Dziś jest:
Poniedziałek, 28 maja 2018

"Byli bardzo mali ludzie, smukli i nieduże. Ale mili. Jak się żegnałem, to też się pokłonili, takie grzeczne."
/Jan Wolski, fragment jego wypowiedzi o spotkaniu z obcymi w Emilcinie, które miało miejsce 10 maja 1978 roku/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 3608x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 4 maj 2018 06:49   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO W POSTACI KOLOROWYCH KUL PORUSZAJĄCYCH SIĘ NAD MIEJSCAMI NAWIEDZONYMI

Czym są te kule? Nikt tego nie wie, choć jedno jest pewne – istnieją naprawdę. Świadkowie opisują, jak te dziwne kuliste obiekty potrafią startować z ziemi, robić przeloty, znikać i pojawiać się ponownie, a także błyskać w sposób świadczący o inteligencji. Przeważnie kule uważamy za obiekty obcych cywilizacji (i słusznie), ale tym razem trudno ocenić, czy przypadkiem te dziwne obiekty nie mają coś wspólnego z duszami osób zmarłych. Dlaczego? Gdyż są widywane nad miejscami nawiedzonymi przez duchy.


Na pokład okrętu Nautilus 30 kwietnia b.r.dotarła właśnie relacja naszego czytelnika, który spotkał się z tym nieprawdopodobnie ciekawym zjawiskiem. Poniżej jego relacja.

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, April 30, 2018 5:37 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Obserwacja ufo

 

Witam,

W związku z tym, że często oglądam Państwa filmy, postanowiłem podzielić się moją obserwacją ufo.

Zdarzenie miało miejsce ostatnich miesiącach ubiegłego roku w małej wsi oddalonej około 40 km od Torunia, a około 20 km od Jabłonowa Pomorskiego. W tej wsi od głównej drogi można zjechać w polną drogę i po ujechaniu 200 metrów wjeżdża się na górkę z której rozciąga się widok na całą okolicę. Na tym terenie przed wojną stało wiele małych gospodarstw - ok 2 hektary. Dziś jest tam tylko 6 - 7 gospodarstw, reszta budynków została zburzona, a jeden stoi w ruinie. Z opowieści słyszałem, że przed jak i w czasie wojny zostało zabitych tam dużo ludzi. W wielu już nieistniejących gospodarstwach straszyło, a w niektórych obecnie tam stojących nadal dzieją się zjawiska paranormalne. Nie jestem mieszkańcem tej wsi. Podczas gdy jest pełnia księżyca często jadę samochodem na tą górkę i patrzę sobie na okolicę. Często biorę jeszcze kogoś, żeby sobie tam porozmawiać i zjeść chipsy, czy wypić colę. Tak było też tamtego wieczoru. Samochód zaparkowany był na górce, przed nami świecił księżyc, a na niebie nie było żadnej chmurki. W pewnej chwili z  za zarośli które były od nas oddalone ok 0.5 - 1 km wyleciały trzy światła koloru pomarańczowego. Poinformowałem o tym znajomego. Wyglądało to identycznie jak chińskie lampiony które lecą przy delikatnym wietrze.

Światła nie leciały w rzędzie, lecz tak samo szybko i w tym samym kierunku, wznosiły się i leciały delikatnie w bok.

Uznaliśmy to właśnie za chińskie lampiony i nie przywiązywaliśmy do nich zbytniej uwagi. Kiedy na chwilę odwróciliśmy wzrok świateł już nie było. Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ takie lampiony nie gasną 10 sekund po starcie i nie wszystkie od razu. Po kilku sekundach zobaczyłem na wysokości ok 250 m trzy światła ułożone pionowo. Wyglądało to jak sygnalizator na skrzyżowaniu. Światła zapalały się i gasły od góry do dołu i świeciły na różne kolory. Błyski świateł trwały ok 1 - 2 sek. i zapalało się kolejne niższe światło, a potem od nowa. W tej chwili nie pamiętam czy każde z tych świateł miało przypisany jeden kolor, czy kolory świeciło w różnych barwach. Kolory jakie tam widzieliśmy to seledynowy, błękitny, zielony. Rząd tych pionowo ułożonych trzech świateł przesuwał się delikatnie w lewo i prawo. Po kilkunastu sekundach światła zaczęły słabnąć i zapały się rzadziej.

