Dziś jest:
Wtorek, 29 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 13
Wyświetleń: 7257x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 14 cze 2020 06:15   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT KONTAKT: MAMY PROŚBĘ DO NASZYCH CZYTELNIKÓW!

W drugiej połowie września 2020 ekipa projektu KONTAKT wybiera się do Las Vegas na kongres MUFON, a także na operację OTWARTE NIEBO w miejscowości Sedona w Arizonie. Pojawił się ważny wątek w sprawie projektu KONTAKT, na który zwrócił nam uwagę czytelnik serwisu. W związku z tym mamy ogromną prośbę do czytelników odwiedzających pokład okrętu Nautilus!To już we wrześniu – kongres MUFON w tak dobrze nam znanym Las Vegas, gdzie co roku od wielu lat spotykają miłośnicy tajemnicy Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.


 


Znamy już program kongresu. Jest kilka postaci, z którymi musimy się spotkać. Jednym z takich ludzi jest Charles I. Halt (ur. 1939) jest emerytowanym United States Air Force pułkownik i były zastępca dowódcy baza z RAF Bentwaters , niedaleko Woodbridge , Suffolk .

Po służbie w Wietnamie , Japonii i Korei , został przydzielony do Bentwaters jako zastępca dowódcy. Incydent Rendlesham Las z końca grudnia 1980 roku nastąpiło wkrótce potem, a on był ważnym świadkiem wydarzeń na drugiej nocy obserwacji.
PROJEKT KONTAKT – ogromna prośba do czytelników!

Uwaga wszyscy śledzący nasz projekt KONTAKT. Od dwóch lat poszukiwaliśmy choćby śladu incydentu, który byłby podobny do tego, który miał miejsce w sierpniu 2014 roku. Nie żadne „wielkie UFO”, ale mały obiekt poruszający się w innym wymiarze, który bez problemu przelatuje przez materię i uczestniczy w kontakcie ze świadkami, a – kto wie – nawet przekazuje jakąś wiadomość. Było jasne, że wcześniej czy później musi pojawić się taka historia. Wszystko wskazuje, że natrafiliśmy na jej ślad! Na pokład okrętu Nautilus dostaliśmy następującego e-maila.From: […]
Sent: Wednesday, June 10, 2020 9:07 PM
To: REDAKCJA FN
Subject: Projekt Kontakt- niesamowita zbieżność


Po dłuższej "nieobecności" przesyłam fotki i film, który dojdzie przesłany Wetransferem na Waszą Pocztę (zbyt duży plik na zwykłą pocztę, proszę to ściągnąć. Materiały zawierają nagrane dzisiaj z odcinka Łowcy UFO fragment (seria I odcinek 4 z2008 roku),może to już Pan widzieliście ale to niesamowity materiał zbieżny w 99,99% z incydentem z "PROJEKTU KONTAKT". Może pomoże to jakoś w tym projekcie, gość opowiada min, że te małe "urządzenia" służą do komunikacji z nim i nazwał to KONTAKTEM.. Pan ten ma też niezwykłą , odmienną cechę krwi.
[….]
Pozdrawiam
[…]

Tak wygląda ten obiekt, który został zaprezentowany w tym odcinku „Łowców UFO” z 2008 roku. Jest to jedynie animacja komputerowa, która powstała dzięki opisowi obiektu przez świadka/świadków zdarzenia.
Jest dla nas oczywiste, że to może być ten sam obiekt, który jest w projekcie Kontakt. Rozmiar obiektu, podobny kształt, a także efekt działania (przekazanie informacji/komunikatu) to jest to samo, dosłownie to samo! Oczywiście możemy się domyśleć, że w historii zaprezentowanej w „Łowcach UFO” obiekt wydawał się świecić, ale historia z projektu Kontakt rozgrywała się w dzień i wtedy został sfilmowany i sfotografowany ten obiekt. Gdyby to było w nocy, być może efekt byłby podobny.


