Dziś jest:
Piątek, 6 sierpnia 2021

Nie możesz ułożyć układanki, kiedy połowa elementów wciąż leży w pudełku.
Henning Mankell, Piramida

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 127


#1546 STATEK PROMIENNY PLEJADIAN - autor Billy Eduard Meier, 1975

komentarze: 3 oglądane: 3409x

Jedno z najsłynniejszych zdjęć UFO w historii - autorem jest szwajcarski łącznik Eduard Billy Meier. Jego zdaniem przedstawia statek promienny Plejadian. To nasze dzisiejsze zdjęcie dnia.Więcej o tej fotografii jest na filmie, który prezentujemy poniżej.

 

Każdego dnia dostajemy fotografie od naszych czytelników, na których zauważyli oni intrygujące plamki, kreski, ciapki itp. Jak już kiedyś pisaliśmy nie poświęcamy tym zdjęciom uwagi (w odróżnieniu od np. fotografii Billego Meiera prezentowanej powyżej), a jedynie odnotowujemy. Poniżej kolejne przykłady z naszej poczty - na początek Czechy.

From: [...]
Sent: Saturday, July 17, 2021 10:41 AM
To: NAUTILUS@NAUTILUS.ORG.PL
Subject: PŘEHLÍDKA TYPŮ UFO NAD BRNO-BYSTRC

 

Dobrý den Nautile!

Jen tak pro radost posílám snímky " mimozemské kontroly ", u nás nad baráky.

Zdraví Brno-Bystrc.
Poniżej powiększenia fragmentów zdjęć.


 

From: [...]
Sent: Saturday, July 17, 2021 11:41 AM
To: NAUTILUS@NAUTILUS.ORG.PL
Subject: VYČIŠTĚNÝ SNÍMEK TYPŮ UFO.......BRNO-BYSTRC

 
 

From: [...]
Sent: Friday, July 16, 2021 3:24 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Zdjęcia i odniesienia do tego co jest nad naszym niebie

 

Dzień Dobry szanowna FN

Postanowiłem napisać do was bo chciałem się odnieść do zdjęć jakie do Fundacji napływają.

Otóż mnie już nikt nie musi przekonywać że oni latają nam nad głowami bo dla mnie jest to jasne jak słońce.

W swoim archiwum posiadam kilkadziesiąt rzetelnych zdjęć i parę filmów na których jest UFO i wiecie co zrobiłem? 

Wywołałem parę zdjęć oraz parę kadrów z filmów i w zasadzie już tak nie trzaskam tych fotek bo tak naprawdę jakie to ma znaczenie, przecież jeżeli ktoś nie wierzy w UFO to i tak w to nie uwierzy a przecież my o tym wiemy.

Taki paradoks.

Dlatego zachęcam wszystkich tych którzy czują potrzebę aby wywołali parę fotek (oczywiście w granicach ekonomicznego rozsądku) a sami się przekonają że codzienne polowanie na UFO nie ma tak naprawdę znaczenia.

Oczywiście jeżeli ktoś wykonuję taką prace jak niektórzy załoganci z FN to chwała im za to.

Wykonane przez nich tysiące lub dziesiątki tysięcy zdjęć, poświęcenie ogromnej ilości czasu oraz ich bieżąca analiza nauczyła ich błyskawicznie odróżniać co może być UFO a co nie.

No i oczywiście są takie zdjęcia i warunki wykonania zdjęcia że są w 100% pewni że to UFO mimo tego że ludzkie oko niczego nie widziało.

I takich parę fotek pragnę przesłać do FN choć już były w serwisie publikowanie.

