relacja jaką chce mieć Bóg z człowiekiem, zakłada że będzie to taka relacja jak człowieka z człowiekiem. Jaka by to była relacja gdybyś przyszedł do swojego przyjaciela a on był wszystkowiedzący? Pytasz go co słychać, on ci mówi co słychać ale ciebie nawet nie pyta, bo po co? Przecież doskonale wie co u ciebie słychać? To byście sobie nie pogadali. Co więcej gdyby ktoś się tak zachowywał to nie stworzylibyście przyjacielskiej relacji, bo relacja zakłada kontakt z drugą osobą, słuchanie jej itd.

Sob, 8 kwi 2017 23:49 | brak oceny

Kruk | Gość

@40i4, dodatkowo piszesz:

AD3)Czyli Bóg zabił zwierzynę, aby wykonać z niej odzienie dla nich.

Bóg nie musiał zabijać zwierzyny podobnie jak Jezus nie musiał zasadzać winnicy, żeby dać wino małżonkom na weselu w Kanie;) Po prostu je stworzył już gotowe, podobnie jak Bóg mógł zrobić w Edenie.

AD4)Do kogo mówi Bóg: będzie jak My, czy Bogów jest więcej czy obawiają się człowieka?

Nie, Bóg się nikogo nie obawia, Bóg jest w Trzech osobach, stąd zwrot "my", podobnie jak przy stwarzaniu człowieka.

A w innym miejscu mamy: :”Przywiodę do zatwardziałości serce faraona i będzie ich ścigał….Lecz Pan przywiódł do zatwardziałości serce faraona, tak iż nie wypuścił synów izraelskich…Potem rzekł Pan do Mojżesza: Idź do faraona, gdyż to Ja sam przywiodłem do zatwardziałości serce jego i serce sług jego..” Gołym okiem widać, że w tym opisie z Bogiem jest coś nie tak, negatywnie manipuluje ludźmi ??? "

Faraon i Egipcjanie nieźle sobie nagrabili tym jak traktowali Izraelitów, gdy im dołożyli dodatkowe prace, których nie byli w stanie wykonać oraz wcześniej gdy Faraon kazał zabijać każdego nowonarodzonego, bo bał się że Izraelici za bardzo się rozrosną jako naród. Izrael był ciemiężony i to bardzo. Faraon oraz egipt zasłużyli sobie na karę swoim postępowaniem, dlatego też Bóg postanowił go ukarać. A przywiódł serce Faraona do zatwardziałości żeby (Wj 9,15) pokazać Egipcjanom i Izraelitom całą swoją potęgę, żeby było oczywiste że nie ma na świecie takiego Boga jak Jahwe. Dlatego właśnie Bóg w pewnym sensie "zmierzył się" z czarownikami faraona i ich pokonał bez najmniejszego problemu, żeby potem ktoś nie mówił, że Mojżesz to wszystko uczynił czarami, bo nawet "super magowie" faraona już w pewnym momencie nie byli w stanie dokonać kolejnych cudów. Było to dla nich za wiele. Nie mówiąc już o tym, że Egipt zasłużył na karę, więc Bóg mógł ich tak sprawiedliwie potraktować.

Pt, 7 kwi 2017 09:42 | ocena: + 9

Adam | Gość

@Kruk, Widzę że jesteś fanatykiem katolickim prawda jest taka że Bóg to kreacja potężna siła i nie jest to Bóg katolicki ani żaden jak to sobie wyobrażasz nasze wierzenia i religie ziemskie to jedna wielka ściema. A katolicyzm jak i inne religie to istne mafie ściągające haracz z całego świata.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 kwi 2017 23:55 | brak oceny

Kruk | Gość

@Adam, fanatykiem na pewno nie jestem, ale tego nie mam zamiaru Ci udowadniać. Akurat nie wiem, czy Ty tak dogłębnie przebadałeś wiarę katolicką jak ja, ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję że raczej nie. Jakie masz dowody na poparcie swoich tez? Że Bóg to "kreacja potężna siła" a nie taki Bóg w jakiego wierzą Chrześcijanie? Bo akurat ja mam mnóstwo dowodów na to że jest tak jak mówi Biblia oraz dowody na samą Biblię. Jestem otwartym człowiekiem i jeśli jesteś w stanie logicznie i merytorycznie podyskutować na ten temat to zapraszam;) Możesz pisać tutaj pod tym komentarzem albo pisz na: ravenkruk@wp.pl. Pozdrawiam;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 11 kwi 2017 15:35 | brak oceny

40i4 | Gość

@Kruk, o której wierze katolickiej piszesz czy o tej z wykładu ? Nic tylko pogratulować: https://www.youtube.com/watch?v=xpzZbC2t6N0

Pt, 7 kwi 2017 20:00 | ocena: + 4

brodacz | Załogant

@Kruk,
Dogmat o Trójcy Świętej został stworzony na jednym z soborów. Nie ma o tym mowy ani w Starym ani w Nowym Testamencie. Gdyby katolicy zapoznali się z ustaleniami soborów to zorientowaliby się przed którą fałszywą religią Jezus ich ostrzegał.
PS Nie jestem Świadkiem Jehowy, ale oni przynajmniej czytają co mówią pisma święte a nie tylko bazują na słowach duszpasterzy. Niestety i oni dali się wmanewrować swym "duchownym" we właściwą interpretację niektórych zapisów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 kwi 2017 00:08 | brak oceny

Kruk | Gość

@brodacz, akurat tak się składa, że o Trójcy Świętej mówi Biblia i nie jest to jakiś wymyślony Dogmat. Chociażby te wersety: Rdz 1:26 ; Rdz 3:22 ; Rdz 18:1-6 ; Mt 28:19 ; J 10:30 Więc szczerze mówiąc to nie wiem na jakiej podstawie mówisz, że nie ma tego w Piśmie Świętym. Wygląda na to że go nie czytałeś. Pozdrawiam.

Pon, 10 kwi 2017 13:36 | ocena: + 1

Fastwalker | Gość

@Kruk, tych przybyszów (bogów) było ok 650;nie przywieźli ze sobą maszyn czy fabryk...uprawiali rolę,kopali kanały,hodowali zwierzęta...zaczynali od zera.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 10 kwi 2017 15:44 | brak oceny

Kruk | Gość

@Fastwalker, W takim razie jak wyprodukowali człowieka? Do tego jest raczej potrzebna zaawansowana technologia, nie sądzisz?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 11 kwi 2017 10:32 | brak oceny

Fastwalker | Gość

@Kruk, Technologia rozwija się wraz z upływem czasu,tym bardziej że owi przybysze byli na bardzo wysokim stopniu rozwoju.Proponuje zagłębić się w pisma sumeryjskie,chociaż są trudno dostępne w krajach katolickich i tzw. chrześcijańskich. Przytoczę ponownie ważny tekst sumeryjski przetłumaczony chyba przez U.Wrocławski.
(...) kiedy (bogowie) Annuna zostali zrodzeni a boginie zostały poślubione i kiedy one zostały rozdzielone między niebiosa a ziemię,kiedy to boginie zostały zapłodnione i zaszły w ciążę,[ ...] wtedy bogowie byli zmuszeni do pracy pańszczyźnianej, aby (dla siebie)zdobywać pożywienie. Liczni bogowie wzięli się do pracy, ci niższej rangi dźwigali kosze t e r h u m (wyraz nie odczytany),kopali kanały przesypując ziemię do Harali, wywozili glinę ale skarżyli się (na swój los). (...)Wtedy Namma, prarodzicielka, matka wszystkich bogów idąca na ich czele,Przyniosła ich łzy swemu synowi Enki (mówiąc):Ty pozostajesz (w łożu) nie przerywając swego snu,sam powinieneś wstać[...], ponieważ bogowie, których stworzyłam,[...](uskarżają się). (...)Na słowo swej matki Nammy Enki podniósł się z łoża,Bóg uderzył się w zamyśleniu [...] rękami po udach,Wszystkowidzący, mędrzec, światły opiekun niebios i ziemi, twórca wszystkiego, zrobił „matrycę”,[...] którą postawił przed sobą i badał uważnie. Kiedy Enki twórca przygotował projekt (?),(zwrócił się) do swej matki Nammy:„Moja matko, oto istoty, o których myślałaś, zwiąż je pracą pańszczyźnianą(dla) bogów. Kiedy ugnieciesz szczypt żyznej gliny z brzegów Abzu i sporządzisz formę (?) glinianą z matrycy (?), ty sama ukształtujesz naturę (?) (tych istot),(zaś) Ninmah będzie ci towarzyszyć, (...)O moja matko, ustal przeznaczenie (dla tych istot), a Ninmah zwiąże je pracą pańszczyźnianą dla bogów”. (...)
Przypomnę że judaizm wywodzi się z Sumeru i Mezopotamii.

Czw, 6 kwi 2017 23:04 | ocena: -6

Odyseusz A | Załogant

Chyba za dużo już tych bajek stworzono na temat Sumeru ! Zbyt płytkie historie w czasie ! Szczyt bajek tkwi również w historyjkach o stworzeniu człowieka ! Nikt z ludzi nie potrafi nigdy odpowiedzieć na ten problem ! Człowiek nie pochodzi z tej planety i takich jak my jest więcej w kosmosie niż mrówek w mrowisku !

Czw, 6 kwi 2017 21:26 | ocena: + 4

relief_z_Abydos | Załogant

MACIE SWOJĄ ŚWIĘTĄ KSIĘGE

Położyliśmy zaporę na wasz postęp. Narzuciliśmy wam obce księgi i obcą religię której nie możecie przełknąć i strawić, które są w poprzek waszemu duchowi, które trzymają was w wiecznym chorym wahaniu i których wasz brak ducha nie potrafi odrzucić lub przyjąć w pełni. W pełni oczywiście wy nigdy nie przyjęliście naszego chrześcijaństwa. W waszych sercach jesteście dalej poganami. W dalszym ciągu lubicie wojny i rzeźbione sceny wojenne. Widzicie chwałę w ludzkiej nagości i jesteście dalej dumni z niej.

Wasza socjalna świadomość, mimo całej demokracji i wszystkich waszych socjalnych rewolucji jest w dalszym ciągu żenująco niedoskonała. My jedynie podzieliliśmy wasze dusze, poplątaliśmy wasze impulsy i sparaliżowaliśmy wasze pragnienia. W środku bitwy jesteście zobowiązani klęknąć przed tym, który nakazał wam nadstawić drugi policzek i który powiedział „Nie opieraj się złu” i „Niech będą błogosławieni czyniący pokój”.

W waszym pragnieniu zysków, nagle stajecie się zaniepokojeni przypomnieniem sobie niedzielnej szkoły i nauki nie zwracania uwagi na doczesność przyszłych dni. W waszych przemysłowych zmaganiach w których moglibyście zmiażdżyć strajk bez skrupułów przypomina się wam nagle, że biedni są błogosławieni i że ludzie są bliźnimi w Braterstwie Boga. Kiedy już prawie macie poddać się pokusie wasz ŻYDOWSKI TRENING kładzie odstraszającą rękę na waszym ramieniu i odsuwa filiżankę z gorącym płynem od waszych ust.

