Dziś jest:
Piątek, 30 września 2022

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 137


#1546 STATEK PROMIENNY PLEJADIAN - autor Billy Eduard Meier, 1975

komentarze: 3 oglądane: 24430x

Jedno z najsłynniejszych zdjęć UFO w historii - autorem jest szwajcarski łącznik Eduard Billy Meier. Jego zdaniem przedstawia statek promienny Plejadian. To nasze dzisiejsze zdjęcie dnia.Więcej o tej fotografii jest na filmie, który prezentujemy poniżej.

 

Każdego dnia dostajemy fotografie od naszych czytelników, na których zauważyli oni intrygujące plamki, kreski, ciapki itp. Jak już kiedyś pisaliśmy nie poświęcamy tym zdjęciom uwagi (w odróżnieniu od np. fotografii Billego Meiera prezentowanej powyżej), a jedynie odnotowujemy. Poniżej kolejne przykłady z naszej poczty - na początek Czechy.

From: [...]
Sent: Saturday, July 17, 2021 10:41 AM
To: NAUTILUS@NAUTILUS.ORG.PL
Subject: PŘEHLÍDKA TYPŮ UFO NAD BRNO-BYSTRC

 

Dobrý den Nautile!

Jen tak pro radost posílám snímky " mimozemské kontroly ", u nás nad baráky.

Zdraví Brno-Bystrc.
Poniżej powiększenia fragmentów zdjęć.


 

From: [...]
Sent: Saturday, July 17, 2021 11:41 AM
To: NAUTILUS@NAUTILUS.ORG.PL
Subject: VYČIŠTĚNÝ SNÍMEK TYPŮ UFO.......BRNO-BYSTRC

 
 

From: [...]
Sent: Friday, July 16, 2021 3:24 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Zdjęcia i odniesienia do tego co jest nad naszym niebie

 

Dzień Dobry szanowna FN

Postanowiłem napisać do was bo chciałem się odnieść do zdjęć jakie do Fundacji napływają.

Otóż mnie już nikt nie musi przekonywać że oni latają nam nad głowami bo dla mnie jest to jasne jak słońce.

W swoim archiwum posiadam kilkadziesiąt rzetelnych zdjęć i parę filmów na których jest UFO i wiecie co zrobiłem? 

Wywołałem parę zdjęć oraz parę kadrów z filmów i w zasadzie już tak nie trzaskam tych fotek bo tak naprawdę jakie to ma znaczenie, przecież jeżeli ktoś nie wierzy w UFO to i tak w to nie uwierzy a przecież my o tym wiemy.

Taki paradoks.

Dlatego zachęcam wszystkich tych którzy czują potrzebę aby wywołali parę fotek (oczywiście w granicach ekonomicznego rozsądku) a sami się przekonają że codzienne polowanie na UFO nie ma tak naprawdę znaczenia.

Oczywiście jeżeli ktoś wykonuję taką prace jak niektórzy załoganci z FN to chwała im za to.

Wykonane przez nich tysiące lub dziesiątki tysięcy zdjęć, poświęcenie ogromnej ilości czasu oraz ich bieżąca analiza nauczyła ich błyskawicznie odróżniać co może być UFO a co nie.

No i oczywiście są takie zdjęcia i warunki wykonania zdjęcia że są w 100% pewni że to UFO mimo tego że ludzkie oko niczego nie widziało.

I takich parę fotek pragnę przesłać do FN choć już były w serwisie publikowanie.

Serdeczne Pozdrawiam Kapitana, cały mostek oraz załogantów

Załogant [dane do wiad. FN]


 

From: [...]
Sent: Thursday, July 15, 2021 10:55 PM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Kolejny dzień obserwacji i kolejne zdjęcie

 

 Dobry wieczór Przesyłam kolejne zdjęcie wykonane 15 lipca o godz 20:37 w Wieruszowie koło Świdnicy -dolnośląskie .Na jednym zdjęciu widać obiekt lub nawet drugi ale bardzo słabo ,.Zdjęcia wykonuje bez powodu nic nie widać na gołym niebie ale jak przegląda się zdjęcia widać właśnie takie rzeczy.Na zdjęciu DSC 0511 Ciekawi mnie jasny obiekt ale nie wiem nie mam pewności czy może uchwyciłem samolot albo coś jasnego ale nie mam pewności co to może być? Pozdrawiam serdecznie [...]

 

From: [...]
Sent: Thursday, July 15, 2021 2:06 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: ISS

 

 

Witam serdecznie

załączone zdjęcie (Print Scrin) jest już dość stare z tego powodu, że nie mogłam go odnaleźć. Wreszcie  udało się! Przy stacji ISS pojawiły się jakieś obiekty, które mnie zaniepokoiły i zaciekawiły jednocześnie. Posiadacie Państwo ogromną wiedzę w takich tematach, więc jeśli to możliwe, bardzo proszę o komentarz.