Serdeczne Pozdrawiam Kapitana, cały mostek oraz załogantów

Załogant [dane do wiad. FN]


 

From: [...]
Sent: Thursday, July 15, 2021 10:55 PM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Kolejny dzień obserwacji i kolejne zdjęcie

 

 Dobry wieczór Przesyłam kolejne zdjęcie wykonane 15 lipca o godz 20:37 w Wieruszowie koło Świdnicy -dolnośląskie .Na jednym zdjęciu widać obiekt lub nawet drugi ale bardzo słabo ,.Zdjęcia wykonuje bez powodu nic nie widać na gołym niebie ale jak przegląda się zdjęcia widać właśnie takie rzeczy.Na zdjęciu DSC 0511 Ciekawi mnie jasny obiekt ale nie wiem nie mam pewności czy może uchwyciłem samolot albo coś jasnego ale nie mam pewności co to może być? Pozdrawiam serdecznie [...]

 

From: [...]
Sent: Thursday, July 15, 2021 2:06 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: ISS

 

 

Witam serdecznie

załączone zdjęcie (Print Scrin) jest już dość stare z tego powodu, że nie mogłam go odnaleźć. Wreszcie  udało się! Przy stacji ISS pojawiły się jakieś obiekty, które mnie zaniepokoiły i zaciekawiły jednocześnie. Posiadacie Państwo ogromną wiedzę w takich tematach, więc jeśli to możliwe, bardzo proszę o komentarz.

Pozdrawiam

[...]
Dziękujemy za wszystkie nadsyłane zdjęcia. Bardzo trudno powiedzieć coś rozsądnego o fotografiach typu "Plamki/ciapki/kreseneczki/maluteńkie dzibuńki" itp. - to może być UFO jak najbardziej, ale fotografie nad którymi warto się pochylić wyglądają tak, jak prezentowane dzisiaj zdjęcie B. Meiera czy fotografia UFO z operacji KONTAKT.

Ostatnie zdjęcie ISS - jeśli nie są to elementy stacji (a tego wykluczyć nie można) to oczywiście zdjęcia są ciekawe, ale także tutaj należałoby zastanowić się, czy nie doszło do jakiegoś efektu optycznego. Pytanie tylko: jak robić analizę na podstawie screenów z filmu? Pozdrawiamy wszystkich czytelników.


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 21 lip 2021 19:05 | ocena: + 1

Luk23 | Załogant

https://unspiritualitypodcast.com/2020/11/14/the-billy-meier-ufo-hoax-exposed/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 22 lip 2021 17:42 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

@Luk23, dowody przeciwko Panu Meierowi nie przekonują mnie, jak na tamten czas lat 70 - dziesiątych to był najlepszy sprzęt i kamera do filmowania, filmy na kliszę, kamery na taśmy, nie należy porównywać nowszych zdjęć z teraz z zdjęciami z lat 70,80,90 to inna bajka. Jak łatwo mając świetny sprzęt fotograficzny i bardzo dobra rozdzielczość w tych czasach porównywać i krytykować innych, że wykonał takie zdjęcia i filmy,Meier nie kłamie, na tamtą chwilę robił zdjęcia jak może najlepiej z jedną ręką. Aktorka blondynka, była u Meiera i jej podobizna została bez jej wiedzy wykorzystana we fałszywych zdjęciach, na prawdziwych zdjęciach Meiera Semjase i Asket(to nie ona), sprawa została wyjaśniona. Meier jest zagorzałym przeciwnikiem jakichkolwiek religii, tępi wszystkie sekty, stworzył tylko swoją fundację i czerpie zyski z książek + renta, nie potrafi zarządzać pieniędzmi bo nie jest materialistą ma ciągle z tym problem, gdyby nie pomoc najbliższych mu ludzi. Jest jasnowidzem, przewiduje zdarzenia na przód, jest świetnym matematykiem, językoznawcą,wykonywał w swoim życiu mnóstwo zawodów. Jego małżeństwo się nie udało,a to jego osobista sprawa. Jego była żona wraz z dziećmi obserwowała obiekty które latały nad ich domem plejaran, a później po rozwodzie wszystkiego się wyparła. Jest wiele dowodów przemawiających za tym że Billy mówi prawdę, jego znajomi poddali się testowi na prawdomówność( wiarograf), przeszli je pomyślnie są jego świadkami. Gdyby fundacja Nautilus stosowała wiarograf wiele rzeczy i zjawisk zostałoby wyjaśnione.

