Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Ten pojazd był potężny. Czułem wibrację od jego napędu, słyszałem lekkie buczenie. To był bardzo zaawansowany technologicznie pojazd latający... daleko nam do tego poziomu techniki.
/Travis Walton, uczestnik spotkania z UFO 5 listopada 1975, USA/

Komentarze: 14
Wyświetleń: 6179x | Ocen: 55

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Nie, 1 mar 2020 11:20   
Autor: FN, źródło: FN   

SKĄD SIĘ BIERZE U NIEKTÓRYCH LUDZI PANICZNY LĘK PRZED ŚMIERCIĄ?

Są ludzie, którzy każdego dnia przeżywają koszmar i ciągle myślą o śmierci. Boją się bólu, cierpienia, katuszy i powolnego konania w męczarniach - czasami ten lęk zamienia ich życie w horror, a także pośrednio ich bliskich. Każdy powinien mieć lęk przed śmiercią, ale w ich przypadku to wykracza poza wszelkie granice. Jesteśmy pewni, że kluczem jest jedno z poprzednich wcieleń takiej osoby.

 

Wszyscy jesteśmy śmiertelni (fizycznie!). Nie ma tak bogatego człowieka, tak przystojnego aktora, którego życie jest wypełnione drogimi samochodami, najlepszą zabawą, wiecznym sukcesem, który za kilka, kilkanaście lub góra kilkadziesiąt lat będzie musiał przeżyć proces umierania i wszystko co miał zostawi tutaj, na ziemi. Niby prosta rzecz, ale wiele osób wydaje się o tym oczywistym fakcie zapominać. Żyją tak, jakby to miało trwać wiecznie.


Czy boją się śmierci? Na pewno o tym myślą. Nawet kierując najnowszym Ferrari, wsiadając na swój luksusowy jacht czy wchodząc do swojego nowego domu o stu pokojach i dwudziestu łazienkach mają momenty, kiedy o tym myślą. To pewne.

Czego się boją? Ludzie byli o to pytani przez sondażownie. Okazało się, że oczywiście boją się śmierci, ale przede wszystkim bólu umierania. I mają rację, bo śmierć potrafi być różna. Jeden umrze we śnie i nie doświadczy nawet cienia grozy powolnego konania na raka, a inni w potwornych cierpieniach tygodniami „nawet chce, ale nie może umrzeć”. Wszyscy znamy przykłady takich osób, których końcówka życia przypominała najgorszy horror. Jest jeszcze jeden rodzaj śmierci: nagły, bolesny, przerażający, z pełną świadomością. Ta śmierć jest czymś, co tak wstrząsa człowiekiem który jej doznał, że ślad przenosi się na kolejne życie. Tak powstaje paniczny lęk przed śmiercią, który wpływa na codziennie życie i z którego ludzie leczą się (czasami bezskutecznie) latami.


Osoby czytające serwis FN dobrze wiedzą, że nie tylko że mówimy wprost o reinkarnacji jako o czymś oczywistym, ale także o wiedzy duchowej, która jest jedynym znanym i naprawdę skutecznym środkiem na „lęk przed śmiercią”. To duchowość jest tarczą, którą kiedy trzymamy w dłoni możemy iść z uśmiechem przez życie, gdyż od niej się wszystkie lęki odbijają… Tak powinno być i tak kiedyś będzie na Ziemi, kiedy ludzie osiągną wyższy stopień rozwoju duchowego. Za ile lat? Raczej kilkaset, niż kilkadziesiąt.

Dziś chcemy zaprezentować unikalny materiał wideo z naszego archiwum. Wstawiliśmy go do naszego kanału youtube przy okazji odpowiedzi na pytanie czytelnika dotyczące śmierci. Link do tego tekstu poniżej.

https://www.nautilus.org.pl/pytania,394,1-marca-2020--czy-wierzycie-w-teorie-spiskowe-typu-11-wrzesnia.html

 

Materiał wideo jest – powiedzmy – wstrząsający pod każdym względem. Mamy sporo zapisów wideo z regresji hipnotycznych, w których ludzie opisują i przeżywają własną śmierć, ale ten jest naszym zdaniem najbardziej poruszający.

