Dziś jest:
Niedziela, 29 listopada 2020

Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.
/Marcel Proust/

Komentarze: 19
Wyświetleń: 7157x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 26 lis 2019 10:29   
Autor: FN, źródło: FN   

ZNANI I WIELCY LUDZIE WRACAJĄ NA ZIEMIĘ W NOWYCH WCIELENIACH

To zjawisko znamy od dawna – dusze ludzi powracają, aby bardzo często dokończyć swoją pracę. Czasami jest duże podobieństwo fizyczne, a prawie zawsze zajmują się tą samą dziedziną nauki lub aktywności. Przy odrobinie szczęścia udaje się ich rozpoznać – tym zajmuje się nasz projekt REGUŁY GRY.

 

 

Wszyscy czytający serwisy FN dobrze wiedzą, że istnienie reinkarnacji uznajemy za coś równie oczywistego jak prawo ciążenia. Po prostu jest i nawet nie wchodzimy w dyskusję z ludźmi, którzy mają ochotę się spierać i torpedować, gdyż szkoda naszego czasu. 30 lat zbierania materiałów i gigantyczne archiwum zebranych od ludzi historii w temacie „jak to jest z życiem po śmierci” sprawiły, że wszelkie dyskusje straciły sens. Reinkarnacja po prostu jest faktem oczywistym.

Mamy w ramach FN projekt REGUŁY GRY, który zajmuje się fascynującym tematem ustalania poprzednich wcieleń bardzo znanych ludzi. Prezentowaliśmy na naszych łamach nasze ustalenia w sprawie polskich polityków, ale z uwagą śledzimy i zbieramy informacje na temat tego, co ukazuje się w światowych mediach. Nie mamy szans (niestety!) poświęcać temu zagadnieniu zbyt wiele czasu, ale monitorujemy to i archiwizujemy. Oto dwa ostatnie przykłady spośród tych, które trafiły na pokład okrętu Nautilus.

Pierwszy dotyczy Nicola Tesli.


 Nikola Tesla (Никола Тесла; ur. 10 lipca 1856 w Smiljanie, zm. 7 stycznia 1943 w Nowym Jorku) to amerykański inżynier serbskiego pochodzenia, elektrotechnik, wynalazca; od 1884 mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Tesla był konstruktorem wielu urządzeń do wytwarzania i wykorzystania prądu przemiennego, konkurując skutecznie z Thomasem A. Edisonem, który uznawał tylko prąd stały.

 

Był autorem blisko 300 patentów, które chroniły jego 125 wynalazków w 26 krajach, głównie rozmaitych urządzeń elektrycznych, wśród nich są silnik elektryczny i prądnica prądu przemiennego, autotransformator, dynamo rowerowe, radio, elektrownia wodna (na wodospadzie Niagara), bateria słoneczna, turbina talerzowa i transformator Tesli (rezonansowa cewka wysokonapięciowa).

 

Nikola Tesla był m.in. twórcą pierwszych urządzeń zdalnie sterowanych drogą radiową. Początkowo za twórcę radia uważano Guglielma Marconiego, jednak w 1943 Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych przyznał prawa patentowe Tesli. Rozprawa rozstrzygnęła się po śmierci wynalazcy, przez co powszechnie za twórcę radia uznaje się Marconiego, mimo iż przyznał się on do wykorzystania wcześniejszych prac Tesli w zbudowaniu radia.

Okazało się, że istnieje sporo przesłanek, że mógł się reinkarnować jako najsłynniejszy wizjoner naszych czasów, czyli Elon Musk.


O tej teorii ukazało się na świecie kilka publikacji.


Elon Reeve Musk wym. /ˈi:lɒn ˈmʌsk/ (ur. 28 czerwca 1971 w Pretorii) to południowoafrykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel lub współzałożyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company od lat mieszkający w Ameryce Północnej (posiada obywatelstwo południowoafrykańskie, kanadyjskie oraz amerykańskie). Obecnie jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. Według stanu na październik 2018 roku jego majątek wynosi 22,8 mld USD, dzięki czemu znalazł się na 54. pozycji najbogatszych ludzi świata magazynu Forbes.

Planujemy dużą publikację z projektu REGUŁY GRY o tym, że praktycznie z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można postawić tezę, że Albert Einstein był ponownym wcieleniem sir Izaaka Newtona. Zresztą także jeszcze wcześniejsze wcielenie tej samej genialnej istoty jest praktycznie pewne… ale o tym będzie w oddzielnej publikacji w serwisie.