Wy Chrześcijanie nigdy nie staliście się schrystianizowani. W tym względzie zawiedliśmy was. Zepsuliśmy jednak wam na zawsze przyjemność poganizmu.(…)

https://astromaria.wordpress.com/2012/06/05/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

JAK DLA MNIE IDEAŁ -NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 7 kwi 2017 10:23 | ocena: -4

Christi | Gość

@relief_z_Abydos,nie daj się zwyciężać złu lecz zło dobrem zwyciężaj,nie biedni są błogosławieni lecz ubodzy w duchu.bLogosławieni pokój czyniący to ludzie którzy mają świadomośc że nie wszystko da się kupić czy sprzedać a zwłaszcza Ziemia nie jest na sprzedaż.Trzeba myśleć i wiedzieć czego uczył Chrystus,by się wypowiadać.Przyjdzie i rozliczy,on żyje.Nie dbam o to że nazwiesz mnie osobą chorą psychicznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 kwi 2017 13:21 | ocena: + 3

relief_z_Abydos | Załogant

@Christi,

najpierw niech sam siebie rozliczy
"kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem"
no, chyba, że jest hipokrytą tak samo jak pełne hipokryzji są jego nauki

Pon, 10 kwi 2017 14:02 | brak oceny

Fastwalker | Gość

@relief_z_Abydos, ...tyle że: Nieistniejące od 1600 lat chrześcijaństwo było odłamem judaizmu nadal opartym o Tory,Magię i tradycję żydowską, w 64 r. tzw. "Starsi" ,po ostrych sporach uznali że będą rozpowszechniać tę religię na inne nacje aby skuteczniej wyłowić pogubione 12 plemion Izraela.Chrześcijanie do ok. 170 r. byli głównie żydami,byli obrzezani,składali ofiary z owiec bogu Jahwe (to bóg tylko żydów)...o czym wyraźnie w Ewangeliach.Chrzest był odnowieniem przymierza z Jahwe. Katolicyzm to sztuczna religia zmontowana w Rzymie w 324 r. pod szyldem Jezus.Katolicyzm wprowadzano przez 1600 lat ogniem i mieczem.Religie to feudalne systemy(totalitarne) władzy i narzędzia wojen.
Poganin to z łac. Paganum = wieśniak; tak cesarz Teodozjusz nazywał tych możnych opornych co nie chcieli przejść na katolicyzm. Katolicyzm jest pogaństwem wg pojęć katolickich.

Czw, 6 kwi 2017 20:39 | ocena: + 6

Teresa z Torunia | Gość

Bajki bajki bajki 2

A teraz co sami sumerowie mówili o nibiru:
1* nibiru (neberu) oznaczało "coś co przechodzi"; "przechodzenie", "miejsce przejścia".
2* faktycznie w paru miejscach oryginalne słowniki sumeryjskie mówią o nibiru w kontekście astronomicznym ale nie (!) w ujęciu nibiru = planeta;
3* najlepiej znaczenie słowa nibiru oddaje tzw. epos o gligameszu. To akadyjski epos opisujący poszukiwanie przez Gilgamesza (władcę sumeryjskiego miasta Unug (Uruk) nieśmiertelności. Zawiera on też m.in. opis potopu. Treść w wersji standardowej składa się z dwunastu tabliczek.
I tak na jednej z tabliczce odnaleziono słowo neberu w następującym kontekście: (...)wąskie jest przejście (neberu) prowadzące do niego(...). Tłumacze interpretowali to jako miejsce przejścia i np. przeprawy przez rzekę.
4* w sensie astronomicznym neberu oznaczało pewną powtarzalność zjawisk astronomicznych. Np. w babilonie neberu związane było z początkiem roku astronomicznego.