Pomrugałem w tym kierunku światłami drogowymi. Światła wtedy przywróciły swoją siłę świecenia i cykl zapalania się tych świateł powtórzył się kilka razy.

Panowała wtedy absolutna cisza, a pies który błąkał się przy samochodzie zachowywał się normalnie.

Na zakończenie dodam, że pole z którego uniosły się obiekty prawdopodobnie należy do gospodarstwa w którym dzieją się zjawiska paranormalne.

Jestem bardzo ciekawy, czy te światła które widzieliśmy miały związek z mroczną historią okolicy i zjawiskami paranormalnymi które działy się i dzieją nadal w niektórych gospodarstwach na tym terenie.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź od Państwa.

Bardzo proszę, aby moje imię i nazwisko pozostało w tajemnicy.

 Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 


Tego typu relacje trafiają na pokład okrętu Nautilus od samego początku tworzenia naszego Archiwum FN, czyli od lat 90-tych. Świadkowie opisują jasne kule, które potrafiły unosić się nad domami, w których wcześniej obserwowano pojawianie się duchów. Czy to są istoty ze świata niematerialnego, czy może… coś, co jest wytworem zaawansowanej technologii, a co jedynie monitoruje takie miejsca na Ziemi? Trudno jest to ocenić.

Relacja trafia do naszych zbiorów tego typu opowieści. Na koniec warto zaprezentować materiał z naszego Archiwum Wideo FN. To odcinek niemieckiej serii „Nawiedzone Miejsca”, w którym świadkowie opowiadają o bardzo podobnym przypadku obserwacji „jasnych, kolorowych kul” w miejscu, w którym wcześniej doszło do zbrodni. Film na potrzeby tej publikacji został umieszczony w sieci www.

​ 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 3608x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 4 maj 2018 06:49   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 9 maj 2018 04:06 | brak oceny

bzymbzymk | Załogant

na moim blogu info o graniu pod scenariusz nostradamusa. Mabus, Eta Akwarydy (pozostałość po komecie Halleya) https://bzymbzymk.wordpress.com/blog/

Wt, 8 maj 2018 22:13 | brak oceny

Chri44sti | Załogant

Pamiętam z dzieciństwa bajkę,która przypominała tych zmiennokształtnych.Serdecznie jej nie cierpiałam za te zmianę kształtu .To była barbapapa.

Pon, 7 maj 2018 12:25 | brak oceny

mandarin | Załogant

To zmiennokształni: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/03/zmiennoksztatni-jako-kule-dobre-i-ze.html

Nie, 6 maj 2018 18:50 | brak oceny

Interest48 | Załogant

Mnie najbardziej zaciekawił fragment tego maila
dotyczący reakcji tych obiektów na skierowane
w ich stronę światło. Z tego co wiem, podobno
były już prowadzone próby komunikowania się
z tego typu obiektami za pomocą kodu składającego
się właśnie z impulsów światła.Gdyby kogoś
interesowało jak wygląda taki kod załączam
odpowiednie linki. Pozdrawiam

https://vimeo.com/265720764

https://vimeo.com/265874302

https://vimeo.com/266831869

https://vimeo.com/266832364

Pt, 4 maj 2018 16:17 | ocena: + 3

Slawek21Nysa | Załogant

W mojej rodzinie też było zdarzenie widzianego Orba, Tato z bratem siedzieli nad rzeką, uwielbiali spędzać nocki łowiąc ryby, nagle brat odczuł bardzo silną potrzebę pójścia spać więc powiedział tacie, że strasznie go zmorzyło i poszedł do auta spać, w tem tato opowiadał że nagle zrobił się dzień a przed nim na środku rzeki przyleciał orb, chwile po wisiał i odleciał i znów zrobiło się ciemno, tyle co to zajście miało miejsce jak opowiadają raptem 5 minut brat spał, obudził się i poszedł do taty. Powiedział, dziwne spałem 5 minut, i już mi się nie chce, a tato stał jak wmurowany, i opowiedział tę sytuację bratu. Dlaczego miałbym rodzinie nie wierzyć, więc wierze i ludziom opowiadającym o tym.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 4 maj 2018 23:50 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Slawek21Nysa, zastanawia mnie jedno. dlaczego ufo chcialo sie pokazac tylko twojemu tacie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 maj 2018 09:10 | ocena: + 2

Slawek21Nysa | Załogant

@magdakowalska48, na to pytanie wie chyba tylko mój już niezyjący Tato więc, chyba się nie dowiemy.

