Dziś jest:
Środa, 30 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6443x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 28 luty 2022 06:45   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO NAD WALCZĄCĄ UKRAINĄ?


Czy ‘obcy’ obserwują walki na Ukrainie? 24 lutego 2022 podczas ostrzału lotniska w Mirgorodzie zaobserwowano niezwykłą manifestację UFO. „To dron!” – w pierwszym momencie powiedział świadek tej obserwacji Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego. „Nie, to nie dron… to co innego!” – dodał po chwili. Uwaga, jest film!

 

24 lutego, czyli w dniu ataku Rosjan na Ukrainę doszło do zadziwiającego zdarzenia. Grupa Ukraińców obserwowała bombardowanie przez Rosjan lotniska w pobliżu miasta Mirgorod , które jest położone w obwodzie połtawskim na Ukrainie.


Powietrze co chwila przeszywają odgłosy eksplozji rosyjskich bomb, a w tle nad lotniskiem widać unoszący się dym po eksplozjach. I nagle pojawia się potężny obiekt, który wydaje się nieruchomo wisieć nad lotniskiem.

To dron. Nie… to nie jest dron!

Reakcja Ukraińców jest zrozumiała praktycznie natychmiast identyfikują ten dziwny obiekt jako dron. Wiadomo, że nad walczącą Ukrainą latają dziesiątki, jeśli nie setki dronów zarówno rosyjskich, jak i tych posiadanych przez ukraińską armię - przykładem może być tureckiej produkcji poskramiacz rosyjskich czołgów, czyli 48 Bayraktar TB.

W pierwszej chwili autor filmu zamieszczonego w internecie mówi obojętnie, że to jest dron ze śmigłami. Po chwili jednak orientuje się, że dziwny obiekt wygląda i zachowuje się bardzo dziwnie. Nie przypomina absolutnie niczego, co posiada armia ukraińska czy rosyjska! Najciekawsze, że w pewnym momencie znika równie tajemniczo jak się pojawił. Widać to wyraźnie na filmie, który został zamieszczony w sieci przez jednego ze świadków.

 

 

- To jest dron, śmigłowiec jakiś… Tam unosi się dron… Widzisz? Ale nie… to nie jest dron!  - Ukrainiec, autor filmu z UFO zamieszczonego w serwisie youtube

Film z nagraniem całej manifestacji UFO został zamieszczony w internecie, ale autor filmu nie poświęcił dziwnemu obiektowi nawet jednego słowa. Tytuł filmu w tłumaczeniu na polski brzmi: „Zbombardowanie magazynu bombowego w Mirgorodzie. Ostrzał lotniska w Mirgorodzie. 24 lutego  2022”. To oznacza, że autorowi filmu nie przyszło do głowy, że być może właśnie miał okazję zarejestrować jedną z najciekawszych manifestacji UFO. Dopiero jeden z naszych załogantów zwrócił uwagę na to, że ten obiekt nie jest żadnym dronem, ale klasycznym Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym.

[…] w czasie oglądania dzisiejszych filmów z działań wojennych w Ukrainie natknąłem się na ciekawą obserwację, gdzie oglądającym pojawia się po krótkim błysku jakiś obiekt. Myślą, że to dron, bo zawisa nieruchomo, ale po kilku sekundach dosłownie rozpływa się w powietrzu! Jest to bardzo ciekawy materiał, ponieważ nie widać, żeby ktoś manipulował komputerowo. […] czytelnik serwisu FN, który zauważył UFO na ukraińskim filmie

 UFO pojawiło się po krótkim, zagadkowym błysku i znikło

Obiekt UFO jest zaskakująco duży – ma co najmniej kilka metrów średnicy. Pojawia się na niebie nagle - wydaje się dosłownie zmaterializować nad lotniskiem. W miejscu pojawienia się UFO ułamek sekundy wcześniej jest wyraźny błysk.


Po chwili w miejscu błysku widać obiekt, który jest całkowicie nieruchomy i ma kształt dysku, który jest lekko pochylony. Autor filmu zaintrygowany dziwnym obiektem robi przybliżenie. Wtedy najlepiej widać jego kształt.


Po kilku sekundach obiekt UFO w sposób równie tajemniczy znika, jak się pojawił. Ani autor filmu, ani nikt z pozostałych świadków nie poświęcają mu więcej miejsca i w ogóle już o nim nie mówią.