Pozdrawiam

[...]
Dziękujemy za wszystkie nadsyłane zdjęcia. Bardzo trudno powiedzieć coś rozsądnego o fotografiach typu "Plamki/ciapki/kreseneczki/maluteńkie dzibuńki" itp. - to może być UFO jak najbardziej, ale fotografie nad którymi warto się pochylić wyglądają tak, jak prezentowane dzisiaj zdjęcie B. Meiera czy fotografia UFO z operacji KONTAKT.

Ostatnie zdjęcie ISS - jeśli nie są to elementy stacji (a tego wykluczyć nie można) to oczywiście zdjęcia są ciekawe, ale także tutaj należałoby zastanowić się, czy nie doszło do jakiegoś efektu optycznego. Pytanie tylko: jak robić analizę na podstawie screenów z filmu? Pozdrawiamy wszystkich czytelników.


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 21 lip 2021 19:05 | ocena: + 1

Luk23 | Załogant

https://unspiritualitypodcast.com/2020/11/14/the-billy-meier-ufo-hoax-exposed/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 22 lip 2021 17:42 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

@Luk23, dowody przeciwko Panu Meierowi nie przekonują mnie, jak na tamten czas lat 70 - dziesiątych to był najlepszy sprzęt i kamera do filmowania, filmy na kliszę, kamery na taśmy, nie należy porównywać nowszych zdjęć z teraz z zdjęciami z lat 70,80,90 to inna bajka. Jak łatwo mając świetny sprzęt fotograficzny i bardzo dobra rozdzielczość w tych czasach porównywać i krytykować innych, że wykonał takie zdjęcia i filmy,Meier nie kłamie, na tamtą chwilę robił zdjęcia jak może najlepiej z jedną ręką. Aktorka blondynka, była u Meiera i jej podobizna została bez jej wiedzy wykorzystana we fałszywych zdjęciach, na prawdziwych zdjęciach Meiera Semjase i Asket(to nie ona), sprawa została wyjaśniona. Meier jest zagorzałym przeciwnikiem jakichkolwiek religii, tępi wszystkie sekty, stworzył tylko swoją fundację i czerpie zyski z książek + renta, nie potrafi zarządzać pieniędzmi bo nie jest materialistą ma ciągle z tym problem, gdyby nie pomoc najbliższych mu ludzi. Jest jasnowidzem, przewiduje zdarzenia na przód, jest świetnym matematykiem, językoznawcą,wykonywał w swoim życiu mnóstwo zawodów. Jego małżeństwo się nie udało,a to jego osobista sprawa. Jego była żona wraz z dziećmi obserwowała obiekty które latały nad ich domem plejaran, a później po rozwodzie wszystkiego się wyparła. Jest wiele dowodów przemawiających za tym że Billy mówi prawdę, jego znajomi poddali się testowi na prawdomówność( wiarograf), przeszli je pomyślnie są jego świadkami. Gdyby fundacja Nautilus stosowała wiarograf wiele rzeczy i zjawisk zostałoby wyjaśnione.

Wt, 20 lip 2021 15:38 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

Edward Billy Meier to bardzo ciekawa postać, urodził się w 1937 roku, od 5 lat utrzymuje kontakty z Plejaranami, poświęcił całe swoje życie aby udowodnić ludziom że inni ludzie z innych światów odwiedzają nasza Ziemię. Napisał wiele książek, o swojej misji na Ziemi, prowadzi swoją fundację Figu. Medytuje nad utrzymaniem pokoju każdego dnia, jego wiedza pochodzi od ludzi którzy mieszkają w innym systemie planetarnym, którzy też martwią się naszym losem. Człowiek który stracił jedną rękę nie mógłby fałszować zdjęć, filmów, dźwięk tych obiektów jest nie do podrobienia. Po co miałby to robić?? Jak ten pan jest bardzo skromny i utrzymuje się ze skromnej renty. Ma bogate archiwum zdjęć tych statków kosmicznych dzięki wsparciu ludzi z Plejad, nikt takiego nie ma jak on. Jest jedyny w swoim rodzaju człowiekiem,indywidualnością która się już nie powtórzy, z dużą wiedzą.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 137


komentarze: 1 oglądane: 1990x
#1670
Ciekawe zdjęcie nieba (wrzesień 2022, Poznań)

Fotografia trafiła do projektu "Atlas Chmur". Czasami czytelnicy dostrzegają w układzie chmur znajome kształty. Tak było w tym przypadku. I jeszcze ciekawostka z naszej pocztyChand Baori – studnia w wiosce Abhaneri, znajdującej się 95 km od Jaipuru...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 993x
#1669
Ciekawy obiekt na zdjęciu obok krzyża

 Zdjęcie wykonał nasz czytelnik. Obiekt jest widoczny tylko na jednym z trzech zdjęć wykonanych jedno po drugim.

