Dziś jest:
Niedziela, 26 stycznia 2020

Twierdzenie, że Ziemia to jedyny zaludniony świat w nieskończonej przestrzeni jest równie absurdalne jak przekonanie, iż na całym polu prosa wyrośnie tylko jedno ziarenko.
/Metrodor, filozof grecki z IV wieku p.n.e./

Komentarze: 19
Wyświetleń: 2966x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 31 paź 2019 14:57   
Autor: FN, źródło: FN   

LATAJĄCY SPODEK W CZASACH DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ: OTO DOWÓD!

Fantastyczne odkrycie naszego czytelnika. Przypadkowo oglądając dokument o wojnie amerykańsko-japońskiej na Pacyfiku dostrzegł przelot UFO w kształcie idealnego spodka. To jedyny z nam znanych filmów z czasów Drugiej Wojny Światowej, gdzie UFO ma idealny kształt dysku.

 

E-mail dostaliśmy 31 października 2019. Natychmiast nas sprawa zainteresowała i postanowiliśmy pokazać ją naszym czytelnikom. Waga tego odkrycia jest znacząca. To jeden z dowodów na to, że latające dyski wcale nie pojawiły się wraz z obserwacją Kennetha Arnolda 24 czerwca 1947 roku nad górą Rainier.

 

 

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Thursday, October 31, 2019 8:27 AM
To: FUNDACJA NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: UFO ?

 

Witam, dzisiaj tj. 31.10.2019 oglądając dokumentalny , film historyczny zauważyłem na archiwalnym filmie dziwne ujęcie, a mianowicie przelot obiektu latającego.

Jako że był to film o wojnie amerykańsko - japońskiej na pacyfiku , obiekt prawdopodobnie był samolotem. Nie daje mi to jednak spokoju, ponieważ oglądałem ten fragment wiele razy i jakoś bardziej przypomina mi to latający spodek niż samolot.

Zrobiłem kilka zdjęć z ekranu tv ( seria ) i krótki filmik, proszę , zobaczcie i oceńcie sami.

Pozdrawiam , [dane do wiad. FN]

 

Najpierw zobaczmy zdjęcia.

 
 

A teraz film.

 

From: [...]
Sent: Saturday, November 2, 2019 2:28 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Inny fragment zdjęcia z artykułu

 

Szanowna Redakcjo FN.

Odnośnie artykułu "LATAJĄCY SPODEK W CZASACH DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ: OTO DOWÓD!”

W jednym ze zdjęć z przelotu UFO, zastanowił mnie inny fragment - w prawym, górnym rogu.

Czy to tylko dziwne ułożenie chmur? Ja widzę wyraźnie twarz obcego, z charakterystycznymi, dużymi oczodołami.

Polecam popatrzeć na zdjęcie w pewnym oddaleniu od monitora.Pozdrawiam serdecznie całą ekipę FN


(dane do wiadomości Redakcji FN)
 

 

I jeszcze jedna ciekawostka z naszego projektu FOTO-LAB FN. Wiemy dobrze, że kierując aparat na ekspozycję z silnym światłem pośrodku zawsze występują efekty świetlne w postaci tzw. blików. Różne bliki widzieliśmy, ale takiego o takim kształcie z okienkami… jeszcze nie.

 

From: […]
Sent: Wednesday, October 30, 2019 8:24 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Zdjęcia obiektu nad Bałtykiem

 

Przesyłam do oceny kompletny zestaw zdjęć obiektu zrobione w Lipcu nad Bałtykiem, których przez przypadek zostałem autorem. Fotografie powstały w jednej sekwencji w ciągu jednej minuty o godz. 4.36 " .Nie posiadam dobrego programu ale powiększyłem zdjęcia i na nich już widać zdecydowanie więcej.Proszę o opinię. Pozdrawiam.

