Dziś jest:
Wtorek, 12 listopada 2019

Kiedy w ziemię uderzy asteroida? Może jutro, może za tydzień, a może dopiero za sto lat. Najwyższy czas rozpocząć przygotowywania na powitanie kosmicznego gościa, bo i tak już się spóźnia na przyjęcie.
/Astronom Mike Reynolds, USA/

Komentarze: 12
Wyświetleń: 5396x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 17 lis 2017 02:54   
Autor: FN, źródło: https://www.o2.pl/   

NIEPRAWDOPODOBNA SIŁA PRZEZNACZENIA SPRAWIA, ŻE BRACIA UMIERAJĄ TEGO SAMEGO DNIA

Sprawa karmy, reinkarnacji i przeznaczenia jest bodaj najbardziej fascynującym działem w naszych poszukiwaniach odpowiedzi na pytania podstawowe dotyczące sensu życia i reguł rządzących światem wędrówki dusz. Oto materiał, który zainteresował naszego czytelnika i którego link prowadzący do tekstu przysłał do redakcji FN.

[…] Bardzo ciekawe ! Przypadek ????? Na pewno nie ...

Z pozdrowieniami dla całej FN

https://www.o2.pl/artykul/smierc-polskich-blizniakow-w-irlandii-pln-razem-ich-zdiagnozowano-razem-umarli-6188373871532161a

Oczywiście, że nie jest to żaden „przypadek”, ale najpierw zobaczmy ten tekst.

 


Kiedy przychodzimy na świat, nasza historia trwa już od tysięcy lat, kiedy byliśmy na Ziemi w „innych ciałach” - piszemy o tym bez żadnych ogródek, bez żadnych wątpliwości, bez żadnych "w sumie nie wiadomo" - po prostu tak jest i już. Nasze dobre i złe uczynki (trzymając się tej popularnej frazy) tworzą coś, co nazywamy karmą. To ona sprawia, że spotykają nas przeróżne wydarzenia losowe, na które nie mamy wpływu – na przykład ciężkie choroby czy rzeczy niezależne od naszego „chciejstwa” – to jest właśnie karma. Czasami rodzą się ludzie bardzo silnie połączeni karmicznie, których losy są splecione niczym „dwa drzewa, których gałęzie nawzajem się przeplatają”. Czasami tacy ludzie są rodzeństwem, ale nie jest to regułą. W naszym archiwum FN mamy nieprawdopodobne historie, które pokazują nieogarniętą ludzkim umysłem moc karmy (nazywacie to przeznaczeniem? OK.).

Ta historia oczywiście trafia do naszego zbioru i prosimy – nie myślcie, że to był tylko „niezwykły zbieg okoliczności”. Jeśli bowiem czytacie komunikaty z pokładu okrętu Nautilus, to dobrze wiecie, że słowo „przypadek” powinno być na zawsze wykreślone z naszego słownika jako robiące tylko więcej zamieszania w ludzkich głowach na temat otaczającego nas świata. Są rzeczy, które nie są przypadkiem, a jedynie ścieżką, którą wyznaczyły nad gwiazdy i na którą nie mamy wpływu.

Pięknie dziękujemy naszemu czytelnikowi za przesłanie tej bardzo ciekawej historii, która wzbogaci nasze archiwum dotyczące tzw. „karmy rodzeństw” (tak to nazwaliśmy z braku lepszego pomysłu, ale to sformułowanie dobrze oddaje istotę tego zjawiska).

 

Komentarze: 12
Wyświetleń: 5396x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 17 lis 2017 02:54   
Autor: FN, źródło: https://www.o2.pl/   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 22 lis 2017 10:55 | ocena: -2

dziad_Jag | Gość

Zwyczajna sprawa jeśli chodzi o bliźniaków. Co to ma wspólnego z reinkarnacją??

Pt, 17 lis 2017 18:32 | ocena: + 1

Magda | Gość

"Nasze dobre i złe uczynki (trzymając się tej popularnej frazy) tworzą coś, co nazywamy karmą. To ona sprawia, że spotykają nas przeróżne wydarzenia losowe, na które nie mamy wpływu – na przykład ciężkie choroby czy rzeczy niezależne od naszego „chciejstwa” – to jest właśnie karma. Czasami rodzą się ludzie bardzo silnie połączeni karmicznie, których losy są splecione niczym „dwa drzewa, których gałęzie nawzajem się przeplatają”. "

Szanuje fundacje za jej przekonania ale nie zgadzam sie z nimi. to tak jakby powiedziec ze aktor dostal te role bo zagral kogos tam w poprzedniej. tak nie jest. to aktor wybiera sobie role a nie rola aktora lol. tak samo z karma. ona nie istnieje. my sobie wybieramy scenariusz zycia. karma to bajka dla ludzi sprzedawana przez archontow po to aby mogli zywic sie nasza energia.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 17 lis 2017 18:37 | ocena: + 7

Michał | Gość

@Magda, możesz cos więcej napisać? Dlaczego wtedy żywią się nasza energia? Kim sa? I skąd wiesz ze istnieją? Pytam z ciekawości, chce poznać twój poglad.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 lis 2017 18:42 | ocena: + 3

Magda | Gość

@Michał, sa zlymi ufo a zywia sie nasza energia bo sami nie potrafia jej wytwarzac. mozna sie zapytac. umiesz sam sobie wytworzyc jedzenie? albo witamine d chociaz? nie. nie jesz umierasz proste. skad wiem? mnostwo ludzi doszlo do tego wniosku i zaczelo pisac o tym ksiazki. tu polecam strone krystal28 wordpress com

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 17 lis 2017 20:22 | ocena: + 2

Michał | Gość

@Magda, no ok, a gdy nie wierzymy w karmę to nie mogą się żywić nasza energia? W wolnej chwili sprawdzę ten link co napisałaś.

Sob, 18 lis 2017 11:25 | ocena: -2

Glorfindel | Gość

@Magda, a breatharianie? Oni w ogóle nie jedzą i normalnie żyją pobierając energię z zewnątrz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 lis 2017 13:58 | ocena: -2

dziad_Jag | Gość

@Glorfindel, Jedna niemiecka stygmatyczka ponoć żywiła się tylko opłatkami...A kiedy lekarze chcieli ją wziąć pod kontrolę, rodzina się nie zgodziła! Ci Twoi brea...coś tam to takie same oszusty. Pewna Australijka głosiła,m że żywi się praną. Teraz żywi się kawiorem i szampanem, bo nabiła kabzę na naiwnych głupkach.

Sob, 18 lis 2017 16:17 | ocena: + 5

dziad_Jag | Gość

@Magda, System metempsychozy pochodzi z Indii i zawiera określony system filozoficzny. Jeśli odrzucisz karmę to to co głosisz już nie jest reinkarnacją. Jeśli dusza może sobie do woli wybrać rolę wcielenia, to dlaczego jest tak mało królów a tak wielu nędzarzy? Czyżby dusza po śmierci cierpi na masochizm? Wybacz, ale te Twoje archonty to pomysł gnostyków, i nie mają nic wspólnego z reinkarnacją. Jeszcze UFO na dodatek...

Pt, 17 lis 2017 16:31 | ocena: + 5

|

...

