Dziś jest:
Piątek, 19 stycznia 2018

Cały czas, kiedy astronauci byli w przestrzeni kosmicznej, nigdy nie byli sami. Tam była stała obserwacja prowadzona przez obiekty UFO.
/Scott Carpenter - amerykański astronauta, uczestnik programu Merkury/

Komentarze: 12
Wyświetleń: 5213x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 16 gru 2017 11:40   
Autor: FN, źródło: http://www.dailymail.co.uk   

SAMOZAPŁON CZŁOWIEKA W LONDYNIE

Wszystko wydarzyło się na oczach przerażonych świadków 21 września 2017 – było kilka minut po 13.00, kiedy 70-letni emeryt z Irlandii Północnej John Nolan nagle stanął w płomieniach, idąc ulicą Orchard Place w północnym Londynie, niedaleko stadionu piłkarskiego White Hart Lane Tottenham Hotspur.


Próbowano ugasić ogień, ale było to bardzo trudne. Z oparzeniami ponad 60 procent ciała John Nolan trafił do szpitala, gdzie następnie zmarł. Londyńskie media dotarły do rodziny tego człowieka oraz jego sąsiadów.


Okazuje się, że był to bardzo spokojny człowiek, który nigdy nie miał myśli samobójczych. Był to emerytowany pracownik budowlany z hrabstwa Mayo w Irlandii. Po tym, jak wezwane na miejsce służby ugasiły ogień mężczyzna został przewieziony do szpitala Broomfield Hospital w Chelmsford w hrabstwie Essex, ale zmarł następnego dnia. Jego ciało było spalone w 65 procentach. Specjaliści z londyńskiej Straży Pożarnej nie byli w stanie znaleźć niczego na miejscu zdarzenia, co mogłoby spowodować zapalenie się tego człowieka.

Poszukiwani są świadkowie, którzy być może widzieli, co John Nolan robił wcześniej, ale już wiadomo, że nie oblał się żadnymi łatwopalnymi płynami – po prostu nagle zaczął płonąć.

"Żadna relacja świadków nie sugeruje, że w czasie pożaru kontaktował się z inną osobą" – powiedział oficer policji Damien Ait-Amer. Mieszkał kilka ulic od miejsca, w którym zmarł w Tottenham.

 

Zjawisko tajemniczego samozapłonu ludzi jest faktem bezspornym. Na świecie odnotowano ponad 200 tego typu przypadków, ale o wielu takich historiach pewnie nie dowiedziały się media, więc można śmiało założyć, że było ich więcej. Wystarczy powiedzieć, że my mieliśmy okazję zbadać dwa takie przypadki z terenu Polski, które nie trafiły w żaden sposób do światowych archiwów „samozapłonu ludzi”.

Historia z Mąchocic z 1998 dosłownie odbierała mowę – 1,5 roczne dziecko spaliło się na oczach przerażonej matki, która próbowała je bezskutecznie ugasić. Z ciała dziecka wydostawały się niebieskie płomienie przypominające płomień z palnika gazowego. Były one zupełnie niewrażliwe na wodę i wydawały się mieć zupełnie inną naturę niż zwykły ogień. Po dziecku zostały tylko drobne szczątki - spaliło się praktycznie do końca.

Samozapłon ludzi może występować także na skutek ataku niewidzialnych bytów (także mamy takie przypadki w archiwum FN!), ale wtedy taki człowiek po prostu staje w płomieniach i nie „płonie wewnętrznie” (nie ma wtedy także żadnych "poparzeń", gdyż ciało po prostu się spala do końca). Wydaje się, że z takim właśnie przypadkiem (zapłonu od działania niewidzialnych bytów) możemy mieć do czynienia w Londynie.

Kiedy następuje samozapłon „od środka” z wydobywającymi się z wnętrza ciała „niebieskawymi płomieniami” wtedy z ciała zostaje naprawdę niewiele, a czasami dosłownie małe fragmenty ciała. Zdjęcie przedstawia szczątki po samozapłonie 73-letniego mężczyzny o nazwisku Henry Thomas, który uległ samospaleniu w Ebbw Vale w 1980 roku w południowej Walii.


Jedynie jego czaszka i niewielka część nogi poniżej kolana zostały znalezione przez przybyłych na miejsce strażaków. I jeszcze jedna intrygująca rzecz typowa dla tzw. spontanicznych samozapłonów „od środka – przyp. FN” – bardzo często części garderoby takiego człowieka lub sprzęty wokół są w stanie świadczącym, że nie zostały dotknięte tym dziwnym ogniem o niebieskawym odcieniu.