Wt, 20 lip 2021 15:38 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

Edward Billy Meier to bardzo ciekawa postać, urodził się w 1937 roku, od 5 lat utrzymuje kontakty z Plejaranami, poświęcił całe swoje życie aby udowodnić ludziom że inni ludzie z innych światów odwiedzają nasza Ziemię. Napisał wiele książek, o swojej misji na Ziemi, prowadzi swoją fundację Figu. Medytuje nad utrzymaniem pokoju każdego dnia, jego wiedza pochodzi od ludzi którzy mieszkają w innym systemie planetarnym, którzy też martwią się naszym losem. Człowiek który stracił jedną rękę nie mógłby fałszować zdjęć, filmów, dźwięk tych obiektów jest nie do podrobienia. Po co miałby to robić?? Jak ten pan jest bardzo skromny i utrzymuje się ze skromnej renty. Ma bogate archiwum zdjęć tych statków kosmicznych dzięki wsparciu ludzi z Plejad, nikt takiego nie ma jak on. Jest jedyny w swoim rodzaju człowiekiem,indywidualnością która się już nie powtórzy, z dużą wiedzą.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 127


komentarze: +1 oglądane: 505x
#1553
PEŁNIA KSIĘŻYCA I... COŚ CIEKAWEGO - zdjęcie wykonane 23 lipca 2021

[fotografia przysłana na pokład okrętu Nautilus 23 lipca 2021]  Zdjęcie zrobione iPhonem 11 w czasie dzisiejszej pełni (23.07.2021). Te dziwne „obiekty” widoczne były tylko na zdjęciu. Chciałabym wiedzieć jak to zinterpretować.Pozdrawiam Wysłane...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 725x
#1552
DZIWNY OBIEKT UCHWYCONY NA GOOGLE MAPS - lipiec 2021

 W dniu śr., 21.07.2021 o 12:37  [...] Dzień dobry,  Piszę z ciekawości czy to może być NOL uchwycony przez kamerę Google Maps czy zlepek ptaków np? Gdybyście mieli chwilkę to proszę zajrzeć. W załączniku 2 screeny z telefonu.  -- ...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 1312x
#1551
IMPLANT WPROWADZONY W LUDZKIE CIAŁO PRZEZ OBCYCH Z UFO - Archiwum FN

Naszym "zdjęciem dnia" jest prawdopodobnie implant wprowadzony przez obce istoty z UFO, który szczęśliwie został wydobyty przez chirurga. Implant został zauważony przez świadka bezpośrednio po Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia z UFO. Zdjęcie pochodzi...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 820x
#1550
UFO NAD SAMOLOTEM LĄDUJĄCYM NA LOTNISKU W RADAWCU - 18 kwietnia 2021

Obiekt UFO nad Radawcem. Zdjęcie z Fb Aeroklub Lubelski Sekcja Modelarska RadawiecRC z dn. 18 kwietnia. Nasz kolega z Poznania wykonał z powietrza zdjęcia kręgu zbożowego, który w lipcu został znaleziony w okolicach Wrześni. Poniżej publikacja...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 1193x
#1549
ZAGADKOWY OBIEKT UFO NAD ARIZONĄ - obserwacja 1 lipca 2021

 Obiekt został zauważony 1 lipca 2021. Był potężny, przemieszczał się tuż pod warstwą chmur. Kilku świadków zrobiło zdjęcia, a także nagrało filmy. Jedno z tych zdjęć to nasze dzisiejsze "zdjęcie dnia"./poniżej opis/Mama i córka były zachwycone ...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 913x
#1548
UFO NAD OXFORDEM (Wielka Brytania) - 18 lipca 2021