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 7220x
#1668
Obiekt na drodze z Koszalina do Kołobrzegu nad drogą S6

 Zdjęcie zostało wykonane 18 maja 2022. Obiekt oczywiście można uznać za balon, ale jego kształt wygląda intrygująco.From: Sent: Saturday, May 21, 2022 9:23 PM To: [...] Subject: spotkanie Witam , jadąc z Koszalina do Kołobrzegu gdzie mieszkam...

czytaj dalej


komentarze: 8 oglądane: 7607x
#1667
UFO NAD EMILCINEM - niezwykły obiekt na niebie na monitoringu z Emilcina, 18 maja 2022

 Obiekt jest widoczny przez dłuższy czas nad lasem. Wyraźnie się obraca, ma jakąś formę i nie wygląda na drona. Poniżej opis.From: [...]Sent: Wednesday, May 18, 2022 2:44 PMTo: FNSubject: obiekt na monitoringuDzień dobry, od wczoraj co jakis czas...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 5193x
#1666
Biały punkt na niebie - 9 maja 2022

[e-mail z 9 maja 2022] Witam, Miałem dziwną obserwację obiektu, którego w żaden sposób nie mogłem sklasyfikować. Mam pewną wiedzę o maszynach stworzonych przez człowieka z zwłaszcza prawdopodobnego do obserwacji w Polsce, ale nie mogę tego czegoś w żaden...

czytaj dalej


komentarze: 7 oglądane: 7175x
#1665
Dziwne zdjęcie w focie w Nysie

[...] Dzień dobry, Jakiś czas temu zwiedzałam fort II w Nysie. W jednym z podziemnych korytarzy natknęłam się na borsuka. Nie chciałam go niepokoić, więc zaczęłam się cofać, ale bardzo chciałam mu zrobić zdjęcie. Kilkakrotnie robiłam zdjęcia bez lampy...

czytaj dalej


komentarze: 3 oglądane: 5534x
#1664
CIEKAWY EFEKT WIDOCZNY NA OBRAZIE MONITORINGU W EMILCINIE

[...] Dzień dobry. Przesyłam filmik z kamerki online z Emilcina, takie coś udało mi się nagrać 2 maja, trwało to kilka sekund. Niesamowicie to wyglądało jak w jednej chwili kuleczki zaczęły świecić a potem jakby zgasły. Pozdrawiam serdecznie Jonasz12Poniżej...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 5109x
#1663
BALON CZY UFO? 30 kwietnia 2022

 Obiekt miał kształt pionowej kreski. Czy to mógł być balon? Oczywiście, że tak, ale UFO naprawdę tak też potrafi wyglądać. Data wykonania zdjęć 30 kwietnia 2022.From: [...] Sent: Saturday, April 30, 2022 10:16 PM To: FN Subject: 5 fotografii - ...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 6994x
#1662
RODS NAD BLOKAMI

 W naszym okienku "ZDJĘCIE DNIA" dawno nie było obiektu typu "RODS". Jest okazja, żeby to zmienić... to nasze dzisiejsze "zdjęcie dnia".Zdjęcie zostało wykonane w Płocku. Poniżej oryginalne zdjęcia. Obiekt Rods jest tylko na jednym zdjęciu.Z poczty...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 5464x
#1661
KULKI POJAWIAŁY SIĘ I ZNIKAŁY... NIEZWYKŁA MANIFESTACJA NAD BRUKSELĄ

 Nasz czytelnik przysłał nam trzy filmy nagrane telefonem komórkowym pokazujące dziwne zjawisko nad Brukselą. Screen z jednego z tych filmów to nasze dzisiejsze "Zdjęcie Dnia".  From: [...] Sent: Tuesday, April 26, 2022 4:42 PM To: Fundacja...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 6233x
#1660
Ufo nad Gnieznem - 31 lipca 2021

 Czytelnik nagrał bardzo krótki film pokazujący przelot obiektu na tle nieba.From:  [...]Sent: Monday, April 25, 2022 1:46 PMTo: FNSubject: ufo Gnieznomateriał nagrany w Gnieźnie 31.07.2021 o godzinie 12:20:28camera canon sx60hs zoom 30xNagranie...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 5282x
#1659
PIESEK I JASNA SMUGA

[...]  Dzień dobry, już od jakiegoś czasu zbieram się, by przesłać Wam zdjęcia, które od czasu do czasu robię w swoim domu. Jestem tarocistką, wszystko co nieznane jest dla mnie fascynujące. Od kilku lat szczególnie interesuje mnie temat tego co...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 137
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 137

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[FN 24] Witam Państwa, kontaktuje się z państwem z pytaniem czy wśród państwa czytelników nadchodzą listy z opisem snów o katastrofie. Mieszkam w Manchesterze w UK , od kilku dni mam powtarzający się sen dotyczący zbliżającej się katastrofy w UK. Wygląda to dziwnie. W pierwszym śnie jestem na autostradzie , stoimy w dużym korku,nagle wszystkie samochody przestają pracować, wyłąnczają się silniki na skutek jakiegoś wybuchu. Patrzę wraz z innymi kierowcami co się dzieje. Widzimy coś jak wybuch ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.