Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 24
Wyświetleń: 5355x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 1 maj 2021 05:29   
Autor: FN, źródło: FN   

CO W OSTATNICH DNIACH DZIEJE SIĘ ZE SŁOŃCEM?

To niespotykane zjawisko obserwowane jest od kilku dni - Słońce jest całkowicie pozbawione plam słonecznych. Czegoś takiego nie widziano od 200 lat. Czy to sygnał, że nasza gwiazda wchodzi w nowy, nieznany naukowcom etap aktywności?

 

Od czasu do czasu powraca temat możliwego przebiegunowania Ziemi, co ma mieć związek z aktywnością naszej gwiazdy, czyli Słońca. Teoria zakłada, że ludzkości prowadzi obserwacje Słońca zbyt krótko, aby dostrzec cykl aktywności obejmujący na przykład kilka tysięcy lat lub więcej. Czy właśnie zaczyna się coś, co można nazwać „nieznaną fazą aktywności Słońca”? 30 kwietnia 2021 na pokład okrętu Nautilus przyszedł ciekawy e-mail.

 


 

 

 

/poniżej screeny z publikacji w mediach/
/poniżej cytat z jednej z publikacji 30 kwietnia 2021/

[...] Jeszcze nigdy w całej historii obserwacji astronomicznych na powierzchni Słońca ciemne plamy, świadczące o jego aktywności, nie pojawiały się tak rzadko. Czysta jak łza powierzchnia gwiazdy może oznaczać nadchodzące zmiany klimatyczne. [...]

 

Nasz projekt FN „TRZECIA OD SŁOŃCA” ma prośbę do wszystkich czytelników serwisu FN o wzięcie udział w naszej najnowszej ECHO-SONDZIE. Pytanie nawiązuje do tezy, która jest postawiona na początku artykułu:


Wszystkich czytelników serwisu zachęcamy 1 maja do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE! ; - )

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,672,czy-wierzysz-ze-nieznany-cykl-aktywnosci-slonca-moze-w-2021-.html

 

Komentarze: 24
Wyświetleń: 5355x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 1 maj 2021 05:29   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (24)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 27 lip 2021 13:36 | brak oceny

sidhartha | Załogant

jak tak dalej pójdzie, ugotujemy się.
jedyne co może ten proces powstrzymać to ochłodzenie lekkie klimatu, żeby była większa równowaga.

Wt, 4 maj 2021 11:06 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

to kobiety są główną bolączką ziemi, zlikwidować je!a potem facetów.

Nie, 2 maj 2021 09:15 | brak oceny

Antarktis | Załogant

Są setki dokumentów potwierdzających geoinżynierię (opryski chemitrails), a pewne osoby wciąż twierdzą, że to nie prawda, bo przykładowo jakiś pilot tak powiedział.

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_geoinzynieria_co,p2002721018

http://www.prisonplanet.pl/audycje/audycja_prisonplanetpl,p205422562

http://www.prisonplanet.pl/files/654004086/file/geo_prezentacja.pdf


Co ciekawe, w sprawie reikarnacji nie ma dowodów, a kapitan zaklina się, że jest prawdziwa; zaś opryski Chemitrails potwierdzone przez kilku ministrów zachodnich państw to tylko teoria spiskowa?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 2 maj 2021 10:36 | ocena: + 1

Wedruss | Załogant

@Antarktis, Zamiast szukania dowodów proponuję logiczne myślenie.
1. Posypywanie oblodzonych chodników powoduje rozpuszczanie się lodu a piasek działa jak ścierniwo. Takie same zjawiska zachodzą też w atmosferze, tylko tam używa się innych substancji jako dodatków do paliwa samolotowego. I tak chmurę można zagęścić, rozproszyć, ochłodzić, spowodować opady śniegu, itp. Można wykreować dowolną pogodę.

