Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 2725x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 maj 2021 06:42   
Autor: FN, źródło: FN, National Geographic, CNN, BBC   

PILOT US NAVY: UFO? WIDYWALIŚMY NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE KAŻDEGO DNIA!

Po raz kolejny pojawia się temat UFO w światowych mediach! Były porucznik Marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, Ryan Graves, udzielił wywiadu dla telewizji CBS News o swoich doświadczeniach z UFO. Rozmowa z nim pokazuje, jaka jest skala obserwacji UFO przez pilotów myśliwców US NAVY.
Zespół z Pentagonu ma w najbliższych tygodniach opublikować raport poświęcony UFO, czyli niezidentyfikowanym obiektom latającym. Ich obserwacje od co najmniej kilkunastu lat są prowadzone przez przedstawicieli marynarki wojennej i sił powietrznych. Od kilku tygodni kolejny piloci przerywają milczenie w sprawie UFO.

Były porucznik Marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, Ryan Graves, udzielił wywiadu na rzecz CBS News o swoich doświadczeniach w tej sprawie.


Pilot twierdzi, że od 2015 roku widywał obiekty zachowujące się w całkowicie niewyjaśniony sposób, które pojawiały się w przestrzeni powietrznej nad Virginia Beach. Ku zaskoczeniu dziennikarzy dodał, że jego spotkania z UFO były "praktycznie codziennie" i powtarzały się w okresie około dwóch lat, kiedy pełnił swoją służbę na lotniskowcu.

W trakcie wywiadu dla programu 60 Minutes w telewizji CBS, Graves stwierdził, że w pewnym okresie jego służby, w latach 2015-2017, niezidentyfikowane obiekty latające widział niemal codziennie, podczas każdego lotu. Takie same obiekty widzieli także inni piloci z jego pułku.

- Być może teraz piloci zaczną mówić... jesteśmy obserwowani, wręcz monitorowani przez statki powietrzne, o którym nie śniło się naszym wojskowym laboratoriom  - mówił Graves.
Ryan Graves wyznał wręcz, że to, z czym się spotykał, wzbudzało w nim lęk, że ktoś może mieć tak zaawansowaną technologię. Nie chodzi o potencjalnie pozaziemską naturę, lecz fakt, że gdyby to były elementy uzbrojenia obcych mocarstw, to armia USA nie ma z nimi żadnych szans. Jeśli faktycznie by tak było, to oznaczałoby to, że inne kraje, np. Rosja, Chiny czy Iran, mają dostęp do technologii wydającej się pochodzić - cytat - "spoza tego świata".

Zarówno Graves jak i inni piloci, którzy zdecydowali się opowiedzieć o swoich doświadczeniach, zmagają się z traktowaniem pobłażliwym przez ludzi, którzy o tym zjawisku nie mają pojęcia.

Oczywiście należy mieć na uwadze, że UFO nie musi oznaczać obiektu o pozaziemskim pochodzeniu – takie określenie stosuje się również względem zupełnie normalnych, choć nierozpoznanych pojazdów.

Rozmówca po dłuższej chwili milczenia powiedział, że oczywiście nie można wykluczyć udziału Rosji i Chin w tego typu obserwacjach, ale jego zdaniem jedno jest pewne: to, z czym spotkał się on jak i inni piloci, musiało być "na granicy magii" z punktu widzenia naszej wiedzy o fizyce.
Co widział Graves?

Według pilota armia unika zmierzenia się z problemem niezidentyfikowanych obiektów latających. Gdyby w tym samym miejscu pojawiały się samoloty wojskowe innego państwa, byłoby to poważne naruszenie bezpieczeństwa narodowego, ale skoro to, co obserwują piloci, nie wygląda na samoloty, to armia stara się nie reagować.

Graves jest przekonany, że ciężko ustalić, z czym tak naprawdę spotykają się piloci: być może armia amerykańska sama testuje jakieś tajne technologie, co mogłoby tłumaczyć brak reakcji i ignorowanie doniesień o spotkaniach z UFO. Być może jednak są to szpiegowskie urządzenia innych krajów, takich jak Rosja czy Chiny, a być może jest to coś z innego świata. W trakcie wywiadu Graves dawał do zrozumienia, że on opowiada się za tą ostatnią hipotezą.