 

Ostatnio w polskiej sieci www ukazało się kilka publikacji na temat nastolatki znanej na całym świecie z walki o powstrzymanie degradacji klimatu.

 

Greta Thunberg na zdjęciu sprzed 120 lat. Jest podróżniczką w czasie?

"Przybyła, by nas uratować" - tak o Grecie Thunberg piszą internauci, dopatrując się w 16-letniej aktywistce klimatycznej podróżniczki w czasie. Wszystko za sprawą XIX-wiecznego zdjęcia, które rozgrzało internet do czerwoności. Widać na nim uderzająco podobną do Szwedki dziewczynę. Teorie spiskowe kwitną.

Czarno-biała fotografia pochodzi z archiwalnych zbiorów Uniwersytetu w Waszyngtonie i została wykonana w 1898 roku. Przedstawia troje dzieci podczas pracy przy wydobywaniu złota w kopalni na terytorium Jukonu w Kanadzie. Jedno z nich wygląda dokładnie tak, jak Greta Thunberg.

 

Teoretycy spiskowi są przekonani, że 120-letnie zdjęcie jest dowodem na to, że Greta jest... podróżniczką w czasie. Nastolatka miałaby "pojawiać się" w kluczowych dla ludzkości momentach, aby uratować świat przed klimatyczną zagładą. Internauci już okrzyknęli dziewczynę mianem "proroka zagłady" i z przerażeniem patrzą na jej sobowtórkę.

 "Przybyła do naszych czasów, by ostrzec nas przed przyszłością. To jedyne wyjaśnienie" - brzmi komentarz na Twitterze pod wpisem zamieszczonym przez Paula Josepha Watsona. Brytyjski youtuber i siewca teorii spiskowych w mediach społecznościowych jako jeden z pierwszych zauważył niesamowite podobieństwo jednej z postaci widocznych na starym zdjęciu. Po udostępnieniu przez niego ilustracji, wśród internautów nastąpiła konsternacja.


Greta Thunberg i jej walka o klimat

Urodzona w Sztokholmie aktywistka zasłynęła w 2018 roku protestem pod budynkiem szwedzkiego parlamentu. Jest znana z emocjonalnych wystąpień, takich jak to podczas szczytu klimatycznego ONZ w Nowym Jorku. - Ukradliście moje marzenia i moje dzieciństwo swoimi pustymi słowami - grzmiała wtedy ze sceny.

Obecnie Greta podróżuje, ale nie w czasie, tylko przez morza. Aby uniknąć niepotrzebnego uwalniania dwutlenku węgla do atmosfery, na swój środek transportu wybrała 15-metrowy katamaran, którym płynie do Madrytu na grudniowy szczyt klimatyczny. Jej wyprawa ma potrwać (w zależności od wiatrów) od dwóch tygodni do nawet miesiąca.

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/greta-thunberg-na-zdjeciu-sprzed-120-lat-jest-podrozniczka-w-czasie-6448091656767617a

 

Tego typu wiadomości jedynie archiwizujemy, gdyż zwyczajnie nie mamy czasu je sprawdzać. O wiele łatwiej jest nam to robić w Polsce, gdzie jest dostęp do bibliotek i archiwów.

 Na koniec: kilka ważnych informacji dla wszystkich czytających serwis Fundacji Nautilus!

 /czytaj więcej - kliknij na link poniżej!/

ZAŁOGA OKRĘTU NAUTILUS ZNOWU NA POKŁADZIE!

https://www.nautilus.org.pl/news24,615,26-listopada-2019--zaloga-okretu-nautilus-znowu-na-pokladzie.html

 

Komentarze: 19
Wyświetleń: 7157x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 26 lis 2019 10:29   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (19)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 3 cze 2020 17:43 | brak oceny

ania28261 | Załogant

Przeglądając zdjęcia Grety na instagramie zauważyłam, że na niektorych zdjęciach jest z białym psem. Na tym starym czarno białym zdjęciu tej dziewczynki z warkoczem również jest biały pies z długa sierścią, ciężko określić co to za rasa, ale moim zdaniem wygląda na nieprzypadkowa i bardzo podobna.