Historia z Londynu trafia do naszego Archiwum FN.

Komentarze: 12
Wyświetleń: 5213x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 16 gru 2017 11:40   
Autor: FN, źródło: http://www.dailymail.co.uk   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 23 gru 2017 14:56 | brak oceny

jk | Gość

Następuje rozpad wody na tlen i wodór stąd niebieski płomień.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 23 gru 2017 10:19 | ocena: + 2

czytelnik | Gość

Moim zdaniem to reakcja chemiczna w organizmie może zapoczątkować samozapłon.To co jemy pijemy również przyjmujemy wszystko to substancje i kto wie czy w pewnych warunkach nie następuje reakcja łańcuchowa .

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 gru 2017 12:27 | ocena: -3

Rodzer | Gość

Aby doszło do samozapłonu człowieka muszą zajść bardzo ścisłe warunki fizyczne połączone z głęboką "fazą" stanu psychicznego. Przede wszystkim musi to być zamknięte pomieszczenie, z zamkniętymi oknami, jak najbardziej szczelne a czasami nawet jak jest dziurka od klucza w której nie ma klucza to już nici z tego. Jeśli byłby to zapłon samoistny w "open space" to pierwszy w historii - prędzej go piorun trzasnął.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 gru 2017 22:37 | ocena: + 1

czujne_oko | Gość

no to jest kolejna sprawa, którą niewątpliwie powinna zająć się FN. Jak to wytłumaczyć? https://www.wprost.pl/414313/Niemowle-przezylo-samozaplon-cztery-razy-Czym-jest-samospalenie

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 gru 2017 13:10 | ocena: -1

stevan | Gość

Widocznie za dużo wiedział. Mieńsze znajesz, dołsze żywiosz. ;-)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 gru 2017 15:01 | ocena: + 1

Magda | Gość

@stevan, takie nic nie wnoszace komentarze sie przepuszcza ale jak napisalam ze zabila go energia kundalini to juz nie przepuscili. ciekawe dlaczego

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 gru 2017 02:17 | brak oceny

George | Gość

@Magda, spokojnie Magda. Prawdopodobnie masz rację. Niekontrolowana, wyzwolona spontanicznie energia kundalini jest do tego zdolna. Kontrolowana zaś może być wykorzystywana jako "moce". A te są niemile widziane w naszym środowisku jako że podważają autorytet... no wiecie kogo. Dlatego medytacja, jako ćwiczenie kontroli własnego umysłu, a w tym również kierowanie energii do centralnego kanału jest u nas wyklęte na równi z Harrym Potterem i opluwane jako destruktywne kontakty z diabłem. Z jakichś powodów temu panu eksplodował reaktor u podstawy kręgosłupa a energia nie mogła się przecisnąć przez niedrożny kanał centralny.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 gru 2017 19:50 | brak oceny

stevan | Gość

@Magda, Trzeba trochę humoru w tym smutnym świecie.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 16 gru 2017 23:53 | ocena: -3

Peter | Gość

21 wrzesnia 2017. To sie wydarzylo

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 16 gru 2017 21:05 | ocena: + 3

Witek | Gość

Już u Gogola w "Martwych Duszach" jest wzmianka o kowalu, który się spalił w ten sposób.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 16 gru 2017 16:24 | ocena: + 22

gft | Gość

Ciekawe czy jest jakiś zapis video z wszechobecnego monitoringu.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 gru 2017 17:26 | ocena: + 2

Iceman | Załogant

Wielki brat parzy i widzi więc warto sprawdzić czy jest nagranie.Swoja drogą jest to ciekawe zjawisko.Warto sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego to
spotyka niektóre osoby.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy Meghan Markle, przyszłej żonie księcia Harrego, grozi niebezpieczeństwo związane z energią przedmiotu? Piszemy o tym w dziale TAJNE ARCHIWUM FN w KAJUCIE ZAŁOGI (dostępnej po zalogowaniu się do systemu strony). Zapraszamy do odwiedzenia pomieszczeń 'pod głównym pokładem okrętu Nautilus'. .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 13 sty 2018 11:52 | W amerykańskim stanie Kalifornia mieszkańcy stali się świadkami pojawienia się trzech małych obiektów obok innego dużego UFO. Miało to miejsce w grudniu 2017. Piszemy o tym w serwisie www.emilcin.com w dziale ŚWIAT ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

DWUNASTA ROCZNICA OBSERWACJI UFO W ZDANACH - FN 2018

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.