Wszystkie dotychczas opublikowane doniesienia mają jednak jedną cechę wspólną: wszystkie mówią o obiektach wykonujących manewry, których konwencjonalna technologia nie jest w stanie zapewnić. Niezidentyfikowane obiekty latające posiadają zdolność wytrzymywania ogromnych przeciążeń, wykonywania nagłych zwrotów przy dużych prędkościach, wznoszenia na ogromne wysokości i co więcej, żaden z nich nie wykazuje jednoznacznego źródła napędu czy powierzchni sterowych takich jak lotki, skrzydła czy wirniki.

- Drony? Zapomnijcie o dronach... przy tych manewrach rozpadły by się na tysiąc kawałków... żaden materiał nie wytrzymałby takich przeciążeń - tłumaczył Graves.

Pilot wyjaśnił, że chodzi o technologię zdolną do osiągania przeciążeń rzędu 600-700G, poruszania z prędkością ponad 20 tysięcy kilometrów na godzinę i na przykład zatrzymania się w miejscu, znikania i pojawiania się ponownie, a także wręcz nieograniczoną zdolność do maskowania się przed wykryciem przez system radarowy.
UFO jest w stanie poruszać się w powietrzu, wodzie i najprawdopodobniej także w przestrzeni kosmicznej.

- Szczególnie interesujący wydaje się przy tym fakt, że tego typu obiekty wydają się nie posiadać napędu, czy skrzydeł, a mimo to łamią prawa fizyki - mówił pilot US NAVY.


Komentarze: 9
Wyświetleń: 2725x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 maj 2021 06:42   
Autor: FN, źródło: FN, National Geographic, CNN, BBC   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 22 maj 2021 08:41 | brak oceny

Romeo | Załogant

Często zadawane pytanie już nawet nie przez sceptyków, tylko przez ludzi przebudzonych, świadomych stałej obecności kosmitów tu na ziemi to; "skoro OBCY mają taką technologię, że mogą do nas dotrzeć-to dlaczego z nami nie rozmawiają"? Odpowiedź jest bardzo prosta i oczywista- A CZY MY JAK ODWIEDZAMY ZOO ROZMAWIAMY ZE ZWIERZĘTAMI??? :] Pozdrawiam

Czw, 20 maj 2021 10:43 | ocena: + 1

Arkturianin222 | Załogant

Z tymi wizytami U.F.O. [ostatnio bardzo nasilonymi] chodzi oto, że jako gatunek ludzki powoli bo powoli, ale podnosimy swoją technologię, a duchowość pozostaje w tyle, proporcjonalnie nie idzie w parze- jest to bardzo niebezpieczne i prowadzi do samozagłady! Na szczęście daleko nam do technologii stosowanych powszechnie we wszechświecie przez istoty rozumne, odpowiednio uduchowione mentalnie... Ale to się wszystko zmienia- dlatego kosmici coraz śmielej i częściej starają się ingerować w naszą sferę duchową dla naszego dobra!

Śr, 19 maj 2021 20:29 | ocena: + 1

Chronos | Załogant

Zastanawia mnie w tym wszystkim jedna rzecz. Ostatnio oglądałem dokument "Unacknowledged", w którym to została postawiona hipoteza, że ludzkość posiada już pojazdy tej samej technologii co UFO. W przypadku części pojazdów UFO można więc mówić już nie o obserwacjach pozaziemskich pojazdów, tylko ziemskich pojazdów stworzonych na bazie pozaziemskiej technologii... Nie wiem ile w tym prawdy (choć myślę, że dosyć dużo), ale cała ta sytuacja rodzi pytanie: czy te wszystkie obserwacje, o których jest tak głośno, nie zostały zrobione jakby "na pokaz", rozmyślnie, może wcale nie do końca przez obce cywilizacje? Dlaczego temat UFO przez długie dziesięciolecia był ukryty pod dywanem, wyśmiewany i zrzucany do roli żartu, a teraz nagle zrobiło się o nim tak głośno i mówi się w tak poważny sposób? Dlaczego te pojazdy latają tak blisko wojskowych jednostek, jakby wręcz chciały pokazać się, dać nagrać, popisać się umiejętnościami? Czy to tylko przypadek, czy może jakaś zaplanowana akcja oswajania ludzi z tematem w kontrolowany sposób, aby przygotować ich na coś, co może w przyszłości nastapić?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 20 maj 2021 09:33 | ocena: + 2

Einstein | Załogant

@Chronos, To wszystko o czym piszesz jest logiczne, ale NIE, ludzkość nie posiada w tej chwili technologi nawet zbliżonej do pojazdów U.F.O. To właśnie kosmici ostatnio nasilili swoją aktywność tu na ziemi, ponieważ ziemianie [czyli niezbyt rozumne, barbarzyńskie istoty] zaczynają zagrażać fizycznie niskiej, a co gorsza wysokiej orbicie ziemi- co może skutkować fizycznym skażeniem połowy układu słonecznego. OBCY starają się zmienić świadomość duchową, mentalną ludzi, bo to jedyna droga dołączenia ziemian do grona ISTOT ROZUMNYCH we wszechświecie.. TAK- wkrótce nastąpi kontakt bezpośredni z kosmitami, dla wielu "żałosnych, prześmiewczych niedowiarków" będzie to szokiem!