Czw, 6 kwi 2017 20:38 | ocena: + 4

Teresa z Torunia | Gość

Bajki bajki bajki
A teraz fakty:
1* starożytni pisarze/kronikarze sami tworzyli słowniki. I tak sami sumerowie stworzyli takie słowniki i to w dwóch językach: sumeryjskim i akadyjskim.
2* przyjmuje się, że do dnia dzisjszego zachowało się blisko 60 tysięcy słów zapisanych na glinianych tabliczkach. Słów, których (dzięki zachowanym
słownikom) znamy znaczenie;
3* Nie ma żadnego tekstu sumeryjskiego, który mówiłby że Nibiru (neberu) to planeta;
4* Nie ma zadnego tekstu sumeryjskiego, który łączyłby Anunnaki z Nibiru;
5* Nie ma żadnego tekstu sumeryjskiego, który wskazywałby że Nibiru jest zamieszkane;
6* W słownikach sumerów wystepuje słowo nibiru (neberu) ale nie w kontekście o jakim pisał Pan Sitchin;

Czw, 6 kwi 2017 13:20 | ocena: + 15

relief_z_Abydos | Załogant

" Do dziś nie wiadomo, kiedy i skąd przybyli jego mieszkańcy" -dlaczego każda cywilizacja musiała skądś przybyć? Czy chociaż jeden lud wg naukowców nie mógł być rdzenny?
i powtórze raz jeszcze nie wierze w historyjke że ludzie mieli zostać stworzeni
do pracy w kopalni złota

I jedno mnie zastanawia:
co to jest za naiwność żeby sądzić że cywilizacja, która opanowała podróże międzygwiezdne a nawet uznaje sie dzisiaj że obcy posiadają możliwość manipulowania czasoprzestrzenią, to jak można sądzić że celem ich podróży jest poszukiwanie złota?
Ludzie, nie ośmieszajcie sie..

Rozwiń odpowiedzi (5)

Czw, 6 kwi 2017 15:39 | ocena: + 2

dziad_Jag | Gość

@relief_z_Abydos, Nawet jeśli założymy że te kopalniane opowiastki to prawda, to jaki był sens stwarzać człowieka w Azji Mniejszej, gdy kopalnie były w dzisiejszej Tanzanii?? Poza tym jaki jest sens stwarzać robotnika, co zajmie kilkaset lat, jeśli w parę miesięcy można zbudować kombajn górniczy. Na koniec zastrzeżenie o bezsensie szukania złota przez wysoką cywilizację techniczną...Cała informatyka, ladies & gentelmans, bazuje na złocie! Otwórzcie procesor i zobaczycie, że wszystkie połączenia są zrobione z cieniutkich złotych nitek. O!

Czw, 6 kwi 2017 15:49 | brak oceny

40i4 | Gość

Wyciągasz bardzo pochopne wnioski co do złota. Dla kosmitów najważniejsze jest życie w tzw nieśmiertelności, które zapewnia im fizyczne tzw "drzewo życia" (patrz ST).
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=3
"22 Po czym Pan Bóg rzekł: Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki 6. 23 Dlatego Pan Bóg wydalił go z ogrodu Eden, aby uprawiał tę ziemię, z której został wzięty. 24 Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia7."
Co oznacza, że nieśmiertelność kosmitów nie wynika z budowy (natury) ich ciała tylko zapewnia im go coś innego, zewnętrznego nazwanego drzewem życia. Gdyby nieśmiertelność kosmitów wynikała z ich fizyczności to drzewo życia po prostu nie istniałoby. Co więcej obcy postanowili strzec to coś, przed ludźmi, aby ludzie nie stali się tak jak oni niesmiertelni .Z opisu wynika jednoznacznie że drzewo życia jest czymś fizycznym co człowiek fizyczny może mieć. W 1970 odkryto ormus - monoatomowe złoto. Skąd wiesz że właśnie takie złoto nie jest celem obcych, a drzewo życia nie jest maszyną lub rośliną która je wytwarza/ przetwarza? Być może złoto monoatomowe jest bardzo rzadkie w skali kosmicznej i występuje w bardzo małych ilościach przy okazji występowania "zwykłego" złota, i podobnie jak z cennymi izotopami aby je otrzymać trzeba przetworzyć tony surowca bazowego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 kwi 2017 10:50 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@40i4, A skąd wiesz przyjacielu, jakie są priorytety kosmitów? Nawet najbardziej "duchowa" cywilizacja potrzebuje techniki i informatyki. Samą "chęcią" nie przeniesiesz się nawet o centymetr. Akurat dla mnie Biblia nie jest żadnym autorytetem jeśli chodzi o dawne czasy. Księga Genesis jest mieszaniną sumeryjskich, akadyjskich i różnych innych mitów. Do tego doszły swoiste genealogie plemiennych szejków. Jeśli królowie sumeryjscy mogli żyć po 20.000 lat to dlaczego nie kacykowie plemion semickich? Należy także zauważyć, że Sumerowie, lud semicki przybyły gdzieś z Wyżyny Irańskiej, przejął wiedzę kultury Al Ubaid. Ta własnie kultura była pierwotna w Mezopotamii. Wszystkie słowa dotyczące techniki, uprawy ziemi, handlu itd są pochodzenia ubajdyjskiego. Tak więc niestety Twoja ulubiona Biblia jest trzecią wodą po kisielu.