2. Słyszeliście może o tym że Rosjanie na swoje święta panstwowe zamawiają zawsze ładną bezchmurną pogodę? W tym celu wysyłają eskadrę MIG-ów, które w atmosferze rozpylają odpowiednie substancje. Robią to oficjalnie i potwierdzają istnienie technologii sterowania pogodą.

3. Słyszeliście o ostrych zimach w PRL-u? W PRL-u też sterowano pogodą, tylko nieoficjalnie, w ramach działań specjalnych. Celem było ochłodzenie zapałów protestacyjnych wśród ludności. W takich wypadkach używa się samolotów do złudzenia przypominających samoloty pasażerskie.

Nie, 2 maj 2021 06:08 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

Odnośnie tzw smug potocznie zwanych chemitrals widzę, że odpowiedż dał Caoii, ale dodam, że więcej jest tych informacji ale proszę sobie poszukać.
Mnie potwierdzenie od rządów państw w zasadzie nie interesuje, sama szukam odpowiedzi na to co zaobserwuje i wyciągam wnioski. A mówią one, że od dawna jesteśmy oszukiwani .
Mieszkam w miejscu które wcześniej były łąkami, teren bardzo ładny i można rzec czysty od trucizn. Czy jednak tak jest ?
O tych smugach pisze się dopiero od jakiegoś czasu i na początku uważano to za spisek. Ja jednak uważam, że to prawda.
Ok 20 lat temu zauważyłam, że kilka samolotów lata nad nami i tworzy na niebie dziwną szachownicę ze smug wylatujących z samolotu. Na początku myślałam że to jakieś ćwiczenia . Wtedy jeszcze nie skojarzyłam tego z bólem gardła bo w czasie tych lotów byłam w domu. Jednak kilka razy zdarzyło się że byłam na ogródku gdy to się działo . I ból poczułam silniej. Po kilku razach skojarzyłam to z lotami tych samolotów, które powodowały że ta szachownica zakrywała Słońce jakby było za brudna mgiełką. Spytałam sąsiadki czy czują ból gardla i co się okazało....potwierdziły. Zauważyłam też iż brzozy bardzo szybko tracą barwnik liści jakby coś je przypalało i opadają. Powiem jeszcze, że zdziwiona jestem śmiertelnościa ludzi na tym terenie na raka, bo przecież ten teren powinien być czysty . Zastanawiałam się dlaczego właśnie tu to się dzieje, tym bardziej że nie ma tu w poblizu lotniska wojskowego. Latają nad nami samoloty linii lotniczych ale nigdy nie zauważyłam by smugi w ten sposób się zachowywały.
Wystarczy obserwować siebie oraz otoczenie by nie były potrzebne dowody, że coś złego lub dobrego się dzieje.

Sob, 1 maj 2021 10:11 | brak oceny

Kepos | Załogant

Kiedy byłem w towarzystwie Duchów powiedziałem, że jak umrę to muszę zobaczyć Świat bo interesuję się astronomią. Usłyszałem - "nie chciałbyś tego oglądać" i "chodź zobaczysz". Przed moimi oczami przesunęła się jakby przestrzeń przez jakieś kilkanaście sekund i zobaczyłem jasne wnętrze, a w nim ducha wielkości Archanioła lecz jakby niekompletnego bez aureoli i te pokarane oczy. Cały czas odpychał jakąś materię, która się rozjarzała i jednocześnie powracała do niego. Im szybciej odepchnął tym ta materia szybciej do niego wróciła. Miał zasób sił, panował nad sytuacją. Było to Słońce.