Wt, 10 gru 2019 19:50 | brak oceny

vv.vv | Załogant

... są tacy , którzy by zejść na ziemię i na niej se podziałać,.. muszą się dociążyć, bo własnych obciązeń już nie mają lub nigdy nie mieli.. często dociążają się wgrywkami innych osób,.. i często wgrywkami obciążeń znaczących wcześniej osób.. to ułatwia szybkie oprzytomnienie po koniecznym mniejszym lub większym oczyszczeniu świadomości... oraz ułatwia przemycenie własnego samodzielnego postrzegania i myślenia gdy młody człek poddawany jest procesowi ucywilizowania z wyzbyciem się jakiegokolwiek samodzielnego postrzegania i myślenia na rzecz postrzegania i myślenia zbiorowego stadnego obowiązującego aktualnie w ludzkim "stadzie" w ludzkiej cywilizacji.. czyli wyzbycia się samodzielnego subiektywnego postrzegania i myślenia na rzecz myślenia cywilizacyjnego, stadnego zwanego dla niepoznaki obiektywnym, niepomiernie lepszym i większym i prawdziwszym od jakieguści tak subiektywnego i tak moc małego, tak niepozornego, tak nieistotnego ze nieprawdziwego .. czyli tak po prawdzie rezygnacji z własnego postrzegania i myślenia na rzecz i obiektywność postrzegania i myślenia wg aktualnego samca alfa,.. alfa w stadzie..

Wt, 10 gru 2019 19:27 | brak oceny

vv.vv | Załogant

@Tomash,

...to jest możliwe,.. ale wpierw, jeszcze za życia w ciele,.. trzeba zrobić porządek z duszą.. tj. przywrócić sobie, duchowi z ducha, zarząd na własnymi narzędziami,.. m.in. nad duszą... dusza to jedynie narzędzie do odbioru i magazynowania boskiej życiodajnej energii,.. ale już dawno,..za podpuszczenie i podkuszeniem cwanych wampirów... nie tylko wynieśliśmy to boskie narzędzie z siebie ale co gorsza ustanowiliśmy je nad sobą,.. tym samym detronizując siebie i koronując garnek, kielich, akumulator, czy jak kto se na se ją nazwie,.. nad sobą i własnym istnieniem, istnieniami,.. czy jak już jest już u niektórych nad wieloma równoległymi istnieniami,..problem się znacznie powiększył gdy upadliśmy w materię,.. a wręcz stał się tragiczny gdy popadliśmy w cykl śmierci i narodzin,.. z czyszczeniem prawie do cna, czy tylko zera świadomości..i z zaczynaniem od nowa,..i nim człek zdąży cokolwiek od nowa zrozumieć i pojąć,.. musi się eksportować pozostawiając ciało,..czyli znaczną część siebie,..znaczną część swego ducha zaklętego w ciało fizyczne.. by po oczyszczeniu z tego co się wiedziało na powrót powrócić do swej pełni, do siebie kompletnego, ale już bardziej i mocniej zaklętego w materię,..czyli słabszego , mniej postrzegającego, bardziej ograniczonego w myśleniu, postrzeganiu, rozumieniu i pojmowaniu siebie i świata wokół siebie..
..dodam jeszcze,.. że zasilanie życiodajną wieczną i bezkresną boską energią możliwe jest tylko gdy jesteśmy kompletni,.. czyli tylko gdy żyjemy w ciałach fizycznych.. poza nim.. po wyczerpaniu zapasów,.. musimy powrócić do siebie.. lub nauczyć się wampiryzować, jna wzór i podobieństwo tych głodomorów i impotentów którzy odcięli się od boskiej.. i zmuszeni byli nauczyć się żyć kosztem innych oraz karmić się mocami, siłami i luszem innych... sprytnie przechwyconym od wpierw przez nich podkuszonych i otumanionych..
... jeżeli się już gdziekolwiek eksportować to tylko wraz z ciałem fizycznym.. tak jak to nauczał i pokazał nam całym sobą nasz brat odkupiciel i wyzwoliciel, jezus chrystus,.. tak w skrócie,.. i tak niewielu pojmie,.. a jeszcze mniej będzie miało na tyle odwagi by to zrealizować,.. ale nawet o tym pomyśleć.. i dopytać gdy zabraknie im własnego pomysłu na siebie i swoje samodzielne myślenie...wolne od zniewolenia czy wielu zniewoleń...

