Dziś jest:
Czwartek, 18 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6438x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 26 maj 2021 05:51   
Autor: FN, źródło: FN   

PIESEK KORA I ULICA BEMA – NIEZWYKŁA HISTORIA WIZJI KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO

- Ten piesek żyje, jest poturbowany, został znaleziony przez ok. 40-letniego mężczyznę, który zaniósł go do swojego mieszkania, a mieszka przy ulicy Bema! – powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski do zrozpaczonej właścicielki psa. Ta historia jest ważna z wielu powodów, ale jednym z najważniejszych jest pytanie: jak jasnowidz odczytał poprawnie nazwę ulicy? To jedna z najbardziej fenomenalnych tajemnic postrzegania pozazmysłowego.

 

 

 Najpierw p.  Justyna W. (k. miejscowości Kościan) poprosiła jasnowidza o odpowiedź na pytanie, co się stało z jej znajomym. Jego samochód z wybitą szybą znaleziono stojący nieopodal lasu i wydawało się, że mogło dojść do jakieś tragedii.

Jasnowidz poprosił  zdjęcie tego człowieka, po czym już po chwili odesłał e-mail z informacją, że jego zdaniem ten człowiek żyje i przebywa w szpitalu, zaś samochód "po prostu porzucił". Słowa jasnowidza okazały się w 100 procentach zgodne z prawdą - mężczyzna odnalazł się w jednym ze szpitali, skąd po prostu się nie odezwał do rodziny i przyjaciół.

 W czasie programu Krzysztof Jackowski pokazał e-mail do te osoby, w której dokładnie opisał swoje odczucia dotyczące zaginionego mężczyzny.

 


 

Ale druga historia była równie fantastyczna. Jasnowidz słusznie zauważył, że jasnowidzenie to są właśnie takie małe historie, drobne sprawy, dzięki którym można w pełni zrozumieć i docenić siłę tego fenomenu, jakim jest "postrzeganie pozazmysłowe", a w końcu tym jest jasnowidzenie.

 Chodzi o zaginięcie suni o imieniu Kora rasy shih tzu. Piesek zaginął w okolicy Kartuz trzy dni temu i właścielka psa poprosiła jasnowidza o pomoc. Poniżej zdjęcie pieska, które otrzymał Krzysztof Jackowski.

 


Jasnowidz skoncentrował się i poczuł, że piesek żyje i jest w tej chwili w mieszkaniu - cytat - "ok. czterdziestoletniego mężczyzny" na ulicy Bema. Nazwa ulicy pojawiła się w głowie jasnowidza wyraźnie, choć oczywiście nie miał pojęcia, że w miejscowości Kiełpino (powiat Kartuski) jest taka ulica. Poniżej e-mail, który jasnowidz wysłał do właścicielki suczki i który także zaprezentował w najnowszym odcinku swojego wideo-bloga na youtube.

 

 

I po raz kolejny okazało się, że jego słowa były strzałem w dziesiątkę! Suczka została znaleziona przez 40-letniego mężczyznę, kiedy leżała mocno pobita przez nieznanego sprawcę (lub sprawców) i zaniesiona do jego domu. Przy jakiej ulicy mieszkał ten mężczyzna? Oczywiście przy ulicy Bema! Niesłychanie piękna historia, która jest kolejnym, n-tym dowodem na jasnowidzenie z niekończącej się listy takich dowodów z życia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

 Cały odcinek wideo-bloga o historii suczki Kory zamieszczamy poniżej.

 

 

 

Wczoraj Krzysztof Jackowski zadzwonił na pokład okrętu Nautilus i opowiedział o tym, jak suczka Kora zaginęła, a potem odnalazła ją osoba, która w rozpaczy postanowiła zadzwonić do niego i jak niezwykły finał miała ta historia.