"....W podstawie Złotej Drogi
znajduje się Świat Ludzi, i
wzniesienie człowieka w Wyższy Świat
albo Wyższą Realność jest możliwy
tylko w rezultacie Rozwoju Duchowego.
Dlatego do Świata Ludzi przychodzili Bogowie
i przychodzą Nauczyciele ludzkości.
To istoty bardzo Wysokie
w porządku złożoności, które
schodzą by prowadzić
i przekazywać Wyższej Wiedzy i Przykazań.
Przecież nad rozwojem Duchowym
i Duchowej istoty człowieka
pracuje nie tylko on sam,
ale i Wszechświatowe Siły, wznoszące
człowieka lub wstrzymujące
rozwój jego Ducha i Duszy.
................
Wspinaczka mieszkańców
z jednej Realności w Wyższą
nie koniecznie odbywa się stopniowo.
Jeżeli w swoim rozwoju osobowość
uzyskuje możliwość przyswojenia sobie
i rozumienia złożoności
najbliższego harmonijnego Świata
na Złotej Drodze, to to
skokiem poprzenosi go w Wyższy Świat,
z pominięciem rozmaitych Światów i
Realności pośrednich wymiarów.
Los każdej Duchowej istoty
w dużej mierze zależy
od Bogini Karny, która sprzyja
lub przeszkadza jej rozwojowi
i postrzeganiu zasadniczo nowych
struktur i form Wyższych Światów.
................
Uwolniwszy się od ciała fizycznego,
osobowość wybiera tę Realność,
która najbardziej odpowiada jej
Duchowemu i Duszowemu rozwojowi.
Te Realności odnoszą się
do tej Nieskończoności,
co i odpowiadające jej
miejsce na Złotej Drodze,
ale strukturalne formy i treść
w nich przedstawione są w innych kombinacjach.
Nic we Wszechświecie nie przeszkadza
wspinaczce Ducha, oprócz niego samego.
Dostając się w określone miejsce Swagi,
w zależności od poziomu własnego
Rozwoju duchowego, osobowość zaczyna żyć
według Prawa Świata danej Nieskończoności... "

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 18 lis 2017 08:32 | ocena: + 2

|

@Margot7,
Zapomnialam dodac , ze to sa piekne jak poezja wedy, nie moja tworczosc ;-)

Sob, 18 lis 2017 14:01 | ocena: -3

dziad_Jag | Gość

@Margot7, Jeśli to są Wedy - to ja jestem Wisznu i Sziwa razem wzięci!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 lis 2017 14:44 | ocena: + 6

|

@dziad_Jag,
To nie sa wedy?
tutaj to znalazlam :

http://abelikain.blogspot.se/2013/12/fizyka-skryta-w-wedach.html


ja nie wiem o co tobie ciagle chodzi, nie masz nic innego do roboty?
Kreci cie ciagle wchodzenie w konflikty czy co?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy do najnowszego Live-Czatu FN! Przedstawimy najnowsze informacje w sprawie kilku wybranych naszych projektów, a także postaramy się odpowiedzieć na wybrane pytania naszych sympatyków. Do usłyszenia 1 grudnia o godz. 10.00 rano !

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga czytelnicy! Lada chwila zwiększą się możliwości naszego serwera - obsługa stron powinna przyspieszyć. Przy okazji zachęcamy do ponownego odwiedzenia XXI PIĘTRA - zamieściliśmy film pokazujący przelot dziwnego obiektu podczas telewizyjnego programu 'JEDEN Z DZIESIĘCIU' .... [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 8 lis 2019 08:51 | [wiadomość dostaliśmy 7 listopada 2019] godzina około 17;20 przedmieście Jarocina dwa białe światła na niebie działo się coś może co mogło by to wytłumaczyć ? 4 świadków punkty znikły w dosłownie jednej chwili masakra proszę o kontakt co to mogło być może dostaliście podobne zgłoszenie ??

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 2 października 2019 |  Jeden z moich znajomych powiedział, że czytając serwis Fundacji Nautilus wiele lat temu doznał czegoś, co nazwał ‘przebudzeniem’. To był jeden tekst, który zmienił całe jego życie, gdyż przed tym tekstem nie brał pod uwagę, że istnieje reinkarnacja, a po jego lekturze już był pewien, że wędrówka dusz jest prawdą.  Podobnie było z naszą drogą do filozofii Zen.

czytaj dalej

FILM FN

BLOGER O UFO WITOLD ZALECKI O ZŁOŻONOŚCI 'ŚWIATA OBCYCH ISTOT PRZYBYWAJĄCYCH NA ZIEMIĘ W POJAZDACH UFO'

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.