Śr, 19 maj 2021 08:56 | ocena: + 3

Orbs222 | Załogant

Odn. Marsa- pośród licznych filmików z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi uchwyconymi przez Perseverance widzieliście ten na którym dodatkowa kamera patrząca do góry uchwyciła cylindryczne U.F.O. , które nad łazikiem przeleciało?

Wt, 18 maj 2021 09:50 | ocena: + 10

Einstein | Załogant

"Wyobraźcie sobie technologię, która pozwoli polecieć 13 tysięcy mil na godzinę, unikać radarów, latać pod wodą, nad ziemią i pewnie w kosmosie. A oprócz tego nie można jasno stwierdzić jak to lata - nie ma skrzydeł, a i tak pogwałca zasady grawitacji" 13 tys mil/h w atmosferze ziemskiej , przy ziemskiej grawitacji przy pełnej sterowności.. :] o czym my tu w ogóle dyskutujemy..., Nie trudno sobie wyobrazić [przy takiej przepaści technologicznej, mentalnej]- co by było gdyby kosmici byli takimi barbarzyńskimi bestiami jak my tu ludzie na ziemi??? "Żywi zazdrościli by umarłym"..., ale jest dokładnie odwrotnie- OBCY odwiedzający nas w U.F.O. przybywają w POKOJU, ABY NAM POMÓC wydostać się mentalnie z tego piekła na ziemi, pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 18 maj 2021 11:45 | brak oceny

John-316 | Załogant

@Einstein, pomóc wyrwać się z piekła na ziemi powiadasz? Taka się refleksja zawsze nasuwa przez pryzmat idących do komór gazowych, idących na śmierć ogólnie. Gdzie wtedy byli ci, którzy tak bardzo chcą nam pomóc? Tyle razy wtedy padało pytanie, gdzie jest Bóg, jeśli w ogóle jest. Odpowiedź znalazłem w ,,Misji". Tam jest wzmianka o tym, że nie nauczysz dziecka odrabiając za nie zadanie domowe. Że obce cywilizacje nie ingerowały w wydarzenia II WŚ, ale nie pozwoliły na ostateczne zwycięstwo hitlerowców, właśnie z uwagi na ich zbrodnie ludobójstwa.

Śr, 19 maj 2021 20:21 | ocena: + 1

Chronos | Załogant

@Einstein, przede wszystkim cywilizacje agresywne takie jak nasza nigdy nie zostają wypuszczone dalej niż poza swoje "poletko", więc sytuacja, w której obcy okazaliby się takimi barbarzyńcami jak nasz "wspaniały" gatunek nie jest możliwa. Najlepiej widać to po tym, jak dokładnie obserwowana jest każda ludzka aktywność poza Ziemią. Do podróży międzygwiezdnych trzeba dorosnąć nie tylko technologicznie, ale przede wszystkim duchowo, a do tego naszej pożal się Boże cywilizacji jeszcze bardzo daleko.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 20 maj 2021 09:03 | ocena: + 3

Einstein | Załogant

@Chronos, Zostaną wypuszczone, ale do tego daleka droga...
Dokładnie tak jaki mówisz, najważniejszy jest poziom mentalny, duchowość..., bo jak ta będzie na odpowiednim już poziomie- to technologia radykalnie podniesie się..., zostaniemy niejako wchłonieni z automatu, włączeni [na początku jako nowicjusze] do społeczności wszechświata istot rozumnych..., zostaną nam zaprezentowane tajniki poruszania się w kosmosie szybkością nadświetlną, a tam gdzie jest grawitacja -będzie nam znana technologia pozwalająca eliminować grawitację wokół obiektu latającego itd..itp.., ALE - do tego jeszcze daleka droga.., chociaż kosmici ostatnio bardzo nasilili aktywność tu na ziemi z prostego powodu- nierozumne, barbarzyńskie istoty [czyli ludzie tu na ziemi] zaczynają zagrażać fizycznie nie tylko na niskiej, ale i wysokiej orbicie ziemi. Pozdr.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.