 

 

... powiększenie obiektu ze zdjęcia poniżej.Uwaga! Polecamy ponowne zajrzenie do tekstu „PROJEKT KONTAKT – ukryty przekaz”. Na końcu jest ważna aktualizacja.

 https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3837,stanton-t-friedman-o-ukrywaniu-prawdy-o-ufo.html

Komentarze: 19
Wyświetleń: 2966x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 31 paź 2019 14:57   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (19)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 2 lis 2019 07:28 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Latający spodek w czasie Drugiej Wojny Światowej potwierdza to że obiekty te zawsze były, są obecnie i zawsze będą. Dzisiejszy rozwój techniki całkowicie umożliwia rejestrację obiektów na niebie w każdym zakątku świata.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 2 lis 2019 08:06 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Zgadzam się z Tobą Orionie.. rejestracja zdjęć obiektów jest coraz większa , każdy ma dzisiaj przy sobie "aparat" w postaci komórki...jeszcze 30 lat temu było to nie do pomyślenia, a zdjęcia robiło się tylko przy szczególnych okazjach i z wielkim namaszczeniem...chwyciłem się na tym, że w jeden dzień zrobiłem więcej zdjęć niż posiadam w domu tych "tradycyjnych" -papierowych, licząc zdjęcia wykonane przez mojego Dziadka i Ojca...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 02:09 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Gorki73, Rejestracja jest większa bo obiektów jest więcej i to lawinowo od dwóch lat. Dziwie się że nie spekuluje się nad tym co tu robią bo wojsko ma te dane ale jak tu się przyznać że robią więcej od wojska... nie uchodzi hah bo jak to by wyglądało...

Śr, 6 lis 2019 02:06 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Orion_1957, Dzisiejszy rozwój techniki jest w porównaniu z rejestrowanymi "czasem" obiektami za murzynami...

Krótkowidz szuka kameleona na drzewie z 50 metrów , czasem się zdarzy że cos zobaczy. Ale co ciężko stwierdzić ;D

Pt, 1 lis 2019 12:07 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

" To jeden z dowodów na to, że latające dyski wcale nie pojawiły się wraz z obserwacją Kennetha Arnolda 24 czerwca 1947 roku nad górą Rainier." ufo bylo juz w starozytnosci

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 02:02 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@magdakowalska48, UFO było już miliony lat temu ;D a pierwsze wzmianki są już na malowidłach skalnych w jaskiniach ... starożytność to ostatni okres w którym ludzie mieli z nimi kontakt bezpośredni.

Pt, 1 lis 2019 00:59 | ocena: -3

fenikste | Załogant

Czy to ludziom się podoba czy nie ich cywilizacja jest zależna od krzyżującej się własnej historii ludzi i szaraków pominę już reptilian.
Te trzy rasy nasza planeta już zbadała tak jak Merkury generację 1 tworząc własną generację 2 ulepszoną o własne możliwości.
Ziemia wykorzystała schematy wszystkich wymienionych ras także i swojej w budowie kolejnych generacji ludzi , odnosi się to również do budowy krwi.
Grupa A należy do pierwotnej grupy ludzkiej, Grupa B należy do grupy reptilian a grupa 0 (uniwersalna) do grupy szarackiej generacji 1.

Na przestrzeni wieków planeta wykorzystała wiedzę o ostatecznym życiu 2 innych planet. Jest jedną z najbardziej doświadczonych planet w budowaniu życia. Pomimo nie istnienia planety szaraków głównej istnieje wciąż główna planeta reptilian. Jest to HD 85512b w naszych katalogach.

Pomimo tego iż aktualna generacja ludzi i ciał posiada możliwości adaptacyjne dla pozostałych 2 cywilizacji , nie posiadamy ani dostatecznie dobrej budowy fizycznej jak reptilianie ani dostatecznie dobrze rozwiniętej budowy mózgu na tym etapie ewolucji.

To tak jakby wsadzić dusze geparda w słonia lub dusze delfina w leniwca.
Skutkiem jest męczenie się duszy rozwiniętej w ciele słabszym niż dotychczas.