UFO? A może jednak tajna broń Rosji?!

To pierwsza tego typu obserwacja Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego nad walczącą Ukrainą. Oczywiście nie można wykluczyć, że któraś z walczących stron posiada w swoim arsenale tak niezwykłe, dyskoidalne obiekty latające, które są bezzałogowymi dronami. Ale ludzie zajmujący się UFO na świecie od dawna twierdzą, że obce cywilizacje dyskretnie obserwują wydarzenia na Ziemi. Obcy ukryty w swoich latających dyskach potrafią bardzo często pojawiać się na niebie w miejscach, gdzie dzieją się wydarzenia zmieniające historię naszej cywilizacji. 

I jeszcze kilka innych informacji związanych z Ukrainą z naszej poczty.

-----Original Message-----
From: [..]
Sent: Sunday, February 27, 2022 2:06 PM
To: FN
Subject: Weird songs

 

Witam

 

Pamiętacie Państwo dziwne dźwięki z Kijowa z roku 2011?

https://www.youtube.com/watch?v=BOhC_p_NGq8

To początek podobnych zjawisk na całym świecie.

Ciekawe czy istnieje korelacja między nimi a tym, co dzieje się dziś na Ukrainie i na świecie?

Ciekawe też, czy p. Krzysztof Jackowski chciałby spróbować znaleźć odpowiedź na to pytanie?

 

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 

From: [...]
Sent: Sunday, February 27, 2022 2:31 PM
To: [...]
Subject: Kiev 27.2.2022 apokalipsa jeździec Michał anioł

 

Zdjęcie wykonane w kieve Ukraina 27.2.2022 przypomina konia pegaza może jeździec apokalipsy ??zapowiedź??? a może Michała anioła obrońcy kiev na Ukrainie ???@ może tylko przypadek Ps FN  w załączniku foto 

I informacje małe;

 


Anioł sprawiedliwości 

Z hebrajskiego Mika´el – znaczy „któż jak Bóg”  („któż może równać się z Bogiem”). Według tradycji chrześcijańskiej i żydowskiej, kiedy Lucyfer zbuntował się przeciwko Bogu i skłonił do buntu część aniołów, wówczas św. Michał miał wystąpić jako pierwszy przeciwko niemu z okrzykiem któż jak Bóg!. Na kartach Pisma Świętego wymieniany jest kilkakrotnie: w Księdze Daniela nazwany jest „jednym z przedniejszych książąt nieba” (por. Dn 13, 21) oraz obrońcą ludu izraelskiego (por. Dn 12, 1). Św. Jan w Apokalipsie określa go jako stojącego na czele duchów niebieskich i walczącego z szatanem (por. Ap 12, 7). Św. Juda Apostoł twierdzi, że właśnie św. Michałowi zostało zlecone, aby strzegł ciała Mojżesza po jego śmierci. Mówi o nim również św. Paweł Apostoł (por. 1 Tes 4, 16).  Jest uważany za anioła sprawiedliwości i sądu, łaski i zmiłowania. Jeszcze bardziej znaczenie św. Michała akcentują księgi apokryficzne, w których Michał występuje jako najważniejsza osoba po Panu Bogu. Archanioł Michał jest księciem aniołów, jest aniołem sądu i Bożych kar, ale też aniołem Bożego miłosierdzia. Pisarze wczesnochrześcijańscy twierdzili m.in., że „ma ważyć dusze na sądzie ostatecznym”. Najsłynniejsze w Europie sanktuarium ku czci Michała Archanioła znajduje się we Włoszech na Monte Sant Angelo, gdzie posługują księża michalici. Jest tam święta grota, a w niej wykonana z białego marmuru rzeźba św. Michała Archanioła, który zwycięża szatana. Posąg umieszczono w grocie w 1507 roku. Z sanktuarium związane są objawienia Michała Archanioła, który kilka razy ukazał się okolicznym mieszkańcom, zachęcając do modlitwy za jego wstawiennictwem.

