Dziś jest:
Niedziela, 28 lutego 2021

"Czy macie tu jakieś obiekty? Właśnie coś nad nami przeleciało i nie chcę tego mówić, ale miało długi cylindryczny kształt, który wyglądał prawie jak pocisk balistyczny i poruszało się naprawdę szybko" - pilot samolotu American Airlines do kontroli lotów, 21 lutego 2020.

Komentarze: 18
Wyświetleń: 9395x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 lis 2017 07:11   
Autor: FN, źródło: FN   

PATRZ… TAM STOI ZMARŁY DZIADEK! MAMO, NAPRAWDĘ JEGO NIE WIDZISZ?!

Historia dzieje się praktycznie ‘tu i teraz’ w rodzinie mieszkającej na wsi, którą to rodzinę bardzo dobrze znamy. Dwa miesiące temu po ciężkiej chorobie zmarł starszy mężczyzna, który miał ‘ukochanego prawnuczka’. Po jego śmierci dosłownie kilka dni później mały 4-letni chłopczyk zaczął zachowywać się bardzo dziwnie. Zdumionym rodzicom powtarza, że on bardzo często ‘widzi dziadka’. A to dziadek stoi w oknie pustego domu ‘i macha do niego’, a to przychodzi do niego do pokoju, bawi się z nim i mówi:

- Jesteś dobry chłopiec!


Ostatnio doszło do niebywałego wydarzenia. W stodole zmarłego stał traktor, który z powodów bezpieczeństwa (lęk przed złodziejami) został przestawiony do innego gospodarstwa także należącego do rodziny. Następnego dnia chłopczyk przyszedł rano do rodziców i powiedział, że „przyszedł do niego dziadek i powiedział, że chce, aby traktor trafił z powrotem do jego stodoły”. Rodzina spełniła wolę ducha jeszcze tego samego dnia.


Nie dotyczy to wszystkich dzieci, ale nielicznych – przychodzą one na ziemię ze zwiększoną wrażliwością i darem, który miały „w krainie światła”, z której do nas dotarły. Widzą wszelkie duchy i niewidzialne byty budząc tym popłoch i zdumienie najbliższej rodziny.

Ot, dzieci fantazjują i tyle” – próbują bardzo często zbagatelizować sytuację rodzice, ale czasami bardzo trudno jest udawać, że nic się nie dzieje, kiedy sprawy zaczynają mieć dramatyczny obrót. Tak jest w przypadku, który opisał nasz czytelnik. Tu ważna uwaga – umiejętności widzenia duchów zanikają u dzieci w wieku 6-7 lat, kiedy przychodzi szkoła, nowe emocje itp. Tym razem dar postrzegania pozazmysłowego u dziecka może być silniejszy niż to się zwykle zdarza.

 

[...] Witam serdecznie. Zbierałem się do napisania wiadomości bardzo długo, zdaje sobie sprawę, iż są państwo bardzo zajęci i otrzymują państwo dużą ilość wiadomości z prośbą o pomoc. Jako długoletni załogant zdaje sobie także sprawę, iż sytuacje takie jak nasza nie są łatwe i nie ma, szybkiego lekarstwa w związku z tym prosiłbym tylko, o poradę w miarę państwa możliwości. Przejdę do sedna. Sprawa dotyczy mojego siostrzeńca.

Nie pisałem wcześniej, bo sytuacja była ciężką, ale znośna, ostatnio jednak siostrzeniec ma już 9 lat, zaczyna rozumieć co się dzieje i dochodzi do sytuacji gdzie nie może go siostra zostawić samego w domu np. idąc do sklepu 50 m na zakupy. Siostrzeńca odwiedzają jakieś postacie, że tak ich nazwę. Zaczęło się jednej nocy siostra, usłyszała wołanie dziecka i pobiegła do pokoju, zaznaczę, iż w tym czasie nie był chory.

Okazało się, że jest w jakimś transie, ma gorączkę lekką i patrzy w ścianę, wyglądał jak naćpany, sistra opowiadała, że był tez wystraszony. Opowiadał w trakcie transu, że w pokoju są jacyś panowie ubrani na czarno, nie widzi ich twarzy i patrzą się na niego. Oczywiście pierwsze myśli krążyły obok choroby lub snu i zwykłych przewidzeń związanych z tym stanem. Sytuacja zmieniła się, gdy po jakimś czasie znów przyszli, tym razem rozmawiali z siostrzeńcem.

