Dziś jest:
Wtorek, 22 stycznia 2019

Życie każdego człowieka jest drogą ku samemu sobie, próbą znalezienia drogi, zaznaczenia ścieżki. Żaden człowiek nie był nigdy w pełni samym sobą, lecz mimo to każdy ku temu dąży, jeden w mroku, inny w światłości, jak kto umie.
/Hermann Hesse — Demian/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 5295x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 4 maj 2018 06:49   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO W POSTACI KOLOROWYCH KUL PORUSZAJĄCYCH SIĘ NAD MIEJSCAMI NAWIEDZONYMI

Czym są te kule? Nikt tego nie wie, choć jedno jest pewne – istnieją naprawdę. Świadkowie opisują, jak te dziwne kuliste obiekty potrafią startować z ziemi, robić przeloty, znikać i pojawiać się ponownie, a także błyskać w sposób świadczący o inteligencji. Przeważnie kule uważamy za obiekty obcych cywilizacji (i słusznie), ale tym razem trudno ocenić, czy przypadkiem te dziwne obiekty nie mają coś wspólnego z duszami osób zmarłych. Dlaczego? Gdyż są widywane nad miejscami nawiedzonymi przez duchy.


Na pokład okrętu Nautilus 30 kwietnia b.r.dotarła właśnie relacja naszego czytelnika, który spotkał się z tym nieprawdopodobnie ciekawym zjawiskiem. Poniżej jego relacja.

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, April 30, 2018 5:37 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Obserwacja ufo

 

Witam,

W związku z tym, że często oglądam Państwa filmy, postanowiłem podzielić się moją obserwacją ufo.

Zdarzenie miało miejsce ostatnich miesiącach ubiegłego roku w małej wsi oddalonej około 40 km od Torunia, a około 20 km od Jabłonowa Pomorskiego. W tej wsi od głównej drogi można zjechać w polną drogę i po ujechaniu 200 metrów wjeżdża się na górkę z której rozciąga się widok na całą okolicę. Na tym terenie przed wojną stało wiele małych gospodarstw - ok 2 hektary. Dziś jest tam tylko 6 - 7 gospodarstw, reszta budynków została zburzona, a jeden stoi w ruinie. Z opowieści słyszałem, że przed jak i w czasie wojny zostało zabitych tam dużo ludzi. W wielu już nieistniejących gospodarstwach straszyło, a w niektórych obecnie tam stojących nadal dzieją się zjawiska paranormalne. Nie jestem mieszkańcem tej wsi. Podczas gdy jest pełnia księżyca często jadę samochodem na tą górkę i patrzę sobie na okolicę. Często biorę jeszcze kogoś, żeby sobie tam porozmawiać i zjeść chipsy, czy wypić colę. Tak było też tamtego wieczoru. Samochód zaparkowany był na górce, przed nami świecił księżyc, a na niebie nie było żadnej chmurki. W pewnej chwili z  za zarośli które były od nas oddalone ok 0.5 - 1 km wyleciały trzy światła koloru pomarańczowego. Poinformowałem o tym znajomego. Wyglądało to identycznie jak chińskie lampiony które lecą przy delikatnym wietrze.

Światła nie leciały w rzędzie, lecz tak samo szybko i w tym samym kierunku, wznosiły się i leciały delikatnie w bok.

Uznaliśmy to właśnie za chińskie lampiony i nie przywiązywaliśmy do nich zbytniej uwagi. Kiedy na chwilę odwróciliśmy wzrok świateł już nie było. Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ takie lampiony nie gasną 10 sekund po starcie i nie wszystkie od razu. Po kilku sekundach zobaczyłem na wysokości ok 250 m trzy światła ułożone pionowo. Wyglądało to jak sygnalizator na skrzyżowaniu. Światła zapalały się i gasły od góry do dołu i świeciły na różne kolory. Błyski świateł trwały ok 1 - 2 sek. i zapalało się kolejne niższe światło, a potem od nowa. W tej chwili nie pamiętam czy każde z tych świateł miało przypisany jeden kolor, czy kolory świeciło w różnych barwach. Kolory jakie tam widzieliśmy to seledynowy, błękitny, zielony. Rząd tych pionowo ułożonych trzech świateł przesuwał się delikatnie w lewo i prawo. Po kilkunastu sekundach światła zaczęły słabnąć i zapały się rzadziej.

