Dziś jest:
Czwartek, 22 stycznia 2026
Przylatują do nas i obserwują nas. Rozmawiałem z setkami wiarygodnych ludzi, którzy mieli z NIMI kontakt. Dysponują techniką nie do objęcia ludzkim umysłem, ale ona ich nie interesuje. ICH interesuje tylko i wyłącznie duchowość. Dziwią się, że ludzie pytają o jakiś napęd czy statek... dla NICH są to rzeczy trzeciorzędne.
/Budd Hopkins, amerykański badacz UFO 1931 – zm. 2011/
Zachowany w kajucie.
Dodaj do interesującychCzy to może być naturalne przebarwienie w chmurach? Oczywiście, że tak. Czy można założyć, że było to "coś więcej"? Tego wykluczyć także nie można. Oto treść e-maila do FN:
From: [dane do wiad. FN]
Sent: Tuesday, September 5, 2017 9:52 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjecia czegos w chmurach.
Witam.
Wysylam państwu dwa zdjęcia mojego autorstwa czegos niezwyklego w chmurach.Czy to oblok,czy może jakis obiekt typu balon?(to cos wyraznie odbija sie w tafli jeziora)....ocene pozostawiam fachowcom.
Zdjecie wykonane w Niemczech.Duisburg 31.08.2017
Pierwsze zdjecie oryginalny format,drugie powiekszonym fragmentem zdjęcia pierwszego.
Pozdrawiam.
Poniżej przysłana fotografia.



Na koniec jeszcze ciekawostka nadesłana przez czytelnika serwisu w temacie "chmury".
Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Dziennik Pokładowy
FILM FN
'Po śmierci' - film z 2023 roku
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie