Dziś jest:
Sobota, 19 czerwca 2021

To oczywiste, że obróbkę kamieni w starożytności robiono przy użyciu zaawansowanej technologii. Dowodem może być to, że wykonanie nawet prostego muru z tamtych czasów z dopasowanymi do siebie  głazami ważącymi każdy po kilkadziesiąt ton jest dzisiaj poza zasięgiem specjalistycznych zespołów, które dysponują współczesnymi maszynami.
Erich von Däniken, W krzyżowym ogniu pytań (Im Kreuzverhör, 1978)

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 125


#1500 ZDJĘCIE DUCHA W DOMU MEDIUM - FN 2021

komentarze: 5 oglądane: 2355x

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia wykonana przez naszą dobrą znajomą z USA w domu bardzo silnego medium, który bez problemu kontaktuje się z duchami zmarłych osób, ale także istotami z innych światów i wymiarów. Od wielu lat dostajemy fotografie wykonane w domu tego człowieka przez różne osoby, na których potem okazało się, że jest coś więcej.  Zdjęcie poniżej zostało wykonane przez naszą znajomą. Kiedy zapytała medium po obejrzeniu zdjęcia, kto jest na tej fotografii on odpowiedział:

- To sympatyczny człowiek, choć zmarł wiele lat temu.


I jeszcze fotografia wykonana tego samego dnia w domu medium. Nie jest to żaden "efekt pracy na programie graficznym", jak bardzo chcieliby demaskatorzy. Argument jest jeden: zarówno osobę wykonującą zdjęcia, jak i medium znamy od 20 lat i wiemy, że mówią prawdę.


Na koniec z tej serii fotografie w jego domu wykonane także przez naszą znajomą (jedna po drugiej), na których widać niezwykłą istotę. Medium wyjaśniło, że jest to istota z pojazdu UFO, która potrafi bez problemu materializować się i ponownie zmieniać w postać energetyczną.


 I jeszcze kilka drobiazgów z naszej poczty.

-----Original Message-----
From:  [...]
Sent: [...]
To: FUNDACJA NAUTILUS
Subject: smuga dekondensacyjna

Witam,
W artykułach Fundacji bywał poruszany temat tzw."chemitrials" oraz smug kondensacyjnych. Przesyłam zdjęcie dokumentujące dziwny, wydaje się, że przeciwstawny efekt. Mechanizm powstawania smug kondensacyjnych wydaje się przeczyć możliwości wystąpienia efektu odwrotnego, a jednak zdjęcie świadczy, że takie zjawisko ma miejsce.  Być może jest to zjawisko spotykane dość często i tylko ja nie miałem okazji jego obserwacji.
Niemniej oceniam zdjęcie jako ciekawe, chociażby w kategorii dziwne chmury :)

pozdrawiam
[...]


 

-----Original Message-----
From: [...]
Sent:  [...]
To: FN
Subject: Zdjęcia perygeum

Witam,
przesyłam zdjęcia zrobione podczas perygeum. Proszę o odpowiedź czy ta plamka obok księżyca to błąd aparatu? Zdjęcia zostały zrobione po sobie w odstępie kilku sekund, zrobiłam 3 zdjęcia. Dwa pierwsze przedstawiają "plamkę"? która na drugim zdjęciu jakby się przemieściła. Na 3 zdjęciu plamki już nie ma. Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam,
[...]

OD FN:
czy widziala to Pani golym okiem?

odp:

Zauważyłam to dopiero w domu, kiedy chciałam obejrzeć jak wyszły zdjęcia. Dlatego myślę że może to błąd aparatu, ale przyznam że szczególnie nie przyglądałam się niebu, po prostu zrobiłam 3 zdjęcia z balkonu i wróciłam do środka.
 