Oto jest dorosły mężczyzna, który od dziecka boi się wchodzić do lasu, a także ma paniczny strach przed pójściem na cmentarz, bo „tam są trupy, tam jest śmierć”.

Hipnotyzer wprowadza go  w stan hipnozy i cofa do poprzedniego życia.

- Jak masz na imię? – pyta hipnotyzer.

- Wołają mnie Wojtaszek…


Potem mężczyzna opisuje straszliwą śmierć, bolesną i okrutną. W lesie zaatakował go dzik i po tym ataku konał w samotności. Jego reakcje, jego mimika, jego słowa… zawsze powtarzamy na pokładzie okrętu Nautilus – tylko obraz i dźwięk jest w stanie ludzi przekonać, że reinkarnacja i istnienie poprzednich wcieleń to rzecz równie namacalna i weryfikowalna jak urządzenie, na którym teraz czytają te słowa. Jeśli choć jedna osoba po przeczytaniu dzisiejszego tekstu naszej publikacji zrozumie, że reinkarnacja jest CZĘŚCIĄ NASZEJ RZECZYWISTOŚCI, nawet jedna osoba, to znaczy, że nasza misja ma sens.

Materiał wideo z naszego Archiwum FN poniżej (uwaga, będą następne – równie mocne!)

Link do filmu


Komentarze: 14
Wyświetleń: 6179x | Ocen: 55

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Nie, 1 mar 2020 11:20   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 4 mar 2020 14:50 | ocena: -4

sidhartha | Załogant

śmierć jest końcem wszystkiego.po niej nie ma NiC.i dlatego powinniśmy szanować życie

Śr, 4 mar 2020 03:36 | ocena: + 1

matus86 | Załogant

To ma sens,niechce juz pisac o przypadkach ktorych niema,połączyło nas jedno,ta kropla oceanu na którym dryfujemy,płyniemy,ale pamietajcie Jam zwyciêżył swiat UFAJCIE a prawda was wyzwoli,I to ma sens FNAUTILUSA CHOCIAZ TA JEDNA OSOBA GDY TO PRZECZYTA JA JESTEM Z WAMI I WSROD WAS OCZEKUJCIE PS

Pon, 2 mar 2020 20:24 | ocena: + 1

Stanley_xx | Załogant

Jak lęk przed śmiecią u nie których? Każdy ma lęk i każde istnienie. Tak jest to zaprogramowane, oczywiście że są jednostki , które sie nie boją.

Nie, 1 mar 2020 15:43 | brak oceny

Kepos | Załogant

Ludzie na Ziemi nigdy nie osiągną wyższego stopnia rozwoju Duchowego, ponieważ każda wcielana Dusza jest nowa - uczy się na nowo egzystować w ciele. Duchy (Anioł Stróż) są wcielane wielokrotnie, pilnując ludzi jednocześnie uczą się różnych profesji i jak już opanują wyznaczoną im profesję nie są więcej wcielani. Czyli na Ziemi będzie zawsze nauka i doskonalenie istot. Dorobkiem bazującym na poprzednich opracowaniach jest rozwój techniki, i tu opracowują ją duchy potępione, które widzą "żyjącą" strukturę materii i wiedzą co było przed Wielkim Wybuchem (teraz za pośrednictwem ludzi szukają tych pierwiastków).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 2 mar 2020 21:55 | brak oceny