Dlatego ludzie nie powinni obawiać się ani jednej ani drugiej rasy, to samo odnosi się odnośnie surowców naturalnych, reptilianom wystarczają te które mają a szaraki mają dostęp do nich poza planetą.

Spotkanie pomiędzy obiema cywilizacjami a nami w końcu i tak nastąpi, bo taka jest historia że wszyscy jedziemy na tym samym wozie.
Jedynym problemem jest blokada świadomości przez skutek uboczny tarczy, posiadanie jej jednak jest dużo ważniejsze dla Ziemi niż fanaberie ludzi na niej żyjących które i tak nic nie wnoszą.

Z racji liczebności aktualnej obu ras , spotkania będą się nasilać a przed ludźmi w końcu fakt ten stanie murem i albo sobie z nim poradzimy odpowiednio albo ludzie staną po złej stronie nieświadomie.

Reptilianie i Szaracy posiadają technologie potrzebne ludziom do ekspansji i badaniu całej galaktyki. Również w zasiedlaniu planet. Taki był cel tworzenia młodej zaawansowanej istnieniem kreatora cywilizacji i połączeniu jej z najstarszymi i teraz najbardziej zaawansowanymi.

Celem jest zasiedlanie planet ludźmi , gdy człowiek stanie na innej planecie niż Ziemia i zwyczajowo zacznie się rozmnażać , nie będzie już wpływu tarczy ani resetu na duszę.

Cywilizacja ludzi zacznie się rozwijać , legnie wiele instytucji w tym sądownictwo wraz z policją i innymi szczeblami siły bezpośredniej poza wojskiem , legną religie świata, legnie też instytucja szkolna gdyż będzie tylko potrzebna nowym duszom a nie reinkarnującym się , czyli legnie całkiem przy stałej populacji, język zostanie zunifikowany , technologie dzięki już rozwiniętym podstawowym których ludzie posiadają bardzo dużo drzew zostaną rozwinięte maksymalnie w każdym kierunku jedynym warunkiem jest ekspansja i liczebność.

Co do Hitlera po śmierci trafił do Kolska

Pt, 1 lis 2019 00:19 | ocena: -3

fenikste | Załogant

Generacja pierwsza i jej ciało różni się od generacji drugiej tym że są z innej części galaktyki gdzie życie inaczej się tworzy, pomimo tego DNA oba są bardzo podobne. Generacja 2 ma już czaszki bardzo zbliżone wyglądem do Ziemskich , różnice ogólnie wynikają z różnych czynników układów słonecznych jak i warunków których nie będę opisywał bo to zbędne.

Dążąc do sedna , złe dusze próbowały nawet naśladować technologie szaraków co działo się i na Ziemi , jednak nie posiadając odpowiednich materiałów oraz wiedzy , ponieważ język szaraków jest tak skomplikowany że nawet posiadając dostęp do danych technicznych nie jest się wstanie odszyfrować dokumentacji technicznej.

Biorąc pod uwagę iż złe dusze przejmując ciała ludzi będące już pod wpływem ubocznym tarczy , robiły to tak że zajmowały przestrzeń jak każda dusza i przed resetem wychodziły by nie zablokować sobie wspomnień i pamięci. Skutkuje to posiadaniem wiedzy na temat tego czego normalny człowiek nie posiada czyli wiedzy na temat zadania i celu przejęcia ciała. Osoby takie są w pełni świadome jakie mają zadania na Ziemi i swój plan rozgrywają grupowo. Przeciętny człowiek nie jest w stanie rozpoznać osoby odblokowanej a w zasadzie nie zablokowanej z normalną duszą dobrą ziemską zablokowaną.