Każdego dnia dostajemy wiele takich zdjęć - ich autorzy po uważnym obejrzeniu fotografii w domu na ekranie komputera dostrzegają coś, co przypomina dysk, kulę itp. Oto przykład - zdjęcie wykonane 18 lipca 2021 w słynnym brytyjskim Oxfordzie. From...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 1165x
#1547
UFO W KSZTAŁCIE KULI PRZESUWAJĄCE SIĘ PO NIEBIE - 11 lipca 2021, godz. 15.00

[...]  dobry wieczór Podsyłam do Was zdjęcie jakiegoś obiektu,który sfotografowałam 11 lipca ok.godz.15 z tarasu domku na naszej działce (woj.warm.-mazur.) .Siedziałm na tarasie po obiedzie i patrzyłam w ciekawie układajace się chmury,gdy zobaczyłam...

czytaj dalej


komentarze: 3 oglądane: 3409x
#1546
STATEK PROMIENNY PLEJADIAN - autor Billy Eduard Meier, 1975

Jedno z najsłynniejszych zdjęć UFO w historii - autorem jest szwajcarski łącznik Eduard Billy Meier. Jego zdaniem przedstawia statek promienny Plejadian. To nasze dzisiejsze zdjęcie dnia.Więcej o tej fotografii jest na filmie, który prezentujemy poniżej...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 1329x
#1545
OBIEKTY TYPU RODS W JASKINI - FN 2021

 Dawno nie prezentowaliśmy obiektów typu "rods" (od ang. "pałeczki"). Jest ku temu dobra okazja - na skrzynkę FN przyszła właśnie seria zdjęć wykonanych w jaskini, na których widać te obiekty. Jedno z takich zdjęć to nasze dzisiejsze "zdjęcie dnia...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 1429x
#1544
UFO, KTOREGO NIE WIDAĆ... CHOĆ JEST! - FN 2021

 Zdjęcie jest bardzo dobrej jakości. Przedstawia zwykły, wakacyjny obrazek z jeziorem i łabędziami, gdzie niebo jest idealnie czyste. A jednak... jest na nim obiekt, który nawet ma dyskoidalny kształt. Cały czas twierdzimy, że słynna jasnowidząca...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 1346x
#1543
DEVON (WIELKA BRYTANIA) - 5 lipca 2021

Student z Devon zrobił zdjęcie UFO, które jak opisywał "zawisło" nad morzem. Jego zdaniem UFO było widoczne tylko przez 10 sekund, po czym zniknęło w ułamku sekundy. Zdjęcie zostało wykonane przez szybę - autor tłumaczy, że był zaskoczony całą sytuacją...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 1344x
#1542
KULA 'ORB' TYLKO NA JEDNYM ZDJĘCIU Z 20-stu - FN 2021

To 'klasyczne' zdjęciu kuli typu 'orb', które wykonała nasza czytelniczka. Dostaliśmy je na pocztę 4-tego lipca 2021 i jest ciekawe z wielu powodów, ale jednym z nich jest opis dołączony do zdjęcia. Jest to jedno z 20 zdjęć wykonanych w tamtym momencie...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 127
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 127

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

5 sierpnia 2021 : [...]  Już nie 26,6, a nawet 28 stopni Celsjusza - tyle wynosi nowy rekord temperatury Morza Bałtyckiego. Jeszcze kilka lat temu wartości osiągały nie więcej niż 24 stopnie. Dziś na urządzeniach pomiarowych brakuje skali. - Niestety, sami te idealne dla sinic warunki stworzyliśmy. Bardzo szkodzimy morzu - powiedział profesor z Instytutu Oceanologii PAN. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 01:05 | Olecko, 04.08.2021 - dziś -04.08.2021-pierwszy raz udało mi się zobaczyć obiekt osobiście :) Przelatywał w tempie spacerowym nad Oleckiem w kierunku południowym o godz. 20.00. No i mój syn zobaczył obiekt na własne oczy, z czego bardzo się cieszę, on robił zdjęcia.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

NAUKOWIEC Z HARVARDU - NASZ UNIWERSYTET ZAJĄŁ SIĘ TYM TEMATEM NA POWAŻNIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.