Pierwsze objawienie  

Żył sobie pewien bardzo bogaty człowiek imieniem Gargano (to od niego pochodzi nawa góry). Pewnego dnia, kiedy jego stada pasły się tu i tam na stromych górskich zboczach, jeden byk – który był przyzwyczajony pasać się sam – nie powrócił do obory. Właściciel zwołał całą swoją służbę, nakazał przeszukać wszystkie miejsca, zwłaszcza te mało dostępne. W końcu znalazł zwierzę na szczycie góry, przed jedną z grot. Bardzo zagniewany wziął łuk i próbował trafić byka zatrutą strzałą. Ta jednak – za sprawą podmuchu wiatru – zmieniła kierunek i trafiła w tego, który ją wystrzelił. Niepokojony wydarzeniem, ów człowiek udał się do miejscowego biskupa, który po wysłuchaniu niezwykłej opowieści ustanowił trzydniowe modlitwy i post. Pod koniec trzeciego dnia, biskupowi ukazał się archanioł Michał, i oznajmił: „Dobrześ uczynił, prosząc Boga o to, co zostało zakryte dla ludzi. Cud uderzył człowieka tą samą własną strzałą, ażeby stało się jasne, że wszystko to stało się z mojej woli. Jam jest Michał Archanioł i zawsze przebywam przed obliczem Boga. Jaskinia jest mi poświęcona. A ponieważ zdecydowałem się chronić na ziemi to miejsce i jego mieszkańców, chciałem zaświadczyć tym wszystkim, co ma tu miejsce, że Ja jestem patronem i opiekunem tego miejsca. Tam, gdzie otwiera się skała, będą przebaczone ludzkie grzechy. Modlitwy, które będziecie tu zanosić do Boga, zostaną wysłuchane. Idź w góry i poświęć tę grotę dla kultu chrześcijańskiego”. Ale ponieważ ta tajemnicza i prawie niedostępna góra był miejscem pogańskich kultów, biskup zawahał się przed podjęciem decyzji i nie spełnił prośby archanioła.

Drugie objawienie

Wydarzenie zwane także „epizodem zwycięstwa”, według tradycji datowane jest na rok 492. Historycy wiążą te wydarzenia z bitwą między Bizancjum i Longobardami (lata 662-663). Grecy zaatakowali sanktuarium na Gargano, w obronie którego stanął Grimoald I. Zdarzyło się, że w nocy, która poprzedzała dzień bitwy, ukazał się w widzeniu biskupowi św. Michał, mówiąc, że modlitwy zostały wysłuchane. Obiecał, że będzie obecny i nakazał zacząć walkę z wrogiem „czwartej godziny dnia”. Bitwa, której towarzyszyły trzęsienia ziemi, pioruny i błyskawice, zakończyła się zwycięstwem Grimoalda. Owo zwycięstwo zostało opisane jako chciane przez samego świętego Michała, a wydarzyło się 8 maja. 

Trzecie objawienie

Określane  również jako „epizod poświęcenia”. W roku 493, po zwycięstwie, biskup postanowił posłuchać prośby Michała Archanioła i poświęcić jaskinię do kultu jako znak wdzięczności. Poparł go w tym również swą pozytywną opinią sam papież. Jednak w nocy archanioł Michał ukazał się biskupowi i w wizji powiedział: „Nie jest waszym zadaniem konsekrowanie zbudowanej przeze mnie bazyliki. Ja ją założyłem, i ja sam ją konsekrowałem. Ale wy także udajcie się do tego miejsca, które jest pod moją opieką”. Wtedy biskup w procesji wraz z siedmioma innymi biskupami oraz ludem i duchownymi udał się do tego świętego miejsca. Gdy pielgrzymowali, stało się coś niezwykłego: nad ich głowami pojawiły się orły, które za pomocą swych rozpostartych skrzydeł chroniły biskupów przed promieniami słońca. Kiedy dotarli już do groty, znaleźli kamienny ołtarz, przykryty obrusem i – jak głosi legenda – w skale znaleziono odbity ślad stopy św. Michała. Wtedy to biskup odprawił w tym miejscu pierwszą mszę św. Było to 29 września.  

