Dziś jest:
Czwartek, 16 września 2021

Dusza ludzka jest jak woda; spada z nieba i do nieba wzlatuje,
i znów spada na ziemię, wiecznie zmienna.

[Johann Wolfgang von Goethe]

Komentarze: 13
Wyświetleń: 1457x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 maj 2021 03:21   
Autor: FN, źródło: CNN, Politico, wp.pl   

USA: WEWNĘTRZNE DOCHODZENIE PENTAGONU W SPRAWIE UFO

Pentagon rozpoczął wewnętrzne dochodzenie, którego celem jest sprawdzenie, czy wojsko we właściwy sposób obchodziło się z raportami i obserwacjami UFO – taką informację przekazał serwis Politico.

O sprawie zaczęły za Politico pisać media na całym świecie - temat UFO znowu pojawił się globalnie.

W czerwcu do Kongresu ma trafić raport, w którym specjalna grupa zadaniowa przedstawi wnioski po analizach nagrań przedstawiających niezidentyfikowane obiekty latające. Materiały pochodzą z pokładów amerykańskich samolotów wojskowych. Do sieci trafiły już w 2020 roku, ale dopiero niedawno Pentagon potwierdził ich oryginalności i oficjalnie opublikował.
Pentagon rozpoczyna własne dochodzenie

W międzyczasie trwa wewnętrzne dochodzenie w Pentagonie. Jak zaznacza Politico, nie jest do końca jasne, kto zdecydował się na jego wszczęcie i dlaczego ma to miejsce właśnie teraz.

- Celem tej oceny jest określenie zakresu, w jakim Departament Obrony podjął działania dotyczące Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych (UAP) - przekazał Randolph Stone, asystent inspektora generalnego ds. oceny przestrzeni kosmicznej, wywiadu, inżynierii i nadzoru w poniedziałkowej notatce do szefów oddziałów wojskowych i innych czołowych dowódcy wojskowych oraz szefów wywiadu.

Według nieoficjalnych doniesień działanie Pentagonu może mieć związek z kwestiami bezpieczeństwa. Amerykanie prawdopodobnie chcą zbadać, jak to możliwe, że doszło do przeoczenia samolotów lub dronów na dużych wysokościach nad terytorium Stanów Zjednoczonych.

- Zastanawiasz się, jak to możliwe, że ograniczona przestrzeń powietrzna dla wojska jest rutynowo naruszana przez miesiące i lata i nikt nie jest informowany w Departamencie Obrony lub Kongresie i dochodzi do całkowitej awarii systemu - powiedział były zastępca sekretarza obrony ds. wywiadu Christopher Mellon w rozmowie z Politico. Dodał: - to ważna rzecz, którą powinni zbadać.

Źródło: Politico
Dzięki kolejnym oświadczeniom Pentagonu coraz więcej osób zaczyna orientować się, że temat UFO nie jest domeną pojedyńczych pasjonatów na całym świecie, ale jest na celowniku najpoważniejszej instytucji wojskowej świata, czyli Pentagonu. I do wielu osób zaczyna docierać, że ludzkość będzie musiała się z tym wyzwaniem zmierzyć. Istnienie obcych cywilizacji i ich odwiedzanie Ziemi jest zresztą najważniejszą sprawą dla naszej cywilizacji. Ta prawda powoli dociera do ludzi na naszej planecie.

Poniżej dwa rysunki wykonane przez świadka i uczestnika CE III - sprawa jest właśnie dokumentowana przez FN.Komentarze: 13
Wyświetleń: 1457x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 maj 2021 03:21   
Autor: FN, źródło: CNN, Politico, wp.pl   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 9 maj 2021 09:35 | ocena: -2

Maria_st | Załogant

Od 7 maja 21 przypadkowo czyszcząc zakładki natrafiłam na link w którym pierwsze na co zwróciłam uwage to wzięcia . I tak od tego czasu gdy mam chwile wolnego czytam o tym co spotyka osoby którymi zainteresowały sie istoty " spoza Ziemi ".
To dość kontrowersyjne spotkania i w większości majace, mimo wmawiania wzietym o swej wyjątkowości wybrańca, zły wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.
Wzięcia spisywane są przez dr. Karle Turner --także doświadczajacą tego zjawiska.
Jedno doświadczenie może wyjasniać powód tych wzięć, choć jest jedno ale....
Oto co otrzymała pani Karla po prośbie skierowanej do sił tzw wyższych o wyjasnienie dlaczego i po co sa te wzięcia :


"Ezaw, starszy i bardziej owłosiony z braci, tłumaczyły, reprezentował oryginalne ludzkie rasy, jakie zamieszkiwały pierwotnie na Ziemi. Jakub reprezentował ras? będącą efektem genetycznych manipulacji prowadzonych przez obce istoty na starszych gatunkach. Obce istoty zastąpiły tą nową rasą pierwotne.