From: [...]
Sent: Sunday, April 25, 2021 12:23 PM
To: nautilus
Subject: Dziwne obiekty na tle Księżyca

 Szanowna Redakcjo,

Pod koniec marca przesłąłem Państwu zdjęcia obiektu, który uwidocznił się na tle Księżyca. Stwierdziliście Państwo, że to refleksy (lub BLIK). Przyjąłem na wiarę, że ten sam obiekt sfotografowany przeze mnie i żonę (na dwóch niezależnych aparatach telefonicznych) w dniu 28 marca około godziny 22 55 jest BLIKiem. Tymczasem w dniu 24 kwietnia około godziny 20 27 sfotografowałem jasno świecący Księżyc. Nic się wokół niego "kręciło".  Około godziny 20 40 ten sam obiekt pojawił się na zdjęciach. Sfotografowała go moja żona i ja. Na dwóch niezależnych aparatach telefonicznych. Jak może uwidocznić się to samo??? Około 20 51 niebo się zachmurzyło i obiekt znikł.  Może nasze aparaty telefoniczne mają jakieś skazy? Zaznaczam, że fotografowaliśmy Księżyc z balkonu na wysokości 9 piętra  nie mając przed sobą nic oprócz nieba i jasno świecącego Księżyca. Zdjęcia z dnia 28 marca i 24 kwietnia przedstawiają identyczny obiekt. 

Przekazyję Państwu tę informację jako ciekawostkę. Wiem, że to co piszę jest tak dziwne, że aż niewiarygodne. Cóż, świat lubi płatać figle.

Pozdrawiam 

[...] z Warszawy (Ursynów)


-----Original Message-----
From: [...]
Sent: [...]
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Proszę o weryfikację mojego zdjęcia.

Witam,
Niedawno zrobiłam dość ciekawe zdjęcie. Wykonałam je telefonem komórkowym, który posiadam od 2 lat (SonyEricsson k800i).
Proszę zwrócić uwagę na pierwszy plan i poświatę układającą się w rodzaj kręgów, pajęczyny oraz powiększony element (na dużym zdjęciu jest po prawej stronie).
Być może to kwestia sprzętu. Wysyłam też dla porównania zdjęcie zrobione przed i po.
Jeśli będzie potrzeba podam dokładnie miejsce wykonania zdjęcia.
 
Będę wdzięczna za odpowiedź i ewentualną interpretację.
 
Pozdrawiam serdecznie,
[...] 

From: [...]
Sent: Monday, April 26, 2021 1:25 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjecie sony ericsson

 

Witam serdecznie.

https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dnia,1500,zdjecie-ducha-w-domu-medium---fn-2021.html

Czy zdjęcie z tego postu jest zrobione w muzeum wsi lubelskiej ? 

Chodzi mi o zdjęcie z telefonu sony ericsson z tymi dziwnymi kręgami a w tle dom. 

 

Pozdrawiam

JG

https://tiny.pl/rs2lk

Czy to jest to miejsce ? From: [...]
Sent: Sunday, April 25, 2021 4:23 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Dziwne slonce

Anielino 04/25/2021 16:05
From: [...]
Sent: Sunday, April 25, 2021 5:41 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Orb


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 26 kwi 2021 13:04 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

Kepos a jak wyglądają Duchy?
Medium powiedział, że ta osoba zmarła dawno więc co się utrwalilo na zdjęciu?
Zmarły człowiek wyglądający jak żywy.
Tzn, że żyje po śmierci i ma kontakt z medium bo niewiele ludzi potrafi taki kontakt mieć lub nie chce.
Życie po życiu to dość kontrowersyjny temat nawet dla mnie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 26 kwi 2021 15:40 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Maria_st, jak wyglądają Aniołowie i Archanioł to już tobie pisałem. Ciało człowieka podobne jest do Anioła Stróża lecz inne, bo posiada cechy wynikające z nasienia. Dusza człowieka jest mała, bo cała mieści się w tułowiu.
Wymiar duchowy nie prowadzi archiwum czy muzeum wyglądu ciał ludzkich. Wyjątkiem są sny, w których "grzebią" przede wszystkim duchy potępione i ze swojej pamięci przedstawiają postacie zmarłych już osób oraz niektóre śmierci kliniczne np. ojciec znajomego gdy stanęło mu serce, widział jak na jawie, że był na rybach ze swoim bratem. Natomiast zjawiska spirytystyczne z osobami zmarłymi są możliwe, ale za żadne skarby nie można ich zobaczyć. Widzieć duchy prawdziwe jest to możliwe, bo sam tego doświadczam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 kwi 2021 08:03 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@Kepos,