Pt, 6 gru 2019 19:09 | brak oceny

Tomash | Załogant

No właśnie. Tak odnośnie kolejnych wcieleń przyszła mi do głowy pewna myśl … Właściwie to wpadłem na coś takiego oglądając film "Władcy umysłów" z Matem Damonem: a co jeśli moje wcielenie mi nie odpowiada. Karma karmą ale ja nie chcę, żeby w kółko albo co jakiś czas przytrafiały mi się ciągle podobne rzeczy. Chcę znaleźć punkty - powiedzmy - krytyczne i zamierzam z nich wybrnąć. Co wtedy?

Śr, 4 gru 2019 11:59 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

To nieprawda że Musk był Teslą, ja miałem nim być. Mam nawet stosowny certyfikat - rachunek z wizyty u hipnotyzera.

Sob, 30 lis 2019 17:37 | brak oceny

Janusz777 | Załogant

Ja z kolei urodziłem się prawie dokładnie 100 lat później , aniżeli Nikola Tresla. I co z tego ?
Nic, wystarczy poczytać sobie Autobiografię Jogina i z drugiej strony o tym jakie ma prawo Elon Musk organizować kolonizację Marsa?
Co z tego że jest bogaty , jeśli nie ma zielonego pojęcia czym jest życie?
Jeśli by to wiedział, zastanowił by się chwilę nad tym , czy organizacja kolonizacji Marsa nie jest przypadkiem zwyczajnym aktem międzyplanetarnej agresji!!!!
Polecam Panu Muskowi obejrzenie "na zimno" dwóch wersji filmu p.t "Dzień w którym zatrzymała się Ziemia"
Z drugiej strony ciekawi mnie inny temat: czy Elon Musk ma coś wspólnego z eksperymentami z LHC i z tańcem Shivy?

Pt, 29 lis 2019 00:31 | brak oceny

Christian_Edwardson | Załogant

Greta zamiast do szkoły to pewnie na wagary chodziła. Z drugiej strony, czego wymagać znając obecny poziom edukacji. No cóż , czasy takie że na CO2 się kasiorę trzepie. Jako ktoś kto kończył ochronę środowiska powiem, że bardzo kulawo z wiedzą na temat funkcjonowania życia organicznego ostatnio. Dziwnym trafem nie ma nagonki na spawaczy metodą MAG używających na potęgę dwutlenku węgla, ani na producentów wody gazowanej, czy piwa. Czy aby na pewno warto ścigać CO2, gaz bez którego życie na tej planecie nie mogłoby istnieć?

Śr, 27 lis 2019 05:04 | ocena: + 4

Caoii | Załogant

Moim zdaniem doszukiwanie się poprzednich wcieleń znanych osób w historycznych postaciach jest nieporozumieniem. Przede wszystkim dlatego, że na świecie żyło i żyje tak dużo ludzi, że można znaleźć wiele podobnych do siebie osób pod różnymi względami. Zarówno wyglądu fizycznego, jak i zainteresowań czy dziedziny którą się zajmują. Przecież znani ludzie mają nawet swoich sobowtórów. Jak Stalin jechał pociągiem to podobno wyjeżdżało w tym samym czasie pięć innych pociągów z jego sobowtórami aby zmylić ewentualnych zamachowców i zwiększyć szansę na przeżycie Stalina. I co według was te wszystkie sobowtóry to jakieś równoległe wcielenia Stalina, a nie inne osoby dlatego wyglądają tak samo?

Ludzi na świecie jest tak dużo, że nie starczyłoby kombinacji wyglądu aby każdy różnił się od reszty na tyle by nie było podobnych osób.

A swoją drogą jeszcze apropo sobowtórów to podobno Putin też ma sobowtóra który zajmuje się tymi mniej ważnymi zadaniami typu pojechać do jakieś wioski na odludziu spotkać się z mieszkańcami aby zadbać o dobry PR i tym podobne. Rozpoznać można go podobno po tym, że ma łagodniejszy wyraz twarzy od prawdziwego Putina. I faktycznie na niektórych nagraniach Putin wygląda jakoś tak bardziej... łagodnie. Czasem nawet na nieco przestraszonego, więc może to ten sobowtór własnie. Ale nie jestem pewien czy ta informacja to nie jakaś plotka.

