Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 26
Wyświetleń: 6938x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 maj 2017 11:37   
Autor: FN, źródło: FN   

UPROWADZENIA PRZEZ UFO – OBCY OBSERWUJĄ WYBRANYCH LUDZI OD NARODZIN DO ŚMIERCI

O tym, że potrafią obserwować osobę przez wszystkie jej życiowe etapy, wiemy od dawna. Jak to wygląda? Najlepiej wytłumaczyć to na konkretnym przykładzie osoby, którą znamy i która chce zachować całkowitą anonimowość. Mieszka za oceanem w Stanach Zjednoczonych.


Kiedy nasz znajomy miał pięć lat pamięta wyraźnie, że widział dziwne rzeczy, które pojawiały się na niebie. Opowiadał o tym rodzicom, ale ci uznali, że fantazjuje. Potem w czasie studiów przeżył dziwne wydarzenie, podczas którego miał tzw. brakujący czas (missing time). Na swoim ciele z tyłu szyi zauważył trzy czerwone kropki. Miejsce to przez jakiś czas bardzo go bolało, a potem ból zniknął. Kropki także.

Już jako trzydziestolatek miał ciężki wypadek samochodowy, z którego wyszedł z bardzo silnym urazem lewej nogi. Jego leczenie i dochodzenie do zdrowia zajęło dwa lata. Walczył z bardzo silnym bólem i ktoś mu doradził, aby spróbował hipnozy. W jej trakcie doszło do rzeczy bardzo ciekawej: odblokowały mu się wspomnienia z pobytu w jasno oświetlonym pojeździe, gdzie małe istoty z dużymi oczami położyły go na stole. Kiedy na twarz nałożyły mu maskę, wtedy nagle wspomnienia się urwały. Po tym seansie dopiero zainteresował się zjawiskiem UFO, zaczął kupować książki, oglądać filmy, aż wreszcie zdecydował się pojechać na kongres MUFON-u, na którym mieliśmy okazję z nim porozmawiać.


Jego historia nie jest wcale czymś wyjątkowym. Także w Polsce mamy przypadki osób, które od wielu pokoleń (tak!) przeżywają zjawisko tzw. abductions, czyli uprowadzeń. Słowo „uprowadzenie” kojarzy się bardzo źle i ma posmak wręcz kryminalny. W rzeczywistości nie jest tak źle – sam pobyt na statku i prowadzone eksperymenty może nie są zbyt komfortowe, ale ludziom nie dzieje się żadna krzywda, wykasowuje im się całkowicie pamięć (wspomnienia mogłyby być przekleństwem dla nich i dla ich bliskich), a także czasami – znane są nam takie przypadki! – dodatkowo usuwa się jakąś ciężką chorobę, z którą ta osoba nie mogła sobie poradzić od lat.

Dlaczego obserwują ludzi od narodzin do naturalnej śmierci?

Jest wiele prób wyjaśnienia tego zjawiska, ale praktycznie jasne jest, że są to jakieś badania naukowe. Interesuje ich ludzka rozrodczość, wpływ coraz bardziej zatrutego środowiska ziemi na organizm człowieka, a także  prawdopodobnie są w stanie sięgać głębiej, czyli w sferę duchową człowieka. Być może swoimi urządzeniami albo – kto wie – umysłami mogą ocenić, czy ludzkość robi postępy na drodze duchowej.

Wiele osób za „abductions” potępia obcych i uważa za śmiertelnych wrogów ludzkości, gdyż tego typu pobyty na pokładach UFO naruszają osobistą wolność, a także często godność. Pewnie mają rację i nie zamierzamy tutaj obcych bronić, ale możemy założyć śmiało, że być może są rzeczy, o których nie mamy pojęcia i które te wszystkie działania w pewien sposób usprawiedliwiają.


Proszę pamiętać, że poruszamy się w sferze hipotez i budujemy sobie obraz układu „obce cywilizacje – ludzkość” na podstawie przeróżnych strzępów informacji, które dopiero mozolnie w Bazie FN składamy w jakąś całość.

Z naszego Archiwum FN na potrzeby tej publikacji sięgnęliśmy po odcinek świetnej serii dokumentalnej „Alien Misteries”, który był poświęcony rodzinie Reed`ów. Jest w nim znakomicie pokazana klasyczna historia obserwowania rodziny przez UFO na przestrzeni całego życia członków tej rodziny. Bracia Matt i Thomas pamiętają pierwszy pobyt na pokładzie latającego spodka, kiedy Matt miał pięć lat, a jego brat był niewiele od niego starszy. Ich relacje są zgodne, nawet w najdrobniejszych szczegółach bardzo spójne. Obaj bracia nie utrzymywali przez wiele lat ze sobą kontaktu, a jednak przy okazji spotkania w tej sprawie nie mieli wątpliwości – obaj byli wielokrotnie na pokładzie UFO, gdzie poddawani ich przeróżnym badaniom.