Pon, 7 maj 2018 12:30 | brak oceny

mandarin | Załogant

@Slawek21Nysa, zmiennokształtni usypiają niektórych ludzi: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/08/czarodziejski-sen-kosmici.html

Pt, 4 maj 2018 10:14 | ocena: + 1

promagna | Załogant

Szanowna Fn

Cyt. "Czym są te kule? Nikt tego nie wie, choć jedno jest pewne – istnieją naprawdę."

Jak to nie wiadomo, czym są te kule !? Od wielu lat piszecie o kreacji. To są jej poszczególne elementy, jej moduły. Te kule mają stan plazmy i są bezzałogowe w porównaniu do pojazdów technologii stworzonych przez ludzi. W swojej wewnętrznej budowie zawierają one inne mniejsze kulki. Gdy zmienia się ich wewnętrzna struktura wynikająca z rekombinacji i jonizacji (ułożenia, odrywania i powtórnego łączenie małych kulek) zmienia się naprzemiennie częstotliwość tych kul. Podczas wewnętrznej przebudowy kul widać zmiany w propagacji fal elektromagnetycznych w paśmie widzialnym dla naszych oczu. Dlatego widzimy różne kolory tychże kul.

Te elementy "kreacji" z dwóch powodów latają nad pewnymi miejscami.

1. Szukają ciał energetycznych stworzeń biologicznych, które utraciły ciało materialne. Jest to naturalny proces żniw. Ciała energetyczne, a szczególnie w obrębie mapowania mózgu i rdzenia, są elementem budowy instalacji wykonywanych przez kreację. Materialny mózg i kręgosłup zwierząt biologicznych, to krótkofalówka z antenką, która w procesie życia ma za zadanie dojrzeć do pewnych konkretnych częstotliwości. Chodzi o wytworzenie dużego ciała energetycznego w ciele materialnym na bazie plazmy.

2. Ma to również związek z instalacjami głęboko zakopanymi pod ziemią również wykonanymi przez kreację.

Materialne obce cywilizacje korzystają z tych instalacji na takiej samej zasadzie, jak my ludzie korzystamy z powierzchni ziemi. Mają też technologię imitującą elementy kreacji, potrzebną do szybkiego przemieszczania się w przestrzeni, pod wodą i pod ziemią.

Pozdrawiam.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Ostatnie miesiące przyniosły falę fantastycznie ciekawych informacji związanych ze zjawiskiem UFO z terenu Polski. Kilka z nich zaprezentujemy w LIVE-STREAM z pokładu okrętu Nautilus. Rejs rozpocznie się już 2 lipca o godzinie 20.00 Zapraszamy!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

1 czerwca 2018 do polskich kin wchodzi horror oparty na faktach pt: 'Przebudzenie Dusz'. Więcej o tym filmie piszemy w dziale RECENZJE ... zapraszamy! ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 10:58 | UFO miało dość ciekawy kształt - świadek wykonywał zdjęcia, ale na zdjęciach nie było niczego! Dopiero w kamerze dostrzegł ten obiekt i dzięki temu nagrał film. Prezentujemy go w dziale RELACJE w serwisie www.emilcin.com  ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA UFOLOGICZNEGO SERWISU FN!

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 4 maja 2018 | Dawno nie pisałem do Dziennika Pokładowego, choć obiecałem sobie, że będę to czynił częściej niż kiedyś. I znowu chcę słowa dotrzymać, choć teraz muszę opisać historię z… białym piórkiem.

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI o sobie i darze jasnowidzenia - najnowszy materiał 21 maja 2018

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.