Pomrugałem w tym kierunku światłami drogowymi. Światła wtedy przywróciły swoją siłę świecenia i cykl zapalania się tych świateł powtórzył się kilka razy.

Panowała wtedy absolutna cisza, a pies który błąkał się przy samochodzie zachowywał się normalnie.

Na zakończenie dodam, że pole z którego uniosły się obiekty prawdopodobnie należy do gospodarstwa w którym dzieją się zjawiska paranormalne.

Jestem bardzo ciekawy, czy te światła które widzieliśmy miały związek z mroczną historią okolicy i zjawiskami paranormalnymi które działy się i dzieją nadal w niektórych gospodarstwach na tym terenie.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź od Państwa.

Bardzo proszę, aby moje imię i nazwisko pozostało w tajemnicy.

 Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 


Tego typu relacje trafiają na pokład okrętu Nautilus od samego początku tworzenia naszego Archiwum FN, czyli od lat 90-tych. Świadkowie opisują jasne kule, które potrafiły unosić się nad domami, w których wcześniej obserwowano pojawianie się duchów. Czy to są istoty ze świata niematerialnego, czy może… coś, co jest wytworem zaawansowanej technologii, a co jedynie monitoruje takie miejsca na Ziemi? Trudno jest to ocenić.

Relacja trafia do naszych zbiorów tego typu opowieści. Na koniec warto zaprezentować materiał z naszego Archiwum Wideo FN. To odcinek niemieckiej serii „Nawiedzone Miejsca”, w którym świadkowie opowiadają o bardzo podobnym przypadku obserwacji „jasnych, kolorowych kul” w miejscu, w którym wcześniej doszło do zbrodni. Film na potrzeby tej publikacji został umieszczony w sieci www.

​ 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 5295x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 4 maj 2018 06:49   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 9 maj 2018 02:06 | brak oceny

bzymbzymk | Załogant

na moim blogu info o graniu pod scenariusz nostradamusa. Mabus, Eta Akwarydy (pozostałość po komecie Halleya) https://bzymbzymk.wordpress.com/blog/

Wt, 8 maj 2018 20:13 | brak oceny

Chri44sti | Załogant

Pamiętam z dzieciństwa bajkę,która przypominała tych zmiennokształtnych.Serdecznie jej nie cierpiałam za te zmianę kształtu .To była barbapapa.

Pon, 7 maj 2018 10:25 | brak oceny

mandarin | Załogant

To zmiennokształni: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/03/zmiennoksztatni-jako-kule-dobre-i-ze.html

Nie, 6 maj 2018 16:50 | brak oceny

Interest48 | Załogant

Mnie najbardziej zaciekawił fragment tego maila
dotyczący reakcji tych obiektów na skierowane
w ich stronę światło. Z tego co wiem, podobno
były już prowadzone próby komunikowania się
z tego typu obiektami za pomocą kodu składającego
się właśnie z impulsów światła.Gdyby kogoś
interesowało jak wygląda taki kod załączam
odpowiednie linki. Pozdrawiam

https://vimeo.com/265720764

https://vimeo.com/265874302

https://vimeo.com/266831869

https://vimeo.com/266832364

Pt, 4 maj 2018 14:17 | ocena: + 3

Slawek21Nysa | Załogant

W mojej rodzinie też było zdarzenie widzianego Orba, Tato z bratem siedzieli nad rzeką, uwielbiali spędzać nocki łowiąc ryby, nagle brat odczuł bardzo silną potrzebę pójścia spać więc powiedział tacie, że strasznie go zmorzyło i poszedł do auta spać, w tem tato opowiadał że nagle zrobił się dzień a przed nim na środku rzeki przyleciał orb, chwile po wisiał i odleciał i znów zrobiło się ciemno, tyle co to zajście miało miejsce jak opowiadają raptem 5 minut brat spał, obudził się i poszedł do taty. Powiedział, dziwne spałem 5 minut, i już mi się nie chce, a tato stał jak wmurowany, i opowiedział tę sytuację bratu. Dlaczego miałbym rodzinie nie wierzyć, więc wierze i ludziom opowiadającym o tym.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 4 maj 2018 21:50 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Slawek21Nysa, zastanawia mnie jedno. dlaczego ufo chcialo sie pokazac tylko twojemu tacie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 maj 2018 07:10 | ocena: + 2

Slawek21Nysa | Załogant

@magdakowalska48, na to pytanie wie chyba tylko mój już niezyjący Tato więc, chyba się nie dowiemy.