Czwarte objawienie

Był rok 1656 i w całych południowych Włoszech szalała epidemia dżumy. Miejscowy arcybiskup – nie mając żadnych innych możliwości – zwrócił się o pomoc do św. Michała Archanioła, zachęcając mieszkańców do modlitwy i postu. Wpadł również na pomysł, by w ręce figury św. Michała umieścić pisemną treść modlitwy, sformułowaną w imieniu wszystkich mieszkańców miasta. I oto o świcie 22 września, podczas modlitwy biskupa w pałacu biskupim, poczuł jakby trzęsienie ziemi. Następnie w oślepiającym blasku ukazał mu się św. Michał, nakazując mu, aby pobłogosławienie kamieni z jego groty i wyżłobienie na nich znak krzyża. Wedle słów archanioła każdy, kto ze czcią będzie przechowywał te kamienie, miał zostać uchroniony od zarazy. Biskup zrobił tak, jak mu zostało polecone przez anioła. Wkrótce nie tylko miasto zostało wyzwolone od zarazy, ale zgodnie z obietnicą archanioła także wszyscy ci, którzy o takie kamienie prosili gdziekolwiek się znajdowali. Na pamiątkę cudu oraz na znak wiecznej wdzięczności arcybiskup nakazał wznieść na placu miasta świętemu Michałowi pomnik. Znajduje się on do dziś naprzeciwko balkonu pokoju, w którym – jak się utrzymuje – miało miejsce objawienie. Na pomniku widnieje w języku łacińskim następujący napis: „Księciu Aniołów, Zwycięzcy zarazy, patronowi i opiekunowi, pomnik na wieczną wdzięczność”. 

Pod opieką aniołów 

Przytoczona na początku legenda o objawianiu się św. Michała w Ławrze naturalnie poprowadziła Ruś do przyjęcia osoby św. Michała Archanioła jako swego patrona, aczkolwiek nie stało się to z dnia na dzień i nie sposób wskazać tego momentu precyzyjnie. W XII w., w czasach panowania Włodzimierza Monomacha (który miał postać św. Michała na swojej pieczęci oraz monetach). Mieszkańcy  najprawdopodobniej obrali sobie oficjalnie św. Michała za patrona, swego obrońcę, choć ponoć wiele głosów postulowało, aby takim patronem został św. Gabriel Archanioł. Włodzimierz Monomach był władcą wybitnym, a jego rządy zachowały się w pamięci potomnych jako złoty wiek Kijowa. To za jego panowania na przestrzeni zaledwie kilku lat doszło do kilku starć między Rusinami a Połowcami. Zgodnie z relacją kronikarzy podczas jednej z bitew  „poszli, pokładając nadzieję w Bogu i w Przeczystej matce jego i w świętych aniołach Jego”. Piszą też kronikarze: „I posłał Pan Bóg anioła na pomoc ruskim kniaziom”. Nagle rozległ się huk gromu. Połowcy uciekli, bo byli „niewidzialnie bici przez anioła, jak to widziało mnóstwo ludzi, i głowy niewidzialnie ścinane leciały na ziemię”. Jeńcy, pytani o powód ucieczki, odparli ponoć: „Jak możemy bić się z wami, kiedy inni jeździli ponad wami z orężem jasnym i strasznym i pomagali wam?”. Tymi siłaczami, czyli sprzymierzeńcami Rusinów byli aniołowie pod wodzą św. Michała. To on natchnął mężne serce Włodzimierza Monomacha do wyprawy. To on stanął w słupie ognistym nad Ławrą Peczerską. Dlatego – pisze kronikarz – należy czcić aniołów, a szczególnie Michała, obrońcę Rusi.  

Patron 

Od XII w. (z przerwami na czas najazdów, sekularyzacji i czasów sowieckich – kiedy został całkowicie zburzony) w Kijowie funkcjonuje prawosławny zespół klasztorny zwany Monasterem św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach. Budowę świątyni murowanej nakazał władca Światopełk, jako wotum dziękczynne za zwycięstwo we wspomnianych w walkach z Połowcami. Był to pierwszy obiekt sakralny na Rusi, którego kopuły zostały pokryte złotem. Klasztor ma duże znaczenie dla mieszkańców miasta, gdyż został poświęcony Michałowi Archaniołowi, patronowi Kijowa. Od XVI wieku herb, wówczas województwa kijowskiego, przedstawiał w czerwonym polu białą postać św. Michała Archanioła trzymającego w prawej ręce miecz. Nowy wzór z wyobrażeniem archanioła Michała został zatwierdzony przez Katarzynę II Wielką w XVIII wieku. W okresie sowieckim herb Kijowa posiadał dodatkowe elementy w postaci sierpa, młota i gwiazdy. Obecna forma herbu Kijowa z archaniołem Michałem na niebieskim tle, z mieczem, w czarownej szacie i z tarczą z krzyżem została przyjęta przez Radę Miasta w 1995 roku. „Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Amen”.