Czw, 6 kwi 2017 19:03 | ocena: + 4

Naramsin | Gość

@relief_z_Abydos, dokladnie kolego.zaawansowana cywilizacja z super zapewne technologia,to po co im malo wydajny czlowiek z mlotem??poza tym ta historia ze zlotem do naprawy atm jakos mnie nie przekonuje.

Czw, 6 kwi 2017 19:19 | ocena: + 2

Rick | Gość

@relief_z_Abydos, Nikt nie próbuje się ośmieszać. Jest to tylko treść zapisów sumeryjskich podana do ogólnej wiadomości. Jak nie chcesz wierzyć, to twoja sprawa. Ja uważam, że artykuł jest świetny i długo przeze mnie oczekiwany. A czy ty wiesz, ze niektóre opowiadania sumeryjskie są zapisane w Biblii i ludzie to uważają za święte słowa? Dlatego im więcej informacji dla ludzi, tym więcej ludzie mają wolności osobistej. Od razu przyznaję że nie atakuję żadnej z religii, w tym katolickiej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 6 kwi 2017 20:49 | ocena: + 3

relief_z_Abydos | Załogant

@Rick,

gdzie biblia święte słowa??? Weź mnie nie rozśmieszaj.
Zacytuje jak jeszcze nie przeczytałeś całej Swojej świętej biblii.. heh!!

"Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi."

Powtórzonego prawa 7, 2

Żądaj ode mnie, a dam Ci narody w dziedzictwo
i w posiadanie Twoje krańce ziemi.
Żelazną rózgą będziesz mi rządzić
i jak naczynie garncarza ich pokruszysz".

Służcie Panu z bojaźnią
i Jego nogi ze drżeniem całujcie,
bo zapłonie gniewem i poginiecie w drodze,
gdyż gniew Jego prędko wybucha.

ŚWIĘTE?? CHYBA DLA PSYCHOPATÓW

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 kwi 2017 22:42 | ocena: + 2

Rick | Gość

@relief_z_Abydos, Dokładnie powiedziane, ale kto to jest Jahwe? Czy to jest bóg-kosmita, jeden z tych Enki albo Enlil? Czy to ktoś jeszcze inny, ale kto? Czy są to istoty które stworzyły nasze dusze? Nie myślę, bo one nie ingerują w nasz świat takimi słowami "... wytnij w pień inne narody...". Szukaj i myśl, a znajdziesz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 kwi 2017 12:05 | ocena: + 2

relief_z_Abydos | Załogant

@Rick,

nie czytałeś biblii? przecież pisze jak byk!!