Wracając do tematu to macie trochę błędne założenia. Jeśli ktoś całe życie był wielkim wynalazcą i przez wiele wiele wiele lat zajmował się wynalazkami to myślicie, że już w każdym wcieleniu będzie to robił? Nie o to chodzi w reinkarnacji. Jest ona między innymi po to aby doświadczyć różnych rzeczy. Człowiek w jednym wcieleniu będzie na przykład żebrakiem, w kolejnym królem, a w jeszcze innym wynalazcą. Oczywiście talent do tego czego nauczył się w poprzednich życiach mu zostanie (i na przykład będzie miał talent do konstruowania i wynajdowania różnych wynalazków), ale nie znaczy to, że w każdym wcieleniu będzie się zajmował tym samym. Jest sporo ludzi którzy są w czymś dobrzy albo maja jakiś talent, ale nie zajmują się tym zawodowo, ani nie są znani w tej dziedzinie - Widocznie w obecnym życiu mają robić co innego, a nie to samo co w poprzednim życiu w którym zyskali ten talent.

Co do rzekomego zdjęcia Grety z 1800 któregoś roku to faktycznie uderzające podobieństwo, zwłaszcza ze względu na ten warkocz, ale w tamtych czasach chyba sporo dzieci miało podobną twarz bo już gdzieś wiedziałem podobne twarze dzieci na przykład w filmach których akcja była osadzona w podobnych czasach. To był chyba wtedy jeden z typowych modeli wyglądu osoby w takim wieku, teraz też są takie typy wyglądów, w sensie, że są spore gruby osób w jakimś konkretnym wieku które dość podobnie do siebie wyglądają.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 29 lis 2019 11:52 | ocena: -1

zitto | Załogant

@Caoii, Myślę, że Twoje założenie a priori o założeniach FN co do inkarnacji jest błędne ;) Z kolei założenie, że dana postać będzie inkarnowała np. raz jako bogacz a kolejny raz (ale czy koniecznie życie po życiu?..) jako biedak też nie musi być prawdziwe. Ale także niekoniecznie fałszywe! Myślę, że reinkarnacja nie działa na zasadzie doświadczania przeciwieństw, ale doświadczaniu tego co pozwala na rozwój. Jeśli np. zawsze podchodzisz z szacunkiem do każdego człowieka, czemu miałoby służyć odrodzenie jako osoba poniewierana i poniżana w życiu? Co nie oznacza, że tak nie może się zdarzyć ze względu na inne zdarzenia karmiczne w ciągu poprzednich istnień, które wymagają przepracowania.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 30 lis 2019 20:18 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@zitto, Można doszukiwać się u każdego w poprzednich wcieleniach jakiejś innej osoby która żyła wcześniej o ile osoba badana ma poprzednie wcielenie/a Jednak by to robić , trzeba mieć pewne zdolności , użyto słowa talent w poprzednich wypowiedziach.

Wcale nie zależy to od wyglądu bo kto powiedział że reinkarnacja ma związek z wyglądem fizycznym, czy tym bardziej z predyspozycjami i wykorzystywaniem poprzedniej wiedzy, oczywiście tak nie jest w obu przypadkach.

W pierwszym jest to zależne od wielu czynników które nie są w stanie wytłumaczyć podobieństwa osób , co jest winą naszej przekornej duszy planety , ułatwiającej sobie pracę na materiale genetycznym jaki posiada na powierzchni. Najbardziej trafnym opisem byłoby czesanie sobie włosów w podobnych kierunkach na skórze w pewnych odstępach.

Co do sytuacji ze zdolnościami czy też talentami, nie pamiętamy poprzedniego wcielenia, dlatego możemy rozwijać się również w innych kierunkach. Jest jednak kontakt z poprzednimi wcieleniami u każdego. Jest to ta dusza która weszła w ciało a przy kształtowaniu nowej świadomości wcielenia ma możliwość pomagania jej na zasadzie dzielenia się wiedzą i znanymi już rozwiązaniami z poprzedniego.

Tak to działa że osoby z większą ilością wcieleń mają w duszy ciąg doświadczeń a ten zaś jest ciągiem świadomości bagatela mających ze sobą kontakt przy niewiedzy aktualnej świadomości. Wiedza jest więc nieprzerwanym ciągiem jednostki który w cywilizacji nazywamy jej rozwojem. Im starsza planeta posiadająca życie tym bardziej doświadczone i rozwinięte technologicznie ono jest.

