Dziś jest:
Wtorek, 25 stycznia 2022

"Ludzie uczą się w 25 procentach od mistrza, w 25 procentach słuchając samych siebie, w 25 procentach od przyjaciół, a w 25 procentach uczy ich czas."
/P. Coelho/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 6786x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 24 gru 2021 07:44   
Autor: FN, Mirek koordynator Projektu Messing, źródło: FN   

CRAIG HMILTON PARKER – PROGNOZA WYDARZEŃ W 2022

Craig Hamilton-Parker z Wielkiej Brytanii to odpowiednik na wyspach naszego Krzysztofa Jackowskiego i jest najsłynniejszym brytyjskim jasnowidzem. Hamilton-Parker twierdzi, że udało mu się przewidzieć pandemię już w 2017 roku. Zapowiadał również wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i wygraną Trumpa w wyborach. Warto zapoznać się z tym, co przewiduje w 2022 roku - tekst pochodzi z naszego projektu MESSING.

 

Craig Hamilton-Parker z Wielkiej Brytanii to odpowiednik na wyspach naszego Krzysztofa Jackowskiego i jest najsłynniejszym brytyjskim jasnowidzem. Hamilton-Parker twierdzi, że udało mu się przewidzieć pandemię już w 2017 roku. Zapowiadał również wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i wygraną Trumpa w wyborach. Warto zapoznać się z tym, co przewiduje w 2022 roku - tekst pochodzi z naszego projektu MESSING.


Nasz koordynator projektu MESSING zebrał wszystkie jego przepowiednie na 2022, przetłumaczył i dzięki temu możemy zaprezentować je w naszym serwisie projektu Messing, czyli www.messing.org

Przedrukowujemy ten tekst także w głównym serwisie FN.

Oto, co przewiduje w 2022 roku:

Zmiany rządów w Europie i wielu ważnych głów państw
Spadek dramatyczny wartości euro
Wyhamowanie gospodarki europejskiej

Inflacja ogólnoświatowa co doprowadzi do  wielkiego bezrobocia i niepokojów społecznych. Napływ migrantów do Europy - wzrost nacjonalizmu i niepokoje społeczne.

Okaże się, że Rosja stoi za sytuacją z migrantami na polsko- białoruskiej granicy

Polska i wschodni sąsiedzi Polski będą skłóceni z UE

Dużo niedoborów żywności w świecie.

Będzie „walka ludzi o żywność”

Polska i Rosja będą wydawały więcej na zbrojenia. Z tego powodu będzie się w Polsce wiele działo i będzie niestabilność również polityczna, która doprowadzi do zmiany rządu.

Jednak Polska w dalszej perspektywie będzie postrzegana za potęgą na miarę obecnych Niemiec, potęgą na skalę europejską.

Wypłynie na wierzch wiele skandali korupcyjnych na całym świecie. Np. że wiele rządów jest w chińskiej kieszeni.

Zmiana rządów w Turcji ze względu na migrantów, napięcia z tego powodu z Grecją i działania militarne na granicy Turcji (w kooperacji z Izraelem) z Irakiem.

Turcja i Izrael uderzą w irańskie instalacje jądrowe. Turcja nie będzie wiedziała czy wybrać współpracę z Europą. czy z krajami z Bliskiego Wschodu

Duże napięcia i rozruchy w Szwecji na tle rasowym. Powstanie po rozpadzie Unii sojusz skandynawskich państw z Danią, Estonią i Łotwą włącznie

Europa podzieli się w dalszej perspektywie (nie w 2022) na federację francuską, niemiecką, skandynawską itd.

Holandia będzie miała problemy podobne do Szwecji (niepokoje rasowe z powodu braku pracy itp.)

Śmierć Królowej Elżbiety II! Królowa angielska może odejść pod koniec 2022 r

Przerwy w dostawie prądu na całym świecie, w dużej mierze spowodowane przez powodzie, w Europie zachodniej przez ograniczone dostawy paliw z Rosji.

Dania i Holandia będą kolejnymi krajami, które będą chciały opuścić UE. Potem Irlandia również wyjdzie z UE.

Anglia - latem braki prądu podobnie jak w Niemczech i Francji.

W kwietniu w Anglii powodzie, w tym Londyn. W Anglii też podwyżka podatków i wzrost współpracy handlowej z Indiami, które będą stawać się potęgą ekonomiczną

KORONAWIRUS: wiosną 2022 wirus zacznie zanikać ale w dalszej perspektywie mogą być jeszcze 2 poważne mutacje

Obowiązkowe szczepienia będą w Austrii i w Niemczech, we Francji będzie duży opór.

Z powodu paszportów szczepionkowych siądzie turystyka na świecie i np. w Hiszpanii będzie z tego powodu wiele niepokojów społecznych, zwłaszcza w Katalonii (bezrobocie).

Z Watykanu wypłyną ważne skrywane tajemnice dotyczące historii. Papież upadnie na schodach (od autora tłumaczenia - możliwe że to symboliczna wizja).