Jestem który jestem

innym razem zdradza swoją największą tajemnice MOJE IMIE LEGION
(jezus jakoby miał być emanacją Jahwe - spójrz termin co to znaczy jeśli jeszcze nie wiesz)
inne emanacje jahwe? bardzo prosze: adolf h, kremówa jp2 (zmienić oblicze ziemi)

Moim zdaniem to superświadomość (jeden duch w wielu ciałach), która ogarnęła umysły (dowód prawdziwego opętania) pewnej części żydów najprawdopodobniej wszystkich z genem RODU DAWIDA - w celu realizacji swoich chytrych zamierzeń

WSPOMNĘ CO TO JEST RÓD DAWIDA DZISIAJ
SĄ TO NAJBOGATSZE DZISIAJ RODY NA ŚWIECIE MIN ROTSCHILD, ROCKEFELER

"będzie was tyle ile gwiazd na niebie"
tyczy sie to rodu dawida-potomstwa jehowy

Czw, 6 kwi 2017 20:07 | ocena: + 1

relief_z_Abydos | Załogant

@relief_z_Abydos,

nie spodziewałam sie aż tylu słów krytyki

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 kwi 2017 04:44 | brak oceny

Rick | Gość

@relief_z_Abydos, To nie krytyka, to jest rozmowa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 kwi 2017 10:17 | ocena: + 2

relief_z_Abydos | Załogant

@Rick,

no to ja z chęcią odpowiem na wasze żale.

Moim zdaniem cywilizacja, która może manipulować czasoprzestrzenią ( na gwiezdnych wrotach jest to świetnie pokazane), posiada niezrozumiałą dla człowieka technologie ( chodzą plotki że nie tylko księżyc ale saturn to jest statek kosmiczny).
Wiadomo że cała dzisiejsza technologia którą posługują się dziś ludzie typu komputery, smartfony osobiście przypuszczam że w to wchodzi również kamera i aparaty ( RELIEF Z ABYDOS TEŻ DAJE DO MYŚLENIA, bo w końcu sie okaże że ludzka technologia kończy sie na pługu)
Projekt blue beam, haarp, hologramy (objawienia maryjne - tu można wspomnieć że niezwykłą technologią jest "żywy" obraz guadalupe który ponoć wg naukowców cały czas zachowuje temperature ludzkiego ciała, a wg okulistów oczy maryi można badać jak zwykłego żyjącego człowieka), czytanie ludzkich myśli lub ich wkładanie (szawle, szawle, czemuś mnie opuścił), telepatia, transportacja, lewitacja, sztuczna inteligencja
Czy taka cywilizacja do czegoś by ludzi potrzebywała?
Albo złota? To już dzisiaj amerykanie posiadają technologie do sztucznej produkcji złota
Ale tego nie robią bo energia zbyt wiele kosztuje i to jest nieopłacalne.
Tutaj wtrące, że kosmici do tej pory nie podzielili sie z ludźmi wynalazkiem "darmowej i ekologicznej" energii

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 kwi 2017 06:50 | ocena: -1

Rick | Gość

@relief_z_Abydos, Dla mnie jest ta historia ciekawa, ponieważ te opowiadania Sumeryjskie maja ciąg dalszy, bo są zapisane w Biblii. Jest to o tyle niebezpieczne, bo tym samym wszystkie religie oparte na Biblii oddają cześć kosmicznym istota, a nie tym którzy stworzyli nasze dusze.
Jeżeli znasz angielski, albo kogoś kto ci przetłumaczy to wideo, to polecam tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=O1f2wce60pQ&t=228s

Zobaczysz jak dwóch kosmicznych "bogów" i poł-braci zwanych Enlil i Enki walcząc ze sobą w podstępny sposób, przypadkowo zmodyfikowali ciała ludzkie doprowadzając je do poziomu homo sapiens. Ten cały eksperyment z nami, wymknął im się z rak.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 kwi 2017 13:43 | ocena: + 1

relief_z_Abydos | Załogant

@Rick,

opowiadania sumeryjskie - i ludziom można wmówić wszystko
już ja wiem jaki to pejsaty "sumer" jest autorem tych bajek