Opowiadał on ze każą im się wyprowadzić z tego mieszkania, że muszą to zrobić jak najszybciej i że jak się zdecydują to oni im pomogą, siostrzeniec zaznaczał kilka razy i bardzo stanowczo że oni są "dobrzy" i chcą pomoc. Takie sytuacje były do zniesienia, lecz to, co wydarzyło się pewnego razu, załamało cały spokój mojej siostry i całej rodziny, mianowicie nad ranem siostrzeniec wpada, z histerycznym płaczem do pokoju siostry krzycząc "dlaczego nie przyszłaś jak cię wolałem, dlaczego mi nie pomogłaś" po powolnym uspokojeniu dziecka udało jej się dowiedzieć, iż miał znów wizytę jednak tylko 1 pana. Pan ten spowodował u niego paraliż senny, siostrzeniec był całkowicie świadomy tego, co widzi, słyszy, czuje, jednak nie mógł wydobyć z siebie głosu, a raczej krzyczał, ale nie było go słychać. Jak wspomniałem poprzedni "goście" byli dobrzy, jednak jak twierdzi siostrzeniec, ten pan był ewidentnie zły. Mówił, że chciał zrobić mu krzywdę.

Dziwne jest też to, że podczas transu, siostrzeniec ma otwarte oczy i patrzy prosto w oczy mojej siostry, łapie ja za głowę przyciąga na odległość ok. 10 cm tak by mieć jej oczy naprzeciw swoich i wodzi rękoma nad jej głową i wokoło twarzy tak jak by sprawdzał coś lub coś widział, ma wtedy mętny wzrok, trwa to ok. 5-15 min a cały trans do kilku godzin. Wszystkich odwiedzin było już kilkanaście, ostatnio się nasilają.

Siostra nie wie co ma robić. My też nie wiemy. Kiedyś pomogła im w innej sprawie wioskowa "szeptucha" ale ona już nie żyje. Bardzo proszę o poradę, oczywiście jeśli są państwo w stanie jakiejś udzielić.

[Dane do wiadomości FN]

Ps. kiedyś nie wierzyliśmy w takie sprawy, do czasu gdy w naszym rodzinnym domu zaczął odwiedzać nas duch. Dziś wiemy prawdopodobnie kto to był, mamę doprowadził do stanu przedzawałowego, ojciec do dziś o tym nie mówi a rodzina bała się nas odwiedzać po tym jak zobaczyli pewne sytuacje. Nie wiążemy tych spraw ze sobą. Pozdrawiam serdecznie.

 

Jesteśmy w kontakcie z naszym czytelnikiem i będziemy uważnie monitorować sytuację tego dziecka. Na koniec tego krótkiego wpisu apel:

Drodzy Państwo,

Nigdy, przenigdy nie urządzajcie żadnych „seansów z wywoływaniem duchów”. Jest to bowiem igranie z ogniem w pomieszczeniu, gdzie stoją beczki prochu. Wystarczy bowiem, że ktoś z uczestników zabawy faktycznie ma dar medialny i wtedy sytuacja przypomina „otwarcie na oścież drzwi do domu i zaproszenia do środka każdego, kto jest w pobliżu”. Niestety w pobliżu bardzo często jest niewidzialne zło, które korzysta z zaproszenia i… potem jest już bardzo źle.

Specjalnie na potrzeby tej publikacji umieściliśmy historię z naszego Archiwum Wideo FN o sytuacji z USA, kiedy to w restauracji regularnie urządzano seanse spirytystyczne. To, co się wydarzyło potem, jest typową sytuacją związaną z konsekwencjami „otwierania drzwi i zaproszenia do środka” – to trzeba przypominać non-stop nieświadomym niebezpieczeństwa ludziom.

 


I jeszcze dwa ważne „techniczne” komunikaty z okrętu Nautilus. Wiele osób narzekało, że serwis FN jest zbyt skomplikowany i pochłania „bardzo dużo energii procesora”. My mamy najszybsze komputery i rzeczywiście w żaden sposób tego nie odczuwamy, ale słowa naszych czytelników są dla nas bardzo ważne.