Mamy ogromną prośbę do czytelników serwisu. Niestety nasz monitoring nie obejmuje kanału H2, gdzie jest emitowana ta seria. Mamy już zgraną całą serię „UFO HUNTERS”, ale niestety bez tego odcinka. Prosimy wszystkich, którzy mają H2 w ofercie telewizji kablowej, a być może nawet nagrali ten odcinek, o przesłanie nam pliku z tym konkretnym programem. Oto, co wiemy na jego temat:

Na kanale tematycznym H2 jest w tej chwili emitowana seria dokumentalna o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających z 2008 roku, która funkcjonuje pod tytułem "Łowcy UFO". W odcinku nr 4 pod tytułem "KONTAKT Z OBCYMI" przedstawiona jest historia mężczyzny, z którym obcy nawiązali kontakt poprzez dziwny miniaturowy pojazd, który on nazwał "komunikatorem".

W amerykańskim serialu dokumentalnym "Łowcy UFO" z 2008 roku występują świadkowie, z którymi nawiązali kontakt obcy z UFO. Ich opis jest zadziwiający - w pewnym momencie przyleciał mały obiekt o bardzo dziwnym kształcie, który oni nazwali "urządzeniem do komunikacji". Jak wyglądał ten pojazd? Można go zobaczyć na tym filmie (nasz czytelnik zgrał go po prostu filmując komórką telewizor).Łowcy UFO, odc. 4
Ostatnia emisja odcinka - 11 czerwca, 10:25
Kanał: H2
Tytuł odcinka: Kontakt z obcymi
Gatunek: Serial dokumentalny
Produkcja: USA, 2008

Na wszystkie informacje czekamy pod każdym z naszych 27 (!) adresów e-mailowych. Możecie przesłać informację na ten temat na przykład na adres:

studio.lab.nautilus@gmail.com


Bardzo liczymy na Waszą pomoc!

 

Mamy już pierwszy odzew po naszej prośbie / dostaliśmy w tej sprawie już kilka e-maili:

 

Dla WSZYSTKICH zainteresowanych tzw. Projektem Kontakt I nie odcinek 4, a odcinek, co ciekawe ... dziewiąty. https://www.cda.pl/video/534758499 Materiał jest po angielsku (bo i nie zdążyłem przetłumaczyć). Tak na szybko - w odcinku zajmują się przypadkami dwóch osób a w których nastąpił "kontakt z obcą cywilizacją". Ale w tym programie nie chodzi tylko i wyłącznie o ten miniaturowy obiekt (a który jest tutaj tylko wizualizacją) - bo zostały zarejestrowane i "duże" obserwacje. A autorzy samego programu szukają pod koniec punktów wspólnych pomiędzy tymi dwoma przypadkami "kontaktu z obcą cywilizacją". I odnośnie tej "niezwykłej, odmiennej cechy krwi" - u obu tych osób (z tego programu) wykryto we krwi podwyższony poziom Kinazy kreatynowowej - jest to enzym, który bywa podwyższony po np. zabiegach chirurgicznych. Pzdr.

 

UFO Hunters - Alien Contact - Link

Witam,
W odpowiedzi na prośbę zamieszczoną na Państwa stronie www o przesłanie UFO Hunters - Alien Contact: pliku z tym konkretnym programem, przesyłam informacje:

1. Nie udało się mi odszukać w internecie zapisanego tego programu w języku polskim,
2. Jak się okazało, program ten w języku angielskim figurował jako: sezon 1, ale odcinek 9.
3. Dzięki powyższej informacji znalazłem stronę FTP kogoś, kto ewidentnie interesował się tą tematyką i miał zapis tego programu, ale w języku angielskim,
4. Dla pewności przesłałem tą wiadomość również na adres: studio.lab.nautilus@gmail.com
5. Poniżej przesyłam link do tego odcinka, który znajduje się na czyimś serwerze i ma wielkość ~ 367 MB w formacie AVI: http://s5.bitdl.ir/Clips/Documentary/UFO/UFO.Hunters.1x09.Alien.Contact.DSR.XviD-aAF.[tvu.org.ru].avi
6. Gdyby był problem z pobraniem tego pliku z powyższego linku, to osobiście również pobrałem ten odcinek programu do siebie i jak będzie trzeba mogę wgrać na jakiś serwer i go Państwu udostępnić.