Pomoc rasie szaraków objęła: uzyskanie przez nich oryginalnego DNA dzięki czemu są wstanie odbudować cywilizację oraz rozpocząć naturalny proces prokreacji biologicznej. Ich rasa zatoczyła koło od powstania po niemalże koniec i wychodzi na kolejną prostą, Cieszą się tym i wszelkie znaki na niebie i ziemi odnoszą się również do tego. Generacja 2 szaraków została przywrócona do służby po zbadaniu statku w którym grzebano.
Wszystkie dusze zostały przywrócone w liczebności do sztuki z okresu sprzed wojny kiedy ten współczynnik stanął w miejscu.
Została im udostępniona lokacja posiadająca ogromne zasoby pierwiastków potrzebnych do budowy statków.
W trybie rzeczywistym są monitorowani pod kątem wpływu na ich rasę by wykluczyć wszelkie zmiany wprowadzone z zewnątrz na całej długości ich historii rasy. Protekcja jest permanentna , komunikacja bezpośrednia.
Nikt i nic nie jest w stanie zagrozić komukolwiek z ich cywilizacji.

Hitler jako dusza zła niezablokowana doskonale wiedział o "latających spodkach" doskonale też wiedział gdzie szukać informacji , jednak wiedza jaką posiadł ani surowce nie były wystarczające nawet do naśladowania podstawowych rozwiązań technicznych, mam tu na uwadze projekty Vril oraz inne konstrukcje. Istnieje wiele historii odnośnie Hitlera i tego okresu jednak nie są one dość znaczące by je wspominać.
Hitler miał za zadanie znaleźć wszelkie dane odnośnie technologii obcych jaka została po nich na Ziemi, był w tym dramatycznie skuteczny, zwłaszcza wiedząc gdzie szukać. Jednak sukces jaki osiągnął nie był wystarczający by zagrozić jednemu statkowi szaraków.

Aktualnie szaraki unieszkodliwiły wszystkie dusze złe w rejonie naszego układu słonecznego, pozostało niecałe 2 mln pionków w ciałach

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 2 lis 2019 06:35 | ocena: + 1

Mieszkovsky | Załogant

@fenikste, Jesteś zdrowo poryty człowieku. Schizofrenia to poważna choroba, powinieneś pójść po pomoc.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 2 lis 2019 09:00 | brak oceny

rafael1 | Załogant

Niestety wariat nie wie ze jest wariatem.według jego kryteriów wszystko jest ok.No niestety nie jest. @Mieszkovsky,

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 02:33 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@rafael1, jak nie wiem że jestem wariatem to po co mi pomoc , logika to wam idzie jak fizyka w szkole...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 07:21 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@fenikste, Z jednego drzewa i krzyz i lopata.jak to we wszechswiecie jest ,
ze wszystko musi sie wyrownac , tak i w wadowicach trafiaja sie i mali i duzi ludzie.
Mniemam po twoim rozbuchanym ego ze nalezysz do tej drugiej grupy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 09:34 | brak oceny

emczer | Załogant

@rafael1, jak mniemam niestety standardowo podchodzisz do tego, czego nie jesteś w stanie zrozumieć - negując i przypisując temu różne łatki zwane chorobami. No cóż, przykra sprawa tak patrzeć, jak się lubujesz w obrażaniu innej osoby o innych niż Twoje poglądach. Ja Cię tylko kolego przestrzegę, bo teraz się może i śmiejesz, ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. A akurat fenikste ma raczej więcej racji w tym, co pisze, jak mniej. Poczekaj, a być może zobaczysz. I wtedy uśmiechu już takiego nie będzie.

Śr, 6 lis 2019 02:31 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Mieszkovsky, To że człowieku nie rozumiesz że atomy w twoim ciele są tak daleko że nie powinno Cię być i dostatecznie blisko że Cię widać w całym spektrum to dla mnie jasne bo nawet nad tym nie myślałeś.

To że ty nie widzisz całego spektrum tylko pewien wycinek gęstości materii jest dla mnie dość jasny wynikający z budowy biologicznej oka, dla Ciebie pewnie nie.

To że nie pojmujesz że dusza to większe odległości pomiędzy cząstkami i nie jesteś jej w stanie zobaczyć przez ubogą budowę oka a że posiada świadomość i ułomnym się dusze nie pokazują bo to bezcelowe również jest jak dla mnie jasnym.