Co do zainteresowań , każda nowa świadomość pomimo poprzednika, posiada własne cechy, u ludzi nazywane cechami charakteru , to one jako jedne z pierwszych predysponują również zainteresowania. Życie jednak nie składa się tylko z cech jednostki, życie usłane jest masą wyborów w danym miejscu w którym się żyje a na te wybory wpływ ma też majętność czy inne czynniki predysponujące wyborom świadomym jednostki. Droga kształcenia życia w każdym wcieleniu jest na tyle zróżnicowana a nieświadomość ciągu na tyle trwała iż powoduje ciągle nową drogę rozwiązań co jest celem istnienia życia tworzonego przez planetę.

Co do ilości ludzi na świecie , są organizacje badające ten fakt na przestrzeni historii planety, archeologia pomaga w określeniu aktualnej generacji ludzi.
Obecna i najbardziej liczna generacja 12, od 200 lat rozmnożyła się z 1mld dochodząc do prawie już 8mld ludzi na świecie, ilość ta nie jest racjonalna jeśli chodzi o wykorzystanie planety oraz poziom życia jednak mnoga jest w rozwiązania. Suma poprzednich 11 generacji to poniżej 20mln jednostek.

Coś kosztem czegoś. Jeśli ktoś myśli że ludzie rozwijają się autonomicznie , nic bardziej mylnego. Ludzie doszukują się zbędnie , główną jednostką regulującą ilość życia na niej jest sama planeta. Czynników jest masa i można błądzić dotkliwie. Teorii jest wiele , prawda jest jedna.

Sob, 30 lis 2019 20:42 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@zitto, Niedawno naukowcy odkryli coś nowego , bakterie rozkładające metal , plastik , ropę i inne. Planeta musiała stworzyć twór sprzątający za swoje dzieci.
Nikt nie potrafi wyjaśnić pochodzenia bakterii , których nie było i nagle się pojawiły. Trawią one metal i to nie tylko jeden rodzaj , ogólnie żywią się metalem, co wychodzi poza wiedzę naukowców i zabija im ćwieka.

Jeden atom metalu daje możliwość życia jednej bakterii przez dzień.
Reakcja zachodząca we wnętrzu jest dość interesująca, chemiczny wynik przemian również.

Co do rozwoju duszy i jej reinkarnacji , dobre dusze robią się ascetyczne , nie mają dużych wymagań , poziom życia jaki chcą wybierać może się zmieniać i degradować. Dlatego też sublimuje się ich siła , są świadome że ilość przeciwności w życiu buduje wolę siłę czy też moc duszy, wiedzę i doświadczenie ciągu również.

Nie tłumaczy to ludzi złych, złośliwych, morderców i innych.
Dzięki talentom jakie posiadam zapytałem o to pierwszą duszę pierwszej generacji ludzi co było powodem takiej drogi , co się stało.

Powiedział jasno "Przyszli inni , zabijali zwierzęta , my żyliśmy w zgodzie z naturą , jedliśmy rośliny, zwierzęta zabijaliśmy w samoobronie nie na pożywienie..., potem jeden co nie miał zabił drugiego co posiadał"

Po sprawdzeniu duszy negatywnych wynika jasno iż nie pochodzą one oryginalnie z Ziemi. 35mln lat temu Ziemia została najechana przez obcych.
I jak o ekranizacji filmowej star-trek-a , jesteśmy świadomi zasad działania cywilizacji BORG tak w rzeczywistości własnej nie jesteśmy świadomi obcych.
Co ciekawe nie wszyscy obcy przeszkadzają , wielu z nich zintegrowało się z zastanym systemem.

Wt, 26 lis 2019 19:28 | ocena: + 1

ZdjecieWsepii | Załogant

Czy jest gdzieś dostępny tekst o reinkarnacjach polskich polityków?? Ciekawy temat...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 26 lis 2019 12:49 | ocena: + 5

Mario2571 | Załogant

Nie doszukiwałbym się za wielu podobieństw między Teslą a Muskiem. Tesla był autentycznym wynalazcą który stworzył i opatentował po raz pierwszy wiele przełomowych wynalazków . Natomiast gromadzenie pieniędzy raczej wychodziło mu kiepsko i żadnego majątku nie zostawił a nawet można mówić że umarł w biedzie. Musk jest natomiast biznesmenem , który perfekcyjnie zarabia pieniądze , na tym co inni wynaleźli już wcześniej. . Oczywiście zasługą Muska jest stworzenie marki samochodowej, niemniej tylko połączył w swoich samochodach wcześniejsze nie swoje wynalazki , czyli sam samochód jako pojazd z silnikiem elektrycznym i akumulatorami elektrycznymi. Podobnie w Space -X wykorzystuje i jedynie udoskonala wynalazki von Brauna czy Korolowa , natomiast żadnej nowatorskiej techniki czy w zakresie samych rakiet , czy też w zakresie silników go tych rakiet , - nie stworzył. Tesla był genialnym wynalazcą , a Musk jest genialnym biznesmenem i marketingowcem , podobnie jak nieżyjący już Jobs.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 29 lis 2019 17:39 | ocena: + 2