Pozdrawiam

 

 UFO Hunters - Alien Contact

Witam, nie wiem, czy jest to ważne, ale postanowiłem napisać, że na waszej stronie zostało przedstawione, że jest to odcinek 4, a na stronie (link poniżej) przedstawiono, że jest to sezon 1, odcinek 9.

https://www.history.com/shows/ufo-hunters/season-1/episode-9

UFO Hunters

S 1 E 9
Alien Contact
Apr 02, 2008 | 44m 35s | TV-PG

For years, people have claimed to have had direct, personal contact with an alien. In this episode of our series, the team tracks down several people who claim to have had such contact. They’ll also work along side medical and scientific professionals to try and discover what, if anything, really happed to these people.

 

From: [...]
Sent: Sunday, June 14, 2020 9:27 PM
To: studio.lab.nautilus@gmail.com
Subject: UFO Hunters - Alien Contact - Link

Witam,
W odpowiedzi na prośbę zamieszczoną na Państwa stronie www o przesłanie UFO Hunters - Alien Contact: pliku z tym konkretnym programem, przesyłam informacje:

1. Nie udało się mi odszukać w internecie zapisanego tego programu w języku polskim,
2. Jak się okazało, program ten w języku angielskim figurował jako: sezon 1, ale odcinek 9.
3. Dzięki powyższej informacji znalazłem stronę FTP kogoś, kto ewidentnie interesował się tą tematyką i miał zapis tego programu, ale w języku angielskim,
4. W załączniku do tego e-maila przesyłam zrzuty ekranu z tego programu,
5. Poniżej przesyłam link do tego odcinka, który znajduje się na czyimś serwerze i ma wielkość ~ 367 MB w formacie AVI: http://s5.bitdl.ir/Clips/Documentary/UFO/UFO.Hunters.1x09.Alien.Contact.DSR.XviD-aAF.[tvu.org.ru].avi
6. Gdyby był problem z pobraniem tego pliku z powyższego linku, to osobiście również pobrałem ten odcinek programu do siebie i jak będzie trzeba mogę wgrać na jakiś serwer i go Państwu udostępnić.

Pozdrawiam
[...]

 

... a tak wygląda animacja tego małego obiektu wyjęta z oryginalnego filmu w wersji oryginalnej. Podobieństwo do sytuacji i obiektu z Projektu KONTAKT jest rzeczywiście poruszające.

Pięknie dziękujemy za pomoc - teraz wypada tylko poczekać na to, co napiszą nam bohaterowie tego odcinka. E-maile i wiadomości do nich są już wysłane. Osobą, która opisała identyczny obiekt jak z operacji KONTAKT jest artysta muzyk Michael Lee Hill.


 

Zawsze podczas pobytu ekipy FN w Las Vegas robimy spotkanie w słynnym hotelu LUXOR w kształcie piramidy. Wygląda rewelacyjnie, w środku oprócz hotelu czy kasyna są bary i restauracje, więc miejsce jest wręcz stworzone dla załogi okrętu Nautilus.

 

...ale prawdziwa moc tego miejsca ujawnia się w nocy, kiedy zapala się reflektor umieszczony na szczycie piramidy.

Nasz dobry znajomy z Meksyku Jaime Maussan przesłał właśnie ciekawą informację dotyczącą dziwnej obserwacji związanej z tym miejscem, która została dokonana 22 marca 2020. Nad piramidą zawsze w nocy widoczny jest słup światła. Ale tego dnia oprócz niego widać było setki kulistych obiektów, które krążyły w tym słupie!
Jaime Maussan zadał słuszne pytanie: czy była to manifestacja UFO czy może efekt optyczny, który był zamierzony i został sztucznie wygenerowany przez obsługę hotelu LUXOR? W tej sprawie trzeba jednak stanowczo powiedzieć, że owe „kule w promieniu światła” były widziane tylko ten jeden raz i tego dnia nie było żadnych specjalnych pokazów czy koncertów, a także nie wydano żadnego specjalnego komunikatu o pokazach itp. To wydaje się świadczyć o tym, że natura tego zjawiska była zdecydowanie związana z fenomenem UFO.
Nieznane światła nad hotelem Luxor w Las Vegas. Film nagrany 22 marca 2020 roku przez The King Of Bakersfield.