Jasnowidz zadał pytanie, które potem powtórzył w swoim programie:

 - Jak to możliwe, że pojawiła się w mojej głowie ulica Bema, nazwa tej ulicy? Przecież piesek nie ma świadomości, że mieszka przy ulicy Bema, więc nie mogłem to wyciągnąć od tego psa, a jednak… podałem nazwę ulicy perfekcyjnie!

 To bardzo ciekawe pytanie i oczywiście dotyka istoty fenomenu jasnowidzenia. Można jednak śmiało postawić tezę, że Krzysztof Jackowski ma dostęp do jakiegoś banku danych, w którym są zapisane wszystkie możliwe informacje. O tym „banku danych” warto napisać oddzielny tekst, ale w ramach zapowiedzi tego tekstu warto obejrzeć wywiad z niezwykłą osobą – Dolores Cannon, która całe życie zajmowała się regresją hipnotyczną, reinkarnacją, ale także tematyką UFO. Te sprawy tylko pozornie nie łączą się z osobą Krzysztofa Jackowskiego i zaginięciem tej suczki… Przedstawiamy jeden z wykładów Dolores Cannon, w którym porusza ona temat tego, w jaki sposób świat i naszą rzeczywistość potrafią postrzegać obce istoty.

 - W pewnym momencie, kiedy ich pojazd jest nad daną okolicą oni widzą wszystko – nawet układ krwionośny ludzi, którzy mieszkają na danych terenie… widzą te wszystkie układy krwionośne w tym samym czasie, jednocześnie, wszystkich ludzi… widzą wszystko, po prostu ich umysły mają stan Buddy, czyli umysłem odczytują wszystkie możliwe informacje. Stąd ich perfekcyjność w działaniu, zaś ich technologia przy sile ich umysłów jest wręcz żartem – powiedziała kiedyś przy okazji jednego z wywiadów Dolores Cannon.

 Wiemy, że te słowa będzie czytał nasz przyjaciel z Człuchowa. I do niego kierujemy poniższe zdanie:

 

- Drogi Krzysiu, zobacz ten wywiad z Dolores Cannon i pomyśl, że ktoś może mieć możliwości postrzegania pozazmysłowego a tak z milion razy większe niż Ty masz… A oni tak właśnie mają. I kiedyś ludzie będą mieli podobnie, za tysiące czy miliony lat rozwoju naszej cywilizacji. Ta sztuka holistycznego widzenia świata światłem duszy, którą tak pięknie wykorzystujesz szukając zaginionych ludzi czy zwierząt, jest częścią boskiej natury istot żywych we wszechświecie. Poświęć te dosłownie 7-8 minut i obejrzyj koniecznie ten wywiad z Dolores Cannon z Archiwum FN. [...]

 Poniżej ten materiał.

 

 

 

I na koniec jeszcze ciekawostka z naszej poczty – sprawa także dotyczy tego odcinka wideo-bloga Krzysztofa Jackowskiego.

 -----Original Message-----
From: […]
Sent: Tuesday, May 25, 2021 11:27 PM
To: FN
Subject: Jackowski i kule

 

Witam., najnowsze nagranie - od czasu 13:50 kolo Jackowskiego przelatuja jakies dziwne 3 kule, jedna za nim nad podlogą po prawej stronie.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTJjKAxpQz8

 Yedyny

 

 

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6438x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 26 maj 2021 05:51   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 28 cze 2021 13:07 | brak oceny

sidhartha | Załogant

moce z reguły mają ludzie o silnej duchowości.nie wiem czy Krzysiek się do nich zalicza, oczywiście nie we wszystkim się z nim zgadzam. Jackowski nic nie mówi o pamięci poprzedniego(jeśli nie wszystkich)wcielenia.jak wytłumaczy przypadek Santi dewi, nautilus ma pełno takich przypadków, no chyba że założymy że tylko dzieci coś tam pamiętają, a jakże błędne myślenie.
ludzie którzy nie wierzą w życie pośmiertne(pomimo dowodów na nie)to albo ateiści, materialiści, albo osoby z dużym EGO, ale takich jest coraz mniej, nie wierzyłbym w słowa Jackowskiego, gdyż mam zgoła odmienny pogląd na naturę rzeczy, czy się boję śmierci?nie!jeśli faktycznie potem nie ma nic, to przynajmniej nikt mi nie zabierze pięknych chwil.jeśli jednak(OOBE,LD,NDE)coś jest, i jeśli praktyki magiczne typu LD/OOBE/NDE(zwłaszcza LD)nie są bzdurami, to tym lepiej.