Obecnie istoty te ponownie dokonują genetycznych zmian na przedstawicielach naszego gatunku, aby stworzyć rasę, która będzie bardziej przydatna do ich celów i nas zastąpi. Tak jak kiedyś dokona się to w wyniku oszustwa, tak jak Jakub oszukał Izaaka. Wyjaśniono mi, że obce istoty wykorzystują do tego celu zjawiska o zasięgu globalnym, w tym także procesy pogodowe, manipulując nimi w taki sposób, aby wzbudzić w nas przekonanie, że Ziemi nieustannie grożą kataklizmy i zniszczenia.

Właśnie dlatego faszerują tak wielu wziętych wizjami nadchodzącej zagłady, wmawiając im przy tym, że będą musieli w związku z tym spełnić jakąś misje. Chcą, abyśmy przestraszyli się jako gatunek nadciągającego nieszczęścia do tego stopnia, że kiedy ujawnią się i zaoferują nam pomoc, przyjęli ją z otwartymi ramionami, nawet jeśli ceną za to będzie zrzeczenie się naszego pierworództwa, czyli inaczej mówiąc, dominacji na tej planecie. Abyśmy niczym głodny Ezaw powiedzieli: „Na cóż nam pierwo ródźtwo, jeśli zginiemy razem z naszą planetą? Cóż stracimy, przyjmując pomoc tych istot, nawet jeśli oznaczać to będzie zgodę na przejęcie przez nie władzy? Lepiej przeżyć pod czyimś jarzmem, niż nie żyć w ogóle”.
Moi gospodarze podkreślali, że wszystko to jest oszustwem, że naszej planecie – nawet bez ich interwencji – nie grozi żadne poważne niebezpieczeństwo. Straszliwe klęski, które dotykają nas niemal codziennie – powodzie, huragany, trzęsienia ziemi – są często potęgowane przez same te istoty, które zamierzają pojawić się następnie z ofertą wybawienia nas od „nieuniknionej” zagłady. Powtarzano mi, że nie powinniśmy im wierzyć i w żadnym wypadku rezygnować z własnej suwerenności, ponieważ właśnie wtedy będziemy naprawdę zgubieni.

To wszystko, co zapamiętałam."

wiecej tu :
https://wierzewmatrix.wordpress.com/category/wziecia/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 maj 2021 10:41 | ocena: + 3

Arkturianin222 | Załogant

@Maria_st, z Twojego opisu wynika, że OBCY są źli, a ludzie żyjący tu na ziemi są dobrzy.., jest dokładnie ODWROTNIE! Oczywiście nie generalizujmy, bo cywilizacji we wszechświecie są miliony i zdarzają się takie prymitywy jak my-tu ludzie na ziemi. Czy nie widzisz co robi człowiek człowiekowi tu w tym piekle na ziemi??? RANI, OKALECZA, TORTURUJE, WYKORZYSTUJE NIEWOLNICZO, ZABIJA! -wojny, konflikty zbrojne, narodowe, plemienne, czy nawet międzysąsiedzkie, czy nawet zwykłe pobicia jeden drugiego! Nie widzisz tego??? OBCY w U.F.O. nawet nie materializują się po wkroczeniu w naszą atmosferę ziemską, tylko pozostają w stanie energetycznym czy półenergetycznym-właśnie dla własnego bezpieczeństwa- ludzie tu na ziemi to wrogie, fizyczne bestie! Oczywiście tu również nie generalizujmy, bo coraz więcej ludzi budzi się... Gdyby OBCY byli "ŹLI" to dawno spalili by ziemię-przeciez oni wyprzedzają nas technologicznie, mentalnie o setki, tysiące i miliony lat! Potrzebny jest jak najszybszy oficjalny kontakt z tymi cywilizacjami i to się dzieje aktualnie... -coraz więcej obserwacji U.F.O., coraz więcej ludzi uświadomionych, przebudzonych..itd..
TRZEBA ZAPRZESTAĆ WOJEN, KONFLIKTÓW,BARBARZYŃSTWA,NIEWOLNICTWA .., TRZEBA WKROCZYĆ NA DROGĘ WZAJEMNEGO SZACUNKU I MIŁOŚCI... OBCY własnie tego oczekują i do tego dążą.., i dlatego czasem dokonują "wzięć" w celu zmian genetycznych-to dla nas błogosławieństwo! pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 maj 2021 15:02 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@Arkturianin222,
"@Maria_st, z Twojego opisu wynika, że OBCY są źli, "