Stanley_xx | Załogant

@Kepos, skąd ta wiedza? Nie wbijaj do głowy ludziom co sam nie ogarniasz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 3 mar 2020 10:25 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Stanley_xx, wiedza moja pochodzi od Aniołów, duchów potępionych oraz od tego co sam zobaczyłem i miałem pokazane.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 3 mar 2020 15:01 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@Kepos, Napisz coś więcej o swoich doświadczeniach .
Prosze.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 3 mar 2020 16:10 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@rafael1, Geneza mojej wiedzy zaczyna się od tego momentu, w którym wpadłem w pułapkę u ludzi zajmujących się profesjonalnie okultyzmem i spirytyzmem. Mieli za zadanie mnie tam zwabić i namówić na przynależność do tej grupy. Podczas gościny dodali do alkoholu specyfik podobny do DMT i obserwowali zachowanie ludzi. Na mnie podziałał najmocniej i zacząłem mieć przeczucie tragicznych zdarzeń, które dopiero miały nastąpić, lecz nie potrafiłem tego sprecyzować. Podstępnie podano mi innego specyfiku i sypano na głowę jakieś popioły. Moja świadomość dziwnie doznała jakiejś zmiany, ale byłem przytomny. Zadano mi pytanie "co to za człowiek zginie ?" odpowiedziałem " to proste" i podałem imię i nazwisko człowieka, który miał zginąć. Potem krzyczałem, żeby ostrzegli tego człowieka, aby nie pił alkoholu przez trzy miesiące. Usłyszałem od jednej z osób "on chce nas zgubić" i "on nie wie, że przyszłości nie da się zmienić". Po wyjściu z transu jaki powodowały specyfiki nie pamiętałem tego co w tym transie działo się.
Po odmowie przystąpienia do tej grupy byłem torturowany nadludzkimi mocami wywołanymi z ceraty quija. Słyszałem Aniołów, a także mojego Anioła stróża, co było dla mnie nowością. W aurach ludzi widziałem duchów potępionych. Jeden z nich chciał ze mną porozmawiać i przekazał mi genezę tego świata. Z tego zdarzenia zostałem uratowany interwencją Archanioła, którego widziałem

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 mar 2020 05:57 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Kepos,


Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy ale wpadłeś w coś co ludzie zajmujący się OOBE (Out of Body Experience) czyli świadomym wychodzeniem z ciała nazywają planami przekonań.

W świecie duchowym istnieją postacie i krainy z praktycznie wszystkich religii świata. Bo jeśli ludzie w coś wierzą to to zaczyna tam istnieć.

Ty prawdopodobnie wpadłeś w jakiś plan przekonań bazujący na religii katolickiej. Ale gdybyś był wychowany w innej kulturze i wierze to zamiast 'sądu ostatecznego','aniołów stróży'' i 'duchów potępionych' pisałbyś nam o Mahomecie i dziewicach w raju, albo o Valhalli i niebezpieczeństwie jakie chce na bogów sprowadzić podstępny Loki. Poważnie piszę. Zastanów się nad tym bo to, że objawiają Ci się postacie i byty z jakiejś religii nie znaczy, że ona jest prawdziwa. Bo wyznawcom zupełnie innych religii też objawiają się postacie z ich religii i oni też odwiedzają będąc po za ciałem lub w snach krainy ze swoich religii. To jest jak jakaś pułapka. Jak ktoś zacznie doświadczać czegoś takiego to będzie święcie przekonany, że jego religia jest prawdziwa. A tymczasem doświadczają takich rzeczy wybrani ludzie z każdej dużej religii co by oznaczało, że każda jest prawdziwa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 mar 2020 12:21 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Caoii, pisałem wcześniej, które religie są ważne, a które prawdziwe.
Twoje fantazje są błędne. Dlaczego ludzie bronią się przed prawdą ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 mar 2020 17:36 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@Kepos, umknęło mi to jak pisałeś które religie są dobre. Czy mógłbyś to powtórzyć . Z góry dziekuje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 6 mar 2020 12:44 | brak oceny

Kepos | Załogant

@rafael1, Przytaczam słowa Archanioła - "są religie ważne i religie prawdziwe. Ważne to te, które mają na celu dobro człowieka, prawdziwe to te, w których udziela się chrztu, w Imię Ojca, Syna i Ducha Św. oraz Wyznanie Mojżeszowe i Świadków Jehowy".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 6 mar 2020 15:16 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@Kepos, dziekuje za Odpowiedz.

Nie, 1 mar 2020 13:52 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

"Każdy powinien mieć lęk przed śmiercią" taa a po smierci jest lepiej. wiec ktos nas tam nie chce

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.