Pon, 31 maj 2021 12:00 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

A co myślicie na temat wizji Nazara ?

Pt, 28 maj 2021 17:43 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Cóż, niezaprzeczalnym faktem jest że "wizje/widzenie" tego co już zaistniało jest łatwiejsze - prawdopodobnie wręcz możliwe przez każdego.
Z przewidywaniem/widzeniem przyszłości to czysta konfabulacja i jakaś "gra" rachunku prawdopodobieństwa.
Analogia do komputera kwantowego który oblicza tylko prawdopodobny wynik.

Pt, 28 maj 2021 04:43 | brak oceny

MrDzenti | Załogant

Mi tez zaginął pies chetnie bym sprawdził moc Pana Krzysztofa o ile moj pies żyje w co wątpię bo to było dosyć dawno i go juz dawno zjadły robaki z w zbiorowym grobie z rozjechanymi kotami i bezdomnym psami ; (

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 28 maj 2021 23:14 | brak oceny

MrDzenti | Załogant

@MrDzenti, to było ponad rok temu uciekl z domu najprawdopodobniej wpadł pod samochod albo tira gdzieś na drodze ale może ktoś go przygarnal i żyje ale wątpię w to mam zdjęcie chętnie bym się czegoś dowiedzial

Czw, 27 maj 2021 06:35 | brak oceny

Pacman | Załogant

Czw, 27 maj 2021 06:32 | brak oceny

88kropka | Załogant

Inne cywilizacje które nas odwiedzają przestrzegają praw nie mieszania się w życie ludzi i całych społeczności, z panią Dolores się nie zgadzam. Robi duże pieniądze na tych rewelacjach które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.

Czw, 27 maj 2021 02:13 | ocena: + 1

boolean | Załogant

Myśl to energia. Są w psychosferze, polu energoinformacyjnym. Jaki tam zgiełk jest i kakofonia. Coś jak na przerwie w szkole podstawowej. Jackowski jest czytnikiem z psychosfery. Przed nami jeszcze baaardzo długa droga. Czy tu czy tam...

Śr, 26 maj 2021 20:28 | brak oceny

arturu | Załogant

Dolores Cannon. Obcy jej mówili, że może pytać ich o wszystko. Przez 30 lat dowiedziała się od nich Niczego - Niczego konkretnego dla ludzkości, przydatnego. Teraz robi kursy, pisze książki, leczy ludzi z niewyleczalnych chorób. Kasę robi, hmm... No dobrze, są jeszcze jakieś pytania odnośnie obcej cywilizacji?

Śr, 26 maj 2021 13:55 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

Polecam fundacji zapoznac sie z naukami Neville Goddard ktory mowi ze jestesmy bogiem a inni ludzie czy ufo to tylko my wypchnieci na zewnatrz. my juz mamy takie mozliwosci a nie dopiero za milion lat. tylko trzeba je uruchomic

Śr, 26 maj 2021 12:45 | brak oceny

Kepos | Załogant

Postrzeganie pozazmysłowe to są umiejętności Ducha człowieka (Anioł Stróż lub przypisany). To Duch wędruje, po wcześniejszych namiarach, do miejsca gdzie jest rekwizyt ew. istota i w pewien sposób przekazuje dane Duszy człowieka, która z kolei nie opuszcza ciała nawet wtedy kiedy znajduje się w transie.
Trans - spotkałem się z tym, była to olbrzymia siła koncentracji.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.