Dziś jest:
Wtorek, 4 października 2022

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Cóż straciłem umierając?
/Dżelal-uddin Rumi/

Komentarze: 46
Wyświetleń: 13208x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 kwi 2022 09:50   
Autor: FN, źródło: FN   

GRUZIŃSKA JASNOWIDZ LELA KAKULIA - W 2008 PRZEWIDZIAŁA ATAK ROSJI NA UKRAINĘ

Rosja upadnie, Putin będzie sądzony, a Ukraina będzie najsilniejszą bazą NATO. Niezwykła przepowiednia z Gruzji sprzed kilkunastu lat zdumiewająco się sprawdza.

O tej przepowiedni zawiadomił nas czytelnik serwisu. Przepowiednia trafiła do Projektu Messing. Tak wygląda jasnowidząca Lela Kakulia.

Gruzińska jasnowidz zapowiedziała koniec rządów Putina. Przepowiednia pochodzi z 2008 roku.

Lela Kakulia pochodzi z Gruzji, jest astrolożką i jasnowidzem. Już dawno temu przewidziała upadek Rosji i wielkie problemy Putina. Serwis tia.ge przypomniał ostatnio jej słowa, a stara przepowiednia rozpaliła internet. Co zapowiada w swoich wizjach gruzińska jasnowidz?
 
Lela Kakulia w 2008 roku przewidziała trafnie obecną sytuację polityczną Rosji

Kobieta zajmuje się przepowiadaniem przyszłości od lat. Kakulia publikuje obecnie swoje przepowiednie na Facebooku. Niedawno portal TIA przypomniał jej słowa sprzed 14 lat dotyczące upadku Putina.

Rosyjski cynizm, ironia, bezczelność nie potrwają długo. Widzę i słyszę to tak wyraźnie. Taki ambitny prezydent. Wiem na pewno, że Rosja zginie. Tak, rozpadnie się na proste mnożniki.

Co ciekawe jasnowidząca twierdziła, że to właśnie jej ojczyzna odegra istotną rolę w zatrzymaniu Putina.

Dalsze fragmenty przepowiedni sprzed 14 lat są jeszcze bardziej intrygujące. Lela Kakulia odnosi się w nich do konsekwencji, jakie ma ponieść Rosja.

    Płonie północ. "Wielka Rosja" nie będzie w stanie tego powstrzymać. Widzę, jak w przyszłości tonie jak Titanic. Wizerunek Rosji na świecie jest zerowy. Nikt im nie ufa, nikt nie chce współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji, nie zrezygnuje z niczego.

To nie koniec przepowiedni astrolożki na temat Rosji. Kobieta rok później przewidziała, że obywatele odwrócą się od swojego prezydenta i będą demonstrować na ulicach miast.

    Widzę wielkie wiece. Cała Rosja wychodzi z hasłami: "Precz z Putinem!". Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej.

- powiedziała w 2009 roku    Powtarzam: widzę, że Rosja przegra! Przegra też na Kaukazie. Rosja nadal będzie musiała odstąpić gruzińskie terytoria. Nagle światowa polityka zmieni się tak radykalnie, że sami Rosjanie zrozumieją, że czas położyć kres bezczelności i grać bez łamania zasad. Taka polityka bardzo ich zawiodła i to wszystko stanie się bardziej widoczne w najbliższej przyszłości.


 

 

    Widzę Gruzję stojącą na nogach. Stanie się to bardzo szybko. Widzę też, że armia gruzińska jest lepiej uzbrojona niż wcześniej, jest w dobrej formie. Widzę, że zachodzą zmiany i podczas gdy Rosja zaczyna awanturować się, na czele stanie armia gruzińska, która była już sto razy wzmacniana. Tak, to armia, która złamie nos Rosji

- mówiła we wrześniu 2008 roku.


Lela Kakulia - przepowiednie dotyczące Ukrainy, które się sprawdzają.

Wieszczka powiedziała również, do czego doprowadzi "cynizm, ironia, bezczelność" Putina:


Najciekawsze fragmenty przepowiedni:

19 maja 2014

Chiny nigdy nie wystąpią przeciwko Ameryce i Europie. Jeśli Chiny podzielą stanowisko Rosji w sprawie Ukrainy, okaże się, że popierają separatyzm. Tym razem on sam ma podobny problem w postaci Tybetu. Dlatego Chiny nie zawrą żadnej umowy z Rosją, co bardzo ją zirytuje...

Rosja, prowadząc politykę na Ukrainie, doprowadziła do oddzielenia Ukrainy od Rosji i wejścia do Unii Europejskiej. Ponadto równolegle z Rosją zostanie rozwiązanych wiele innych spraw, których Ameryka i Europa nie mogły rozwiązać przed wojną na Ukrainie.

