Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Ten pojazd był potężny. Czułem wibrację od jego napędu, słyszałem lekkie buczenie. To był bardzo zaawansowany technologicznie pojazd latający... daleko nam do tego poziomu techniki.
/Travis Walton, uczestnik spotkania z UFO 5 listopada 1975, USA/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 1362x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 24 sty 2023 06:10   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO I PENTAGON - TEMAT POWRÓCIŁ


Pentagon przyznał, że nie umie wyjaśnić ponad 170 przypadków UFO

Ponad 500 przypadków manifestacji UFO i to tylko z 2022 r. To blisko połowa wszystkich zarejestrowanych i zgłoszonych przypadków dostrzeżenia niezidentyfikowanych obiektów latających. Jak przyznają przedstawiciele Pentagonu, wiele z nich może na dłużej pozostać niezidentyfikowana.

Amerykańskie służby opublikowały nowy raport dotyczący niezidentyfikowanych zdarzeń powietrznych
Na niebie w USA odnotowano łącznie 510 zjawisk, 171 z nich nie są w stanie ich wyjaśnić.

Raport o UFO - 366 nowych zdarzeń, 171 podejrzanych

To dość spory wzrost w porównaniu z wynikami z 2021 - wtedy takich przypadków było "tylko" 144. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że do liczby 510 poza 144 zdarzeniami z 2021 doliczono 119 tajemniczych przypadków z poprzednich 17 lat, których nie zawarto w raporcie z 2021.

Ogólnie nowych zjawisk (wliczając te niewpisane wcześniej do raportu) jest więc 366. Ponad połowę z nich sklasyfikowano jako zdarzenia "niewyróżniające się", przypisując ich sprawczość działaniu człowieka (było wśród nich 26 dronów, 163 balonów i parę latających śmieci).

Jednak 171 incydentów powietrznych wymaga głębszej analizy. I to one mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.

11-stronicowy raport złożony przez Biuro Dyrektora Wywiadu Narodowego (ODNI) ujawnia, że ​​Pentagon skatalogował łącznie 510 zeznań o rzekomych obserwacjach niezidentyfikowanych obiektów latających w Stanach Zjednoczonych, a 366 zostało opisanych po raz pierwszy w 2022 r.

Spośród tej liczby udało się rozpoznać 195 obiektów. Najwięcej, bo aż 163 przypadki, zidentyfikowano jako "balony i obiekty podobne do balonów". Na drugim miejscu klasyfikują się drony, tych w raporcie jest 26. Pozostałe sześć przypadków to ptaki i śmieci, jak np. plastikowe torby unoszące się na wietrze.
Aż 171 przypadków, których nie udało się jednoznacznie rozpoznać i przypisać do którejś z grup. Zaznaczono jednak, że Pentagon nie będzie komentował możliwości udziału pozaziemskich sił w nierozpoznanych przypadkach, a także w raporcie pojawił się dopisek, że żadne spotkanie z UFO nie zakończyło się problemami zdrowotnymi u obserwatorów.


Poniżej rozmowa z pokładem okrętu Nautilus. Temat zainteresuje czytelników serwisu Nautilusa - podróże na obce planety.

Komentarze: 5
Wyświetleń: 1362x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 24 sty 2023 06:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Dziś, 13:11 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

w sumie nic przeciwko zaawansowanej technologii nie mam :)
przyjdą czasy przełomu kiedy ludzkość nie tylko skieruję się w duchowość, ale i posiądzie np. antygrawitację czy UFO :)

Śr, 25 sty 2023 22:09 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci, drodzy Państwo!

Chciałbym przy okazji naszych dociekań, przemyśleń i dochodzenia do prawdy w sprawach niewyjaśnionych, zwrócić uwagę na niezwykle ważne, życiowe aspekty.

"...Wszystkie nasze czyny, słowa i emocje posiadają energię, której wpływ najmocniej odczuwamy my sami, choć nie da się przecież ukryć, że rezonuje ona również na nasze otoczenie. Działa to też w drugą stronę – energia naszego otoczenia promieniuje na nas, oddziałując na nasze samopoczucie, motywację czy pragnienia. Dlaczego nasze otoczenie jest tak ważne ?