Pon, 7 maj 2018 10:30 | brak oceny

mandarin | Załogant

@Slawek21Nysa, zmiennokształtni usypiają niektórych ludzi: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/08/czarodziejski-sen-kosmici.html

Pt, 4 maj 2018 08:14 | ocena: + 1

promagna | Załogant

Szanowna Fn

Cyt. "Czym są te kule? Nikt tego nie wie, choć jedno jest pewne – istnieją naprawdę."

Jak to nie wiadomo, czym są te kule !? Od wielu lat piszecie o kreacji. To są jej poszczególne elementy, jej moduły. Te kule mają stan plazmy i są bezzałogowe w porównaniu do pojazdów technologii stworzonych przez ludzi. W swojej wewnętrznej budowie zawierają one inne mniejsze kulki. Gdy zmienia się ich wewnętrzna struktura wynikająca z rekombinacji i jonizacji (ułożenia, odrywania i powtórnego łączenie małych kulek) zmienia się naprzemiennie częstotliwość tych kul. Podczas wewnętrznej przebudowy kul widać zmiany w propagacji fal elektromagnetycznych w paśmie widzialnym dla naszych oczu. Dlatego widzimy różne kolory tychże kul.

Te elementy "kreacji" z dwóch powodów latają nad pewnymi miejscami.

1. Szukają ciał energetycznych stworzeń biologicznych, które utraciły ciało materialne. Jest to naturalny proces żniw. Ciała energetyczne, a szczególnie w obrębie mapowania mózgu i rdzenia, są elementem budowy instalacji wykonywanych przez kreację. Materialny mózg i kręgosłup zwierząt biologicznych, to krótkofalówka z antenką, która w procesie życia ma za zadanie dojrzeć do pewnych konkretnych częstotliwości. Chodzi o wytworzenie dużego ciała energetycznego w ciele materialnym na bazie plazmy.

2. Ma to również związek z instalacjami głęboko zakopanymi pod ziemią również wykonanymi przez kreację.

Materialne obce cywilizacje korzystają z tych instalacji na takiej samej zasadzie, jak my ludzie korzystamy z powierzchni ziemi. Mają też technologię imitującą elementy kreacji, potrzebną do szybkiego przemieszczania się w przestrzeni, pod wodą i pod ziemią.

Pozdrawiam.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

CIEKAWOSTKA Z DANYCH SZWEDZKIEJ AKADEMII - 65 procent laureatów Nobla w kategorii Nauka deklarowało wiarę w Boga [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 19 sty 2019 08:39 | Witam FN. dziś 18.1.2019  Wracalem z pracy ok.godziny 18 zauważyłem lecąca na niebie kropke światła,wielkości  gwiazd nie mrugała zatrzymałem sie na chodniku patrząc w niebo,bo były też chmury przesuwajace sie po niebie,zauważyłem drugą i trzecią kropke światła patrzac nagle około 20,30 takich światełek lecialo wyciaglem telefon komurkowy zacząłem nagrywać szli też przechodnie poprosiłem ich by spojrzeli na te swiatla dochodziło nawet do 60sztuk niektóre po 7,8 sztuk blisko siebie były...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 19 grudnia 2018 | Zbliża się rocznica pojawienia się UFO w Zdanach. Oczywiście jak co roku będziemy na miejscu gdzie wszystko się zdarzyło, ale przy okazji zawsze zdumiewa mnie coś innego. Postawa ludzi, którzy są gotowi wygłaszać nawet najbardziej zidiociałe, wariackie tezy na granicy kabaretu, aby tylko na siłę „zdemaskować, opluć i w ich mniemaniu wyjaśnić wbijając w piach, bo… on widzi, on wie i już...

czytaj dalej

FILM FN

OPERACJA KONTAKT - pozdrowienia od autora zdjęć UFO z 2014 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.