Jednocześnie widzę, jak nowe czołgi wjeżdżają na Ukrainę z Europy. Pamiętaj, Ukraina będzie w przyszłości jedną z najsilniejszych baz NATO.

22 marca 2015 r.

Widzę, że prezydent Rosji na pewno będzie w przyszłości osądzony. Właśnie nad tym wspólnie pracują Ameryka i Europa i na pewno osiągną ten cel. Aneksja Ukrainy, kraju liczącego 55 milionów ludzi, tak naprawdę nie uratuje rosyjskiego prezydenta. Wszystkie jego próby przekonania kogoś, że Ukraina to Rosja, wyzwolenia narodu, są daremne, nic nie zadziała.

Rosja próbuje w ten sposób ukryć to, co rząd faktycznie zamierzał - nie tylko przywrócić Związek Radziecki, ale także całkowicie podbić Europę Wschodnią i ogłosić ją terytorium rosyjskim. Zaczynają przekonywać, że Europa to Rosja, że Słowianie lub Rosjanie żyli tam od wieków i tak dalej. itp.

Tu zaczyna się koniec Rosji. Prowadzenie takiej polityki przyniesie Rosji wielki cios, wszystko zwróci się negatywnie do rosyjskiego prezydenta… Prawda o błędach popełnionych przez Rosję wkrótce zostanie ujawniona. Tak, błędy, których prezydent Rosji nie może naprawić.

Rosjanie wkrótce opamiętają się. Aneksja innych państw przez ich prezydenta będzie przekleństwem dla Rosji. Te miejsca stają się ich grobami i cały świat to zobaczy.Z POCZTY DO FN:

From: [...]
Sent: Sunday, April 3, 2022 9:14 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

 Dobry wieczór szanowna Fundacjo i Panie Robercie.

Przeczytałem ostatni tekst zamieszczony na stronie Nautilusa w formie wywiadu i chcę jedynie wyrazić swoje uznanie, że odzwierciedla on w 100 % moje własne przemyślenia, spostrzeżenia i prognozy.

 Szkoda jedynie, że na stronie Fundacji na fb jest tak wielu ignorantów nie rozumiejących w ogóle w czym jest problem - komentarze są tak głupie i pozbawione warstwy merytorycznej, że nie sposób się nie zgodzić ze stwierdzeniem Pana Bernatowicza wyrażonym w jednym z internetowych wywiadów (zdaje się na kanale Świadomy Świat Rozwoju), że żadnego widoku na przemianę ludzkości nie ma... No może poza jednym komentarzem stwierdzającym, że z morza wypowiedzi Pana Krzysztofa Jackowskiego trzeba wyłuskiwać wizje od warstwy komentatorskiej. Tych drugich wypowiedzi jest więcej od czasów pogłębienia znajomości ze spiskowcem z zielonej poświaty, ale to inny temat.

 Spodobał mi się w/w artykuł na stronie Fundacji także z powodu tych pozornie zabawnych, ale w rzeczywiści smutnych obrazków przedstawiających kacapa i Orwella. Przesyłam więc Państwu taki filmik, jaki kiedyś znalazłem na YT:

 W ogóle polecam całą serię, bo każdy odcinek niesie jakąś mądrą myśl. Po obejrzeniu tego nasuwa się pytanie: gdzie myśmy odskoczyli po tych tysiącach lat? Przecież ludzkość ma tę samą mentalność co wtedy, tyle tylko, że ze smartfonem w ręku. Można ten filmik, jak również obrazy II wojny światowej i tego roku, od Ukrainy poczynając poprzez wydarzenia, które dopiero mogą się wydarzyć, okrasić cytatem:

 Bezmyślność i nieodpowiedzialność nie należą do cech krajów cywilizowanych. Właśnie dlatego mówię, że na Ziemi nie zasłużyliście nawet na pierwszą literę słowa cywilizacja" - Thao, "Misja"

 Pozdrawiam serdecznie całą Fundację i Pana Roberta!

 

Komentarze: 46
Wyświetleń: 13208x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 kwi 2022 09:50   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (46)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pon, 19 wrz 2022 15:36 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Z braku możliwości ( do niedawna ) zamieszczania naszych postów i komentarzy na stronach Nautilusa, mogliśmy korzystać ze stron naszego Dziennika "Pokładowego" Załogantów, bo sprawy ważne i kwestie istotne dla nas i innych ludzi, nie powinny być pomijane. Dlatego próbowałem na tej stronie dzielić się tym, co kluczowe i istotne w przestrzeni życiowej i otaczającej nas rzeczywistości. Dzieją się i dziać się będą rzeczy wyjątkowe w najbliższej przyszłości, dlatego nie powinniśmy "przysypiać" na pokładzie, ale aktywnie i intensywnie przyglądać się wszystkiemu, co nas otacza. Pragnę podzielić się moim ostatnim i chyba dość wymownym snem ? Tutaj szersze grono Załogantów, a przede wszystkim Czytelnicy mogą już zapoznać się z postami, do których nie mieli dostępu z uwagi na ograniczone możliwości ( praktycznie DZ tylko dla członków załogi Nautilusa ).