Czw, 6 kwi 2017 13:12 | ocena: + 4

40i4 | Gość

Fajnie, że FN w końcu sięga do źródeł, aby rozstrzygnąć kwestię czy Bóg jest obcym z UFO? Jednak na podstawie analizy źródeł pisanych sumeryjskich, biblioteki z Nag Hammadi, ST i NT oraz odkryć archeologicznych można jednoznacznie stwierdzić, że w ST jest opis kosmitów, którzy zostali uznani za bogów (boga) przez starożytnych ludzi. I oni są opisani w ST, niestety nie reprezentują prawdziwego Boga, mają wiele negatywnych cech tak jak my. Ponadto mają takie atrybuty jak: latające pojazdy, stwarzają materialnych ludzi i zwierzęta oraz mają zaawansowaną technikę. Chcą, aby ludzie oddawali im cześć jak Bogu. Jednak prawdziwego Boga reprezentuje tylko Jezus Chrystus i ma o Nim wiedzę. Jezusa charakteryzuje ciało świetliste (to jest istotna różnica). Mamy więc moc świetlistego ciała Jezusa Chrystusa kontra zniewalająca technologia materialna kosmitów czyli szatana. Dlatego walka jest nie o światy materialne ale o dusze ludzi. A tu jest dowód NT (cytat) http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=319
„5 Wówczas wyprowadził (diabeł) Go (Jezusa) w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata (pewnie nie chodziło tylko o Ziemię) i rzekł diabeł do Niego: "Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo MNIE SĄ PODDANE i mogę je odstąpić, komu chcę."
Pytania:
1) Dlaczego szatan stwierdził, że wszystkie światy są mu poddane? Może dlatego, że sam je stworzył...Wtedy logiczne jest to że Jezus powiedział, że królestwo jego nie jest z tego świata.
2) Jakiej technologii użył szatan, że w jednej chwili (bez wymaganej zgody i bez użycia siły fizycznej) pokazał Jezusowi wszystkie królestwa świata?
3) Jakiej technologii użył szatan, że w jednej chwili przeniósł Go w górę i do Jerozolimy?
Tego nie wiemy, ale z opisu wyłania się spójny obraz szatana czyli kosmitów cechuje ich: gigantyczna wiedza o materii i posiadanej technologi o jakiej nie mamy pojęcia oraz sprawowanie władzy nad licznymi światami (materialnymi). Czy więc szaraki to ludowe biesy: cechy wspólne: niski wzrost, demoniczne spojrzenie, potrafię znikać, oczy hipnotyczne, służą swoim panom diabłom, lepiej przed nimi uciekać .... Chcecie więcej dowodów ???

Rozwiń odpowiedzi (3)

Czw, 6 kwi 2017 19:21 | ocena: + 6

Rick | Gość

@40i4, Naszym Bogiem jest Ten albo Ci, którzy stworzyli nasze dusze, a nie ci którzy manipulowali nasze ciała.

Czw, 6 kwi 2017 23:13 | ocena: + 1

relief_z_Abydos | Załogant

@40i4,

stary testament i nowy testament - podstawowa (chyba jeszcze nie odkryta przez ludzkość) zasada -zresztą ulubiona do stosowania przez jahwe przeciwko ludziom- zasada dualizmu (tak ja to nazwałam) wszechświata

Stary testament -prawda i walka o przetrwanie
Nowy testament - kłamstwo i nawrócenie czyli pozbawienie instynktu samozachowawczego

Pt, 7 kwi 2017 10:17 | brak oceny

Wasyl | Gość

@40i4,
Napisz jeśli możesz jak się wymiksować z recyklingu zwanego reinkarnacja.
Może polecisz jakąś lekturę,linka itp.
Dzięki.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 kwi 2017 13:52 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@Wasyl, A ja chętnie bym się dowiedział jak się wymiksować z prawa ciążenia!
To tak przyjemnie by było polatać bez tej zakichanej techniki!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.