Sob, 1 maj 2021 09:47 | ocena: + 6

Chronos | Załogant

Od tego abstrakcyjnego armageddonu i przebiegunowania są dużo bardziej prawdopodobne i ciekawsze scenariusze... Na przykład wyobraźmy sobie, że na słońcu powstaje rozbłysk, jako skutek na Ziemi pada elektryczność, internet, nagle nie można płacić kartą, wejść do sieci, sprawdzić stanu konta, pracować - przecież to powrót do świata sprzed kilkuset lat. Nie możesz nic wypłacić w bankomacie, nie masz za co zrobić zakupów, dostawy do sklepów nie przyjeżdżają, tracisz wszystkie swoje oszczędności i nie wiesz, kiedy je odzyskasz, telefon komórkowy nie działa, telewizja nie działa, bank nie działa, wszystkie strony padły, nie masz swoich zarobków, nie masz długów, nie masz nic, bo wszystko było ciągiem zer i jedynek zapisanych gdzieś na serwerach, które się usmażyły. To jest prawdziwa apokalipsa, która realnie może się zdarzyć.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Sob, 1 maj 2021 12:43 | ocena: + 2

Arkturianin222 | Załogant

@Chronos, No dokładnie tak może być..,i wtedy jedynym środkiem łączności ze światem [a raczej nasłuchu czegokolwiek ze świata] jest RADIO TRANZYSTOROWE NA BATERIE! Radzę każdemu zaopatrzyć się w radio globalne i duża ilość baterii- ale radio koniecznie z falami KRÓTKIMI i i ŚREDNIMI- bo UKF jest nieważny, stacje UKF sa to lokalne stacje, mają zasięg do 100km max, po armagedonie nie będą na 100% działać. Gdzieś na świecie jakieś radiostacje, nadajniki w modulacji AM na falach KRÓTKICH ew. ŚREDNICH będą działały na 100% zasilane jakąś energią "domowej roboty"... I taka sytuacja na świecie może zaistnieć po jakimkolwiek armagedonie, który może nawiedzić planetę Ziemia w każdej chwili!
Potem tylko czekać na ratunek z kosmosu...

Sob, 1 maj 2021 15:51 | ocena: + 1

speedy29 | Załogant

@Chronos, - To wojska na Świecie wrócą do używania np: T-34 , Shermanów, Tygrysów i innego sprzętu z II WŚ , ponieważ elektryka i elektronika będą upieczone ( i konflikt nuklearny będzie niemożliwy :)) )

Sob, 1 maj 2021 20:05 | ocena: + 2

de press | Załogant

@Chronos, Chronos jesteś niepoprawny materialista i konsumpcjonista ,tylko konto banki i żarcie ,a co z żoną ,co z teściową?? to byłby dopiero problem gdyby...

Nie, 2 maj 2021 20:53 | ocena: + 4

Jolaos | Załogant

@Chronos, to byłby powrót do świata sprzed najwyżej 30 lat a nie kilkuset :)
No chopie wyluzuj przecież dopiero ok roku 1995 szczypawkowy guru Bil kill Gates wymyślił windows 95 !!!!!!!!!!!
I to podobno zajumał pomysł Polakowi który zaproponował duuużo lepszy i prostszy system operacyjny.
Jednak świat wybrał windę :) Polak nie miał tej siły przebicia co hamerykanin.
A propo's nic tragicznego by się nie stało. Pamiętam księgowych co na liczydłach liczyli i było dobrze.
Ludzie mieli na wszystko czas , bawili się na potańcówkach majówkowych i nie tylko w PRL , w całym świecie tak było.
Dziś elektroniczne banki , sranki , komórki i śmród fony , każdy tam tylko patrzy , ekranami im oczy pozarastały.
I kiedy Ty chcesz żyć ? Jakim życiem ?Wirtualnym ???
Aj jaj aj jaj , zniewolono nas doszczętnie i wielu nawet tego nie dostrzega.
A co do tych plam na słońcu to kto to widział własnymi biokamerami ? Odpowiedź - nikt.
Ja nie wierzę ani słowa z tego co w tytule.
Haarp w akcji i tyle. I jakoś trzeba owieczkom zaciemnić obraz by za dużo pytań nie beczały.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Nie miałem i nie mam takiego zamiaru.