to wynika z opisu i odbioru osób, które doświadczają wzięcia często juz od dzieciństwa .
Ja mam swój odbiór i uważam, że tak jak ludzie są pozytywni i negatywni tak samo może być z tzw Obcymi .
Moje kontakty z Nimi nie są negatywne tylko dlatego że podchodzę do tego racjonalnie ponieważ znam siebie.
"TRZEBA ZAPRZESTAĆ WOJEN, KONFLIKTÓW,BARBARZYŃSTWA,NIEWOLNICTWA .., TRZEBA WKROCZYĆ NA DROGĘ WZAJEMNEGO SZACUNKU I MIŁOŚCI.. " i ja tak samo uważam i ta droga idę.

Sob, 8 maj 2021 18:08 | brak oceny

88kropka | Załogant

Obejrzałam najnowsze filmiki o Marsie ( 2021 r.) z łazika i drona, na niebie Marsa widać gwiazdy i dwa księżyce Fobos i Daimos mają nieregularne kształty, jeden jest bliżej na niebie a inny dalej. NASA może kiedyś pokaże jak wygląda niebo nocą, i jak układają się nam znane z Ziemi konstelacje z gwiazd na Marsie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 8 maj 2021 21:24 | ocena: + 3

Dzieworodztwo2025 | Załogant

@88kropka, Ładne mi to gwiazdy w dzień??? .., a Phobos i Deimos takie malutkie i czarne? :] Nie, nie mogą to być ani gwiazdy, ani księżyce Marsa to co nagrał Perseverance. W dzień nie da się zobaczyć tych ciał niebieskich. Doba ,marsjańska jest nieco dłuższa od ziemskiej, ale nieznacznie, Słoneczko zachodzi podobnie jak na ziemi i dopiero po zachodzie słońca można zobaczyć gwiazdy itd...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 13 maj 2021 08:00 | brak oceny

88kropka | Załogant

@Dzieworodztwo2025, jesteś tego pewien że nic w dzień nie widać na Marsie na niebie? Kolejna osoba która wszystko wie na ten temat,oprócz dwóch księżyców jest widoczna Ziemia,i inne planety z naszego systemu SOL, a wiatry które wieją i przenoszą pył w powietrzu bo jest tam jak na pustyni to też nic ??? Może to jest to wasze UFO czarne kropki na zdjęciach z Marsa.

Sob, 8 maj 2021 22:00 | ocena: + 4

Romeo | Załogant

@88kropka, Księżyce Marsa jeśli są widoczne w dzień, to na pewno nie będą to czarne punkty, ponieważ świecą światłem odbitym od słońca i są widoczne głównie w nocy marsjańskiej. Już nie wspominając o gwiazdach- gwiazd nie da się uchwycić w dzień marsjański- podobnie jak na ziemi! To co sfotografował, nagrał łazik są to niezidentyfikowane obiekty powietrzne-U.F.O.

Sob, 8 maj 2021 10:51 | ocena: + 3

Einstein | Załogant

Myślę, że te obiekty U.F.O. na Marsie NASA już od dłuższego czasu obserwowała na swoich licznych filmikach przesłanych przez łazik, natomiast w tej chwili jak dosłownie cała eskadra zbliżyła się do Perseverance, ingenuity to zdali sobie sprawę, że nie można tego dłużej ukrywać przed ludzkością , no i "bomba wybuchła":] Jestem tylko ciekaw kiedy media głównego nurtu zaczną rzetelnie o tym informować?.., rozumiem, że jest to szok dla mediów..., no ale będą musieli w końcu zacząć o tym informować, nie mają innego wyjścia! Jeszcze zanim łazik wylądował na Marsie, to tu na łamach FN po wielokroć wspominałem, że będzie bliski kontakt OBCYCH z Perseverance, tylko nie przypuszczałem , ze oficjalnie dowiemy się o tym dopiero po paru miesiącach.., pozdr.