Prezydent Francji traci poparcie w 2022 r.

W Paryżu będzie powódź i w Europie będą również powodzie jak i duże wichury. Może się zdarzyć też w Europie trzęsienie ziemi. Kojarzą się Północne Włochy.

Mimo problemów między Anglią a Francją widzi współpracę militarną-lotniskowce na morzach w rejonie Chin – Tajwan. Kiedy Macron odejdzie stosunki między tymi krajami się poprawią.

W listopadzie może być konflikt o Tajwan (Chiny) a w tym samym czasie Ukraina będzie atakowana z Rosji. To podzieli też Europę politycznie. Zwłaszcza Niemcy i Francję.

Ukraina mimo mniejszej liczebności armii i gorszego wyposażenia będzie odpierać ataki Rosjan, co doprowadzi do zatrzymania agresji Putina i rozmów politycznych. W grudniu mogą tam wejść międzynarodowe siły pokojowe i powstanie pat na wiele lat. Strach przed Rosją się w Europie skończy. Z czasem Ukraina zostanie włączona do NATO, ale nie w 2022.

Polska będzie niezależnym krajem ale będzie miała dobre związki z federacją państw skandynawskich i federacją niemiecką.

Zaciśnięcie więzi handlowych i turystycznych pomiędzy Rosją a Serbią i  Bośnią

To będzie rok wulkanów, będą ich erupcje na całym świecie (m.in. Etna i Wezuwiusz)

Włochy będą mieć problemy gospodarcze ale przetrwają i opuszczą UE.

Nieduże trzęsienie ziemi będzie w rejonie Lizbony co ostatni raz miało miejsce w 1755 roku ale nie ma się co martwić, te nie będzie silne.

Jak zostaną ujawnione sprawy korupcyjne polityków europejskich (biorących pieniądze z Chin) współpraca Europy z Chinami (handlowa) będzie zawieszona.

Trzęsienie ziemi na wschodzie Rosji

Putin u władzy do 2024 r –problemy zdrowotne

Rewolucja duchowa na świecie, religie się zmienią, będą się szanować, a nie dzielić, to zacznie się od Indii i przeniknie na Rosje, ale to zjawisko ogólnoświatowe.


W USA wiele niepokojów społecznych i zmiany klimatyczne

Przez wprowadzany wariant europejski z paszportami covidowymi duże niepokoje społeczne i spadek notowań Bidena.

Biden nie dotrwa do końca kadencji, jego popularność spadie, zostanie odsunięty - oficjalnie z powodów zdrowotnych.

W USA powodzie w centrum i susze. Inflacja. Problemy z prądem. Problemy na rynkach nieruchomości i giełdzie. Problemy ze zbiorem pszenicy.

Wielki huragan uderzy w Portoryko.

Kanada - afera polityczna- wyjdzie na jaw korupcja premiera z Chinami w tle. Afera z mordowaniem dzieci wyjdzie na jaw również, nawet z kanibalizmem.

Indie-trzęsienie ziemi na północy, powodzie na południu. Indie będą mimo to wzrastać do rangi światowej potęgi ekonomicznej.Materiał, w którym Craig Hamilton-Parker przedstawia swoje wizje dotyczące 2022 roku:

 

 

Autor tłumaczenia wizji brytyjskiego jasnowidza przysłał nam krótką wiadomość:

 

-----Original Message-----

From: Mirek …]

Sent: Saturday, December 18, 2021 2:43 PM

To: REDAKCJA MESSING

Subject: podałem tekst Parkera i juz mu sie sprawdza

 

https://wiadomosci.wp.pl/silne-trzesienie-ziemi-na-polnocy-wloch-6716726791986016a

 

I jeszcze to, o czym w ostatniej audycji mówił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "W 2022 roku czeka nas wielki kryzys"

 

- Jesteśmy prawdopodobnie świadkami ostatniego okresu dobrobytu, w jakim żyliśmy. Uwierzcie mi, że to, co było do końca 2020 roku, a nawet do połowy 2021 roku, to żyliśmy w super dobrobycie. Wielki kryzys ma stać się odczuwalny dopiero wtedy, kiedy nie będzie nas stać na wiele rzeczy. Kredyt będzie możliwy jedynie dla bogatych i średnio zamożnych osób. Będą one zwyczajnie zbyt drogie dla osób z minimalną pensją krajową, a praca w niektórych branżach ma być niepewna. - mówi jasnowidz.

Jego zdaniem biedni ludzie będą w najgorszej sytuacji. Pojawią się również problemy z pracą.

- Nie dla biednego człowieka. Biedny człowiek będzie w takiej sytuacji, że nie będzie mógł obsłużyć kredytu, bo będzie to za drogie, a jego praca nie będzie pewna. - twierdzi Jackowski.

Słynny jasnowidz zapowiada zwiększenie się bezrobocia na świecie, krach surowcowy i cenowy.