Fakt jest jeden nie jesteś fizykiem, biologiem, chemikiem ani nawet matematykiem i pewnie nie technikiem a w podstawówce już miałeś mierne wyniki by to zrozumieć cokolwiek z tej czarnej magii , skupiasz się na swoim miernym życiu w nieświadomości którego i tak nie zabierzesz na drugą stronę gdzie dalej miernie będziesz istniał albo od razu wrócisz do ciała by znów obrażać innych przez swoje cechy powodujące opór wiedzy, krótkowzroczność i miernotę intelektualną.

Więc już wolę zostać w twoim pojmowaniu schizofrenikiem i niech Ci Ziemia zawsze będzie lekką bo są tacy co mają wyższe aspiracje a twoja obecność dla świadomości cywilizacji pozostawia dużo do życzenia.

Humanista sceptyk? Jakby nie inżynieria wsteczna i myśl ścisła to nawet nie miał byś gdzie wypisać swoich bóli egzystencjonalnych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 lis 2019 09:43 | brak oceny

emczer | Załogant

@fenikste, dawać do myślenia można łagodniej. Po co się tak unosić. Sami się obrażają ostatecznie swoimi komentarzami. Prawda broni się wszak sama. Kto nie chce myśleć, ten nie zacznie i tak po czymś takim. Choć obym się tu mylił i oby ten komentarz coś ostatecznie dał. :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 7 lis 2019 00:05 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@emczer, komentarz tu nic nie da , jak może dać , większość z ludzi nie myśli o wzejściu by pomagać swoim , wolą czekać aż planetę szlag trafi...typowe...

Czw, 31 paź 2019 23:44 | ocena: -4

fenikste | Załogant

Złe dusze są od dawna na ziemi , jedną z nich był nieco szurnięty i niewydarzony artysta mający rodzica pochodzenia żydowskiego Hitler.

Dusze złe od dawna przeszkadzały szarakom w rozwoju cywilizacji , wpierw niszcząc główną planetę ich pochodzenia później kolejną jaką znaleźli , tworząc ją niezdatną do budowania życia, i następną Merkurego u nas wpływając na reakcje w koronie słońca niszcząc wiatrem atmosferę.
Ich zadanie było dość proste , niszczyć każdą nadmiernie rozwiniętą cywilizację. Kolejną planetę na jakiej się skupili była Ziemia, bo i tu szaraki byli , zapoczątkowano wojnę , manipulując w jednym ze statków który wysłał zamiast "potrzebujemy pomocy" , "poddajcie się". Po czym szaraki żyjące na ziemi musieli ją opuścić przez wojnę wewnętrzną.

Co to wszystko ma do nas a no ma bardzo dużo ponieważ historie obu cywilizacji łączą się na pewnym etapie może nie długim ale obfitującym w rozwój naszego DNA i techniki ogólnie. A to że się łączą ma również wpływ na Ziemię ponieważ dusze złe pozostały w pewnej części na Ziemi.

Jedną z starszych i jedna z najbardziej bezwzględnych była właśnie dusza w podświadomości Hitlera. Pominę już fakt że obieg duszy również był pod wpływem , co spowodowało wiele zmian na Ziemi jeśli chodzi o przydział dusz. Nie dzieje się to długo bo dzieje się to od czasu opuszczenia przez szaraków planety Ziemia. Dlaczego akurat wtedy , a dlatego że rozwinięta rasa szaraków świetnie pomimo przeciwności rozwinęła swoje technologie również w kierunku badawczym i mam tu na myśli przeróżne czujniki które z łatwością poradziły by sobie z wykryciem złych dusz i wpływu a dzięki zaawansowanej broni mogą z łatwością takie byty unieszkodliwiać absolutnie jak i każde inne dusze , również swoje.
Broń absolutna jednak w rękach rasy dobrej może czynić cuda.