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6443x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 28 luty 2022 06:45   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 4 mar 2022 01:56 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

Ale to na pewno aktualne zdjęcie? Bo po Internecie krąży takie, ukazujące Michała Anioła nad Kijowem, sprzed kilku lat, a ludzie próbują je sprzedać, jako współczesne. Zresztą, to zdjęcie nie wygląda, jakby zostało zrobione w trakcie wojny, ludzie sobie zbyt spokojnie spacerują, mieszkańcy Kijowa siedzą od tygodnia w schronach. No i dziewczyna została ucięta, bo pewnie pozowała chłopakowi, robiącemu zdjęcie.

Co do filmu - owszem, nie wygląda to normalnie, pojazd pojawia się nagle i równie nagle znika, natomiast moim zdaniem trudno oszacować jego kształt, bo jest zbyt daleko od nagrywających, a kamera za słaba (pewnie telefon), żeby to było wyraźne.

Czw, 3 mar 2022 08:18 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

@Orion_1957, Szanowny Załogancie.
Dziękuję za miłe słowa. Doskonale pamiętam
wspaniałe, rzeczowe i logiczne wpisy z Twojej strony, Szanowny Orionie_1957. Jest na tym
forum więcej Członków Załogi, którzy bardzo
aktywnie uczestniczą w tym "Rejsie do przyszłości". Wszystkich pozdrawiam ciepło
i serdecznie. Duża grupa mnie rozpoznała.
Od dziesięciu miesięcy nie brałem udziału w czynnej dyskusji na tym forum. Wcześniej jako załogant pod nickiem Pedro-52 zamieściłem
w ciągu 11 miesięcy 188 komentarzy, obecnie w lustrzanym odbiciu tego nicka powróciłem tu, po pewnej metamorfozie, jako Ordep. Nie jest to związane z żadną chorobą, ani negatywnymi
wpływami na mój organizm. Nadal czuję się
znakomicie i myślę pozytywnie o przyszłości.
Mam nadzieję wnieść jeszcze wiele dobrych wiadomości i nowości, które chciałbym przekazywać w swoich komentarzach. Pomimo nie najlepszej w ostatnim czasie "prognozy" z powodu wojny w Ukrainie, widzę iskierkę nadziei na zakończenie tej bardzo bezsensownej inwazji agresora z Rosji.
Wiem, że ludzkość jest pod szczególną obserwacją ze strony innej Cywilizacji pozaziemskiej i w najbliższych miesiącach i latach będzie to coraz bardziej widoczne. Pisałem o tym już wiele miesięcy wcześniej.
To będzie z miesiąca na miesiąc postępować, co zresztą już obecnie jest zauważalne i często odnotowywane na całym świecie.
W rezultacie dojdzie do pewnej "ingerencji"
i ujawnienia się Obcych przed Ziemianami około 2024 roku. Wierzę w to bardzo.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wt, 1 mar 2022 04:26 | ocena: -2

Obserwator83 | Załogant

Przecież to jest dym, który się unosi i znika.

Pon, 28 luty 2022 21:53 | brak oceny

malyrobert | Załogant

W 1min i 11sek następne ufo wylatuje z ziemi.

Pon, 28 luty 2022 16:16 | brak oceny

Kepos | Załogant

W 1991 roku objawił mi się Michał Archanioł - podaję opis
Mąż potężny, z pięć razy potężniejszy od najpotężniejszego człowieka. Nad górną częścią sylwetki aureola jak szal z mgły, jaśniejsza od najbielszego śniegu lecz nie raziła w oczy. Szyja szerokości głowy - cała górna część sylwetki owalna, podobna do matrioszki. Cera koloru lekko śniadego. Oczy duże, całe błękitne - w tym błękicie był wyraz osobowości. Szata podobna do podkoszulka bez kołnierzyka pod szyją w kolorze zielonkawym.
Dziękuję.