Kilka dni dni temu miałem ciekawy sen, w którym spotkałem prezydenta F.R - W. Putina. Będąc na terytorium Rosji ( nigdy nie miałem okazji tam pojechać ), rozmawiałem z tym człowiekiem ( pamiętam wyraźnie cały przebieg spotkania ). Podczas spaceru w kierunku jakiegoś budynku rządowego, po drodze prowadziliśmy rozmowę, a ściślej mówiąc Putin pytał mnie, czy obecny konflikt zbrojny jest z winy Ukrainy, czy Rosji? Odpowiedziałem, że problem jest na pewno złożony i trudno mi oceniać gdzie leży przyczyna, ale na pewno ta wojna nie jest dobrym rozwiązaniem tego wszystkiego. Nie powinniśmy zabijać się i mordować nawzajem, a świat należy układać pokojowo i w duchu szacunku dla życia. Dodałem przy tym, że wojna powinna zakończyć się jak najszybciej. Ponadto zwróciłem uwagę na skutki działań wojennych, zaznaczając, że Rosja i Rosjanie na tym też bardzo ucierpią. Putin, jakby przybity i zasępiony słuchał tego, co mówię do niego. Wyglądał na nieco zmartwionego. Dochodząc do wspomnianego budynku zauważyłem dużą grupę jakichś rosyjskich polityków, chyba deputowanych tamtejszego parlamentu. Spoglądali na nas i komentowali coś w rodzaju: on mu zwierza się z tajemnic i mówi o tak ważnych dla bezpieczeństwa Rosji sprawach. Byli na niego źli i nie akceptowali takiego zachowania. W pewnym momencie, w obawie przed gniewem tych ludzi, rozstałem się z Putinem. Nie wiedziałem, co dalej robić. Zamierzałem stamtąd zniknąć, chociaż coś ciągnęło mnie do wnętrza tego obiektu rządowego. Po chwili wróciłem się i wszedłem do jakiegoś dużego tam pomieszczenia, w którym stali rozdyskutowani i rozgniewani politycy rosyjscy. Gdy zapytałem ich, gdzie jest prezydent, odpowiedzieli tylko, że teraz już śpi. Widziałem tylko jak leżał tam na podłodze, a oni się mu przyglądali. To wszystko było jakieś niezwykłe i przepełnione dziwną atmosferą tajemniczości. Długo nie zastanawiając się, po jakiejś chwili, pospiesznie opuściłem ten budynek i poszedłem w drogę powrotną. W tym momencie mój sen zakończył się.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pt, 26 sie 2022 20:03 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

"jest astrolożką i jasnowidzem" jak juz piszecie jedno to badzcie konsekwentni. Jest albo astrologiem i jasnowidzem albo astrolozka i jasnowidzka

Wt, 23 sie 2022 09:13 | brak oceny

Add1n | Załogant

Agenda 2030 i gdzie należy szukać antychrysta

Wt, 23 sie 2022 09:11 | brak oceny

Add1n | Załogant

A teraz proszę spojrzeć na mapę ziemi z zaznaczonymi krajami które są przeciwne polityce Rosji stosując sankcje i zobaczyć jak to sie ma do krajów calego swiata.

Pt, 19 sie 2022 22:00 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Pragnę przypomnieć fragment zamieszczonego pod tym artykułem mojego postu z:
Śr. 04 maj 2022 r. godz. 21:43
"...prędzej czy później bunt w rosyjskiej armii będzie się nasilał, aż dojdzie do poważnego rozłamu w siłach zbrojnych Rosji. Ten proces już trwa. Myślę, że powoli zmierza do poważnego przewrotu i upadku całego moskiewskiego reżimu? Oby to przeczucie ziściło się jak najszybciej...

A to niejako potwierdzenie wcześniejszego przeczucia sprzed blisko 4 miesięcy. Z dnia wczorajszego, że faktycznie ten proces rozpoczął się i będzie się nasilał. Z upływem czasu nastąpi nieunikniony moment krytyczny i doprowadzi do kryzysu na szczytach władzy w Rosji.