Odcinek o rodzinie Reed`ów wstawiamy do naszego serwisu vimeo.com/Net FN, aby mogli obejrzeć go wszyscy nasi czytelnicy.

W naszej ECHO-SONDZIE zadaliśmy także pytanie i proponujemy wszystkim wzięcie w niej udziału.

CZY WIERZYSZ, ŻE OBCE ISTOTY OBSERWUJĄ WYBRANYCH LUDZI NA ZIEMI OD ICH NARODZIN DO NATURALNEJ ŚMIERCI?

TAK

NIE

NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT

/poniżej link do naszej ECHO-SONDY/

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,378,czy-wierzysz-ze-obce-istoty-obserwuja-wybranych-ludzi-na-ziemi.html


 

Ostatnio dostaliśmy ciekawy e-mail od naszego stałego czytelnika, a nawet można powiedzieć więcej - wieloletniego sympatyka. Napisał on, że uwielbia odwiedzać serwis FN (tu wymienił szereg powodów, w tym np. całkowity brak reklam), ale także napisał ciekawe słowa:

[…] Czytam tutaj o rzeczach, które w powszechnym mniemaniu ludzi są albo nieznośnymi fantazjami, albo wręcz urojeniami. Ja już wiem, że UFO czy reinkarnacja dusz to fakt, bo mnie do tego przekonaliście. Ale jak wy się czujecie, kiedy świat wokół patrzy na was jak na ludzi, którzy postradali zmysły? […]

Cytujemy ten fragment e-maila dlatego, gdyż za chwilę opowiemy o zjawisku tzw. monitorowania ludzi przez obce istoty przybywające na Ziemię w pojazdach UFO, a taki temat oczywiście natychmiast powoduje drwiące uśmiechy i mało wyszukane sugestie, aby „się leczyć i nie wciskać ludziom kitu”. Odpowiadając na pytanie naszego czytelnika mówimy stanowczo: czujemy się z tym znakomicie i nawet to działalności okrętu Nautilus dodaje niesłychanego uroku. Po 25 latach zbierania materiałów o tym zjawisku na całym świecie wiemy znakomicie, jaka jest prawda. Nie musimy posiłkować się „linkami”, nie musimy sięgać do jakiś tam książek, które „wszystko nam wyjaśnią”. Już dawno osiągnęliśmy etap, który jeden z naszych ulubionych autorów zawarł w krótkim i pięknym powiedzeniu:

„Są tacy od czytania książek, a są inni od ich pisania. Człowiek czasami zaczyna w pewnym momencie życia rozumieć, że znalazł się już w tej drugiej grupie”.

Nasza pewność w sprawie UFO, wędrówki dusz czy istnienia energii kreacji osiągnęła poziom, który w pewien sposób nas wyróżnia wśród pół tysiąca praktycznie identycznych jak nasz polskich serwisów o zjawiskach niewyjaśnionych, które są w polskiej sieci www. Tam wszędzie możecie czytać rzeczy pisane językiem „hipotez”, niesprawdzonych teorii itp. My, jeśli jesteśmy czegoś pewni, to piszemy „tak tak – nie nie”. I nie zrezygnujemy z tego! Wiemy, że nasi stali czytelnicy nam to już dawno wybaczyli i przyjęli nasze zasady, skoro czytają serwis (niektórzy nawet od połowy lat 90-tych!).

 

Komentarze: 26
Wyświetleń: 6938x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 maj 2017 11:37   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 10 maj 2017 12:30 | ocena: + 2

Fastwalker | Gość

UFO to biblijni upadli aniołowie a nie inne cywilizacje;nie są materialni i tworzą rasy które opanują Ziemię i wyniszczą ludzkość. Czytajcie chociaż Biblię i przyklejone do niej Ewangelie skoro żyjemy w kraju opanowanym przez katolicyzm czyli judaizm.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 21 maj 2017 09:36 | ocena: + 11

Hara | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Wt, 9 maj 2017 21:53 | ocena: -6

youll | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Pon, 8 maj 2017 13:28 | ocena: + 10

|

Ziemia jest swoistym ogrodem zoologicznym doglądanym i "pielęgnowanym"
przez obce cywilizacje.Dlaczego my tu jesteśmy ,czy to jakaś kara,czy też bierzemy udział w jakimś eksperymencie ? .