Osoby, które tworzą nasze najbliższe środowisko są niezmiernie istotne dla naszego osobistego rozwoju. Dzieje się tak głównie ze względu na naszą podświadomość, która po cichu podpowiada nam, aby się do tego otoczenia stale upodabniać. Takie automatyczne naśladownictwo ma na celu poprawienie naszych relacji z innymi ludźmi, zawiązanie silniejszych więzi czy ułatwienie kontaktów interpersonalnych.

To działanie naszego mózgu może znacząco wesprzeć nasz rozwój, jeśli energia ludzi, którymi się otaczamy jest zgodna z naszą. Jeśli zaś środowisko, w którym najwięcej przebywamy jest negatywne bądź zwyczajnie niezgodne z naszym prawdziwym Ja, wówczas nawiązanie z nimi silniejszej więzi i upodabnianie się do nich, nie będzie nam sprzyjać. Podświadomie zawsze będziemy poniekąd naśladować zachowania i emocje naszego otoczenia.

Dlatego naszym najważniejszym zadaniem w tej kwestii jest kształtowanie i dobór tego otoczenia tak, aby pomagał nam we wzroście. Jak reagować na negatywny wpływ otoczenia? Nasze środowisko może pomagać nam w samorozwoju i sprzyjać pracy nad sobą, lub wręcz przeciwnie – komplikować i wydłużać naszą drogę do szczęśliwego życia. W przypadku negatywnych wpływów otoczenia dobrze jest pamiętać o tym, że nie ponosimy odpowiedzialności za zachowanie innych ludzi. A co za tym idzie – nawracanie takich osób i próby przekonania ich do naszych racji nie są naszym zadaniem. Mogą być, jeśli chcemy, ale nie muszą. Dobrze jest również wyzbyć się krytyki wobec nich i ich podejścia do życia.

Każdy z nas posiada własne doświadczenia, które ukształtowały go w taki, a nie inny sposób oraz własne cele, które chciałby osiągnąć. Jeśli nie są one zgodne z naszymi, to odpuszczenie udzielania im nieproszonych lekcji będzie tym, co możemy dla tych osób zrobić..."

Negatywna energia otoczenia ma na nas ogromny wpływ i to, co możemy zrobić dla siebie, to odpuszczenie tych relacji, które nam już nie służą.

Pamiętajmy o tym, co jest w ludzkich relacjach najważniejsze. Przede wszystkim niezwykła wyrozumiałość, czyli tolerancja i szacunek dla innego myślenia i poglądów. Poszanowanie cudzych uczuć, poglądów, upodobań, wierzeń, obyczajów i postępowania, choćby były całkowicie odmienne od naszych albo zupełnie z nimi sprzeczne.

Pozdrawiam w duchu miłości wszystkich, w szczególności ludzi dbających o dobro drugiego człowieka i jego duchowy rozwój.
Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wczoraj, 23:05 | ocena: + 1

Dariusz_11 | Załogant

@Ordep, Witam.
Bez względu na moją poniższą opinię, nadal uważam, że masz szlachetne intencje i działasz w dobrej wierze.
Pozwolisz, że przedstawię trochę odmienny od Twojego punkt widzenia w aspekcie życia w otoczeniu pozytywnej energii.

Otóż Twój post odczytałem jak wskazywanie drogi „po linii najmniejszego oporu”. Nie uważasz, że gdyby człowiek żył tylko w życzliwym dla siebie środowisku oraz na swój sposób wiódł szczęśliwe życie, to być może nie miał by wiedzy jak wygląda prawdziwe życie i nie wiedział jak obronić się w przypadku gdyby zachodziła taka konieczność ?
Jest taki kraj którego rządy i społeczeństwo domaga się m.in. szacunku z powodów historycznych oraz obszaru jaki zajmuje na tej planecie. Jeszcze do niedawna wykazywano niezwykłą wyrozumiałość co do poczynań tego mocarstwa, tolerowano łamanie prawa, mordy polityczne, szanowano nawet za okradanie własnego narodu i kultywowanie poglądów z jego niechlubnej, mrocznej i przerażającej historii. Niestety, ale to właśnie jednostki wyniesione na szczyty władzy posuwają się do działań które tworzą coraz szersze kręgi takiego a nie innego środowiska/otoczenia. My również znajdujemy się pośrednio w tym obszarze oddziaływania. Wiele osób z tzw. europejskich elit żyła w takim życzliwym otoczeniu, nie reagowała, tolerowała i była wyrozumiała (być może nie bezinteresownie).