Specjalnie dla nich powstała "wersja LO-FI" naszego serwisu, czyli możliwość przełączenia się na lekko odchudzoną wersję strony, bez animacji, zawiadomień itp. Jednym słowem wersja dla ludzi, którzy narzekali na to, że ich słabsze komputery trochę nie nadążają za tym wszystkim. Odpowiednią ikonkę znajdziecie na górnym pasku serwisu (grafika poniżej).


Osobom lubiącym nowinki techniczne, których komputery radzą sobie z „maszynerią serwisu FN” proponujemy pozostanie przy dotychczasowych ustawieniach.

I ostatnia sprawa – rejestrowanie się do naszego serwisu. Jak pewnie zauważyliście coraz więcej informacji jest dostępnych w naszej rewelacyjnej (jesteśmy z niej bardzo dumni!) KAJUCIE ZAŁOGI.


Aby mieś do niej dostęp, wystarczy się zarejestrować wypełniając kilka prostych okienek podstawowymi informacjami. Dostajemy jednak sygnały, że pojawiają się kłopoty, gdyż system „odrzuca prawidłowo wypełniony formularz”. Poniżej przykład takiego zgłoszenia.

 

[KONTAKT] Witam

Nie mogę się u was zarejestrować. Za każdym razem jest komunikat "wypełnij wymagane pola" dotyczący adresu emaila. Jest wypełniony poprawnie. Inne adresy meilowe też nie działają.

Pozdrawiam

 

Wyjaśniliśmy tę sprawę – czytelnicy mogą mieć ew. problemy przy wyłączonej obsłudze Javascript w przeglądarkach (być może odgórna blokada na firmowych komputerach?), lub ew. na jakichś bardzo, ale to bardzo starych przeglądarkach nie obsługujących nowoczesnego skryptu serwisu. Czasami pomaga także wyczyszczenie pamięci przeglądarki z tzw. cookies. Jeśli kolejne próby rejestracji nic nie dają, wtedy prosimy e-mail na adres:

netf@onet.eu

Wtedy dokonamy rejestracji z pozycji super-administracji. Musimy jednak dostać informacje, jaki ma być login, hasło i e-mail.


Komentarze: 18
Wyświetleń: 9395x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 lis 2017 07:11   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 13 gru 2017 16:59 | ocena: + 1

E | Gość

Jeśli możecie to przekażcie autorowi tego listu aby dziecko zbadał dobry alergolog. U mojego syna powtarzały się ciągłe koszmary, nocne krzyki, opowiadał, ze boi się spać w swoim pokoju, okazało się, że syn ma nawrót skazy białkowej. Odstawilismy nabiał i problem zniknął jak ręką odjal. Zresztą profesor u którego leczymy synka powiedział, że halucynacje, uciekanie, krzyki to właśnie problem alergii pokarmowej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 17 lip 2018 12:22 | ocena: -1

WaszaSzerokosc | Załogant

@E, mam skazę białkową od dzieciństwa (kiedyś był paroletni okres, w którym zanikła) i w życiu nie miałam halucynacji ani koszmarów. Trochę to naciągane i według mnie bez sensu.

Pon, 13 lis 2017 12:59 | ocena: + 1

maxwell2222 | Załogant

Do Margot7

Pozdrawiam Sztab i zainteresowanych.

Wystarczy wejsc na You Tube Regresja Hipnotyczna.

Ja polecam Calo , poniewaz odpowiada mi osobiscie JEGO sposob podejscia do tematu i co nie jest bez znaczenia jego doswiadczenie.
W zamian za nas w trans moze wejsc medium.( wowczas OGLADAMY) Tlumaczy Milena.

Prosze znalezc na You Tube Calogero Grifasi Regresia Hipnotyczna ,moga byc inni prowadzacy.

Uwazam , ze KONIECZNE jest obejrzenie filmikow z wczesniejszych sesji.

Duzo mozna zyskac z samego sluchania sesji. Dla wielu moze to byc szokujace. Niedowiarkow jest wielu. Wejdz , zobacz , posluchaj i przemysl. Ja czesto widze wpisy na NAUTILUSIE, bardzo NIEPOWAZNE wpisy. Ufam , ze pochodza one od dzieci jedynie.

