Dziś jest:
Środa, 10 grudnia 2025

Życie niemal na pewno ma sens.
/A. Einstein/

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

#477 NIEZWYKŁA SMUGA PRZY PIŁUJĄCYCH KONARY - FN 2015

komentarze: brak oglądane: 11935x

Zdjęcie zostało przysłane na pokład okrętu Nautilus z następującym opisem:

Chciałbym poprosić Załogę o ocenę wyjątkowego zdjęcia, które przesyłam w załączeniu. Zdjęcie wykonałem dawno temu, w latach 70-tych ubiegłego wieku, aparatem anologowym Zenith, jako slajd na kliszy ORWO. Posiadam oryginalny pozytyw, który teraz zeskanowałem. Zdjęcie jest zrobione bez lampy błyskowej w słoneczny dzień po południu, w miejscowości ok. 60 km na południowy-wschód od Warszawy. Przedstawia dwóch ludzi piłujących konar drzewa. Chodzi mi o Waszą ocenę smug światła widocznych na zdjęciu. Co one przedstawiają, a raczej czego mogą być wynikiem ??? Gwarantuję, że zdjęcie (skan kliszy pozytywowej) jest na sto procent oryginalne, nie przerabiane w żaden sposób. Warto przy oglądaniu pobawić się trochę dowolnym programem edytującym zdjęcia, powiększając, zmieniając kontrast i nasycenie barw. Według mnie nie można tu mówić o błędzie na kliszy, gdyż ani poprzedni ani następny slajd żadnych błędów nie wykazywał, zresztą błąd w takim kształcie jak ta widoczna smuga światła i jej zakończenie jest nie do pomyślenia. Refleks od słońca nie wchodzi w rachubę, ponieważ w momencie robienia zdjęcia słońce znajdowało się za plecami fotografującego.
Jeszcze jedna uwaga : kierunek smugi światła jest dokładnie północ-południe. Czas naświetlania pozytywu : 1/125 s jak wszystkie zdjęcia robione przeze mnie wtedy przy ładnej pogodzie na filmie o czułości 100 ASA, czyli chyba 21 DIN jak dobrze pamiętam.
Zdjęcie i moje dane kontaktowe proszę wyłącznie do wiadomości Nautilusa.
Będę się bardzo cieszyć z odpowiedzi (oceny) przesłanego zdjęcia.
 
Pozdrawiam serdecznie
Wojciech [nazwisko do wiad. FN]
Warszawa

 

Dlaczego to zdjęcie trzeba uznać za ciekawe? Powodem jest barwa owej smugi. Posiadając dziesiątki tysięcy smug, które "wyszły komuś na zdjęciach" mamy potężny materiał porównawczy. Ta barwa jest szczególna i znamy ją z bardzo silnej energii duchowej, która czasami objawia się na fotografiach wykonanych w aśramach czy na przykład na kręgach kamiennych w Polsce.

 

 

 

Także w miejscach kultu religijnego ta energia czasami się pojawia.

 

 

W przypadku zdjęcia przysłanego przez naszego czytelnika należałoby ustalić, jakie były losy tych dwóch mężczyzn ścinających konary. Ta energia bowiem nie pojawia się przypadkowo.



* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Strona 67 / 78


komentarze: brak
oglądane: 14177x

#160

UFO nad Tatrami – wrzesień, 2009

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14111x

#159

Dwa obiekty UFO nad blokami - kwiecień 2010

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13783x

#158

Tajemniczy otwór w ziemi - Austria, 2012.

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14246x

#157

Cząsteczka Clary Lazen.

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13845x

#156

Zadziwiające kamienie na cmentarzysku Gotów.

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14151x

#155

Kula - 21.02.2012

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13980x

#154

UFO nad Skalnatym Plesem (Słowacja, 2006).

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13582x

#153

Zdjęcie z wakacji, Inwałd lipiec 2011

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14203x

#152

UFO nad Szybowiskiem Bezmiechowa w Bieszczadach.

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 13729x

#151

Zdjęcie z miejsca katastrofy kolejowej pod Szczekocinami

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 12929x

#150

Zdjęcie z akcji ratowniczej pod Szczekocinami

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14982x

#149

Uderzenie pioruna w figurę Chrystusa.

czytaj dalej

STRONA
1 50 64 65 66 67 68 69 70 78
Strona 67 / 78

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy w książce Misja jest ukryty kod? Jedna z internautek twierdzi, że tak. Przekaz odczytany w ten sposób jest poruszający i nie jest na pewno przypadkiem. Rzecz jest fascynująca - szczegóły wkrótce.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 24 lip 2025 08:46 | 22 lipca 2025: Dwóch mężczyzn w miejscowości Giby (wieś o charakterze letniskowym w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie sejneńskim) widziało przelot trzech jasno świecących obiektów, które tworzyły na niebie formację trójkąta. Obiekty poruszały się bardzo szybko, świadkowie wykluczają drony. Przelot był w całkowitej ciszy. Dwóch z nich zarejestrowało przelot telefonami komórkowymi. [...]

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

To może być statek obcych. Co naprawdę leci przez Układ Słoneczny?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.