Dziś jest:
Niedziela, 29 maja 2022

Komentarze: 52
Wyświetleń: 19433x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 15 luty 2014 09:34   
Autor: FN, źródło: LIVEINFO.TV    

CUD PŁACZĄCEJ FIGURKI W IZRAELU

Rodzina mieszkają na północy Izraela zauważyła zdumiewające zjawisko związane z figurką Matki Boskiej, którą kupili w ub. roku.

- Moja żona podeszła do figurki i zauważyła, że jest cała pokryta oleistą substancją - mówi Osama Khoury, w którego domu znajduje się figura. - Była wystraszona. Zawołała sąsiadkę i powiedziała jej, żeby zobaczyła to, co ona widziała. Sąsiadka przyszła i zobaczyła, że to był prawdziwy olej. Złapała moją żonę za ręce i powiedziała jej, żeby się nie bała, bo to błogosławieństwo spadło na jej dom. Kazała jej opowiedzieć o tym ludziom - dodaje.

- W nocy, kiedy byłam sama, poczułam, że ona chciała mi coś powiedzieć. Miałam taką dziwną potrzebę pomodlenia się. Nigdy wcześniej się nie modliłam - relacjonuje Osama Khoury. - Upadłam na kolana i zaczęłam odmawiać modlitwę. Każdy, kto się modli, mówi w modlitwie to, co czuje. Zaczęłam rozmawiać z Matką Bożą, błogosławić Jej imię, aż nagle ukazała mi się. Jej dłonie były otwarte. Wystraszyłam się i uciekłam do pokoju. Wtedy ona zbliżyła swoje ręce i powiedziała, żebym się nie bała. Powiedziała: "Jestem z tobą, jestem przy twoim boku". Poczułam wtedy coś dziwnego, jakby ona przeniknęła moje ciało, jakbym była inną osobą. Nagle poczułam się silniejsza - kończy.

W sieci znaleźliśmy materiał wideo pokazujący tę figurkę:

 

 

W tzw. "poważnych mediach" zjawisko tzw. płaczących figurek jest powszechnie wyśmiewane. Wyjaśnienia najczęściej padają dwa. Pierwsze, że „zwykłe, banalne zjawisko wyciekania substancji oleistej (?!) z plastiku” jest brane przez naiwnych za cud. Ot, wszyscy wiedzą – jak jest jakiś plastik, metal czy gips, to z niego po pewnym czasie cieknie. A jeśli nawet nikt nie widział na oczy takiego wycieku, to… dla ludzi wyjaśniających w ten sposób wszystko nie ma to znaczenia. Z lubością powtarzają frazy o „zwykłym zjawisku, z którego robi się nie wiadomo co”. Drugie wyjaśnienie jest o wiele zabawniejsze. Tym razem mówi się, że wszystko to „układziocha”, system rurek, sprytni właściciele figurki, którzy ukradkiem polewają figurkę za pomocą strzykawek z olejem, aby „zdobyć sławę i zarobić pieniądze”.

Prawda jednak jest o wiele bardziej skomplikowana. Po pierwsze owa sława jest przeważnie jedynie ośmieszeniem się i narażeniem na niewybredne żarty zawistnych sąsiadów. Pieniądze? Media nigdy nic nie płacą, a ludzie także nie są skorzy do datków za wejście z butami do czyjegoś domu. Oba wielkie powody wielkiego oszustwa są tak naprawdę idiotycznymi mitami, które ktoś gdzieś kiedyś powiedział i zafunkcjonowały jak powtarzana przy każdej okazji mantra o „kasie i sławie”. A więc – żadna „kasa” i żadna „sława”, a jedynie drwiny, kłopoty i niepewność, co dalej.

W Polsce kilka razy doszło do takiego wydarzenia i naprawdę trudno było znaleźć racjonalne wyjaśnienie. Witek Sebastyński miał okazję widzieć w Niżankowicach na Ukrainie na własne oczy moment, kiedy z oczy figurki wykonanej z gipsu ciekła oleista substancja, którą nawet zebrał do próbówki. O wszelkich „ukrytych rurkach” nawet nie ma sensu mówić, bo według Witka tego typu teorie to stek bzdur. Płyn był słony i przypominał łzy.

Jeśli zjawisko jest prawdziwe, to pojawia się szereg pytań. Czy to jest jakiś znak? A jeśli tak, to dla kogo? Tej konkretnej rodziny? Zbiorowości zamieszkującej dany teren? Ludzkości?!

 

Na stronie głównej serwisu jest nowa ECHO-SONDA z pytanie: czym jest fenomen Płaczących Figurek? Oszustwo, zwykłe zjawisko czy... coś więcej?

KLIKNIJ NA LINK, ABY ZOBACZYĆ WYNIKI ECHO-SONDY

Na koniec dwa słowa o Krzysztofie Jackowskim.

Czytelnik serwisu FN p. Jerzy przysłał skan wywiadu z jasnowidzem, który ukazał się w kieleckiej gazecie „Echo Dnia”.

 

 http://imageshack.com/a/img691/9624/lunb.jpg

Komentarze: 52
Wyświetleń: 19433x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 15 luty 2014 09:34   
Autor: FN, źródło: LIVEINFO.TV    


Komentarze (52)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6

Pon, 24 luty 2014 00:08 | brak oceny

katolik | Gość

Gdyby nie Bóg i jego miłosierdzie ograniczony ćwierćinteligencie -tak o tobie mówię Dziadzie Jagu,wówczas niemiałbyś szasy na tworzenie pustych komentarzy gdyż nie istniałbyś!Dotarło czy może łopatologicznie mam to wytłumaczyć?Chesz specjalnego traktowania?-Wpierw poczytaj Biblię a ja Cię przepytam!

Nie, 23 luty 2014 20:49 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Żeby nie nauka katolicki półgłówku i oszołomie *(trudno to inaczej nazwać!!) to 1- zdechłbyś koło2-ego roku życia na dyfteryt czy inną zarazę, 2- śpiewał byś Tadeusza pod kościołem, gdybyś jakimś cudem przeżył, a nie używał internetu! Boże! Czy nie dość Ci normalnych ludzi?(*to nie do Ciebie Jedi!)

Nie, 23 luty 2014 20:41 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Szanowny Jedi.. Czasem zdarzają Ci się chwile przytomności, i zaczynasz pisać z sensem. I wtedy Cię lubię. Ja ateista?! Po prostu nie widzę powodu aby wierzyć w Żydowskie bajki! Czy ja biedny neguję istnienie Boga?! Jako racjonalista nie mogę tego zrobić!!

Nie, 23 luty 2014 14:22 | brak oceny

katolik | Gość

Dziadzie_J,twoja nedzna nauka to religia kalkulatora,która wielu zwiodła.S.Hawking nie znalazł w równaniach Boga,więc wolał wyrzucić go z serca!Jest to przykład odejścia od Boga w stronę nauki,która jest zbyt śmieszna by zbadać świat duchowy!Kluczem do prawdy jest Biblia a nie kalkulator i równania!

Nie, 23 luty 2014 14:18 | brak oceny

katolik | Gość

Bebe jest tak nędzny,iż ograniczę się do pouczeń większego poganina -Dziada_J,który cześć oddaje kalkulatorowi,którym de facto nie znalazł potwierdzenia na istnienie Boga.Zamiast do podręczn.Fizyki -weź naiwna istoto Biblię i poczytaj od A do Z bo tam jest droka prowadząca do Boga i jego królestwa!

Nie, 23 luty 2014 14:14 | brak oceny

katolik | Gość

Wasza nauka Bebe i Dziadzie Jagu to 'religia kalkulatora' -cześć oddana rozumowi zwiedzonemu przez lucyfera,poprzez zwrócenie się w stronę aksjomatu.Płaczcie naiwni nad sobą i bijąc się w pierś -oddajcie pokłon Jezusowi, który jest Królem!Nie zakneblujecie mi ust!Wasze słowa to podszepty diabła!

Sob, 22 luty 2014 22:11 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',WIERZĄC w cokolwiek bez żadnego dowodu czy nawet teorii ateista jest najbardziej zaciekłym oraz ZDESPEROWANYM(!)typem FUNDAMENTALISTY,jaki można sobie wyobrazić.Każdy inny fanatyk religijny posiada jakąś wiedzę,ateista nie posiada dosłownie niczego,na czym mógłby się oprzeć!

Sob, 22 luty 2014 22:01 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',nawet najmniej wyszkolony czy obeznany z BIBLIĄ Chrześcijanin góruje nad takim,,Dziadem Jagiem''i całą resztą świata ateistów!Świat nie może zamknąć ust Chrześcijanom i z tego powodu na każdym forum pojawiają się KOKTAJLE ateistów i satanistów w celu ośmieszania Chrześcijan.

Sob, 22 luty 2014 21:51 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',na Twoim przykładzie i takich jak Ty ateistów-materialistów dobitnie widać,że trzeba być osobą znacznie bardziej RELIGIJNĄ(!)aby być ateistą aniżeli Chrześcijaninem,ponieważ bycie Chrześcijaninem jest oparte na rzetelnej WIEDZY,która pochodzi z niezwykle wiarygodnego żródła.

Sob, 22 luty 2014 21:39 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',aj waj,Ty naprawdę myślisz,że jak napiszesz:,,jak mi dadzą trochę tej diabelskiej gotówki!''...to znaczy,że nie masz z nimi nic wspólnego i nie jesteś tym AGENTEM...?!Dlatego,że tak napisałeś...?!NAIWNY...pomijam mnie,ale myślisz,że inni uwierzą Ci,,na słowo honoru''...?!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.