 Uwaga czytelnicy, nasza ekipa pracuje bardzo nad modyfikacją serwisów FN. Wszystko będzie działać szybciej, poprawimy także wiele błędów. Duże zmiany czekają serwis www.emilcin.com, ale jak wszystko będzie gotowe, wtedy Wam to przekażemy w oddzielnym wpisie pod publikacją (ja teraz).
Wiemy, że wiele osób z różnych adresów e-mail (na przykład z końcówką o2.pl) sygnalizujemy nam, że maja kłopot z wysłaniem nam wiadomości, gdyż serwer pocztowy odrzuca ten adres. Sprawdzamy to – być może działa tu filtr antyspamowy, a może coś innego.

Zawsze możecie wysłać nam wiadomości na inny adres, który podamy Wam po przesłaniu nam wiadomości w okienku KONTAKT, PYTANIE DO FN, czy XXI PIĘTRO.
Mamy tam bardzo zaawansowany system odrzucania spamu, gdyż okazało się, że w tym okienku pojawiało się wiele ogłoszeń czy wpisów, które przebijały się przez system. Aby uniknąć nawet czytania zbędnych treści system natychmiast rozpoznaje ID osoby, która wpisała wiadomość.

To bardzo dla nas ważna wiadomość, gdyż wystarczy zablokować dany komputer po ID i taka osoba może mozolnie wpisywać dziesiątki wiadomości spamowych, a one nawet nie są czytane przez jedną osobę, tylko automatycznie kierowane do kosza. ;)

To rozwiązanie sprawia nam wiele radości (z wielu powodów) i jest naprawdę skuteczne, aby ograniczyć czas do minimum przy selekcji poczty i wiadomości wpisywanych do tego okienka. Jest to rozwiązanie eleganckie, perfekcyjnie działa i usuwa niepotrzebną korespondencję. Jeśli jest taka sytuacja, że ktoś z Was wpisał wiadomość w okienku PYTANIE DO FN…
i nie dostał żadnej odpowiedzi, to być może jego ID zostało umieszczone na liście zablokowanej i wtedy taka wiadomość automatycznie jest kasowana bez czytania. Takich blokad mamy założonych kilkadziesiąt, ale być może zaszła jakaś pomyłka czy błąd. Prosimy wtedy o e-mail, a ID komputera usuniemy z listy spamowej.
Wiadomość możecie nam przesłać na przykład na adres:

NET FN netfn@onet.eu

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości – prace nad usprawnieniem systemu potrwają jeszcze kilka najbliższych tygodni. Wszystko po to, aby czytelnicy mieli jeszcze większą radość z odwiedzania okrętu Nautilus – dla tysięcy ludzi ulubionej witryny w polskiej sieci www (mamy takie sygnały… pięknie dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i e-maile!)

Komentarze: 13
Wyświetleń: 7257x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 14 cze 2020 06:15   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 18 mar 2021 19:22 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

Zaczęłam czytać ten artykuł i znikąd usłyszałam w przedpokoju / drzwi mam otwarte/ dżwiek jakby rój świerszczy. Czy ktoś wie czym może być ten dżwięk, tym bardziej, że gdy pomyślałam że okno pewnie otwarte, to dzwięk raptem zanikł. Oczywiście niekoniecznie moja myśl musi wiązać sie z zanikiem dzwieku i po prostu to przypadek.
Kolezanka mnie uświadomiła że to nie pora na świerszcze .

Pt, 10 lip 2020 11:30 | ocena: + 1

Christian_Edwardson | Załogant

Obiekt typu kontaktowego (lub coś co go przypominało) odwiedził mnie w maju i czerwcu tego roku, podczas prac nad "przekazem". Trzeci raz zarejestrowałem przelot tego czegoś podczas łowów UFO na Górze św Grzegorza w Gorzejowej. Nie zaklinam się że to na 100% było to, ale wiele szczegółów się zgadzało, jak poszerzony środek, oraz zakończenia kolorowe blue topaz/golden calcite widoczne momentami. Szacuję że obiekt był wielkości szerszenia, może ciut większy.

Pt, 19 cze 2020 09:51 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Zazdroszczę Wam tej podróży i spotkań, które na Was czekają! Fantastyczna sprawa!!!! Życzę by się to Wam udało zrealizować!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.