Kepos śmiem twierdzić, że Twoje postrzeganie rzeczywistości jest takie w jakim środowisku żyłeś . Ja kiedyś także pewne zjawiska postrzegałam w ten sam sposób / choć bez potępionych, czy archaniołów / dziś odbieram to inaczej i staram sie tylko ukazać na ile to możliwe jak to widziałam...bez określeń religijnych, bo te wprowadzają najwięcej chaosu.
Dziś staram sie nie uzywac słów Bóg, anioł, piekło, szatan i choć ten odbiór ma szerszy i głębszy sens staram sie przedstawiać tak, by większość to zrozumiała, choć coraz więcej osób rozumie to tak jak jest.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 kwi 2021 18:09 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Maria_st, kiedyś miałem swoje niezależne wyobrażenie Świata - nic bardziej mylnego - intuicja ludzka jest za słaba, aby rozszyfrowywać Świat. W szkole uczą tylko tego co można "wziąć za rękę" i zaprząc do pracy, a reszta to jest tylko fantazja. Człowiek widzi tylko część Świata, reszta dla człowieka jest niewidoczna i mając skromną wolną wolę może sobie dowolnie wyobrażać. Na człowieku doskonali się Anioł Stróż i robi to w sposób żeby człowiek nie poznał się, że on tam jest.

Pon, 26 kwi 2021 09:28 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

Duchy wyglądają inaczej. Na pierwszym zdjęciu jest to głowa człowieka (ciała człowieka) .

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 125


komentarze: brak oglądane: 46x
#1535
UFO NAD KOMPLEKSEM PIRAMID W GIZIE - FN 2021

Na naszą pocztę dostaliśmy 17 czerwca 2021 bardzo ciekawe zdjęcie wykonane w Egipcie na terenie słynnego kompleksu piramid. Widać na nim obiekt UFO w kształcie dysku, który unosi się na wysokości ok. 50 metrów (lub przelatuje na tej wysokości). W momencie...

czytaj dalej


komentarze: +1 oglądane: 182x
#1534
UFO OBOK KSIĘŻYCA - FN 2021

 Zdjęcie przysłała nam nasz koleżanka - pokazuje obiekt tuż obok Księżyca. To nasze dzisiejsze zdjęcie dnia.From: [...] Sent: Thursday, June 17, 2021 3:14 PM To: FN Subject: Wczorajszy skarb księżycowy hej ! Dziękuję Robert !:) Spieszę podzielić...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 360x
#1533
SŁOŃCE? KSIĘŻYC? CZY MOŻE... UFO? - zdjęcie z serwisu emilcin.com

Zdjęcie wygląda w sposób oczywisty - jest to to Słońce skryte na warstwą chmur. Jednak autor zdjęcia zapewnia, że Słońce było w zupełnie innym miejscu. Czy ma rację? Nie rozstrzygniemy tego, ale na wszelki wypadek zamieszczamy zdjęcia w dziale RELACJE...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 298x
#1532
DWA CZARNE PUNKTY NA NIEBIE - FN 2021

 Zdjęcie przyszło na skrzynkę FN 15 czerwca i jak zapewnia autor zdjęcia - miało być jedynie zdjęciem lasu, a potem okazało się, że coś jest na niebie. Poniżej ta fotografia.Poniżej e-mail od autora. From: [...] Sent: Tuesday, June 15, 2021...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 332x
#1531
DWA OBIEKTY UFO NA NIEBIE - zdjęcie z portalu społecznościowego facebook, 2021

 Zdjęcie zostało zamieszczone w serwisie facebook na stronie "SielskoAnielsko Noclegi beskid Niski". Zauważył je nasz kolega z Lublina i zaproponował do publikacji w okienku "Zdjęcie Dnia". Fotografia została zrobiona z wozu ciągniętego przez konia...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 415x
#1530
UFO NAD GUILFORD COUNTY (KAROLINA PÓŁNOCNA, USA) – zdjęcie wykonane w styczniu 2019

Autorem zdjęcia (a także filmu) jest Bret Harris Jones (34 l.), który  w styczniu 2019 fotografował ptaki w pobliżu jego domu w Guilford County (Karolina Północna, USA). Po ok. godzinie już miał wracać do domu, ale nagle stało się coś dziwnego. ...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 387x
#1529
UFO WIDZIANE NAD FARMĄ W POBLIŻU MIEJSCOWOŚCI McMinnville, (Oregon, USA) - 1950.