Pon, 28 luty 2022 11:19 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załogancie i Czytelnicy.
O pewnych zjawiskach nadzwyczajnych i dotąd
nie notowanych w przestrzeni kosmicznej
i okołoziemskiej, ludzkość niebawem będzie
się dowiadywać. Czas niezwykłych zmian
na naszej Planecie zbliża się w sposób
nieuchronny.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 28 luty 2022 13:55 | ocena: + 1

Ivona35 | Załogant

@Ordep, Dawno nie było Twoich (Pana) uwag i komentarzy. Fajnie , że już są , zawsze ciekawie się czyta. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 28 luty 2022 23:01 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowna Załogantko.
Od około dziesięciu miesięcy nie brałem udziału w czynnej dyskusji na tym forum. Wcześniej jako załogant pod nickiem Pedro-52 zamieściłem
w ciągu 11 miesięcy 188 komentarzy, obecnie w lustrzanym odbiciu tego nicka powróciłem tu, po pewnej metamorfozie, jako Ordep.
Mam nadzieję wnieść jeszcze wiele dobrych wiadomości i nowości, które
chciałbym przekazywać w swoich komentarzach. Pomimo nie najlepszej w ostatnim czasie "prognozy" z powodu wojny w Ukrainie, widzę iskierkę
nadziei na zakończenie tej bezsensownej inwazji agresora z Rosji.
Wiem, że ludzkość jest pod szczególną obserwacją ze strony innej
Cywilizacji pozaziemskiej i w najbliższych miesiącach i latach będzie
to coraz bardziej widoczne. W rezultacie dojdzie do pewnej "ingerencji"
i ujawnienia się Obcych przed Ziemianami około 2024 roku.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 2 mar 2022 13:34 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@Ordep, Witam Cię kolego załogancie. Kiedy się ponownie pojawiłeś z odwróconym dawnym nickiem skojarzyłem, że to właśnie jesteś tym Pedro. Podobieństwo jest również widoczne z poprzedniego zdjęcia. Teraz masz czarnego kocurka ale w tym poprzednim rozpoznałem dawnego Pedro ponieważ na tych fotkach z nicku były identyczne oczy mimo, że przysłonięte. Chętnie Ci czytałem i czytam obecnie. Oby sprawdziło się to o czym piszesz.Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 4 mar 2022 06:03 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

@Orion_1957, Szanowny Załogancie.
Dziękuję za miłe słowa. Doskonale pamiętam
wspaniałe, rzeczowe i logiczne wpisy z Twojej strony, Szanowny Orionie_1957. Jest na tym
forum więcej Członków Załogi, którzy bardzo
aktywnie uczestniczą w tym "Rejsie do przyszłości". Wszystkich pozdrawiam ciepło
i serdecznie. Duża grupa mnie rozpoznała.
Od dziesięciu miesięcy nie brałem udziału w czynnej dyskusji na tym forum. Wcześniej jako załogant pod nickiem Pedro-52 zamieściłem
w ciągu 11 miesięcy 188 komentarzy, obecnie w lustrzanym odbiciu tego nicka powróciłem tu, po pewnej metamorfozie, jako Ordep. Nie jest to związane z żadną chorobą, ani negatywnymi
wpływami na mój organizm. Nadal czuję się
znakomicie i myślę pozytywnie o przyszłości.
Mam nadzieję wnieść jeszcze wiele dobrych wiadomości i nowości, które chciałbym przekazywać w swoich komentarzach. Pomimo nie najlepszej w ostatnim czasie "prognozy" z powodu wojny w Ukrainie, widzę iskierkę nadziei na zakończenie tej bardzo bezsensownej inwazji agresora z Rosji.
Wiem, że ludzkość jest pod szczególną obserwacją ze strony innej Cywilizacji pozaziemskiej i w najbliższych miesiącach i latach będzie to coraz bardziej widoczne. Pisałem o tym już wiele miesięcy wcześniej.
To będzie z miesiąca na miesiąc postępować, co zresztą już obecnie jest zauważalne i często odnotowywane na całym świecie.
W rezultacie dojdzie do pewnej "ingerencji"
i ujawnienia się Obcych przed Ziemianami około 2024 roku. Wierzę w to bardzo.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 4 mar 2022 06:24 | ocena: + 3

Orion_1957 | Załogant

@Ordep, Witaj załogancie . Miło Cię widzieć na stronach Fundacji Nautilus. Zawsze dodajesz wszystkim otuchy w swoich komentarzach zwłaszcza w tych które dot. naszej Ziemi, naszego kraju. Takie przyszły czasy zwłaszcza ze wschodu Europy, że Twoje wypowiedzi wprowadzają u nas spokój jakże potrzebny nam wszystkim. Pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.