Rozwiń odpowiedzi (3) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 maj 2017 21:35 | ocena: + 1

youll | Gość

kara za "chęć istnienia" która odczuła "nicość" zanim stała sie ciałem i doszło do "big bangu"?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 maj 2017 21:42 | brak oceny

youll | Gość

PS. jakby byli mądrzy wystarczyłaby obserwacja jednego życia żeby wyciagnać jakies wnioski, ale są tępymi autystycznymi robotamii które muszą powtarzać to samo w nieskonczonosc

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 11:06 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@Januszek, To chyba oczywiste że Ziemia jest planetą więzienną dla jakiejś niematerialnej cywilizacji! Popełniłeś przestępstwo więc trzask w materię. Rodzisz się na Ziemi i ileś tam lat musisz się z tą materią użerać!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 14:32 | ocena: + 3

|

@dziad_Jag, Ilość przestępców rośnie,więc i ta supercywilizacja musi mieć kłopoty.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 7 maj 2017 08:13 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@Dodi,

cyt."Może żyjemy w bance jak w atomie i ktoś jest ok od nas większy i nas obserwuje tak jak przez mikroskop"

Ciepło, cieplej, jak to w zabawie ciepło-zimno.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 maj 2017 22:13 | ocena: + 1

Dodi | Gość

Może żyjemy w bance jak w atomie i ktoś jest ok od nas większy i nas obserwuje tak jak przez mikroskop,a tak wogóle czy życie ma sens ja przez ostatnie 5 lat stracilam 5 najblizszysych członków rodziny nie palących i nie pijacych ,katolików gdzie tu sens życia ,gdzie sprawiedliwość i wszyscy odeszli w ogromnymw cierpieniu. Nie pomogły modlittwy i do boga i innych sił, życie to jeden wielki eksperyment,ale na pewno nie nasz


..mmm

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 7 maj 2017 13:01 | brak oceny

Toni | Gość

@Dodi, Zawsze jest jakaś przyczyna tego co nas spotyka.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 maj 2017 18:53 | ocena: + 3

Teresa z Torunia | Gość

Zwykle nie zgadzam się z tezami stawianymi przez załogę nautilusa ale tym razem zrobię ten jedyny wyjątek. Coś takiego faktycznie istnieje i znam osobę, która od najmłodszych lat doświadczała kontaktów z tzw. ufo. W jego przypadku przejawiało się to w niczym nieuzasadnionym lęku, snach oraz znakach na ciele. Trwało to blisko 30 lat. Z tego co wiem, to zjawiska te przestały mieć miejsce od jakiś 10 lat. Człowiek ten mógł nawet nawiązywać kontakt z tymi istotami a ów kontakt przejawiał się widocznymi, fizycznymi efektami.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 19:42 | ocena: -4

dziad_Jag | Gość

@Teresa z Torunia, Pewnie 10 lat temu dostał właściwego psychotropa i przestał majaczyć!

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 maj 2017 16:23 | ocena: + 5

George | Gość

Mnie obserwują pod prysznicem.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 maj 2017 16:10 | ocena: + 5

Ruwi | Gość

W tej książeczce autorki opisującej porwania przez obcych pisze ona, że w poprzednich żywotach była szarakiem (i nie tylko ona) i przez to być może wtedy zawarła z nimi jakąś umowę lub zobowiązała się im do pomocy juz w ludzkim ciele.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 19:45 | ocena: + 2

dziad_Jag | Gość

@Ruwi, Szaraki to bioroboty, więc nie podlegają reinkarnacji. Niech ta pani przestanie wypisywać głupoty za dolary.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 maj 2017 13:31 | ocena: -1

nick | Gość

technologie opracowane przez Teslę, używane przez armię USA, tajne służby, poprzez satelity, nadajniki, HAARP

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 6 maj 2017 12:48 | ocena: + 21

infinity_ | Gość

ale dlaczego mielibyśmy potępiać inne gatunki za to że przeprowadzają na nas doświadczenia i eksperymenty, podczas gdy codziennie sami korzystamy z leków, środków czyszczących, broni,kosmetyków testowanych doświadczalnie na innych gatunkach? byłoby to niesprawiedliwe gdybyśmy jako ludzie mieli jakieś nieuzasadnione przywileje w kosmosie...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 19:48 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@infinity_, Jedynym uzasadnieniem wszelkich przywilejów jest salwa plutonu egzekucyjnego. Etyka nie ma tu nic do rzeczy.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.