Zdjęcie trafiło do naszego archiwum archiwalnych zdjęć UFO z dawnych lat. Obiekt był obserwowany przez 3 świadków, którzy przebywali na małej farmie w okolicy miejscowości McMinnville w stanie Oregon (USA) w roku 1950. Jeden z nich pobiegł do domu po...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 776x
#1528
TAM NIE BYŁO KSIĘŻYCA! - FN 2021

Witam  Przesylam zdjecie ktore znalazlem na moim telefonie w chmurze. Zdjecie jest zrobione w tamtym roku . Prosze o ocene zdjecia. Miejce zrobienia to miejsowosc w której mieszkam ten obiekt jest nad domem moich sasiadow.Dopiero dzisiaj szukajac...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 474x
#1527
UFO W KSZTAŁCIE KULI W CHMURACH - Słowacja, 2021

Zdjęcie zostało przysłane przez czytelniczkę serwisu FN ze Słowacji. Przedstawia chmury, a wśród nich zagadkowy obiekt. Zdjęcia były dwa - na jednym jest dziwny obiekt, a na drugim wykonanym chwilę później już tego obiektu nie ma. -----Original ...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 1073x
#1526
DZIWNY OBIEKT SFOTOGRAFOWANY W NORWEGII (OKOLICE BERGEN) - FN 2021

Zdjęcia dostaliśmy od naszej czeskiej czytelniczki. Zostały wykonane w Norwegii w okolicach miejscowości Bergen. Na trzech kolejnych zdjęciach wykonanych jedno po drugim w serii widać ciekawy, podłużny obiekt, który wyraźnie przemieszcza się po niebie...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 858x
#1525
UFO Karpacz 4 czerwiec 2021

4 czerwca 2021 w Karpaczu zostało wykonane zdjęcie, na którym autorka zdjęcia potem dostrzegła coś ciekawego. To nasze dzisiejsze zdjęcie dnia.   -----Original Message-----From: [...]Sent: Sunday, June 6, 2021 11:35 AMTo: FNSubject: UFO...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 782x
#1524
ZAGADKOWY PROMIEŃ NAD WULKANEM MERAPI - 28 maja 2021

 Zdjęcia indonezyjskiego wulkanu Merapi zostało wykonane 28 maja 2021 roku przez fotografa Guarto Songa. Widać na nim zagadkowy zielony promień, który wydaje się wychodzić (lub wchodzić) do wnętrza krateru.Merapi, położony w środkowej części Jawy...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 125
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 125

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

19  czerwca 2021: [...]  Afrykańskie upały sprawiły, że w Bazie FN musieliśmy uruchomić klimatyzację, co przeważnie nie jest konieczne. Jasnowidz Jackowski zapowiada, że od połowy lipca nastąpi załamanie pogody [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 15 cze 2021 07:29 | [...] Zwracam się do Państwa z takim pytaniem,które od wczoraj chodzi mi po głowie i nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć. Otóż wczoraj tj 14.06 wraz z żoną i synem poszliśmy na spacer i wracając do domu zobaczyliśmy 2 białe pkt na niebie (często patrzymy w stronę.nieba ponieważ lubimy obserwować  jak samoloty kierują się do lądowania na lotnisku w Pyrzowicach ) . Początkowo myśleliśmy,że to samoloty,jednak po chwili owe punkty stanęły w miejscu. Po około 3_4minutach obiekty odleciały ...

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

11 czerwca 2021 - dwa podłużne obiekty zarejestrowane przez kamerę drona (UTAH, USA)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.