Sob, 1 maj 2021 08:19 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Trzeba dostrzec też pewne plusy tej sytuacji:

https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/burze-sloneczne-maja-ogromny-wplyw-na-ludzki-organizm-twierdza-naukowcy/yqxe96h

"Przeanalizowawszy historię wojen i rewolucji pod kątem ich zbieżności z pojawianiem się plam słonecznych, odkrył, że wszelkie przewroty i konflikty miały miejsce w latach intensywnej aktywności naszej gwiazdy. Mówiąc prościej, uczony twierdził, że niespokojne Słońce sieje zamęt w umysłach ludzi, skłaniając ich do agresji i podejmowania ryzyka."

Sob, 1 maj 2021 06:30 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

Zmiany klimatyczne....słowa którymi faszeruje sie nas od dawna
Teraz na topie jest ocieplenie i madrzy inaczej faszerują nas opryskami z nieba które przez lata były tajemnicą poliszynela a jednak okazały się prawdą. I co dały ?
Zamiast ocieplenia idzie mała epoka lodowcowa ?
Jeśli chodzi o wybuchy na Słońcu to przypomnijcie sobie kataklizmy jakie nawiedzały Ziemię . Im ich mniej tym kataklizmów także ale za to ludzie jakby głupieli w większości....tracili rozum i nie wiedzieli co jest dla nich dobre a co złe....
Widać z tego, że coś musi wpływać i na Słońce i na ludzi....
Tylko na kogo dobrze?
O Słońce się nie martwie, dostanie kopa i od nowa bedzie na nas wpływać...
To tylko moje widzenie tych nadchodzących zmian.
Ogólnie plamy żle mi się kojarzą .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 1 maj 2021 16:34 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

@Maria_st, Te opryski z nieba, to chodzi Tobie o tzw. chemitrials? A jeśli tak, to poproszę o jakieś wiarygodne źródło istnienia czegoś takiego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 2 maj 2021 03:04 | brak oceny

Caoii | Załogant

@John-316,


Ja mogę potwierdzić, że chemtrails to prawda. Widywałem je na niebie od kiedy się o nich dowiedziałem, czyli od 2011 roku, a pewnie były wcześniej. Jestem pewien, że to nie są zwykłe smugi kondensacyjne bo inaczej się zachowują, do tego jak są to praktycznie zawsze przynajmniej kilka, praktycznie nie widuje się pojedyńczego chemtrails, a przynajmniej nie przypominam sobie. Zawsze jest to jakaś zorganizowana akcja, kilka, a nawet i kilkanaście smug, często przecinających się. Nad miastem gdzie nie ma w pobliżu lotniska, a mimo to lata podejrzanie dużo samolotów.

Jeśli ktoś mieszka w mieście gdzie jest czyste niebo, nie ma smogu ani zanieczyszczeń i zacznie obserwować to szybko zauważy, że coś jest nie tak i że te rzekome ,,smugi kondensacyjne'' są bardzo podejrzane i nie zachowują się tak jak smuga kondensacyjna powinna. Zwłaszcza latem jest to świetnie widoczne gdy nie ma naturalnego zachmurzenia i wszystko dobrze widać co te samoloty tam robią.

A co do źródeł to nie pamiętam kiedy to dokładnie było, ale tak jakoś mniej więcej 2-3 lata temu widziałem w mediach informacje o tym, że USA przestawiło światu technologie rozpylania czegoś w atmosferze z samolotów w celu schładzania atmosfery aby przeciwdziałać globalnemu ociepleniu. Więc taka technologia to jest już w zasadzie potwierdzony fakt można napisać. Nie powiedzieli tylko ludziom, że już te opryski robią (przestawili to jako technologię przyszłości) i to od wielu lat. Jest robione we wszystkich lub większości krajów wasalów USA i NATO. Ale są państwa na świecie gdzie tego nie ma, mimo, że samoloty latają. Z tego co mi wiadomo nie ma tego między innymi w Korei Północnej i Nowej Zelandii (chociaż co do Nowej Zelandii nie jestem pewien). Zastanawia mnie czy chemtrails są w Rosji i Chinach, możliwe, że nie, ale nie wiem, nie mam za bardzo jak sprawdzić.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.