 

Komentarze: 5
Wyświetleń: 6786x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 24 gru 2021 07:44   
Autor: FN, Mirek koordynator Projektu Messing, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 20 sty 2022 12:22 | brak oceny

sidhartha | Załogant

Jackowski właściwie nic dobrego nie przewiduje tylko czarne wizje, prekognicja jest ciężka, zresztą Krzysiek gadał że jego specjalnością jest odnajdywanie ciał, co do parkera też on nie jest dla mnie autorytetem.
zamiast na siłę przewidzieć przyszłość lepiej zaufać kreacji.
niedawno temu miałem wizję dotyczącą polskiej reprezentacji w piłce nożnej, szczegółów nie zdradzę, ale była to jedyna tak silna wizja.

Pon, 10 sty 2022 21:49 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Zgodnie z wcześniej zamieszczonym wpisem na temat przepowiedni Craiga Hamiltona Parkera, uważam nadal, że nie potwierdzą się w 2022 roku następujące wizje:
- prezydent USA dotrwa jednak do końca tej kadencji, pomimo problemów zdrowotnych. Z tych powodów nie zostanie odsunięty z     urzędu.
- Polska nie będzie potęgą na miarę Niemiec. Zadłużenie i braki finansowe spowodują raczej problemy gospodarcze i ekonomiczne. Bez wsparcia ze strony UE pogłębią się jeszcze bardziej te problemy i pogorszą nastroje społeczne. W konsekwencji tego wszystkiego dojdzie do zmian na scenie politycznej.
- Włochy pomimo zapowiadanych problemów gospodarczych, nie opuszczą Unii Europejskiej. Dojdzie tam do pewnych zmian na szczytach władzy.
- rewolucja duchowa na świecie będzie miała miejsce dopiero za kilka lat. Najprawdopodobniej ten proces rozpocznie się po 2024 roku.
- Francja i Wielka Brytania nie zdecydują się na konflikt z Chinami. Władze państwa Środka wywierają w tym regionie olbrzymią presję lecz na razie nie zdecydują się na atak militarny na Tajwan. Pekin zdaje  sobie sprawę z jaką niezwykle delikatną i odpowiedzialną materią mają do czynienia. Cały świat jest przeciwko, a Rosja nie poprze Chin, ponieważ aktualnie sama ma poważne problemy do rozwiązania z UE i USA. Na kursie kolizyjnym jest też Ukraina i są problemy z Kazachstanem.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Sob, 25 gru 2021 20:09 | brak oceny

lukasz... | Załogant

"Polska i wschodni sąsiedzi Polski będą skłóceni z UE"

A Ci sąsiedzi to... Białoruś i Rosja? A tak swoją drogą to czy aby przypadkiem "Polska" (czyt. PiS) już nie jest skłócona z UE?


pzdr

ps.

(...)Hamilton-Parker predicts that Kim Jong-un's grip on North Korea will loosen, believing he'd be overthrown by his people after US forces strike a key trade route.

He says Kim Jong-un will go missing with some claiming he is living a secret life in China(...)"

http://tiny.cc/z_przepowiedni_na_2018_r

Sob, 25 gru 2021 15:16 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

A przewidzial kiedy naprawicie komentarze? jestem zalogowana odswiezam strone a i tak nie moge napisac komentarza.

jezus powiedzial wedlug wiary waszej sie stanie. wierzcie sobie w to co ten jasnowidz mowi a sciagniecie to na siebie

Sob, 25 gru 2021 13:29 | brak oceny

majomir | Załogant

A pożary w Californi

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

UWAGA CZYTELNICY! Jak pewnie wiecie udało nam się za pomocą specjalistycznego oprogramowania wydobyć ze zdjęcia z projektu KONTAKT szczegóły, których wcześniej nie było widać. I to dopiero sprawiło, że naprawdę zaczęło być ciekawie! Polecamy wszystkim przeczytanie aktualizacji tekstu w dziale PYTANIA DO FN/ NASZE ODPOWIEDZI. Nowe informacje na końcu artykułu.  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 10 sty 2022 04:17 | Witam 19:30 Szydłowiec koło Radomia zauważyłem koło 10 obiektow które skupiały sie koło księżyca poźniej 3 z nich poruszały sie w kwadratach tak jakby skanowały obszary podczas gdy inne obiekty zastygły w miejscu udajac gwiazdy,gdy te 3 obiekty skonczyły wszystkie na raz kierowały się razem na Radom,cała obserwacja trwała ponad 30 min

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 23 stycznia 2022 | Śmierć Lecha Chacińskiego zamyka ważną epokę w dziejach badania UFO w Polsce, także Fundacji Nautilus. To był człowiek, na którym zawsze mogłem polegać. Nie bał się zabierać głosu w sprawie tego, co przeżył. Wiadomość o jego odejściu przyjąłem ze smutkiem. Zrozumiałem, że pustki powstałej po jego odejściu nie da się niczym wypełnić.

czytaj dalej

FILM FN

RELACJA O REINKARNACJI - 'Na każdy temat'

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.