Pomimo burzliwej własnej historii która niemal zakończyła istnienie tej rasy ponieważ z całej cywilizacji ostało się niecałe 2000 dusz szaraków.
Byli w stanie opracować tarczę która chroni Ziemię, to ostatnie co zrobili zanim opuścili Ziemię.

Wojna trwała dość długo jak na jedno życie ludzkie , była jedną z najdłuższych jeśli brać historię ludzkości , generacja 1 szaraków osiadłych na Ziemi wygrała , niszcząc prawie całkowicie rasę generacji 2 z Merkurego , tych w których statku wprowadzono zmiany.
Wojna skończyła się jednak to nie znaczy że zagrożenie minęło.
Kilku uciekło i rozwijało technologie dalej.

Po wojnie szaraki wrócili w obręb ziemi zakładając bazę na naszym Księżycu , dość szeroko opisuje to utajniona misja Apollo 20 i wiele innych. To co znaleźli na księżycu Ziemianie z Misji Apollo to jeden ze statków generacji 2 z początku wojny gdy posiadali jeszcze ciała takie jak nasze. Piękna kobieta pilot. Wyposażona w rozszerzenia. Dość ciekawy temat. Statek unieszkodliwiony bronią laserową spoczywać tam będzie jeszcze milenia zapewne.

Różnica między generacją drugą pozostałą na Merkurym a generacją pierwszą spoza układu osiadłą później na Ziemi jest dość spora.

Czw, 31 paź 2019 23:24 | brak oceny

andipl | Załogant

tu mala kolekcja wygladu UFO lata II WS

http://www.laesieworks.com/ifo/lib/WW2discs.html

nawet podobny do tego z dzialkiem na dole

http://www.laesieworks.com/ifo/lib/WW2discs-pict/Haunebu1-06.jpg

czy to przypadek ???

Czw, 31 paź 2019 16:50 | ocena: + 4

Rimobul | Załogant

Oczywiście bardzo ciekawe ujęcie NOL-a z czasów II wojny światowej. Ale w sumie żadne zaskoczenie bowiem przecież piloci myśliwców i bombowców tego okresu zarówno alianccy jak i niemieccy mówili o takich obiektach spotykanych przez nich w czasie misji bojowych. Tak więc w istocie żadna sensacja a co najwyżej kolejny, namacalny dowód. Trudno bowiem mówić poważnie o tym by ktoś manipulował w tym okresie materiałem w celu wprowadzenia obiektu, którego tam nie było pierwotnie... Po co miałby niby to robić raz, a dwa co by tym miał zyskać?:) Szczególnie, jeśli taki "kwiatek" wychodzi na jaw po ponad 70-ciu latach:) pozdrawiam całą Załogę naszego Okrętu ze Szczecina:)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Witam.Juz sporo razy się z wami kontaktowałem i sporo razy publikowaliscie moje zdjęcia i historie..dziś mam pytanie z innej beczki.....czy macie w swoim archiwum sprawy ,historie o zagubionych sygnałach radiowych sprzed lat które znalazły się w teraźniejszości?chodzi mi o fragmenty audycji radiowych z przeszłości...może jakiś mały artykuł na ten temat? [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 22 sty 2020 14:05 | Witam serdecznie, w dniu dzisiejszym 21.01.20 wraz z rodziną zaobserwowaliśmy dziwne światła na zachodnim niebie. Była godz 18,30-18,40, wychodząc na taras spostrzegłem ciąg punktów świetlnych na zachodniej części nieba. Zdziwiony zawołałem syna i żonę, aby też to potwierdzili. Początkowo myślałem, że są to gwiazdy ułożone w takim ciągu, ale nie pasowała mi ich ilość ok 7-10 szt. Punkty pojawiły się tuż nad horyzontem zachodniego nieba i ciągnęły się w kierunku zenitu nieba (obecnie w kierunku...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

Obraz 'Diabła' dostrzeżony w płomieniach jednego z pożarów w Australii

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.