Wasz wybor. Pozdrawiam.Wielu Patrzy i nie widzi , lub slucha i nie slyszy.

SURSUM CORDA.

Sob, 11 lis 2017 16:49 | brak oceny

maxwell2222 | Załogant

Do XXXXGosc.

info@calogerogrifasi.it dla wszystkich zainteresowanych wszystkie informacje.

Pozdrawiam SZTAB i zaloge.

Nie reklamuje Calo. Uwazam , ze wiele osob potrzebuje zaznajomic sie z zyciem eterycznym.Moze chetni zaczna opisywac swoje przezycia i odczucia tutaj , w NAUTYLUSIE.

To moze byc nowy dzial , jakze potrzebny juz teraz i na przyszlosc.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 11 lis 2017 18:14 | brak oceny

|

@maxwell2222,
Myslisz, ze kazdy moze w to wejsc i nie ma jakiegos ryzyka, ze cos sie stanie?
Czy jest jakies ryzyko , np zaburzen psychicznych po seansie czy cos, nie wiem

Napiszcie prosze wiecej bo mnie to interesuje a nie znam wielu opinii na ten temat.
Moze ktos juz to robil?
pzdr

Sob, 11 lis 2017 16:36 | brak oceny

maxwell2222 | Załogant

XXXXGosc.

koszt 168 , 19 euro z podatkiem wliczonym. + tlumacz 60 euro.

jesli ty nie mozesz , lub nie zechcesz wejsc w hipnoza , zrobi to medium - koszt 60 euro.

Proponuje wejsc na YTube i osobiscie zapoznac sie ze szczegolami.

zycze powodzenia. moze podzielisz sie przezyciami.

Sob, 11 lis 2017 03:14 | ocena: + 4

Drewniak | Gość

Skoro zmarli członkowie naszych rodzin są "Tam" to co z tą reinkarnacją? Podajecie przykłady o spotkaniach ze zmarłymi na stronie "XXI piętro", które chyba zaprzeczają reinkarnacji. Poza tym Youtube aż kipi od filmów, gdzie ludzie przeżyli śmierć kliniczną i zawsze jest podobnie - widzieli swoich zmarłych. Jakoś żaden z nich się nie miał zamiaru reinkarnować. Bardziej wierzę Ewangelii. Jezus mówił, że "w domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było to bym wam powiedział."

Śr, 8 lis 2017 12:22 | ocena: + 1

maxwell2222 | Załogant

proponuje hipnoze. CALOGERO GRIFASI. Chlopak ma intruzow GADY , lub inne stwory ETERYCZNE. Seans z medium wszystko zmieni. Chlopca nalezy UWOLNIC. pozdrawiam.

CALOGERO GRIFASI HIPNOZA REGRESYJNA. Mozna wybrac medium . Tlumaczy MILENA.

Na poczatek proponuje obejrzec kilka seansow na YOU TUBE.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 10 lis 2017 16:03 | ocena: + 1

xxxx | Gość

@maxwell2222,

Bardzo interesuje mnie to zeby wziasc udzial w takiej regresji

Ile moze kosztowac taka sesja z tlumaczem?
Tak mniej wiecej :-)
Dziekuje za ewentualna odpowiedz ,pzdr

Wt, 7 lis 2017 03:25 | ocena: + 2

Jan | Gość

Sprawa jest banalnie prosta.
W czasie "wizji" należy dać dziecku włączona na nagrywanie kamerę z podglądem (np smartfon) i po skierowaniu na "postacie" zapytac czy widzi je też na podglądzie kamery.
Wtedy dziecko nauczy się odróżniac rzeczywistość od snów na jawie.

Nie, 5 lis 2017 02:09 | ocena: + 2

Estia | Gość

Przepraszam ale urwal mi sie post...Jak napisalam w pierwszym poscie doswiadczenie chlopca moze wiazac sie z tkz. doswiadczeniem wyjscia po za cialo i jesli jest osoba medialna to nie jest to grozne ale jesli wiaze sie to z nocnymi odwiedzinami gosci to mozemy miec tu do czynienia z nocnymi... uprowadzeniami,czy wrecz nawiedzeniem. Niepokoi mnie stan dlugiego transu w jaki wchodzi chlopiec,dlatego wazne jest aby sprawdzic z czym w tym przypadku mamy do czynienia. Przede wszystkim proponuje zrobic dziecku badania lekarskie, wykluczyc mozliwosc guza, skontaktowac sie z neurologiem.