„Zbyt mądrzy na angażowanie się w politykę, są karani rządami głupców” - Platon.

Pozdrawiam.

Wt, 24 sty 2023 16:51 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci, drodzy Państwo!
Od dłuższego już czasu w moich postach piszę o tych sprawach i staram się przekazywać szczerze i rzetelnie pewne informacje na temat naszej, najbliższej, przyszłości. Niezmiennie powtarzam to, co dociera do mnie z jakiegoś bliżej nie określonego miejsca w otaczającej nas przestrzeni.
Niektórzy Załoganci nie bardzo wierzą w moje przewidywania, ale nie to jest najistotniejsze, bo doskonale wiem, co pisałem i co piszę. Po latach zaczynam być coraz bardziej przekonany, że sprawdzi się opisywana przeze mnie przyszłość.
Od pewnego czasu obserwuję ciekawy kanał:
https://www.youtube.com/@Farsight/featured,
zajmujący się również niezidentyfikowanymi obiektami UFO/UAP. Jest prowadzony w języku angielskim. Podają w nim bardzo ciekawe informacje i pewne ustalenia, niezwykle zbieżne z tym, o czym piszę od wielu lat. Autorzy tego programu twierdzą też, że jeszcze w tym roku może dojść do pewnego ujawnienia niezwykłych spraw, związanych z obcą cywilizacją, a nawet ogólnoświatowego wydarzenia z tym związanego?
Proszę zwrócić uwagę na moje poprzednie opisy i zawarte w nich przewidywanie związane z faktem coraz częstszych manifestacji i "demonstracji" obcych pojazdów UFO/UAP.
Jeszcze w tym roku, a na pewno w następnym, zaobserwujemy niezwykle ważne wydarzenia związane z zwiększoną aktywnością niezidentyfikowanych pojazdów i obiektów w przestrzeni okołoziemskiej.
Wspominałem o tym wielokrotnie, przeczuwając, że z roku na rok takie właśnie manifestacje będą się nasilały.
Dzisiaj, z pewną satysfakcją dowiaduję się z różnych stron, że to właśnie się dzieje i bardzo "przyspiesza". Spełniły się już pewne dane, bo od kilku miesięcy potwierdzają te zjawiska siły wojskowe i instytucje USA, zajmujące się tą tematyką, chociaż najistotniejszych kwestii z tym związanych nie przekażą opinii publicznej. To wiem na pewno.
Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, lub na początku 2024, dojdzie do niezwykłego wydarzenia, związanego z przyszłym ujawnieniem się Cywilizacji pozaziemskiej. Będzie to wyraźnie zaakcentowane przez Obcych. Dotychczasowe, bardzo tajemnicze i zarazem ekscytujące "pokazy", będą miały bardziej wyrazisty i zrozumiały wydźwięk dla Ziemian. To będzie przełom i jedna z ostatnich faz zaplanowanych działań, przygotowujących ludzkość przed niewyobrażalnym wręcz "opuszczeniem kurtyny" i ujawnieniem obecności na naszej Planecie przez Istoty pozaziemskie.
Do tego czasu wydarzy się na naszym Globie wiele rzeczy.
Przede wszystkim będą następowały ważne zmiany atmosferyczne i klimatyczne
(pisałem o tym 11.08.2017 roku na stronach FN ) a także zwiększona ilość docierających do Układu Słonecznego asteroid, planetoid i coraz większa aktywność wulkaniczna. Niektóre zjawiska mogą być przerażające i bardzo groźne. Ma dojść do odczuwalnego, nawet przez ludzi, drżenia skorupy ziemskiej, o czym już pisałem .
Przeczuwam bardzo, że zbliżamy się do tzw. punktu kulminacyjnego na naszej Planecie.
Kto nie chce w to wierzyć, nie musi. Pozdrawiam. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Dziś, 13:09 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@Ordep, ale tak właściwie to jak wyobrażasz sobie ten kontakt?
owszem kontakt nastąpi, ale niekoniecznie tak jak myśli nasza ziemska bardzo upośledzona natura.
kiedy?
tak właściwie sądzę że wkrótce :)
czy w tym roku? nie wiem, ale całkiem możliwe że tak.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.