apropo- bo media na razie milczą w tej sprawie- najlepiej wejść na YT, wpisać: "Perseverance capture mysterious" i wyskoczy parę filmików w tym z ostatnich godzin.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 12 maj 2021 09:12 | brak oceny

88kropka | Załogant

@Einstein, na Marsie są jeszcze burze piaskowe i silne wiatry, wulkany, nie wszystko co widzimy i obserwujemy na niebie Marsa jest obiektem UFO.Nie zaprzeczam istnieniu innych cywilizacji bo wiem że są, miejsca we wszechświecie jest pełno aby żyć. Mars jest wielka pustynią, na której istniało życie nawet o tym pisze Eduard Billy Meier. Na Marsie czekają na nas odkrycia związane z naszym pochodzeniem, o których wiem od kilku lat właśnie od Billego.

Sob, 8 maj 2021 10:07 | ocena: + 2

Odyseusz A | Załogant

Działania Pentagonu u rządu USA to moim zdaniem oszustwo za dużo tych zdarzeń z obcymi obiektami i za wiele lat , poza tym za dużo świadków .Nikt już nie potrzebuje dowodów na ICH obecność tylko dyletanci . TO nie wydarzyło się pierwszy raz i nie dotyczy tylko USA . Wszystko świadczy o tym że cała planeta jest penetrowana przez obce istoty a niektóre rządy i armie maczają w tym palce.

Sob, 8 maj 2021 09:37 | ocena: + 5

Arkturianin222 | Załogant

Zobaczcie co dzieje sie na Marsie:] Z ostatnich godzin- cała eskadra U.F.O. nadleciała zobaczyc co robi Perseverance, a w szczególności ingenuity ich sprowokował...
Pierwsze komentarze NASA to:
"Perseverance Rover Capture ingenuity helicopter, earth, moon,planet and unknown objects
unidentified object with mysterious shape
white planet might be earth or mars moon
black planet
two black planet"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 maj 2021 13:56 | brak oceny

Wedruss | Załogant

@Arkturianin222,
Te obiekty to prawdopodobnie ochrona Marsa. Każda planeta, na której istniało lub istnieje życie ma taką ochronę. Jest to pewien rodzaj inteligencji, której celem jest ochrona i straż nad "przestrzeganiem reguł kosmosu". Zazwyczaj tylko się przyglądają, ale w latach 70-ych ubiegłego wieku przegonili Amerykanów z Księżyca za to że chcieli zainstalować w przestrzeni kosmicznej broń atomową. Często też przyglądają się astronautom na stacji kosmicznej.

Sob, 8 maj 2021 07:27 | brak oceny

88kropka | Załogant

Rysunki na dole artykułu gdzie badana jest sprawa, sam obiekt podobny jest do obiektu który był widziany przez Adamskiego,wiele lat temu. Jeśli chodzi o sprawę Adamskiego to do dzisiejszego dnia nie wiadomo czy mówił prawdę. Z tego co się dowiedziałam o nim że wymyślił całą historię aby być popularnym, i mieć z tego jakiś zysk.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

15 września: [...] Misja Inspiration 4 - jeśli pozwoli pogoda - rozpocznie się w środę. Czworo śmiałków statkiem firmy SpaceX poleci na orbitę. Ta historyczna cywilna załoga to pilot odrzutowców Jared Isaacman, asystentka lekarza Hayley Arceneaux, pracownik przemysłu lotniczego Chris Sembroski i geolog Sian Proctor. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 7 wrz 2021 05:58 | [...] To była eskadra pięciu świateł poruszających się z dużą prędkością gęsiego w idealnie równych odległościach. Następnie światła się zatrzymały na kilka sekund, a potem po kolei połączyły w jeden punkt świetlny, który jest widoczny na filmie. Niestety udało mi się sfilmować tylko ostatnią fazę tego zjawiska. Patrzyłem jak urzeczony i minęło trochę czasu, nim dotarło do mnie, że przecież mogę to zarejestrować. Zjawisko uchwyciłem z okna mojego mieszkania, na rogu ulic Mlądzkiej i Łukowskiej...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.