Dziś jest:
Wtorek, 24 maja 2022

Komentarze: 11
Wyświetleń: 7130x | Ocen: 37

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 29 lis 2019 14:00   
Autor: FN, źródło: FN   

1 GRUDNIA - LIVESTREAM I WYKŁAD O UFO W WARSZAWIE

Uwaga!

LIVESTREAM 1 grudnia będzie poprzez nasz serwis na youtube (ze względu na kłopoty z serwerem naszych stron).

Poniżej adres:

https://www.youtube.com/user/NautilusFundacja

Zapraszamy wszystkich sympatyków Fundacji Nautilus i zjawiska Niezidentyfikowanych Obiektów Latających na wykład multimedialny prowadzony przez ekipę Projektu Kontakt (działający w ramach FN) już w najbliższą niedzielę 1 grudnia.
W trakcie 1.5 godzinnej prelekcji multimedialnej zostaną zaprezentowane unikalne materiały dotyczące tematu UFO, który naszym zdaniem jest jednym z najważniejszych dla naszej cywilizacji.
Wykład FN odbędzie się w sali IMPERIUM w centrum konferencyjnym przy ulicy Książęcej 4 w Warszawie. Początek o 16.00.
Wstęp jest wolny.
Osoby, które czują się finansowo na siłach wspomóc nas w pokryciu kosztów wynajęcia sali proszone są o wpłatę dowolnej (!) ;) kwoty na nasze konto:

FUNDACJA NAUTILUS
KĄKOLOWA 12
04-848 Warszawa
Rachunek 84 2030 0045 1110 0000 0383 2130 (PLN)
NRB: 84 2030 0045 1110 0000 0383 2130
IBAN: PL84 2030 0045 1110 0000 0383 2130
BIC: PPABPLPK

Uwaga, wykład jest otwarty i nikt nie będzie wymagał od nikogo wpłaty, gdyż to byłoby niezgodne z naszą filozofią. Zapraszamy wszystkich!

Każde dodatkowe pieniądze (gdyby zostały, w co nie wierzymy) zostaną przeznaczone na opłatę nowego oskryptowania FN i serwera.

Kilka uwag porządkowych. Do gmachu nie wolno wnosić żadnych niebezpiecznych przedmiotów i wchodząc będzie trzeba przejść przez tzw. bramkę wykrywającą metale. Zasady obowiązujące w centrum konferencyjnym wymagają także wpisania się na listę, która będzie tuż przy wejściu od ulicy Książęcej 4.
Jeśli ktoś zdecyduje się przyjść na wykład Fundacji Nautilus, prosimy przybyć najpóźniej o 15.45 (początek prelekcji to 16.00). Zapraszamy!

***** Ilość miejsc na sali jest ograniczona. Nie spodziewamy się jej pełnego wypełnienia ze względu na znikome zainteresowanie tematem UFO w Polsce, ale na wszelki wypadek prosimy o informację potwierdzającą swój udział.
Prosimy o wysłanie nam e-maila z informacją o chęci wzięcia udziału w tym spotkaniu (to pozwoli nam oszacować liczbę osób i przygotować salę) - nasz adres e-mail specjalnie dla tego wydarzenia:
spotkanie_fn@onet.eu


Uwaga czytelnicy!

Walczymy z całych sił, aby poradzić sobie z kłopotami z serwerem i oskryptowaniem. Jest ciężko, są "zabici i ranni", ale... nie poddajemy się! ;)

prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Na pocieszenie spójrzcie na naszego małego przyjaciela z pokładu okrętu Nautilus, czyli kota Czarusia. On w domu sąsiadów robi "awanturę" aby go wypuścić na zewnątrz, kiedy nasze samochody zbliżają się do Bazy FN. I zawsze nas wita przy bramie, a także - co naprawdę zapiera dech w piersiach - także żegna, kiedy wyjeżdżamy. I bezbłędnie wie, kiedy przychodzi czas naszego odjazdu!

Komentarze: 11
Wyświetleń: 7130x | Ocen: 37

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 29 lis 2019 14:00   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 12 gru 2019 18:38 | brak oceny

Irek7 | Załogant

Pilnie kupię książkę Misja czy ktoś wie gdzie można ją kupić bo cały internet przeszukałem i nigdzie nie ma

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 gru 2019 21:18 | brak oceny

Tiger_44 | Załogant

@Irek7, Czesc! Ja mam te ksiazke ale w formacie PDF. Jesli chcesz to podaj mi swoj e-mail adres i ci ja przesle.
Pozdrawiam.

Śr, 4 gru 2019 00:15 | brak oceny

fenikste | Załogant

Cóż nie wszyscy wiedzą iż w kocie dusza ludzka może się ukryć ... co daje niesamowitą możliwość korzystania z dobrodziejstw zmysłów i nie tylko.