zitto | Załogant

@Mario2571, reinkarnacja to nie klonowanie ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 30 lis 2019 17:38 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@zitto, No właśnie do jakiego stopnia klony się różnią charakterem/duszą?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 30 lis 2019 22:52 | ocena: + 1

zitto | Załogant

@-relatysta, dobre pytanie... Nie mam pojęcia :) Trzeba by dotrzeć do tych, którzy próbują klonować - jakie oni mają spostrzeżenia odnośnie charakteru klonowanych istnień. Z racji wątpliwości etycznych klonowanie ludzi nie jest rozglaszane, choć jestem przekonany (kiedyś spotkałem się z taką informacją), że są podejmowane takie eksperymenty.
Uważam, że duszy nie można w ten sposób, niejako przy okazji, "sklonować". Zaburzałoby to naturalny proces rozwoju tejże duszy. Skłonny jestem twierdzić, że dusza klonu byłaby inną duszą. Choć nie można także odrzucić rownoleglości istnienia dwóch dusz jednego bytu - ale spowodowane wyborem, czy też szerszym planem a nie mechanicznym wykonaniem kopii fizycznego ciała.
A podobieństwo charakteru? Może wynikać z pamięci komórek - tak jak się mówi, że osoby po przeszczepach nabywają cech dawcy.

A sam mój komentarz miał na celu zwrócenie uwagi na to, że kolejne wcielenia z pewnością nie są kopiami 1:1 jeśli chodzi o charakter, cechy, czy predyspozycje osobiste.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 1 gru 2019 08:41 | ocena: + 1

zitto | Załogant

A tak swoją drogą ciekawe - z czym mogłaby być związana pamięć komórkowa? Czy to zjawisko związane ze stanem splątania, wspólną dla jednostki, charakterystyczną wibracją, rodzajem łączności wszystkich elementów fizycznych ze świadomością-duszą jednostki? I jak się to ma do np. pamięci wody? A wizje Pana Jackowskiego na podstawie zdjęć i osobistych rzeczy.. Myślę, że to wszystko może być oparte o jedną, wspólną "platformę" komunikacji - wszyscy - i wszystko - jest ze sobą połączone, dopiero wschechrzecz jest kompletną jednością (?).

Sob, 30 lis 2019 20:45 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Mario2571, Tesla aktualnie jest świadomością przestrzeni przez wypadek i o ile wiem nie ma swoich reinkarnacji a to ze Elon Musk w bezczelny sposób nazwał swoją firmę jego nazwiskiem niema nic wspólnego z odkrywcą z ubiegłego wieku.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Słynny brytyjski naukowiec Stephen Hawking (zm. w 2018) twierdził, że data zakończenia kalendarza Majów (czyli słynny rok 2012) opiera się na błędnych obliczeniach: - 'Pod wieloma względami Majowie wyprzedzali swój czas, ale w pewnych kwestiach przekalkulowali. W tym przypadku popełnili błąd polegający na podwójnym liczeniu dni, na które przypadały święta, co oznacza, że ich kalendarz nie zakończy się jeszcze przez kolejne osiem lat. Ludzie powinni naprawdę martwić się o rok 2020, czyli prawdziwy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 26 lis 2020 03:00 | Witam, 23.11.2020 nad Białołęką na wysokości osiedla Regaty był widoczny bardzo duży obiekt tuż nad chmurami. Obiekt widziała moja partnerka oraz jeszcze jeden sąsiad podczas spaceru z psami.Jak na razie odnalazłem jeszcze jedną osobę która widziała ten obiekt 15 min później już szybko lecący. Wstępnie oceniamy że obiekt mógł mieć kilkaset metrów długości. Był bardzo dużyProszę popytajcie czy ktoś na Białołęce 23.11.2020 koło godziny 23.15 czegoś nie widział.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

KORONAWIRUS - bestialskie polowania i zjadanie dzikich zwierząt kluczem do zrozumienia tajemnicy pandemii koronawirusa

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.