18-08-2022 23:30 WP
W Rosji bunt. Płoną budynki wojska, FSB i słynnej Rosgwardii.
...Od początku lata w Rosji doszło do podpaleń co najmniej dziesięciu wojskowych komend uzupełnień i jednostek wojskowych. Atakowane są również budynki Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) oraz Gwardii Narodowej (Rosgwardii). Informacje ujawnia niezależny rosyjski kanał Możem Objasnit na Telegramie...
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Sob, 6 sie 2022 16:14 | brak oceny

Roman-NRW | Załogant

Żona Putina mówi, że jej mąż od dawna nie żyje. Obecny prezydent Rosji to dubler!

https://www.fronda.pl/a/zona-putina-mowi-ze-jej-maz-od-dawna-nie-zyje-obecny-prezydent-rosji-to-dubler,49395.html

Pon, 1 sie 2022 17:12 | ocena: -1

vsx12 | Załogant

Spotkanie Pani Leli z Krzysztofem Jackowskim mogłoby być ciekawe..

Wt, 19 lip 2022 17:59 | brak oceny

w_monika | Załogant

Nowa przepowiednia Pani Leili:

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 21 lip 2022 06:05 | ocena: -1

w_monika | Załogant

Lela Kakulia: Widzę nowy podstępny plan Rosji...


(Zobacz tłumaczenie poniżej)

Pani Lela Kakulia była dziś w klasztorze Martvil, 18 lipca 2022 r. To tam wypowiedział proroctwo, które ma ogromne znaczenie dla polityki światowej i musi być brane pod uwagę przez przywódców wiodących krajów świata.

Ta przepowiednia jest szczególnie ważna dla naszej przyjaciółki Polski, bo ona będzie miała na nią wpływ.

Oto, co zamówił:
„Mam dużo informacji, ale martwi mnie to, że Rosja wpadła na sprytny plan – postanowiła zbombardować Polskę. Rosja się nie zatrzyma. Polityka światowa staje się coraz bardziej napięta”.

Nieco później pani Lela, już za kamerą, rozłożyła przepowiednię i kazała:

„Rosja nie może rozpocząć wojny w Polsce. Tak, uderzy, ale że tak powiem, zrzuci tylko kilka bomb. Dzięki temu Rosja niczego nie osiągnie – nie wygra.
A Unia Europejska, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone w końcu oszaleją i, jak przewidziałem wcześniej, wepchną rosyjskiego niedźwiedzia do legowiska.

Generalnie widzę, że prezydent nagle się zmieni w Polsce. Na czele kraju pojawia się silna osobowość. Tutaj zajmie się Rosją. Kreml nie może ingerować w Polskę.

Widzę, że w Polsce wiele się zmieni. Polityk będzie odgrywał dużą rolę w jego polityce.

Nawiasem mówiąc, Putin ma ten sam pomysł na Morze Bałtyckie, ale Rosja nie może sobie z tym poradzić.

Chciałbym również powiedzieć, że Boris Johnson był silną osobą. To, co robił, było warte. Nowy premier, który wchodzi, nie jest taki silny. Nie chce palić grilla ani rożna. Zagra podwójną grę. Z tego powodu Europa i Ameryka będą wściekłe, ale później się uspokoją”.

Pt, 10 cze 2022 16:50 | ocena: + 5

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
C.d. do mojego wpisu z 24.05.2022 r
Władimir Putin zasłabł. Interweniowali medycy
Dzisiaj, 10.06.2022 r. godz. 17:21

"... w czasie rozmowy z wojskowymi prezydent Rosji miał zasłabnąć. Konieczna była pomoc medyczna. Lekarze mieli po interwencji przekazać Putinowi, żeby "nie wygłaszał długich publicznych wystąpień". Informacje, o których pisze brytyjski "Daily Mail" mają pochodzić z samego Kremla. Stan zdrowia rosyjskiego przywódcy pogarsza się, traci też wzrok...
Moje wcześniejsze przeczucie nabiera jakby " przyspieszenia". Nie wykluczone, że w niedługim czasie świat dowie się o tym, że zbliża się dzień "sądu ostatecznego" dla tego człowieka ?
Taka informacja z przyszłości dotarła do mnie nagle i wiem, że to, co napisałem 24.05.2022 r. o godz. 23.53 sprawdzi się w nieodległym czasie.
Nikt tego " procesu" nie zdoła już zatrzymać.
Do usłyszenia niebawem. Pedro

Sob, 4 cze 2022 17:18 | ocena: + 2

Loghyr | Załogant

Przeczytałem z dużą ciekawością artykuł o tej Pani z Gruzji, co ciekawe w przeciwieństwie do innych współczesnych wieszczów przepowiada bierność Chin i upadek Rosji w wyniku konfliktu na Ukrainie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś Swiatowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

KONGRES USA O MATERIAŁACH ZWIĄZANYCH Z UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.