Nie, 5 lis 2017 01:40 | brak oceny

Estia | Gość

Witam, dziecko nie jest chore psychicznie a sensytywne , to taka wasza rodzinna "przypadlosc" Proponuje poszukac pomocy u dobrego medium, ktory wytlumaczy chlopcu i rodzinie co sie dzieje, ale przedewszystkim sprawdzi czy dziwne zdarzenia maja zwiazek z chlopcem czy powoduja to "goscie" ktorzy nawiedzaja go w nocy. Co do jego przezycia paralizu, tak to moze tak malego chlopca przerazic, ja sama doswiadczylam tego samego w podobnym wieku i rozumiem strach tego dziecka. Tez krzyczalam i wzywalam pomocy ale nikt mnie nie widzial i nie slyszal i nie moglam wydobyc glosu z tym ,ze moj poczatkowy paraliz ciala skonczyl sie wyjsciem po za cialo ,gdzie znalazlam sie przy suficie i obserwowalam wszystko z gory. Prosze dopytac sie dokladnie chlopca co robila ta postac ,w jaki sposob chciala go skrzywdzic, dlaczego uwaza ja za zla, bo to bardzo wazne pytania, byc moze chlopca przerazil sam paraliz , z reguly wiaze sie on z tkz. wyjsciem po za cialo.

Pt, 3 lis 2017 11:33 | ocena: + 1

Janusz Krzak | Gość

Witam ponownie. Droga Agape, czlowiek nie musi być albo łatwo identyfikowalnym wariatem albo człowiekiem który widzi i słyszy tylko to co rzeczywiście istnieje. Ludzki mózg cały czas musi dopisywać brakujące informacje spływające do niego poprzez peryferia takie jak oczy, uszy czy nos. Na przykład, nie każdy wie, ze ze względu na budowę oka mamy w polu widzenia niewielka ślepa plamkę. Nie widzimy jej bo mózg sam łata obraz który dostrzegamy na podstawie tego co widzi na około. 5 minut google pozwoli znaleźć eksperyment który to wykazuje, polecam go przeprowadzić, bardzo ciekawe wrażenie. Ponieważ wiec mózg faktycznie "domyśla" sobie pewna cześć tego co traktujemy jako rzeczywistość, być może niektórzy ludzie maja ten proces odrobine zaburzony. Mozna być absolutnie zwyczajna osoba, przy czym od czasu do czasu widzieć lub odczuwać "szum" informacyjny mózgu, nakładający sie na obraz realny. Takie wyjaśnienie jest znacznie prostsze od paranormalnego.

Zastanawiam sie czy ktoś przeprowadził pewien rodzaj eksperymentu. Ponieważ wielu twierdzi ze egzorcyzmy czy innego rodzaju rytuały działają, czy ktoś próbował przeprowadzać je w niepoprawny sposób bez wiedzy osoby zainteresowanej i przeprowadzającego rytuał by sprawdzić czy to nie jest zwykła autosugesitia? Na przykład podmienić księdzu wodę swięconą na zwykła albo wode która została w skisła sposób splugawiona. Taki podwójnie slepy test.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy wszystkich sympatyków okrętu Nautilus do wysłuchania kolejnego LIVESTREAM Z POKŁADU NAUTILUSA, który jest planowany w niedzielę 28 lutego o 20.00. Oprócz sprawy tajemniczych 'znaków na ludzkim ciele', obserwacji UFO i dziwnych energii będą także informacje o projekcie KONTAKT, w tym przede wszystkim wiadomości w tej sprawie od naszych czytelników. Zapraszamy wszystkich interesujących się największymi tajemnicami wszechświata tego dnia o 20.00 na pokład okrętu Nautilus!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] /25 lutego 2021/ Tydzień temu na lewej piersi pojawił mi się znaczek kółko. Sama nie wiem co to jest ale przypomina koło dharmy. W sumie nie wiem po co pisze chyba z samej ciekawości [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.