Wt, 3 gru 2019 21:06 | brak oceny

Solejukowa | Załogant

Mam nadzieję że Załoga coś "wykmini" żeby nam przekazać co było na spotkaniu w wersji audio albo inaczej... Bo jestem cholernie tego ciekawa. Livestream był raczej spontaniczny, co rozumiem ale "Misję" przeczytałam i przyswoiłam i w głowie mam opisy autora. Brakuje mi tylko łącznika... Orion, łączę się z Tobą w bólu po stracie :(

Pon, 2 gru 2019 12:47 | ocena: + 4

albinus | Załogant

Czy LIVESTREAM się odbył 1 grudnia, na youtube nic nie ma ?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 3 gru 2019 07:01 | ocena: + 1

Senlandia | Załogant

Wt, 3 gru 2019 07:21 | brak oceny

najsampierw | Załogant

@albinus, Był livestream. Prowadzący odpowiedzieli na kilka pytań słuchaczy. Mówili o kilku książkach, szczególnie "Misji" i o tym jak relacje ludzi, które napływają do Fundacji znajdują potwierdzenie w tych dziełach. Mam lepsze pytanie, był ktoś na późniejszym wykładzie? Napiszcie co i jak, bo pękne z ciekawości:)

Pt, 29 lis 2019 20:27 | ocena: + 9

Orion_1957 | Załogant

Masz rację Staryjuhu nikogo nie należy zmuszać do wpłat na konto Fundacji Nautilus ale można również przekonywać że warto to uczynić by zasilić ich konto. Sami dobrze wiemy że to co robi Fundacja a my z tego wszystkiego korzystamy jest kosztowne. Nikt nie powiedział że to nic nie kosztuje. Oczywiście wszyscy odwiedzający strony FN by zasięgnąć tam wiedzy przekazywanej sposób profesjonalny mają to wszystko gratis. Wystarczy się zarejestrować i korzystać do woli z najnowszych nowinek ze świata. Musimy jednak pamiętać że to wszystko jest bardzo kosztowne zwłaszcza dla całej ekipy Fundacji która stoi na straży poprawności działania serwerów i wszystkiego co wiąże się z ich całą działalnością. Jesteśmy przecież mądrymi i rozsądnymi ludźmi i zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj nie ma nic za darmo, wszystko kosztuje i wymaga niesamowitych nakładów finansowych. To my wszyscy jeżeli chcemy nadal z tego dobrodziejstwa korzystać jesteśmy zobligowani by pomagać Naszej Fundacji jako jej załoganci. Pozdrawiam

Pt, 29 lis 2019 19:40 | ocena: + 3

Senlandia | Załogant

Doskonały dzisiejszy filmik Krzysztofa Jackowskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=AzcM9TJF25w

Kwintesencja wiedzy, którą od lat przekazuje też Fundacja.

Polecam!

Pt, 29 lis 2019 17:48 | ocena: + 7

staryjuh | Załogant

Cóż ja mogę napisać, jako zwykły załogant...
...czytam FN od prawie 20 lat. Nie ze wszystkim, co tutaj jest publikowane się zgadzam/zgadzałem, natomiast wiem, że warto zrobić wpłatę na konto fundacji, nawet symboliczne 5 zł. Wielu ludziom ta strona pomogła w życiu, otworzyła oczy (mam na myśli siebie przede wszystkim). Dzięki tej stronie stałem się lepszym człowiekiem.
W moim mniemaniu taka wpłata, to jest dług wdzięczności dla tych ludzi, którzy tworzą tę stronę, a teraz są w małych tarapatach...
Rzecz jasna, to są tylko moje odczucia i nikogo nie zmuszam do wpłaty, aczkolwiek serdecznie namawiam :-)

Pt, 29 lis 2019 17:12 | ocena: + 4

Orion_1957 | Załogant

Cieszę że od samego rana w niedzielę 01. grudnia będzie bogaty dzień przepełniony ciekawymi wiadomościami a od godz. 16.00 informacjami o UFO. I to wszystko będzie się działo w Warszawie - moim kochanym mieście. Długo czekałem aby uczestniczyć w tym spotkaniu.
Widzę że w każdym spotkaniu zarządu Fundacji uczestniczy milutki kotek i niech tak będzie jak najdłużej. Ja we wtorek 26.11.2019 r. musiałem pożegnać przepięknego szaroburego kotka który przychodził do mnie do pracy od czterech lat na posiłki. Przychodził do mnie bo wiedział że ma w każdej chwili zapewnione jedzenie. I ten nieszczęsny wypadek. Zginął pod kołami samochodu . Nie mogę się z tym pogodzić - tak się cieszyłem że mogę mu pomóc i nagle wszystko się skończyło. O tej przyjaźni do mojego kochanego kociunia napiszę w jednym z artykułów. Pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.